NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Polacy zamknęli Żydów w Auschwitz Birkenau następnie ich przesłuchiwano ..

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
Ricardo Pacifici – przywódca rzymskiej wspólnoty żydowskiej – po odbywających się we wtorek obchodach 70. rocznicy wyzwolenia obozu, musiał wraz z trzema osobami wyjść przez okno.
Pacifici oraz rzecznik rzymskiej wspólnoty żydowskiej Fabio Perugia po zakończeniu uroczystości zostali na terenie obozu, ponieważ przed godziną 23 łączyli się na żywo z włoską telewizją. Oprócz nich za obozową bramą zostało dwóch operatorów. Kiedy zauważyli, że obiekt jest zamknięty, próbowali wezwać pomoc, ale nikt nie reagował, więc postanowili wyjść przez okno jednego z budynków. Tym samym uruchomili alarm, a po chwili przyjechała policja.

Mężczyźni do godziny szóstej rano składali wyjaśnienia w komendzie. Ricardo Pacifici na Twitterze opisał całą sprawę jako skandal, a swoje doświadczenie jako „trudne emocjonalnie”. Polska Ambasada w Rzymie oficjalnie przeprasza, ale jednocześnie zaznacza, że to był wyjątkowy dzień, więc i środki bezpieczeństwa musiały być zaostrzone.

Dyrekcja muzeum Auschwitz Birkenau będzie wyjaśniać jak to się stało, że pracownicy zamknęli bramę bez sprawdzenia, czy ktoś jeszcze był na terenie obozu.

http://radioszczecin.pl/6,120901,na-noc-utkneli-w-auschwitz-probowali-wyjsc-przez

10 thoughts on “Polacy zamknęli Żydów w Auschwitz Birkenau następnie ich przesłuchiwano ..

  1. A co na to nasza Pierwsza Dama, Żydówka po kądzieli, Anna Rojer-Dziadzia-Dembowska-Komorowska? Nie jest jej głupio wobec rodaka?

    1. Jeszcze jedna durna hucpa.W temacie dowodzic , ze polski antysemityzm jest.Pierdoly.Zostali duracy, to ich problem.

    1. O to chodzilo.Od pokrzywdzonego taty do stoleczka w nowej partii.Tak sie cwanictwo umie urzadzic.Tfujj..Chamstwo umie sie pchac do koryta.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: