loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
4 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Polacy zamknęli Żydów w Auschwitz Birkenau następnie ich przesłuchiwano ..

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]
Ricardo Pacifici – przywódca rzymskiej wspólnoty żydowskiej – po odbywających się we wtorek obchodach 70. rocznicy wyzwolenia obozu, musiał wraz z trzema osobami wyjść przez okno.
Pacifici oraz rzecznik rzymskiej wspólnoty żydowskiej Fabio Perugia po zakończeniu uroczystości zostali na terenie obozu, ponieważ przed godziną 23 łączyli się na żywo z włoską telewizją. Oprócz nich za obozową bramą zostało dwóch operatorów. Kiedy zauważyli, że obiekt jest zamknięty, próbowali wezwać pomoc, ale nikt nie reagował, więc postanowili wyjść przez okno jednego z budynków. Tym samym uruchomili alarm, a po chwili przyjechała policja.

Mężczyźni do godziny szóstej rano składali wyjaśnienia w komendzie. Ricardo Pacifici na Twitterze opisał całą sprawę jako skandal, a swoje doświadczenie jako „trudne emocjonalnie”. Polska Ambasada w Rzymie oficjalnie przeprasza, ale jednocześnie zaznacza, że to był wyjątkowy dzień, więc i środki bezpieczeństwa musiały być zaostrzone.

Dyrekcja muzeum Auschwitz Birkenau będzie wyjaśniać jak to się stało, że pracownicy zamknęli bramę bez sprawdzenia, czy ktoś jeszcze był na terenie obozu.

http://radioszczecin.pl/6,120901,na-noc-utkneli-w-auschwitz-probowali-wyjsc-przez

10 thoughts on “Polacy zamknęli Żydów w Auschwitz Birkenau następnie ich przesłuchiwano ..

  1. A co na to nasza Pierwsza Dama, Żydówka po kądzieli, Anna Rojer-Dziadzia-Dembowska-Komorowska? Nie jest jej głupio wobec rodaka?

    1. Jeszcze jedna durna hucpa.W temacie dowodzic , ze polski antysemityzm jest.Pierdoly.Zostali duracy, to ich problem.

    1. O to chodzilo.Od pokrzywdzonego taty do stoleczka w nowej partii.Tak sie cwanictwo umie urzadzic.Tfujj..Chamstwo umie sie pchac do koryta.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: