NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

około 6-8 milionów Polaków żywi się w śmietnikach – DANE GUS – MATERIAŁ AV – TELEWIZJI POLSKIEJ

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

ROZEŚLIJ LINK ZNAJOMYM – OTO POLSKA PO 25 LATACH WOLNOŚCI …

POLACY ŻYJĄ DZIŚ JAK ŻYDZI W WARSZAWSKIM GETCIE CZEKAJĄC NA WYMORDOWANIE RESZTY KTÓRA Z GŁODU NIE WYMARŁA………

20 thoughts on “około 6-8 milionów Polaków żywi się w śmietnikach – DANE GUS – MATERIAŁ AV – TELEWIZJI POLSKIEJ

 1. http://pikio.pl/lasy-bankrutuja/
  Jak poinformował poseł PiS Jan Szyszko na konferencji prasowej w Sejme, coraz więcej nadleśnictw w Polsce traci płynność finansową. Jest to wegług niego bezpośredni skutek nałożenia gigantycznego haraczu na Lasy Państwowe oraz zwiększenie o połowę podatku od obszarów lasów ochronnych, który stanowi obciążenie 60 mln złotych w skali roku.

  Jan Szyszko twierdzi, iż największym problemem jest fakt, że robotnicy leśni pozostawieni zostali bez wynagrodzenia za ciężką pracę, którą wykonywali wcześniej za 5 złotych za godzinę. Według niego może to z dużym prawdopodobieństwem skutkować przejęciem tych nadleśnictwo przez podmioty zagraniczne, które z dużym prawdopobieństwem będą mogły wyciąć teren leśny, a następnie wydobywać bez przeszkód bogactwa naturalne w postaci minerałów, rud, piasku czy kamienia.
  ———-
  wszystko tak załatwili podatkami

  1. czyli, co sie odwleklo to nie ucieklo, juz oni maja swoje sposoby, zeby wyjc na swoje tzn. poprostu nakrasc ile sie da…

  2. Zbankrutuja ich i tak sprzedadza.Lasy.W taki sposob zbankrutowali majatek Hiszpanom, Portugalczykom, Grekom , Wlochom ..

   1. Nagle w Grecji pomysly z nacjonalizacja , tego , czego nie zdazano sprzedac obcym kapitalom, bo ci co stoja za elitami sie polapali, ze ich wykupia silniejsi.Chinskie i arabskie glownie kapitaly.Ot co…No i tez ruskie kapitaly ( lubowicze).

 2. http://www.wprost.pl/ar/491021/Sierpien-80-oglasza-strajk-wszystkich-kopalni/#.VMd6BigzxAQ.google_plusone_share
  Pogotowie strajkowe we wszystkich kopalniach wszystkich spółek węglowych ogłosił Sierpień 80. Powodem jest decyzja Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej o ewentualnym zwolnieniu liderów związkowych z kopalni Burdyk w Ornontowicach. Zwolnienia miałyby być następstwem organizacji strajku w kopalni w połowie stycznia.

 3. DO CZYTELNIKÓW – DZIS ZAMIESZCZĘ APEL O POMOC W ORGANIZOWANIU PRZEZEMNIE – PROTESTU W WARSZAWIE W DNIACH 1-2-3 MAJA 2015 ROKU

  „SĄDNE DNI ”

  POTRZEBNI BEDĄ WSPÓŁPRACOWNICY Z SIECI CZYLI Z DOMU WŁASNEGO SZCZEGÓŁY NA 1 STRONIE WEJŚCIOWEJ DZIŚ PO 18,00

  AKCJA 1 RAZ ORGANIZOWANE PRZEZEMNIE I TO CAŁKIEM NA SERIO

  KTO I LE OSÓB WSZYSTKO WIECZOREM

  Z WYJATKIEM – WSZELKICH OPOZYCJI , POLITYKÓW I INNEGO SMIECIA – TYLKO POLACY !!!

 4. MATERIAŁ TEN POZWOLIŁEM SOBIE JAKO MIZIAFORUM OPATRZYĆ ROSYJSKIM TŁUMACZENIEM I PRZESŁAĆ DO 3 ROSYJSKICH STACJI TV Z PROŚBĄ O WYEMITOWANIE GO ROSJANOM I UKRAIŃCOM ZA POMOCĄ ICH STACJI TV – CHODZI O TO ABY ZOBACZYLI KTO W POLSCE MA JAKĄ WOLNOŚĆ PO 25 LATACH ORAZ UŚWIADOMIĆ ZACHODNIM UKRAIŃCOM PRZED CZYM BRONI SIE DONBAS https://miziaforum.wordpress.com/2015/01/27/okolo-6-8-milionow-polakow-zywi-sie-w-smietnikach-dane-gus-material-av-telewizji-polskiej/

  1. Donbas to interes Rosji.W Rosji ludzie tez maja przechlapane jak biedni Polacy, Ukraincy i pozostali biedni na swiecie.

   1. Mój ojciec pracował w FSO ponad 40 lat, jako narzędziowiec ma 2 tys. emerytury.
    Poznałem Rosjanina z podobnym stażem, tokarza z zakładów w Kamie, ma emeryturę prawie dwa razy większą.
    W Rosji zrewaloryzowano emerytury, dlatego na handle przyjeżdża Ukraina i jeszcze Białoruś a Rosja praktycznie wcale.
    Fajek z Rosji np. nie widziałem od lat a Ruscy palą.

    1. Nie przyjzdzaja Rosjanie z tymi ” fortunami” ze zrewaloryzowanych emerytur na handel , bo maja wizy.Wredne wlodarze Polska im podniosly oplaty za wizy do Polski jeszcze dodatkowo.No ale jak im dadza za urodzenie te 10 000 dolarow i zniosa wizy, to moze beda przyjezdzac do Polski pohandlowac.Bedzie srednia klasa sie budowala z handlu i rosla w sile.Potem te klase sie oskubie w stosownym momencie.Skad to znamy?.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: