NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

OGÓLNOPOLSKI BUNT ” 1-2-3 MAJA 2015 r „SĄDNE DNI ” OBALAMY RZĄD !!!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

NIE MASZ PIENIEDZY NA UDZIAŁ W 3 DNIOWYM PROTESCIE TO NIE PROBLEM PO ZDEKLAROWANIU 100 000 CHCACYCH WZIASĆ UDZIAŁ W PROTESCIE

KAŻDY POTRZEBUJĄCY PO 1 KWIETNIA OTRZYMA 1200 ZŁ LUB 300 EURO NA WSKAZANE KONTO LUB PRZEKAZEM POCZTOWYM

NA WYŻEJ W/W STRONIE BEDZIE ODPOWIEDNIA INSTRUKCJA JAK OTRZYMAĆ W/W KWOTĘ PROSTA I BEZWARUNKOWA

TO NIE ŻART !!!

POTRZEBA NAS TYLKO 100 001 TYSIECY

===================

nie mile widziane są organizacje polityczne , zwiazki zawodowe, wyznaniowe i inne 

OPOZYCJE „PATRIOTYCZNE” 

ZWYKLI PORZĄDNI POLACY SĄ MILE WIDZIANI …

DO PROWADZENIA WOJNY POTRZEBNE SĄ PIENIĄDZE , PIENIĄDZE I JESZCZE RAZ PIENIADZE

JA TO WIEM !!! 😉
inaczej nie brał bym sie do tego ………..

DO PROWADZENIA WOJNY POTRZEBNE SĄ PIENIĄDZE , PIENIĄDZE I JESZCZE RAZ PIENIADZE

JA TO WIEM !!! 😉
inaczej nie brał bym sie do tego ………..

LINK DO WYDARZENIA NA F.B 

https://www.facebook.com/events/1535187553400853/?context=create&previousaction=create&ref=2&ref_dashboard_filter=upcoming&source=49&sid_create=1038786458

WPIS MA CHARAKTER ROBOCZY BĘDZIE ZMIENIONY W CZASIE AKCJI ORGANIZACYJNEJ 

POWÓD 

CAŁOKASZTAŁT RZĄDÓW 25 LECIA ZDRAD NARODOWEJ I RABUNKOWEJ POLITYKI GOSPODARCZEJ 

TERMIN :

MAJ 1-2-3 2015 ROKU 

DLA CZEGO – BO CIEPŁO I SĄ TO DNI WOLNE USTAWOWO OD KIERATU

CEL :

OBALENIE RZĄDU POD PRESJĄ DEMONSTRACJI ULICZNYCH WE WSZYSTKICH MIASTACH WOJEWÓDZKICH 

ZAPROSZENI DO UDZIAŁU 

– BEZROBOTNI 

– BEZDOMNI

– STUDENCI PRZYSZLI MAGISTROWIE INŻYNIEROWIE Z PERSPEKTYWĄ ZOSTANIA – SPRZEDAWCĄ W SKLEPIE

– MŁODE RODZINY Z DZIEĆMI GDZIE RODZICE ŁAPIĄ COKOLWIEK ŻEBY DOROBIĆ DO UTRZYMANIA RODZINY W STRACHU PRZED KONFISKATA DZIECI Z POWODU BRAKU PIENIĘDZY

– MŁODZI ZŁAPANI W KIERAT DOŻYWOTNIEGO TYRANIA NA DACH NAD GŁOWĄ – KREDYCIARZE 

PŁACĄCY NAWET 80% PENSJI JAKO RATĘ ZA MIESZKANIE .

– WYGNANI Z POLSKI ZA CHLEBEM I ICH RODZINY 

– OSZUKANI I OSZWABIENI POLSCY PRZEDSIĘBIORCY 

– PRACOWNICY NA UMOWACH ŚMIECIOWYCH BEZ PRAWA DO CHOROBOWEGO ZASIŁKU I OTRZYMANIA RENTY W RAZIE WYPADKU LUB ŚMIERCI ..

– GOŚCIE ZAPROSZENI Z ZA ZACHODNIEJ GRANICY POLSKI + MEDIA ICH KRAJOWE 

I INNI POSZKODOWANI PRZEZ III R.P SUKINSYNÓW !!

WPIS BEDZIE POSZERZANY O PROJEKT DZIAŁANIA PO OBALENIU SS… RZĄDU 

W SPOSÓB PROFESJONALNY PROGRAMY I PROJEKTY SKOPIOWANE Z KRAJÓW GDZIE PO PROSTU SIĘ CHCE ŻYĆ – NIE BĘDZIEMY PROPONOWALI TAK ZWANEJ 3 POLSKIEJ DROGI – CZYLI KOLEJNEGO NIE SPRAWDZONEGO W REALU PLANU = EKSPERYMENT NA ŻYWYM ORGANIŹMIE 

==============================

ZAŁOŻENIA WARUNKOWE

PO PIERWSZE JEŚLI NA FESIE NIE ZGROMADZIMY PONAD 100 000 OSÓB CHCĄCYCH WZIĄŚĆ UDZIAŁ W BUNCIE DO 1 KWIETNIA ROKU 2015  W WARSZAWIE

WYDARZENIE NIE ODBĘDZIE SIĘ

=================================

W TEJ CHWILI POTRZEBNI SA WOLONTARIUSZE GRAFICY DO PROJEKTOWANIA ULOTEK , PLAKATÓW PROMUJACYCH TO WYDARZENIE W FORMIE DO POBRANIA I WYDRUKU

PONADTO POTRZEBNY JEST PROJEKT LOGO GRAFICZNEGO WYDARZENIA

„1-2-3 MAJ 2015 R. DNI SĄDNE „

================================

STRONA TA ZOSTANIE WYKONANA PROFESJONALNIE I  ROZWIJANA WPISAMI W MIARĘ POTRZEB ORGANIZACYJNYCH

https://miziaforum.wordpress.com

45 thoughts on “OGÓLNOPOLSKI BUNT ” 1-2-3 MAJA 2015 r „SĄDNE DNI ” OBALAMY RZĄD !!!

 1. Jest rozstrzygnięcie odnośnie Ziemi. To była darowizna, ze wszystkimi następstwami tego faktu.
  Kolega już zdrzemnął się teraz ale jeszcze kwadrans temu pięknie mi tu cytował z pamięci Biblię i inne szlachetne wywody.
  Można mu uwierzyć, bo ma żonę bardzo religijną i w ogóle.

  1. o Pan Bóg mówił idzcie i rozmanaząjcie się i religje obwarowąły to setkami przepisów i innymi płatnymi rytuałami do zaliczania… jedni udają świętnych a wierni udają wierzących, bez mrugnięcia zagłosują na komunistów… przestałem się w to bawić niedługo po komuni, bo po co coś udawać… strata czasu.

   1. Niech bedzie przeklęta cywilizacja, demokracja religia i z dupy wzięte…izmy wytwory tejże!
    Czy jest gdzieś jeszcze miejsce na ziemi gdzie to szatanstwonie dociera?

 2. miz..pieniądze nigdy nie odgrywały roli w codziennym życiu nikogo – tu wielu może się kłócić.
  tu nie chodzi o pieniądze…każdy może je mieć i odwrotnie. przypuśćmy „miź podbił sobie planetę nie należącą do nikogo i każdy kto wkroczy na jego teren zrobi co z nim chce bo to jego i nikt nie ma wobec jego prawa jakie sobie ustali prawa żadnego do niego i co on posiada. Chyba że będzie żył dla niego i robił to co mu miź karze. A tu znikąd pojawia się na jego ziemi 3 innych osobników którzy mają inne prawa niż miź i powiadają mu żeby odszedł bo oni byli tu pierwsi i ponadto jest ich więcej. Co za tym idzie miź był pierwszy a tamci to zakłamane skór***ny, którzy chcą odebrać siłą to co do niego należy.PRAWO nieważne jakie…JEST USTALENIEM SIŁY I WŁADZY JAKIEJ FIZYCZNIE NIE MOŻNA ZADAĆ.” nigdy nie chodziło o zasrane pieniądze… A waluta, nieważne jaka jest tylko tym czego człowiek nie potrafił, i nadal nie potrafi zapewnić innym dlatego ona jest tylko po to żeby był sobie „projekt którego nikt nigdy nie zrealizuje, NIGDY” Twoje PRAWO jakim ono by nie było ma sugerować SIŁĘ! jak byś miał jedno PRAWO KTÓRE ŁĄCZY WSZYSTKICH LUDZI NA ZIEMI TO W TEDY BYŚ MIAŁ ODPOWIEDNIĄ CYFRĘ. I teraz pomyślcie…..przez chwilę….Czyja to ziemia na której jest żyjemy”bo ja też mógłbym na niczyjej ziemi pierwszy mieć prawa do niej i postawić znak nazwy „wypier***lać” pomyślcie…naprawdę planeta na której żyjemy jest ludzi? czy wszechświat odkąd ktoś poleciał w kosmos jest tej osoby i nie zdziwił bym się „JAK BY ZACZĘŁA mordować nas pozaziemska cywilizacja”.? A znacie takie słowo PRZYWŁASZCZANIE KUR*A?! ta planeta jest niczyja.. ona sama sobie jest panem ruszcie rozumem. to tylko okres przejściowy jak wyginięcie dinozaurów, i wszystkiego innego co było zanim człowiek pojawił się na planecie a nie PLANETA NA CZŁOWIEKU! tak że miź nie gniewaj się tam… bądź dobrej myśli. PRAWDA, jedność i tego którego nazywają Bogiem niech będzie z tobą. Walcz o to co słuszne, nie zgniłe i podłe, złe, Krzycz jeśli będziesz musiał. A jeżli myślicie że „BÓG” stworzył ziemię mylicie się. Jest stworzycielem wszystkiego nie tylko ziemi i to jego „plansza i jego gra, jego warunki i prawa których nikt nie przestrzega”. i chodź bym miał się znaleźć w tym „piekle, to z chęcią będę was topił w jeziorze ognia , jak będzie mi dane”.

  1. i jeszcze jedno…niech nikt nie uważa że ziemia i wszystko inne to własność Boga bo się grubo pomyli, i tu tez będzie z niego robił zło. a dla czego? „CZY WY TEŻ KTÓRZY TO CZYTACIE, WŁASNE DZIECI UWAŻACIE ZA SWOJĄ WŁASNOŚĆ?!”.

   1. i tu nie chodzi o to „a czyje jak nie moje” i tu się zaczyna. „MOJE” to jego „plansza i jego gra, jego warunki i prawa których nikt nie przestrzega.”

      1. i jak wytłumaczyć że jego nie oznacza „że jest właścicielem” to jego „plansza i jego gra, jego warunki i prawa których nikt nie przestrzega” ” bo nim nie jest”

       1. to jest jak nie wiem…. on to zrobił, dał nam to co było dane, jest tam czuwa, patrzy, tak jak byśmy spoglądali na siebie. i żeby nie pisać „naszym” czy jesteśmy „jego” tylko z nim.a on z nami jak to mówią.

       2. W ciele ludzkim dwa ptaki , jeden zrywa owoc z drzewa a drugi się przygląda.

       3. sekta raczej nie..dag. ktoś powiedział kiedyś „co moje to twoje, przyjacielu”…byłbyś w stanie dzielić się tymi skarbami na ziemi ze swoim „przyjacielem” bo jeżeli nie potrafisz się dzielić to i też nie potrafisz „dawać”

       4. Budowali Babel i nic z tego nie wyszlo.Nie chcieli sie dzielic i projekt legl w gruzach.Wojny, wojny.

       5. Babel: spokojna Twoja głowa ,czy potrafię się dzielić i dawać…..niech takie kwestie każdy sam rozstrzyga w swoim sumieniu,w ciszy ,w swoim domu ,czy rodzinie,a nie nawołuje na pokaz.Pozdrawiam.Dag.

       6. Buduja Dag.Babel.Eksperyment europejski w Grecji.Wygrala Syriza ( radykalna lewica rot-szylda), ktora programowo zapowiada nacjonalizacje majatku Grecji ( korporacje) w zamian za place minimalna na poziomie 500-600 euro i bony zywnosciowe.Czyli zabiora ci wszystko, zeby ci dac ochlap.Oni to nazywaja dzieleniem sie.Czyli wszystko dla oligarchow a resztki dla niewolnikow.Jak w epoce faraonow i rzymskich cesarzow.Kurde..Ale czegos nie rozumie..Goscie z prawicy chca intronizowac ciesle jak oni tam go nazywaja ah ..obrzezanzego i tez marzy im sie stworzenie czegos takiego jak Syriza.Dziwna ta prawica..No ale..Ja tam wariatka i balwanek..To nie wiem, o co chodzi..Niebiesko-czerwone babel…buduja , dzielo tysiaclecia.Kurde dziwny jest ten swiat.Mowi gosc , ze niebieski, a podburza do czerwonej rewolucji..no i do tego bogobojne takie sa te ludzie?..

   2. Ano .Babel.Sa tacy, ktorzy chca udowodnic, ze oni sa wlascicielami ziemi.To dowodzili.BYwalo roznie.Mowili, ze ziemia i wladza i wlasnosc pochodza od boga i bogu sie naleza.Bgu co boskie.A cesarzowi , co cesarskie.Czesci z nich sie odwidzialo w pewnym momencie i idac sladami nauk jezusa postanowili udowodnic, ze ziemia jest wlasnoscia wszystkich.Z tych kombinacji tych samych nacji zrodzily sie najgorsze na ziemi -izmy..feudalizm, faszyzm ,komunizm oraz nowe ich kompilacje troche z faszyzmu troche z komunizmu demokracje , korporacjonizm , republikanizm..Ale te nowe sa przemieszane ze starymi wzorcami..Wszak demokracje i republiki istnialy w starozytych czasach…Wszak korporacje tez istnialy, majace monopol na wladze, wiare i pieniadz.Tak to sie plecie.. Na swiecie ..Miksuja systemy , tworzac nowe – izmy dla utrzymania wladzy i piniadza, ktore sa powtorzeniem starych wzorcow modyfikowanych i miksowanych.Przez tych samych..

   3. Idiotyczne porównanie. Nasze dzieci są istotami, które maja wolną wolę i pewnie dlatego popełniają błędy, natomiast Ziemia nie ma i nie powinna mieć wolnej woli bo może zachciałoby się jej kręcić w drugą stronę albo zaprzestać grawitować.

    1. anna. gdybyś prowadziła grupę ludzi, i zapewniała jej bezpieczeństwo nawet przed bliźnim i nim samym. to na czym byś ugruntowała swoje przywództwo.

      1. nie mogę robić z wszechobecnego „właściciela” bo w tedy to będzie złe to jest jak nie wiem…. on to zrobił, dał nam to co było dane, jest tam czuwa, patrzy, tak jak byśmy spoglądali na siebie. i żeby nie pisać „naszym” czy jesteśmy „jego” tylko z nim.a on z nami jak to mówią.

       1. „to jego „plansza i jego gra, jego warunki i prawa których nikt nie przestrzega” żeby nie pogłębiać się w tym, napisałem źle „jego” raczej jak z nim to nie „nasze” a raczej traktowanie tego jak wyciągniętą rękę.

       2. innymi słowy boski plan w którym nie tylko my się znajdujemy. on wiele niespodzianek może nam sprawić bo zła nie ma a dobra nie da się obarczyć.

  2. I ćwieka mi zabiłeś. Idę po wódkę. Trzeba rozstrzygnąć, czy ta Ziemia, to darowizna, dzierżawa a może, zasiedzieliśmy się tu trochę – no i kto tu rządzi?

  1. Nie rozśmieszaj mnie, chcą rozdawać ciasteczka i wkładać kwiatki w lufy. Mnie nie jest wesolutko, może im ale nie mnie. Dziecinada smarkaterii.

   1. a kto powiedział że będzie tak różowo jak jest napisane? ! czy pokerzyści odkrywają od razu wszystkie karty nawet jak gra się jeszcze nie rozpoczęła??? zastanów się zanim coś napiszesz . bóg dał mózg do myślenia 🙂

   2. To nie zadna dziecinada.To zdalnie sterowane.” Anonimowy zolnierz” unych do krwawej roboty przez unych zaplanowanej.

  1. To brzmi całkiem sensownie.Wszystkie puzle pasują do siebie i ładnie się układają.Pożyjemy,zobaczymy.Spokojnie ,jak na wojnie,jak powiada klasyk.Dag.

 3. „ZAŁOŻENIA WARUNKOWE

  PO PIERWSZE JEŚLI NA FESIE NIE ZGROMADZIMY PONAD 100 000 OSÓB CHCĄCYCH WZIĄŚĆ UDZIAŁ W BUNCIE DO 1 KWIETNIA ROKU 2015 W WARSZAWIE

  WYDARZENIE NIE ODBĘDZIE SIĘ”

  nie wierzę w to że Polaków stać choćby na mobilizacje w klikaniu 100 000 razy , jestem pewien ze w tym ani nawet 2 letnim terminie 100 000 klików nie uzbierasz , p m…

 4. Rano zrobiło się nerwowo – nowy doradca pani premier Kopacz (Sławomir Nitras) zaczął nieudolnie gasić pożar. Na gwałt rozpoczęto poszukiwania numeru telefonu do potomków polskiego bohatera (w KPRM numeru nie mieli), Nitras dzwonił w pośpiechu do Tadeusza Płużańskiego i – według relacji tego ostatniego – mylił nazwiska, osoby, postaci i wydarzenia, próbując choćby dodzwonić się do dzieci Pileckiego. Gdy w końcu udało mu się dodzwonić, dał pani Zofii bardzo… konkretną propozycję:
  Minister Nitras powiedział, że jak wyjadą do 12, czyli w ciągu godziny, to zdążą
  — czytamy w „Polsce The Times”.
  Godzina. Dzieciom Rotmistrza Pileckiego, jednego z największych polskich bohaterów dano godzinę, by zebrali najważniejsze rzeczy, przemyli twarz i pojawili się w Auschwitz. Pomijając najbardziej ponure skojarzenia, rzucono im, przepraszam za wyrażenie, ochłap. Tak dba się w Polsce o bohaterów.

  1. Wprowadzenie racjonalnego systemu
   Szczegóły znajdują się: http://www.racjonalnyrzad.pl , a ponieważ, z powodu braku wsparcia, rezygnuję m.in. z tej domeny, to od 04.2015 r. aktualny będzie nowy adres: http://www.wolnyswiat.pl/24.html – konstruktywna – przez nikogo merytorycznie, logicznie, etycznie niepodważona – alternatywa dla realizowania utopii; szkodzenia, niszczenia; destrukcji; pogrążania: RACJONALNY RZĄD.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: