skandal !! W POLSCE AUTOSTRADĘ A-2 BUDOWALI NIEWOLNICY za posiłek i ubiór -SZEF S.Ł. WIEZIENNEJ WYPOŻYCZAŁ WIĘŹNIÓW PRYWATNEJ FIRMIE BUDOWLANEJ

SUMA OCEN
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

JA TEŻ KURWA CHCĘ MIEĆ TAKA FIRMĘ BUDOWLANĄ ZE ZLECENIAMI RZĄDOWYMI I DOSTARCZANYMI NIEWOLNIKAMI ZA KOSZT ZEROWY – A ZYSK 100% WYNIKAJĄCY Z ICH PRACY NA RZECZ MOJEJ FIRMY !!!

MAŁY WSTĘPNIACZEK – JA MIZIA JESTEM ZA TYM ABY SKAZANI ZA CIĘŻKIE PRZESTĘPSTWA CIĘŻKO ZAPIERDALALI NA RZECZ PAŃSTWA POLSKIEGO ZA DROBNĄ OPŁATĄ – na prawdę drobną – która starczyła by na fajki na miesiąc 

ALE JAK CZYTAMY PAN GENERAŁ WYPOŻYCZYŁ WIĘŹNIÓW ABY ZARABIALI PIENIĄDZE DLA PRYWATNEJ FIRMY 

TO JEST KURWA SKANDAL !! I NIEWOLNICTWO W CZYSTEJ POSTACI !!!

praca na rzecz prywatnej firmy zapewniająca czysty zysk prywatnemu portfelowi -TO DOPŁATA PRZEZ NASZ WSZYSTKICH DO ZYSKU KOLEGI GENERAŁA – BO MY PŁACIMY W PODATKACH ZA DACH NAD GŁOWĄ WIĘŹNIÓW , UBRANIE WIĘŹNIA, WYŻYWIENIE CAŁODOBOWE , OPIEKĘ MEDYCZNĄ CAŁODOBOWĄ 

JAKIM PRAWEM ZATEM FORSA ZA ICH PRACĘ NIE WPŁYNĘŁA NA KONTO KRYMINAŁU ABY BYŁO NA ICH UTRZYMANIE MOŻNA MNIEJ ŁOŻYĆ – A WPŁYNĘŁA NA KONTO FIRMY PRYWATNEJ ??

Mimo, że „Autostradę Wolności” budowała prywatna firma Bogl a Krysl, to w pomoc zaangażował się generał Jacek Włodarski, szef Służby Więziennej. Abyfirma mogła uniknąć grożących jej kar umownych za opóźnienia, generał załatwił jej do pomocy więźniów, m. in. z Zakładu Karnego w Łowiczu. Pracowali wbrew prawu, za darmo. Generał uważa, że wszystko jest w porządku – czytamy w „Newsweeku”.

Układ wydawał się idealny, do więzień trafiały faksy z prośbą o wystosowanie do pracy skazanych. Informacje opatrzone były dopiskiem, że chodzi o pracę „na rzecz samorządu”. Te faksy były poprzedzone telefonami „z Warszawy”.

Sprawa priorytetowa, załatwiana na poziomie ministerstwa. Podstawić więźniów. Jesteśmy służbą mundurową, z poleceniem przełożonego się nie dyskutuje

— opowiada Newsweekowi jeden z funkcjonariuszy Służby Więziennej.

Generał Włodarski nie ma sobie nic do zarzucenia. Więźniowie pracowali dla firmy Bogl a Krysl, a nie dla samorządu. Co na to szef SW?

Głupia sprawa. Bardzo głupia

— mówi nie odpowiadając na pytania dlaczego „wypożyczał” więźniów. Sprawa nie trafiła także do prokuratury. Minister sprawiedliwości Cezary Grabarczyk, kilkukrotnie alarmowany przez dziennikarzy o aferze, nie uznał za stosowne zbadanie komu jeszcze jego podwładny, generał Włodarski, załatwiał takie usługi.

Jedyną „ofiarą” afery do dziś pozostaje funkcjonariusz, który próbował aferę wyciągnąć na światło dzienne. Generał zwolnił go dyscyplinarnie. Na temat więźniów pracujących poza murami generał Włodarski wypowiada się z dumą. Mówi o sprawnej resocjalizacji.

My się tym szczycimy

— mówi gen. Jacek Włodarski.

17 komentarzy do “skandal !! W POLSCE AUTOSTRADĘ A-2 BUDOWALI NIEWOLNICY za posiłek i ubiór -SZEF S.Ł. WIEZIENNEJ WYPOŻYCZAŁ WIĘŹNIÓW PRYWATNEJ FIRMIE BUDOWLANEJ”

 1. TO JEST BARDZO NIEBEZPIECZNY PRECEDENS JESLI UJDZIE NA SUCHO BEZ KONSEKWENCJI

  TO KAŻDY Z WAS KTÓREGO WSKARZE POLITYK MOZE BYĆ NP. WSADZONY DO PIERDLA Z ART. 212 KK

  PUJŚĆ SIEDZIEĆ A Z TAMTAD ZOSTAĆ PRZEKAZANY DO NIEWOLNICZEJ PRACY W FIRMIE PANA POSŁA SENATORA CZY INNEGO KACYKA KTÓREMU PODPADLIŚCIE Z ART. 212 KK

  I BEDZIECIE TAM ODRABIAĆ SWÓJ BŁĄD CIĘŻKO ZAPIERDALAJĄC ZE ŚWIADOMOŚCIĄ ŻE KAŻDA ZŁOTÓWKA IDZIE DO PORTFELA PANA POSŁA

  1. Warto dodać inną POmoc* w szybkim dorabianiu się kolesi.
   Firma kolesia dostaje bezrobotnych niewolników, pracują oni za grosze w ramach zasiłku płaconego przez UB (urz.bezrobotnych 😉 tzn naszym kosztem rosna fortuny sqsynow!

  2. kurwa biznes idealny -NIE MARTWIMY SIE O WYPŁATĘ DLA PRACOWNIKA , O DOJAZD NA MIEJSCE , O SKŁADKI ZUS …….

   TYLKO WYDAJEMY ROZKAZ START DO ROBOTY FAIRANT O 20,00

   A JAK MI SIE KTOŚ OPIERDALAŁ BEDZIE TO JUTRO DO PRACY NIE PRZYJEDZIE A POSIEDZI MIESIAC W KARCERZE !!!

 2. MIZIA NIE ZAPOMNIJ O ŁYSYM HUJU Z LUBLINA KTÓRY UWAŻA SIEBIE ZA NARODOWCA!!!!! ZNISZCZ HUJA !!!!! KOBIETA BĘDZIE WYEKSMITOWANA A ON ANI DRGNIE!!! IDZIE ŚLADAMI PIŁSUDSKIEGO CZYLI JAK ON JEST HUJEM !!!!!!

   1. Co tu skanowac?.Mason na uslugach swiatowych elit i w ich sluzbie.Kto stoi na czele masonerii?.Kto ja stworzyl?.

 3. grecja wczoraj wybory dziś wyniki -A POLSKA CZY PKW JUŻ SIĘ WYGRZEBAŁA I WYJAŚNILA WSZYSTKO ?

  🙂 – darłem łacha z polski i polaków i darł bedę POSTAWY ZARÓWNO ELIT TEGO BURDLA JAK I OBYWATELI OSIAGNEŁY DNO I TAKI SAM POZIOM JAK W LATACH 1790 DO 1795 ..

  KONIEC BEDZIE TAKI SAM

  1. Zmiana kolorow.Wygrala czerwona lewica.Czyli znowuz rot-szyld.Raz niebieski szyld raz czerwony, a za kazdym szyldem rot-szyld.Tak w koleczko tancza narody od lewego, do prawego.Prawy do prawego, lewy do lewego spiewa celebrytka steczkowska he he.

     1. kukiz tez z tej samej paczki i cala reszta na roznych frontach walki ze spoleczenstwem.Jedni o bogu hymny spiewaja, drudzy o bogu bluznia.jedni w sluzbie czerwonych , drudzy niebiesko-czarnych.W sumie jednen gang.

 4. Nagła dymisja szefa Służby Więziennej. Grabarczyk: nie ma związku z tekstem „Newsweeka”
  Mi­ni­ster spra­wie­dli­wo­ści Ce­za­ry Gra­bar­czyk nie widzi związ­ku mię­dzy dy­mi­sją szefa Służ­by Wię­zien­nej, a spra­wą opi­sa­ną przez „New­swe­ek”. Cho­dzi o za­rzu­ty skie­ro­wa­nia do bu­do­wy au­to­stra­dy A2 więź­niów, któ­rzy pra­co­wa­li dla jed­nej z firm za darmo.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

WIDEO BLOG MIZIAFORUM / JACKCALEIB

.
live
%d bloggers like this: