NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

MŁODZI WYDYMANI Z WIELKICH MIAST – „FRANCISZKOWIE BANKOWSCY” ;-) -a było tak fajnie ……. i przyszedł komornik .

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Na wstępie mój komentarz -I DOBRZE IM TYM KOLABORANTOM RUDEGO ZŁODZIEJA I MIRAŻU ZIELONEJ WYSPY , TO ONI „FRANKOWICZE” GŁOSOWALI RĘKAMI I NOGAMI NA POLSKĘ TUSKA 

TO ONI BYLI GWARANTAMI NIENARUSZALNOŚCI „ELYTY” ,A TAK ZE ONI PLULI NA LUDZI WYTYKAJĄCYCH BANDYTOM Z P.O ŻE SĄ OSZUSTAMI I TO WRESZCIE ONI CHADZALI W RÓŻOWYCH POCHODACH TOLERANCJI I BYLI RADOŚNI W AKCJACH „OŻEU MORZE” – NIE ŻAL MI TYCH LEMINGRADZIAN …….

A TERAZ NIECH SOBIE SAMI K…… MASZERUJĄ I SIĘ BUNTUJĄ 🙂 CH…… IM W D………. 🙂 

Nabici we franka nie damy się bankom” i „banksterom stop”

— pod takimi hasłami w kilku miastach Polski protestowały osoby, które zaciągnęły kredyty we frankach szwajcarskich.

Domagały się dialogu z bankami i pomocy państwa, w formie przepisów zapewniających dogodniejsze warunki spłat.

Protesty osób, których zadłużenie wobec banków znacząco się zwiększyło na skutek wzrostu wartości franka do złotego, miały miejsce m.in. Szczecinie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie. W Warszawie „frankowicze” przyszli przed Pałac Prezydencki.

Ponad 100 osób, posiadaczy kredytów hipotecznych we frankach szwajcarskich demonstrowało w sobotę na Rynku Głównym w Krakowie. Mieli ze sobą transparent „Banksterom Stop” i domagali się od rządu i banków przyjęcia rozwiązań, które zneutralizują skokowy wzrost wartości szwajcarskiej waluty.

Jesteśmy tutaj, żeby pokazać się, że jesteśmy normalnymi ludźmi, że chcemy trochę sprawiedliwości, że chcemy trochę zmienić układ sił na linii bank-klient”

— zaznaczył Tomasz Sadlik, założyciel Stowarzyszenia Obrony Poszkodowanych przez Banki Pro Futuris.

Powstało ono pod koniec 2013 r. Zrzesza tych, którzy czują się oszukani przez banki udzielające kredytów mieszkaniowych we frankach szwajcarskich. Jak tłumaczyli zebrani, przychodząc na krakowski Rynek chcieli też pokazać, że są zwykłymi ludźmi, którzy ciężko pracują, żeby spłacać kredyt na mieszkanie.

Boli nas mit, że „frankowicze” to majętne osoby, które z pełną świadomością godziły się na ryzyko wahań kursowych. Tymczasem odmawiamy sobie podstawowych rzeczy, żeby tylko spłacać kolejne, rosnące raty kredytu

—mówili.

Niedaleko szczecińskiego magistratu zebrało się w sobotę po południu około 50 osób.Jedna z kobiet, która przyjechała z pobliskiego Stargardu Szczecińskiego, mówiła dziennikarzom, że jest w „dramatycznej sytuacji”; po sześciu latach spłacania kredytu ma 100 proc. więcej do zapłaty. Jak dodała, jest w takim wieku, że nie spłaci kredytu nawet na emeryturze i zostawi go dzieciom.

Mężczyzna, który wziął kredyt we frankach na 20 lat, wypowiadał się w podobnym tonie, nazywając tę sytuację „skandalem”. Jak mówił, kiedy brał kredyt, frank był wart 2,2 zł, a teraz sięga prawie 4,4 zł.

Szczecińskiego spotkania nie zgłoszono w urzędzie miejskim. Policja wylegitymowała jednego z uczestników i poinformowała o konieczności rejestracji większych zgromadzeń. Osoby biorące udział w spotkaniu rozeszły się po ponad godzinie

— poinformowała zachodniopomorska policja.

Pod hasłami m.in. „Nabici we franka nie damy się bankom”, „Banki to rosyjska ruletka w państwie bezprawia”, „Tysiące pozwów to kwestia czasu” kilkadziesiąt osób zadłużonych we frankach pikietowało w pasażu Schillera w Łodzi. Podkreślali, że czują się oszukani; ich zdaniem rząd wiedział, co się dzieje i nie informował klientów banków o zagrożeniu, a obecnie nic nie robi, żeby pomóc ludziom.

My – jako frankowicze – nie oczekujemy litości, oczekujemy sprawiedliwości. W innych krajach np. na Węgrzech, w Chorwacji ten problem dostrzeżono, u nas rząd nie bardzo chce to dostrzec. Rząd powinien zająć jasne stanowisko, jeżeli chodzi o rolę, miejsce, charakter, w jakim występowały banki w tym procederze, bo to proceder na granicy prawa

— mówił dziennikarzom jeden z organizatorów pikiety Dariusz Piechulski.

Jedna z pikietujących kobiet mówiła, że gdy brała kredyt kilka lat temu, jego rata wynosiła 2,6 tys. zł, obecnie jest to już ponad 4 tys. zł. Michał Owczarski, który także kilka lat temu wziął kredyt we frankach podkreślał, że ani jego „doradca”, ani bank nie weryfikowali ryzyka, czy jego dochodów.

Mój doradca powiedział w banku, że jestem ok., mam trójkę dzieci, prowadzę działalność i na pewno sobie poradzę. Mógłbym mieć jeszcze jedno dziecko, ale spłacam kredyt i nie będę go miał. To są koszty społeczne

— powiedział łodzianin.

Przypominano, że kredyty w walucie obcej brano przeważnie pod wpływem namów doradców bankowych. Banki nie ostrzegały wówczas, że taki kredyt jest ryzykowny. Mówiono też o zaniedbaniach ze strony Komisji Nadzoru Finansowego, który zgadzał się, by banki takie kredyty oferowały przez banki.
W Warszawie pod Pałacem Prezydenckim „spacerowało” kilkaset osób. Rozżaleni, mówili, że w takiej sytuacji, która nie jest zawiniona przez kredytobiorców, powinno pomóc państwo, regulując przepisy dot. spłat kredytów.

Chcielibyśmy, by rząd zaczął prowadzić dialog z nami, a KNF zaczął robić swoją pracę

— mówił Maciej Janiszewski, jeden z uczestników „spaceru”.

Jak mówił, banki udzielały kredytów zbyt łatwo; on, jako 22 letni człowiek dostał półmilionowy kredyt. Wcześniej rata spłaty wynosiła ok. 2 tys. zł, obecnie to już ponad 4 tys. zł miesięcznie.

Przed tygodniem szwajcarski bank centralny (SNB), ogłaszając nieoczekiwanie, że uwalnia kurs swojej waluty, spowodował panikę na rynku. Dotychczas SNButrzymywał sztywny kurs, co oznaczało, że euro nie mogło kosztować mniej niż 1,20 franka. Decyzja SNB sprawiła, iż frank mocno zyskał na wartości, w tym wobec złotego. W miniony czwartek za franka trzeba było zapłacić rekordowe 5,19 zł, choć dzień wcześniej płacono za niego 3,57 zł. Tak istotny wzrost notowań franka to problem dla ok. 550 tys. polskich kredytobiorców zadłużonych w tej walucie.

mly/PAP

=====================

no popatrzcie szanowna elyto za kredyty !!! 

TAK WAS POWYRYWAJĄ JAK CHWASTY ZA CHUJ I NA BRUK !!!

I NIE BĘDZIE KURWA LITOŚCI ANI DLA WAS ANI WASZYCH DZIECI !!!!!

PAMIĘTACIE TYCH LUDZI WYRZUCANYCH O KTÓRYCH MÓWILIŚCIE Z POGARDĄ – LUMPY , NIEROBY, PIJAKI , MARGINES 

NIE ? NIE PAMIĘTACIE NO TO WITAMY W REALNYM ŚWIECIE KTÓRY STWORZYŁ WAM WASZ UMIŁOWANY WÓDZ Z KOLEGAMI  🙂 

WAS WYEKSMITUJĄ DO NOCLEGOWNI NA SALE WIELOOSOBOWE Z ŁÓŻKAMI PIĘNTROWYMI 30 OSÓB NA 25 METRACH KWADRATOWYCH ŻONKA NA DAMSKĄ MĘŻUŚ NA MĘSKĄ – A DZIECI 

A DZIECI DO DOMU DZIECKA BO TAM W NOCLEGOWNIACH NIEMA SAL DZIECIĘCYCH … CO POTEM POTEM ZA 2-3 MIESIĄCE DZIECI DO ADOPCJI – I ŚLAD SIĘ URYWA ………

WIECIE CO ZROBI WASZ PRACODAWCA GDY DOWIE SIĘ ZE JESTEŚCIE WYEKSMITOWANI I STRACILIŚCIE MELDUNEK …. ZWOLNI WAS Z ROBOTY BO NIE MOŻNA ZATRUDNIAĆ LUDZI BEZ MELDUNKU 

A EKSMISJA = WYMELDOWANIE ……….

TO TYLE …

MYŚLICIE ŻE Z TYM FRANKIEM TO PRZYPADEK … TO MYŚLCIE TAK NADAL FRAJERZY W DUPSKO RUCHANI 🙂 

1 ROK TEMU BANKI POSPRZEDAWAŁY ZAGROŻONE KREDYTY – TAK TYLKO ZAGROŻONE A JEST TEGO U KRUKA PONAD 300 000 – UKŁAD JEST PROSTY W UMOWIE BANK WINDYKATOR – Z TYCH 300 000 W CIĄGU GODZINY BANK ZRZEKA SIĘ KREDYTU NA RZECZ WINDYKATORA ZA 20-30 % WARTOŚCI ……

PISAŁA O TYM NAWET WYBORCZA – ALE NIKT NIE CZYTAŁ BO PO CO 🙂 

35 thoughts on “MŁODZI WYDYMANI Z WIELKICH MIAST – „FRANCISZKOWIE BANKOWSCY” ;-) -a było tak fajnie ……. i przyszedł komornik .

 1. W przypadku kredytów frankowych wzrost miesięcznej raty wyniósł 700–800 zł. To nie jest jakiś armagedon.
  Prezes odrealnionej administracji rządowej mówi, że wzrost raty będący równowartością 2/3 najniższej pensji krajowej (1286,16 zł netto w 2015 roku) nie oznacza końca świata. Jasne, ludzie zarabiający najniższą pensję pewnie nie mają kredytów we franku szwajcarskim, ale 800 zł to dla większości polskich gospodarstw domowych kwota olbrzymia!
  Co innego dla prezesa Jakubiaka, który zarabia – jak informuje Gazeta Prawna – prawie dwa razy więcej niż premier. Kto finansuje jego ogromną pensję? Oczywiście te instytucje, które prezes Jakubiak teoretycznie „nadzoruje”. Czy pensja wysokości 40 tysięcy brutto miesięcznie wystarczy, żeby stać na straży bankowego „ancien regime” i dbać interesy banków? Czy przy takiej pensji można, swoim oderwanym od rzeczywistości głosem krzyczeć, że 800 zł to nie jest „armagedon”? Sami sobie państwo odpowiedzcie na te pytania.

 2. Frajerow nigdy nie jest mi zal.Idiotow wydymali na calego.
  Tak jak Anna napisala,kredyt bierze sie w walucie ktorej sie
  zarabia.Jezeli panstwo im nie pomoze to na banki nich nie
  licza.Lichwa ma do tego ze nie dzialaja charytatywnie.Jest
  jeden kruczek ktory frankowicze mogliby wykorzystac przeciw
  bankom.Wiadomym jest ze brali kredyt we frankach a zlotowki
  otrzymywali.To jest jedyny argument.

  1. Jaki argument zlotowka?.Nikt nikogo nie zmuszal do brania kredytow w banku z frankiem.Wolnosc w panstwie liberalnym polega na tym, ze panstwo daje ci szeroki wybor ofert i nie ponosi odpowiedzialnosci za twoje glupie decyzje.To jest wolnosc.Ty masz myslec, a nie panstwo za ciebie.

   1. akredyty sie bierze ale nie w polsce gdzie banki na siłę uznaja polaka za zdolnego kredytowo jak mu wystarcza od 1 do pierwszego na styk z zerwm oszczędności – 0 zL – CZYLI NIE AZLEGA ALE I NIEMA REZERWY

    P.S ostatnia informacja z niemiec 2 dni temu byłem – 43 euro raty za 5000 euro – dla młodzieży bez zastawów bez żyrantów – bo cóż to jest 43 euro toż to 3 godziny pracy n.p w lidlu 🙂

   2. 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!! uchcha:-) – POLSKIE DZIADY Z KOMORNIKAMI NA KARKU TAK LECZĄ ZAWSZE SWE KOMPLEKSY

    SZTAMPA STANDART – POLAKOWI ŹLE WIEC PŁACI SIĘ ZA ART, SPONSOROWANY I JUŻ POLAKOWI LŻEJ NA DUSZY

    SZWABY UMIERAJĄ Z GŁODU – JA PIERDOLĘ JA PIERDOLĘ NAWET ZA STALINA TAKICH IDIOTYZMÓW NIE WYPISYWANO O ZGNIŁYM ZACHODZIE

    DOBRA CZYTAJCIE SOBIE

    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/biedni-mimo-pracy-miliony-osob-w-niemczech-z-glodowymi-pensjami/zxrgn

    🙂 – PANI DAG I PAN NAWAJO ORAZ INNI MIELI OKAZJE NA SPOTKANIU ZOBACZYĆ JAKIE SAMOCHODY 2-3 LETNIE DAJE SIĘ ZA DARMO !!! PRACOWNIKOWI ŻEBY SOBIE DOJECHAŁ DO PRACY LUB GDZIE CHCE JAK PRACUJE – NA URLOP ZA GRANICĘ

    I DIETA 50 EURO ZA 8 GODZIN PRZEPRACOWANE CO DNIA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU DO 12,00 -A PŁACĄ DO 16 CHOĆ NIKOGO JUŻ O 12 NIEMA -WOCHENENDE – STARCZA NA PALIWO I JESZCZE ZOSTAJE NA BIBKĘ W SOBOTĘ I TO JAKA

    1. BEZ OWIJANIA I PRZESADY BO MI NIE ZALEŻY W NORMALNEJ PRZECIĘTNEJ FIRMIE – NORMALNĄ PŁACĄ JEST 10 EURO NA GODZINĘ NA RĘKĘ – DNIÓWKA TO 10 GODZIN ROBOCZYCH PŁATYNYCH + 6 EURO DIETY DO KAŻDEJ GODZINY CZYLI DNIÓWKA = 160 EURO DO KIESZENI – PRACUJE SIĘ 5 DNI W TYGODNIU 50 GODZIN Z CZEGO PAŃSTWO POZWALA PRZEPRACOWAĆ TYGODNIOWO 37.5 H . RESZTA TO NADGODZINY , MIESIĘCZNIE WOLNO PRACOWAĆ TYLKO 151 GODZIN WARUNKOWO 160 NIEKTÓRE BRANŻE –

     CZYLI 10 EURO ZA GODZINĘ + 6 EURO DIETY = 16 EURO NETTO RAZY 160 GODZIN = 2560 EURO BEZ SOBÓT

     TO JEST GOŁY DOCHÓD NA 1 PRACOWNIKA NA 1 GRUPIE PODATKOWEJ BEZ KINDERGELTU Z PODATKIEM BYKOWYM !!

     =========================

     ZAZNACZAM ŻE JA AKTUALNIE TEŻ NIE PRACUJE W NORMALNEJ PRZECIĘTNEJ FIRMIE – PRACUJE W NIE NORMALNEJ ZNACZY NIŻSZE WYPŁATY – PRACUJE DLA TEGO NIE ŻE MUSZĘ … TYLKO DLA TEGO ZE POŚWIĘCAM SIĘ CHWILOWO DLA DOBRA OGÓŁU – PO TO ZEBY ZA 2-4 MIESIACE ZABRAĆ TEN OGÓŁ DO NORMALNEJ FIRMY ZA W/W MINIMUM

     TAK OGÓŁ W TEJ FIRMIE W TEJ CHWILI UCZY SIĘ JĘZYKA I NIE TYLKO

     🙂 jak ogół bedzie gotów to d… w troki i do docelowej pracy ….

     ps. pomimo niskiej płacy z głodu nie umieramy ….

     1. nie jaki pan stefan z ……. mógł by tu napisac do jak cieżkiej codziennej roboty go gonią i jak tyra

       1. To robota tak Cię wykończyła ,czy młoda i atrakcyjna żonka? Pozdrowienia dla rodzinki.Dag.

     2. Mizia ma rację…całe towarzystwo ,czyli Mizia z rodziną i przyjaciółmi przyjechali w 3 super samochody ….ja na szczęście nie mam prawa jazdy,a i Navajo z racji choroby nie może prowadzić samochodu….dzięki temu zazdrość była nam obca…zwyczajnie posiadanie samochodu nam nie grozi,zresztą stoi pod moim blokiem samochód po zmarłym mężu i trzeba będzie coś z nim zrobić,póki ma jeszcze jakąś wartość,a robienie prawa jazdy mnie nie podnieca.Dag..

      1. 🙂 mdli mnie jak pisze w necie jakies brednie szybko do zweryfikowania ja nie wiem do kogo adresowane są takie głupoty – 3 000 000 niemców głodem przymiera ???

       1. Jak to do kogo?? do Polaków …. tych „oświeconych” przez telewizor !!

 3. 🙂 Ponad 100 osób, posiadaczy kredytów hipotecznych we frankach szwajcarskich demonstrowało w sobotę na Rynku Głównym w Krakowie. Mieli ze sobą transparent „Banksterom Stop 🙂

  STO OSÓB BUCHACHA – WASZA PLATFORMA NIE BOI SIĘ 100 000 NA MARSZU NIEPODLEGŁOSCI ..

  A WASZA SETKA – TO GŁOS PORÓWNYWALNY ZNACZENIEM TAK JAK PIERDZENIE PODCZAS NAWAŁNICY CZERWCOWEJ ……..

  SAMI , SAMI MUSICIE DAĆ RADĘ – 😉

  1. Było powiedzenie: „Kto nie słucha ojca i matki, ten słucha psiej skóry”. Z psiej skóry były robione kiedyś membrany bębnów. Bito w bębny np. z okazji egzekucji – takich lokalnych świąt.
   Chytry chciał przechytrzyć chytrzejszego, nie wyszło – będzie egzekucja.

   Sprawa bardzo biednych nie dotyczy.
   Za nich nikt nie poręczał ani nie mieli zabezpieczenia na hipotece, oni kredytów nie brali.
   Więc, kto?
   Aaa, to zupełnie inna historia.

 4. Komentarz z sieci:
  Ludzie! Nie dajcie się wyciągnąć bankom na ulicę, w obronie interesów banksterów.
  Walczcie o respektowanie przez banki dotychczasowych umów dotyczących odsetek, które wynoszą: (marża powiększona o libor) i nie ograniczanie jej do zera gdy libor na minusie przekroczy marżę.
  Szwajcarzy nie są idiotami i nie zarżną gospodarki przewartościowanym frankiem. Szwajcarzy zmienili tylko metodę obniżania wartości franka na dużo bardziej skuteczną i tego właśnie boją się bankierzy i dążą do przewalutowania na gwałt. Obliczyłem, że gdy libor spadnie do ok -1,6 to nawet przy obecnym kursie CHF raty powinny być takie jak przed sławetnym czwartkiem. (oczywiście gdy banki będą respektowały umowy mówiące o odsetkach które wynoszą marża powiększona o libor)
  Nie dajcie się manipulować banksterom i walczcie o respektowanie dotychczasowych umów mówiących, że rata odsetkowa jest sumą marży powiększonej o libor. Nigdzie nie jest napisane, że rata odsetkowa nie może być ujemna. Nie dajcie się okłamywać i manipulować bankowym klakierom.
  (na tym się nie znam 😉

 5. I NIKT WAM NIE POMOZE TAK JAK TEJ KOBIECIE WOŁAJACEJ O POMOC BO OJCIEC MIAŁ ZAWAŁ – BEDĄ DO WAS STRZELAĆ KOPAĆ I WYRZUCAĆ PRZY BRAWACH Z OKIEN WASZYCH KOLEGÓW OD SOBOTNICH GRILI ….

  TAK BĘDZIE !!!!

  1. NIE ZAPOMNIJCIE NA UROCZYSTĄ WASZĄ EKSMISJE ZAPROSIĆ WASZEGO PRZYJACIELA -DORADCĘ KREDYTOWEGO 😉

   A JA TU NA MIZIAFORUM BEDĘ ZAMIESZCZAŁ AV Z WASZYCH EGZEKUCJI I PIERWSZY RAZ SZYDZIŁ TAK JAK WY Z LUMPÓW ….

   NO TO DO ZOBACZENIA POD MOSTAMI – WPADNĘ Z KAMERĄ OD CZASU DO CZSU !!

  2. a tym co jeszcae mają na 1-2 raty radzę rąbać meble z ikei tyż na raty 🙂 bo zima idzie i czmś MUSICIE PALIĆ W SZPANERSKICH KOMINKACH 🙂

   TYŻ NA RATY 🙂

   OJ ZIMA JESZCZE WASZA ALE WIOSNA JUŻ NASZA BIDA WAS WYKOŃCZY

   1. A ZA 6 MIESIECY JAK ZACZNIE KRUK WYPUSZCZAĆ NA WOLNY RYNEK WASZE MIESZKANIA PRZEJETE ZA 30% WARTOSCI DOŻUCI SOBIE 20%

    I WASZE MIESZKANIA, APARTAMENTY, DOMKI – KUPIĄ ZA GOTÓWKĘ – ZMYWAKI Z LONDYNU KTÓRYMI GARDZILISCIE 🙂

    TAK ZA GOTÓWKĘ BO 3-5 LAT WYSTARCZY ZEBY NIE ZGREDZĄC SOBIE ODŁOZYĆ 200 A NAWET 300 000 ZŁ !!

    CO BOLI ? MA KURWA BOLEĆ

   2. Mizia,a mnie się wydaje,że kto ,jak kto ale posłowie zadłużeni we frankach sobie poradzą.Kto zostawi tych „biednych,zadłużonych ” posłów bez pomocy finansowej?Znasz takie powiedzenie „kurwa ,kurwie łba nie urwie”? Już oni znajdą dla siebie jakieś wyjście z trudnej sytuacji.
    A zapłaci jak zwykle biedny robotnik za 1200,czy emeryt z marną emeryturą.Nawet bezrobotny płaci podatek ,od tych nędznych groszy.
    Ja się jeszcze nie cieszę i nie liczę na sprawiedliwość społeczną…wiem w jakim kraju żyjemy.Pozdro.Dag.

    1. O POSŁACH NAWET NIE WSPOMINAM – A BIEDNI ZARABIAJACY 1200 ZŁ DO 2000 KREDYTÓW NIE DOSTAWALI BO ZA BIEDNI – DOSTAWALI MŁODZI Z KORPORACJI BANKI, URZEDNICY I TP CI CO NA SERIO MIELI TE 3700 ZŁ NA ŁAPE – I TO ONI SZYDZILI Z TYCH CO MIELI 1200ZŁ – WIEC NIECH TERAZ PIERDZĄ GRUBO – MAJĄ TO O CZYM MÓWILI – STALI SIĘ NIEZARADNI GŁUPI? 🙂

     DOBRZE IM KURWA ICH MAĆ !!! CHCIELI KAPITALIZMU MADE IN TUSK – PROSZĘ MAJĄ

     I NIECH MI NA ULICACH NIE CHAŁASUJĄ BO SAM JAKO OBYWATEL WEZMĘ GAZ PAŁKĘ I PARALIZATOR I POPEDZĘ TĄ CHOŁOTĘ …

     ROBOTNIK PO PRACY MA PRAWO DO ODPOCZYNKU A NIE WYSŁUCHIWANIA JAKICHŚ SS…. WRZESZCZĄCYCH – PROSTE

     JAK KUBA BOGU TAK BÓG KUBIE –

     1. I NIE LITUJ SIĘ BO JAK ONI ODZYSKAJA GRUNT POD NOGAMI TO ZNÓW NAZWĄ CIE I INNYCH SIEROTAMI PO KOMUNIE

      ZERO LITOSCI DLA SKURWESYNÓW

      JA W TYM KRAJU POPŁYNOŁEM NA 270 000 ZŁ I TO NIE KREDYTU TYLKO MOICH PIENIEDZY – WYCYCKALI MNIE DO ZERA – I JAKOŚ NIE PROTESTOWAŁEM CHOCIARZ MIAŁEM DOWODY ŻE TO NIE MOJA WINA – NP. ZAPŁACONY OMYŁKOWO PODATEK 1 RAZOWO 17 000 ZŁ -Z POWODU TAKIEGO ŻE MIAŁEM DURNA KSIĘGOWA

      FORSY NIE ODDAŁ FISKUS – POMIMO ZE NIE BYŁO PODSTAW PRAWNYCH DO JEGO POBRANIA – SĄD CYWILNY W UZASADNIENIU UNIEWINNIŁ PANA KTÓRA SKONCZYŁA KURS KSIĘGOWYCH BO MIAŁA PRAWO SIĘ POMYLIĆ …….

      W DUPIE MAM TYCH FRANKÓW – NIECH IM DOJEBIĄ NA MAKSA – A ŻE DOJEBIĄ TO PEWNE BO O FORSĘ TU IDZIE

     2. Oczywiście ,że biedni za 1200 pracujący nie dostawali kredytów,ale wszelkie podwyżki ,choćby koszty utrzymania ,media,prąd,gaz gdy zdrożeją , zapłacimy za to my wszyscy.Juz posłowie coś wymyślą ,żeby mieć lewą kasę na swoje fanaberie.Dag.

      1. Mizia czy nie zauważyłeś cudzysłowia przy „biednych?”Jestem daleka od współczucia dla krwiopijców…Dag.

       1. 🙂 – CHYBA NIE BO MI PODNIEŚLI CIŚNIENIE
        FRANKOWCY TO SPECE OD BRANIA POŻYCZEK … TO NIECH TERAZ BIORĄ OD PROWIDENTA NA SPŁATY RAT 🙂 I WIELU TAK ZROBI 🙂

        A PROVIDENT TO – POŻYCZKA SZYBKA ALE NA 80% !!! ZYSKU

       2. No to ciekawe jest teraz prawo…ja gdy pomyliłam się w latach siedemdziesiątych schyłkowych i pobrałam za mało podatku od pracownika ,całe 57,00 na stare pieniądze …dostałam nakaz do zapłaty i musiałam zapłacić,a zarabiałam wtedy 2500,00 na stare pieniądze.Nie było odwołania,mało tego naliczano mi już odsetki ,bo sprawa wyszła po 2 latach ,gdy pracowałam juz w innej firmie.Dag.

       3. Tak było Dag. Znajoma pracowała w okienku na poczcie i się pomyliła, też musiała zapłacić ze swojej kieszeni. Pensja mniej.

  3. Miziak 100% racji !!!!! , a oni mys banki im pomogą !!!!! hahahahahahahahahaha . Banki nikomu nie pomagają Banki tylko łópą głópich kredytobiorców i tyle !!!!! , ale chcieli to mają !!!!
   J.M.H

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: