NA ŻYWO 21.00 - STREAM MACIEJ MACIAK CW24TV I JACK CALEIB " EKSMISJE I WYSIEDLENIA POLAKÓW JUŻ REALIZOWANE"20 sierpnia 2019
8 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

spotkanie sierpień 2014 r. av galeria ;-) nikomu się nie chciało to ja skleciłem

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

25 thoughts on “spotkanie sierpień 2014 r. av galeria ;-) nikomu się nie chciało to ja skleciłem

 1. Na marginesie.
  W mediach i na różnych forach aż pieni się piana na temat wyzwalania Oświęcimia.
  Ukraińcy, czy Sowieci – kto pierwszy; a Schetyna z uśmiechem Satyra zaciera łapy, że namieszał i się kotłuje.
  Fakty osobom obeznanym z historią są znane ale nie wszystkim.
  Dla młodszych nie obeznanych z tymi odległymi wydarzeniami polecam ten link.

  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/24/klamstwo-o-wyzwoleniu-obozu-w-oswiecimiu/

  1. „Wyzwolili” w tym sensie, że gdyby armia radziecka nie nadciągała to obóz byłby w dalszym ciągu. Ale gdzie SS wyprowadziło więźniów?

   1. Oczywiście, że gdyby Sowieci nie nadciągali, to SS by nie zwiało. Zresztą, o miasto Oświęcim była zacięta walka z Niemcami (ale z Wermachtu).

 2. Olejcie wszelkie mendia, bo jestesmy juz WOLNI !

  „Kontrolowane przez korporacje Rządy oraz Media odmawiają ogłoszenia swojego własnego zgonu z oczywistych powodów. Tak jak informowaliśmy obywateli naszego świata uważam, że naszym zadaniem jest zrozumienie tego co i jak się wydarzyło tak, abyśmy mogli powiadamiać innych … i w końcu rozpocząć proces zmian na skalę światową na które wszyscy czekaliśmy.”

  http://kodczasu.pl/viewtopic.php?p=59940

    1. nie no nie moja – ja w Polsce już nie inwestuje w nic a co tu miałem lata temu sprzedałem , mnie w polsce w sensie własnosci niema .. no moze ciut ciut abym miał gdzie wpaść od czasu do czasu , ja na 365 dni w roku jestem w Polsce tylko 60- 70 dni , to takie złudzenie ze tu jestem bo wpadam co kilka kilkanascie dni ale z punktu widzenia prawa jestem tu jako odwiedzajacy – dla czego dla tego zeby nie płacić tu ani grosza no poza podatkiem w zakupach , ale tych niezbednych nawet staram się jadąc do polski tankować jeszce przed granicą na ful – aby nie kupować paliwa w polsce CZASAMI LUDZIE DZIWNIE PATRZA JAK CENA W POLSCE JEST NIZSZA … CO PAN WYRABIA ZA 5 KM JUŻ POLSKA I TAM ORLEN , JA NA TO JA WIEM CO WYPRAWIAM … RODAKOWI OPADA SZCZENA BO NIE KUMA O CO CHODZI 🙂

      1. NERWY JA JAK JESTEM POZA POLSKA NIE OGLADAM POLSKIEJ TV NIE CZYTAM POLSKIEJ PRASY I NIE ZAGLADAM W INTERNET WCALE ZEBY NIE KLIKNAC W INFO Z POLSKI TAKIE 14 DNIOWE ODSTAWIENIE DZIAŁA JAK SUPER KURACJA – NIEMA WTEDY POLSKI POPROSTU NIEMA I BEZ TEGO SYFU CODZIENNEGO JEST DOBRZE

    1. Tak ,to Nowa Huta,mieszkamy na 8 piętrze…gdy jest ładna pogoda widzimy góry na horyzoncie,i to te ,gdzie byliśmy w sierpniu z Mizią.
     Pozdrowienia dla ziomala.Dag.& Navajo..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: