2019 07 23 NA ŻYWO 21.00 – KONFEDERACI , DEGENERACI GESZEWCIARZE ,GROSZOROBY , SZANSONIŚCI23 lipca 2019
1 godzina temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Internetowe „ORMO” pederastów – Komenda główna w red. gazety wyborczej

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

„Gazeta Wyborcza”: Co z nienawiścią w sieci?

Pomoc prawna dla dotkniętych mową nienawiści; internetowa baza nienawistnych komentarzy; filmiki pokazujące życie „obcych”. Takie są cele projektu „Sieć tolerancji” fundacji Wiedza Lokalna – pisze „Gazeta Wyborcza”.

Projekt jest adresowany do 6 mniejszości w RP: Ukraińców, Żydów, Romów, muzułmanów, osób LGBT i Afrykanów.

„Sieć tolerancji” ma m.in. pomagać w pisaniu zawiadomienia do administratora portalu z prośbą o usunięcie obraźliwego wpisu czy zawiadomienia do prokuratury o popełnieniu przestępstwa.

Organizator projektu będzie współpracować z prawnikami Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka.

http://fakty.interia.pl/prasa/news-gazeta-wyborcza-co-z-nienawiscia-w-sieci,nId,1595612

18 thoughts on “Internetowe „ORMO” pederastów – Komenda główna w red. gazety wyborczej

 1. Nieuleczalny obled psychopatow na „stanowiskach” zydowskich korporacji wojennych rozdmuchuje kolejne zarzewie wojny na Ukrainie, bo to sie im „oplaca” :

  http://brd-schwindel.org/doku-2015-krieg-in-europa-bald-auch-bei-uns-ukrainedonbass-18/

  O ile „pokojowo” wytresowane przez zydow pokolenia Polakow uczestniczace tez w szkolnych akademiach ku czci Lenina i czerwonej zarazy nie za bardzo daly sie az tak zmanipulowac i oglupic, to w przypadku nauki „historii” propaganda o zawsze „winnych” wszelkich wojen Niemcach skazanych klatwa zydowskich banksterow w 1933 roku na calkowite unicestwienie biologiczne niestety dalej funkcjonuje i zaciemnia Prawde tez o Hitlerze i ktory to wlasnie w swoich przemowieniach mowil glosno o tych odwiecznych podzegaczach wojennych czyli zydowskich niszczycielach calego swiata !!!

  http://brd-schwindel.org/der-mann-der-gegen-die-banken-kaempfte/

  1. Czegos ty sie napalila Nieustraszona?, ze takie bzdety powielsz?.hitlera finansowali banksterzy w gieldy papierow wartosciowych.Klan bushow ( ten co naklamal o broni w Iraku) dorobil sie ogromnej fortuny na handlu z hitlerem.W dodatku weglem.No i po ten wegiel lapska wyciagaja jego potomkowie.A zloto pewnie zrabowane zydom zamordowanym w Oswiecimiu wyladowalo w hameryce.Takk..Niemcy byli tacy fajni tfuj..Z pasja hajlowali hitlerowcom i chetnie szli na wojne.Dopiero jak dostali lanie, to nagle z nich robili przeciwnicy wojny.Bzdety i przeklamania historyczne.

 2. https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/12/18/kto-zerwal-umowe-sierpniowa-w-1980-r/

  Czy mając do dyspozycji wojsko, milicję, SB, sądy, prokuratury, śmp, banki, aparat administracyjny, prawie 3 miliony członków PZPR itp. należało władzę oddać bez oporu „pętakom”, jak ich w przyszłości trafnie nazywał abp. Józef Życiński i ”popaprańcom” jak ich nazwał Lech Wałęsa?.. Jeśli tak by się stało, czy nie postawiono by dziś zarzutu PZPR, że oddała ster lekkomyślnie gówniarzom i ponosi odpowiedzialność za obecny stan Kraju: bezrobocie, nędzę społeczeństwa i ruinę gospodarczą?… Wprowadzając SW, choć nieudolnie, ówczesna ekipa władzy ma moralne alibi, że nie chciała dopuścić do obecnej sytuacji , do upadku Kraju i nędzy narodu.

  Trzeba więc było, także obecnym członkom i sympatykom „S” powiedzieć gorzką prawdę, że zostali użyci instrumentalnie do zdobycia władzy dla grupy gangsterów politycznych, a kiedy przestali być użyteczni, to potraktowano ich jak śmiecie; dowód – proszę – zdegradowano status robotników, chłopów, bezrobocie, głodne dzieci, nędza większości narodu, zrabowano majątek narodowy wielu pokoleń. Czy tego chcieli strajkujący robotnicy w sierpniu 1980 roku i strajkujący w grudniu 1981 r.?.. Czy górnicy na Śląsku ginęli za sprawy robotnicze czy walczyli o władzę, dla rządzących dziś krajem, politycznych gangsterów ?

  1. Wychodza.Ksiadz panu po spowiedzi donosil, kto ukradl z glodu skibke chleba panskiego.Nie trza bylo drzewiej ormo.Na to samo wyszlo.Chyba to z tradycji takiego donosicielstwa policja na calym swiecie ma czarne mundury.Skads sie to musialo wziac.

 3. Obcy przybysz, imigrant musi posiadać znajomość języka i obyczajów kraju, w którym przebywa a nie narzucać swoje zwyczaje choćby były dla niego święte. To on musi się zasymilować z nami a nie my z nim. To rzecz oczywista.
  W domu rządzi gospodarz a nie gość. Jak komu nie pasi coś w gościnie to droga wolna – tam są drzwi.

  1. No niby tak Anno.Obce kapitaly grasuja po calym swiecie , nie znaja jezyka narodow, ktore ograbiaja, wiec tez trzeba im powiedziec :tam sa drzwi.Jak wszyscy to wszyscy.

 4. Gorzej niz ormo.Ormowcom placili za robote.A tu zwracaja sie z prosba do ochotnikow, zeby kablowali na innych .To sie nazywa kolaboracja i donosicielstwo.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: