NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

ZACHÓD PUTINOWI NAGRODĘ ZA UKRAIŃSKĄ AWANTURĘ -A POLAKOM PO RYJU ZE WSCHODU I Z ZACHODU

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

ONI SIĘ DOGADAJĄ – ALE MY NIE POZBIERAMY DO KUPY PO SŁOWACH KACZORA NA MAJDANIE I  SCHETYNY W WYWIADZIE DLA POLSKIEGO RADIA „UKRAIŃCY OSWOBODZILI OBÓZ W OŚWIĘCIMIU ” -zresztą jest więcej powodów PRAWDA ?

Niemcy: Oferta wspólnej strefy handlowej dla Rosji
[2015-01-23 08:37:50]

Niemcy są gotowe do rozmów z Moskwą na temat utworzenie europejsko-rosyjskiej strefy handlowej – donosi o tym dziennik „Sueddeutsche Zeitung”. Warunkiem jest jednak załagodzenie przez Rosję konfliktu na Ukrainie.

Gazeta przytacza wypowiedź kanclerz Angeli Merkel, która na forum ekonomicznym w Davos oznajmiła, że jest gotowa do rozmów na temat strefy handlowej. Zastrzegła jednak, że warunkiem jest opracowanie kompleksowego rozwiązania kryzysu na Ukrainie.

W podobnym tonie wypowiadał się także wicekanclerz Niemiec Sigmar Gabriel. Zasugerował, że Unia Europejska musi zastanowić się co zaoferować Rosji po zakończeniu wojny i że Moskwie powinno się zaproponować jakieś wyjście. Zastrzegał jednak, że Rosja musi przestrzegać porozumienia pokojowego z Mińska.

„Sueddeutsche Zeitung” nazywa stanowisko niemieckich władz dyskretną ofertą złożoną prezydentowi Rosji w sprawie rozwiązania konfliktu na Ukrainie.

http://lewica.pl/?id=30173&tytul=Niemcy:-Oferta-wsp%F3lnej-strefy-handlowej-dla-Rosji

putin i bronek

Niezależnie od strategii, jaką się wobec niej przyjmie, Rosja ma w ręku jedną, bardzo mocną kartę: może sobie pozwolić właściwie na wszystko, a później wrócić do stołu rokowań.

Już właściwie wszyscy na Zachodzie (a i wielu na Ukrainie) zaakceptowali fakt, że Krym jest rosyjski. I fakt, że – jak się wydaje – znacznej części mieszkańców półwyspu taka sytuacja odpowiada, służy Zachodowi jako środek na pozbycie się wyrzutów sumienia. „W porządku, być może nie powinni, być może zagrali na nosie całej międzynarodowej społeczności, ale przynajmniej to jest coś, czego chcą Krymianie. Tu wątpliwości być nie może”. Zachód będzie myślał o Krymie w podobny sposób, w jaki Polska myśli o Piłsudskim i Rydzu, którzy – na początku i na końcu polskiej międzywojennej państwowości – wbrew umowom międzynarodowym zajęli Wilno i Zaolzie: „jasne, może nie powinni, ale przecież ludzie tego chcieli”. I dylemat moralny większy, to łatwiej zaakceptować rzeczywistość.
Prawda jest jednak taka, że Zachód – najnormalniej w świecie – nie ma w rękawie nic, żadnej możliwości takiego zadziałania, żeby Rosję z Krymu wypchnąć. Wie, że dla Rosji Krym jest punktem, z którego wycofać się nie może bez utraty prestiżu – i w oczach własnych, i zagranicy, i że Rosja będzie Krymu broniła do ostatniej kropli krwi, a upokorzyć jej Zachód się boi, bo Rosja upokorzona – to Rosja nieprzewidywalna. To raz.
Dwa – Rosja coraz lepiej wie, że Zachód wie, że Rosja wie, że – wcześniej czy później, niezależnie od tego, jak będzie wyglądał bardak rozpętany przez Rosję na jej granicach – trzeba będzie jakoś się z nią ułożyć. I że Zachód zawsze, na każde rosyjskie skinienie, do stołu rokowań przybiegnie w podskokach. Niezależnie od tego, co Rosja zrobi. Bo Zachód wojować nie chce. A nie zawsze była tego świadoma: jeszcze na wiosnę tego roku Aleksander Dugin, człowiek, którego Kreml raz uważniej, raz mniej, ale jednak słucha, na poważnie brał pod uwagę rozmieszczenie na zachodniej i środkowej Ukrainie natowskich baz w przypadku zajęcia przez Moskwę „Noworosji”.
Teoretycznie Rosja może więc nawet – dajmy na to – zadziałać zaczepnie wobec kraju należącego do NATO. Choćby po to, by przetestować, tak jak to robi do tej pory, jak daleko może się posunąć. Być może nawet doczeka się w takim wypadku natowskiej odpowiedzi – ale na pewno nie będzie to odpowiedź dla Moskwy specjalnie groźna. Trudno wyobrazić sobie naloty bombowe na rosyjskie miasta, trudno wyobrazić sobie, by jakikolwiek rosyjski „interwent” wkroczył na rosyjskie terytorium: atomowa Moskwa może być w takim wypadku nieobliczalna, a tego Zachód się boi. Albo inaczej: uważa, że gra na takie ryzyko nie jest warta świeczki.
Można sobie wyobrazić, oczywiście, dalsze sankcje, ale i te mogą zostać zniesione, gdy tylko Rosja wykaże ochotę, by usiąść do stołu i zacząć się dogadywać. To naprawdę niebezpieczne, że Rosja zaczyna rozumieć coś, co wcześniej jedynie podejrzewała: że Zachód wojować nie chce. A nie chce wojować dlatego, że Rosja nie jest już dla Zachodu pępkiem świata. Że zajmuje gigantyczną część globu, ale prowincjonalną. I że w zasadzie, jeśli chodzi o Zachód, to może sobie na swojej prowincji robić co chce. I że rosyjskie panoszenie się w regionie nie jest warte ryzyka nuklearnego konfliktu, więcej, rozpadu Rosji na szereg nieodpowiedzialnych, rozwrzeszczanych, potencjalnie zbójeckich terytoriów, po których czarnymi SUV-ami rozbijają się słowiańscy warlordowie w wielkich czapkach, wożąc na kolanach walizki z nuklearnymi kodami

15 thoughts on “ZACHÓD PUTINOWI NAGRODĘ ZA UKRAIŃSKĄ AWANTURĘ -A POLAKOM PO RYJU ZE WSCHODU I Z ZACHODU

 1. masakry na ukrainie nie maja wiele wspolnego z postraszeniem rosji ! .tam biega o to aby ZATRUC GENETYCZNIE!!! CALY TAMTEJSZY REGION WRAZ Z ROSJA !!! A DLACZEGO …DLATEGO ZE DOSLOWNIE KILKA RODZINEK ” PORZYCZKODAWCOW” Z MONSANTO !! CHCA SPRYWATYZOWAC CALY GLOB ZIEMSKI POD WZGLEDEM ZYWNOSCI I WODY PITNEJ .!!! JUZ W TEJ CHWILY SPRYWATYZOWANE SA KOMPLETNIE !!!!!!!!!!!! WSZYSTKIE!!!! AKWENY WODNE W USA ,AMERYCE POLUDNIOWEJ ,KANADZIE I EUROPIE !! WSZYSTKIE !!!! WLASNIE ZA WYJATKIEM ROSJI ,UKRAINY ,IRANU ,SYRI ,AFAGANISTANU I PAKISTANU …SALOWEM TAM JESZCZE MOZNA PIC WODE BEZ …PODATKU!!I BEZ TRUJACEGO FLUORU,RTECI .OLOWIU I CHLORU!!!!

 2. Figle migle już były czy dopiero będą? Ta baba wstydu nie ma a mina Putina świadczy o braku wzajemności a może nawet obrzydzeniu.

 3. Jak na obrazku sie dogaduja.Buzi , buzi czarne z czerwonym.Aniela na kazda okazje ma zakiety w roznych kolorach.Ach ta moda i kreatorzy.

 4. -dobry jest…

  Komornik z Łodzi recydywistą. Zlicytował samochód przedsiębiorcy bez długów

  publikacja: 23.01.2015 aktualizacja: 13:06

  Radosław Turlejski nie miał żadnych długów. Tymczasem komornik zabrał mu auto i sprzedał je. Wzięty w kredyt przez Turlejskiego samochód, wart 25 tys. zł, nie był nawet do końca spłacony, a został sprzedany za 3 tys. 200 zł. Sprawę prowadził ten sam asesor z łódzkiej kancelarii, który nielegalnie zajął ciągnik rolnika ze wsi Kulany pod Mławą…

  http://www.tvp.info/18559974/komornik-z-lodzi-recydywista-zlicytowal-samochod-przedsiebiorcy-bez-dlugow

  1. Komornika nie wpuszcza się za próg! Żeby mógł prawomocnie działać musi być wyrok sądowy a jak nie ma to w ryło i kopa bo to złodziej!

    1. Nawet policjanta nie wpuszcza się do mieszkania bez nakazu. Kiedyś byli u mnie, spytać o coś, nawet nie próbowali wejść bo oni też wiedzą, że im NIE WOLNO.

  2. A fizycznie to jak to było? Wziął ten samochód pod pachę czy na plecy? Skąd miał kluczyki? Bujdy dla dzieci.

 5. Wynika z tego, Wasza Mądrość Królu Mizia, że ten Putin się nie przesunie za Ural ani też nigdzie z tą Rosją nie wyjedzie.
  Będziemy musieli tą gorzką pigułę bliskiego sąsiedztwa przełknąć i nie wyjdzie nam na zdrowie a gdy się z nim nie pogodzimy; będzie nam sikał przez płot, wrzucał śmiecie, zatka rurę z gazem albo co gorszego.
  Nawet dla pucu wypadałoby się z nim pogodzić i tego bandytę co nam leży przy wschodniej furtce a bruździ i odgraża się także Putinowi – wspólnymi siłami się pozbyć.

  1. a dokładnie tak nadal jest sprzyjający klimat do podziału upainy bo upaina bez kopalin dla jewropy nie warta zachodu NIKT BY DŁUŻEJ NIŻ TYDZIEŃ SIĘ NIE OBURZAŁ GDYBY POLSKA WZIEŁA CO SWOJE ROSJA CO JUŻ MA i zapanował by spokuj , nawet po jakimś czasie niemcy by przebakneli ze rosja i polska uratowały europę przed odradzajacym sie tam faszyzmem i to prasa zachodnia by ilustrowała tymi zdjęciami co ja dziś wojsko z symboliką ss – swoje arty

  2. Dwa lata temu Chiny zapłaciły Ukrainie 3 mld dolarów za zboże, które nigdy nie trafiło do tego kraju. Obecne władze Ukrainy, podobnie jak i poprzednie, nie zamierzają wywiązać się z tego zobowiązania, co w poważnym stopniu podważa wiarygodność rządu w Kijowie na arenie międzynarodowej.
   Ukraina nie będzie w stanie zaopatrzyć Chin w zboże, ponieważ sama go nie ma – stwierdził przedstawiciel ukraińskich władz. Tłumaczył, iż obecnie brakuje środków technicznych do jego uprawy, kombajnów, snopowiązałek oraz innych maszyn rolniczych, ponieważ wszystkie one zostały zarekwirowane przez armię.
   Jeżeli do tego dojdzie zapowiadana stutysięczna mobilizacja, nie będzie ani gospodarstw rolnych ani handlujących zbożem. A ta, wiele wskazuje na to, że właśnie się zaczęła – 20 stycznia do wojska zostali powołani mężczyźni z terenów rolniczych, co oznacza, że produkcja rolna ucierpi i to w poważnym stopniu.
   Strona chińska nie kryje niezadowolenia tym bardziej, że oprócz wspomnianych 3 mld dolarów, Ukraina otrzymała od Chin pożyczkę w wysokości 3,6 mld dolarów z przeznaczeniem na opłacenie gazyfikacji węgla przez ukraiński Naftohaz, z czego spłata 2,3 mld otrzymała gwarancje ukraińskiego rządu. Jeżeli Chiny zdecydują się wyegzekwować natychmiastową spłatę długu, rezultatem będzie bankructwo zarówno Naftohazu, jak i ukraińskich władz centralnych.
   Nie sposób nie podejrzewać, że pieniądze „pożyczone” przez Ewę Kopacz rządowi w Kijowie pójdą właśnie na spłatę zadłużenia wobec Chin. Chociaż nie wiadomo, w kolejce bowiem po należność stoi również Rosja..

   1. Bez Ukrainy i bogactw surowcowych tam znajdujących się przemysł Niemiec straci moc napędową w Europie.
    Ukraina, to także czarnoziemy i żarcie dla Europy.
    Niemcy tego marnotrawstwa nie odpuszczą, Rosja z powodów politycznych też.
    Ukraina będzie zagospodarowana prawdopodobnie po putinowsku (za mordę) a potem się zobaczy.
    Polska, jeśli w tym się odnajdzie, to skorzysta jeśli nie, – zostanie włączona do tej całości (za mordę) i poważnie przefiltrowana po wielokroć. Europa w oparciu o Niemcy i Rosję, gospodarczo przetrwa nadchodzący krach walutowo-gospodarczy.
    A Unia? Pies drapał Unię, Merkel ma już w skarbcach złożone, przygotowane nowe Marki Niemieckie.
    Suwerenności nie stracimy bośmy jej nie mieli ale gospodarczo możliwe, że odbudujemy się.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: