NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

SZOK ?! -NOBLISTA O PILNEJ POTRZEBIE CHIPOWANIA I POWOŁANIU RZĄDU ŚWIATOWEGO –

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

PAMIĘTACIE NIEDAWNO PRZYPOMNIAŁEM WAM WPIS Z PRZED 3 LAT NA TEMAT CHIPÓW RIFID W NOWYCH DOWODACH OSOBISTYCH W POLSCE I PRZYMUSOWYM CHIPOWANIU BEZDOMNYCH CHORYCH I PODLEGŁYCH SŁ. SOCJALNYM W POLSCE

DZIWNE ZE TEN TEMAT ZNÓW WYPŁYWA I TO W POLSCE USTAMI WAŁĘSY ….. JEST TAKIE BARDZO STARE POWIEDZENIE O KTÓRYM JUŻ MAŁO KTO WIE … JEŚLI BARDZO WROGIEM GARDZISZ A MUSISZ PERTRAKTOWAĆ WYŚLIJ W  CHARAKTERZE POSŁAŃCA Z INFORMACJĄ  DLA NIEGO  BŁAZNA ……….

WAŁĘSA TO GŁUPEK KAŻDY TO WIE , PYTANIE ZATEM KTO WKŁADA MU W GĘBĘ TAKIE SENSOWNE WYPOWIEDZI ???

CZYTAJ I MYŚL ...

Czyżby były prezydent wpisywał się w scenariusz czasów ostatecznych?

Jego zdaniem, politycy wymknęli się spod kontroli. Dlatego trzeba ich… zaczipować.

– Każdy jego ruch musi być tam odnotowany, nawet to, z kim śpi. Nie chcesz, to nie musisz być politykiem. A jeśli chcesz być politykiem, to wszystko musi być zapisane. Jeśli cię złapie i okaże się, że mnie oszukałeś, to ty, polityku i cała rodzina, która cię nie upilnowała, żadne z was przez 50 lat nie będzie mogło być w polityce, być działaczem. Wtedy nie będzie chętnych do polityki, jestem przekonany. A dziś jest za dużo chętnych. Mamy naprawdę siły i środki. Wystarczy tylko programy tak poustawiać, aby kontrolować lepiej polityków i demokrację – powiedział Lech Wałęsa w swoim wystąpieniu na 41. Konferencji i Wystawy Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej.

Jego 20-minutowe przemówienie rozpoczęło panel dyskusyjny zatytułowany „W świecie globalizacji mediów i telekomunikacji”.

Wałęsa zgłasza propozycję czipowania już po raz kolejny. To samo zrobił podczas ubiegłorocznego Szczytu Noblistów w Warszawie.

– Musimy jak najszybciej opracować program, a szczególnie czipy dla każdego polityka – wszystko co robisz, wszystko – z kim śpisz – ma być tam zapisane – powiedział wtedy były prezydent.

Opowiedział się również za tym, aby ONZ zmierzała w kierunku parlamentu globalnego, Rada Bezpieczeństwa w stronę globalnego rządu, a NATO – ministerstwa globalnej obrony.

– Pewnie, że nie rewolucyjnie, nie tak szybko, ale świat idzie w tym kierunku – podkreślił.

To nie koniec propozycji Wałęsy. Chciałby on, aby powstało dziesięć laickich przykazań, na podstaw których zostałyby stworzone m.in. zasady dotyczące wychowania dzieci, edukacji czy sądownictwa.

Swoją koncepcję w tej sprawie przekazał m.in. papieżowi Franciszkowi. Laickie przykazania miałyby być wspólne nie tylko dla wyznawców różnych religii, ale nawet dla ludzi niewierzących w jakiekolwiek bóstwo.

Wałęsa chce, żeby mówiły one o wartościach, na których zostanie zbudowany przyszły, „lepszy” świat.

Tymczasem nie brakuje osób, które w tego rodzaju dążeniach i przemianach zachodzących na świecie widzą dążenie do utworzenia światowego rządu, tak zwanego „Nowego Porządku Świata” (New World Order). Obawiają się one także daleko posuniętej inwigilacji obywateli właśnie poprzez wszczepianie podskórnych czipów (biblijne „znamię bestii”).

Część biblistów i specjalistów w teologii czasów ostatecznych przypomina fragment Księgi Objawienia św. Jana:

„I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć”.(Obj. 13,15-18).

TUTAJ wideo z fragmentami wystąpienia Lecha Wałęsy na 41. Konferencji i Wystawy Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej.

Opracowanie: ChnNews.pl
Źródło: Express Ilustrowany, Polska Times, TVP Info

28 thoughts on “SZOK ?! -NOBLISTA O PILNEJ POTRZEBIE CHIPOWANIA I POWOŁANIU RZĄDU ŚWIATOWEGO –

 1. Bóg nie przebaczy … Dodano potwierdzające cytaty z Apokalipsy św. Jana

  … Jeszcze w czasach sowieckich Sławik powiedział: „Mamusiu, w tajemnicy przed rodzicami w niektórych moskiewskich klinikach położniczych noworodkom wszczepia się pod skórę mikro schematy (chipy), rodzice nie wiedzą, od czego takie mądre dziecko im się urodziło”. Matka Sławika: „A dzisiaj widzę, że proroctwa jego się spełniają i satanistyczne chipy przygotowane już są dla wszystkich. O tym z dumą informują w telewizji, pokazują laboratorium, w którym na każdego z nas jest przygotowany ten żywy mikro schemat, tj. biochip. A co to jest? I kim jest właściciel, który zajmie nasz organizm, wejdzie do każdej komórki naszego organizmu i kim będziemy po tym? Wnioski trzeba robić samemu. Pierwszym nie-ludzkim dokumentem w naszym kraju był voucher, również następne dokumenty będą od szatana. Przyjdzie czas, kiedy człowiek będzie chciał otrzymać małe zaświadczenie, a mu powiedzą: „Weź numer, inaczej zaświadczenia nie damy”. Dokumentem końcowym będzie paszport światowy”. Po biochipie Sławik powiedział: „Będzie maleńka, bardzo sympatyczna szara płytka (kartonik) – światowy paszport i kiedy ludzie będą go odbierać, to specjalne urządzenie zostanie zainstalowane w taki sposób, że na czoło lub prawą rękę, którą, z reguły, wyciągamy, gdy coś bierzemy, w tym czasie naniesie promieniami (jakimiś izotopami) trzy maleńkie szóstki (666) w postaci tatuażu i Bóg nie przebaczy nikomu, kto przyjmie pieczęć”.

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/01/a145.jpg

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/cerkiew-prawoslawna-o-antychryscie-znaku-bestii-liczbie-666-czipizacji-44-2015-01

  1. Tego, co nie wziął znaku na siebie zamordują ci, co wzięli a tych co wzięli Bóg wymorduje – czyli, bilansuje się na [0].
   Cholera, może by gdzieś wyjechać i wypaść z ewidencji? A może, udawać Kukuńka?
   Jest dylemat.

   1. Oznacza przydatnych, a zbednych pukkk..Przydatnych, zeby im nie zwiali.Zatem najzdrowszych, najiteligentniejszych w roznych kolorach.

    1. O te kolory wlasnie chodzi.Mixuja rozne rasy w Europie i nazywaja toto ” integracja”, ” metysyzacja”, ” cywilizowanie”.Fajny film mozna zrobic.Albo napisac ksiazke.

     1. Nie plec bzdur, ze odmozdzona.Nie idioci Polakami rzadza.Z tylu, za plecami nieudacznicy maja tegie mozgi.Same profesory.Toto, co widzisz na ekranie telewizora to tylko pacynki.Reszta w reku zakulisowych wielgich mozgow.No ale Polakom , zeby sie nie domyslili ciagle sie tlucze do glow, ze to idioci.Demotywatorkami pokazuje sie i osmiesza pacynki, zeby sobie przecietny Polak , posmiawszy sie pomyslal.Madrzejszy jestem od nich.A tu figa.Glupszy.Za kutryna kryja sie prawdziwe weze-stonogi, mozgi smerfowe.

  2. Nie jestem przekonana co do takiej interpretacji. Cóż to za straszny grzech wziąć jakąś szarą płytkę i zostać podstępnie zaznaczonym? Bardziej obawiam się tego pokłonu przed „bestią” bo cześć należy się wyłącznie Bogu. Jakoś nie dowierzam, żeby miliony muzułmanów zechciały padać przed jakimś gadającym posągiem.
   Tak czy siak trzeba się strzec przed podstępem.

   1. Andziu juz sie ten temat znaczenia tluklo: karty kredytowe,fejzbuk,dane o stanie zdrowia kazdego zawarte w elektronicznej karcie, gps w telefonie i samochodzie, ktory cie sledzi realnie, gdzie jestes,telefon komorkowy i nagrywane rozmowy , ktore kazdy urzednik odpowiedniej sluzby bezpieczenstwa moze ci zacytowac, gdy zechce, to wszystko co sie tu pisze mozna zrzucic z ekranu i na twardym dysku tez sa rozne dane ,esemesy wysylane z telefonu tez odpowiednie sluzby maja wglad..Tak ,tak Andziu .Totalna kontrola pod plaszczykiem wygody, dobra, dobrobytu.Niektorzy to nazywaja juz ” elektronicznym obozem”.

 2. Kukuniek na stare lata ma coraz śmielsze myśli. Obszary malacyjne w mózgu wypełniają się treścią – może się to zagoi.

  1. Jest nacja, która upodobała sobie liczbę 9 w odróżnieniu od reszty nacji stosujących liczenie dziesiętne.
   Składam wniosek, aby czymś się ta nacja odróżniała od reszty – utrudnia ona życie innym nacjom.
   Może to być np. nie 10 palców u obydwu rąk tylko w sumie 9.
   Dziesiąty jest im niepotrzebny i wprowadza zamieszanie.
   Pomóżmy im – tej nacji – w drodze do szczęścia.
   Dzisiaj są zdolni chirurdzy i dobre znieczulenie – da się to zrobić.

 3. Czy ten superkomputer potrafi przetworzyć wszystkie dane statystyczne, operacje finansowe, transakcje i kroki każdego człowieka na Ziemi? Nie wierzę.

  1. Technika, ktora nam daja jest juz przestarzala.Wyprzedzaja nas o 100 lat minimum.Pokazali fajne tfujj..okulary wynalezione w Australii, ktore reguluja swiatlem osrodki mozgu odpowiedzialne za biologiczny rytm snu.Juz moga manipulowac snem ludzkim.Zaloza przymusowo pewnego dnia okularki i tak swiatlem na Twoj mozg oddzialaja, ze nie bedziesz czula zmeczenia.Bedziesz reagowac jak Cyborg.Teraz to tak ladnie nazywaja ” luminoterapia”.Mowia o tym.Jeno trza sluchac, co mowia o tych nowinkach i jaka przekazuja wiedze.Nie ukrywaja.Ten nublista tfujj.. to marionetka.Kaza mu smerfy gadac, to gada.W koncu mu zaplacili.Jak swego czasu mandeli.Nie wie co gada, ale ma gadac i juz.On nie rozumie tego, co gada.Za tepy.

 4. W sumie to dziwna jest ta opowieść apokaliptyczna, jakby Ktoś chciał powiedzieć Coś w wielkiej tajemnicy i tak trudno jest ją zrozumieć nawet nam gdy jest to tak blisko.
  Ma być gadający posąg, komputery mówią już od dawna, w różnych językach i nikt im nie oddaje pokłonów więc to coś innego. Natomiast znamię ma być niewidoczne dla ludzkich oczu a więc nie czip na ręku bo go widać. Numer wytatuowany laserem? o takiej technice nie czytałam. Jest to jednak coś gorszego bo czip w ostateczności można by wydłubać i ktosie zrobiliby na tym interes i jeszcze sprzedali na części więc to nie to. Takiego znamienia nie będzie można się pozbyć nawet jak utnie się rękę to numer pozostanie w każdej komórce ludzkiego ciała. Tego chyba jednak nie potrafią.

  1. RFID to może być zmyłka, za dużo i za głośno o tym gadają. Dobrowolnie ludzie się na to nie zgodzą, tylko nieliczni a to nie ta proporcja.

   1. -oj, moga cos miec, od dawna wspolpracuja z obcymi

    z mp

    kk7qq
    23 stycznia 2015 at 21:14 · Odpowiedz
    Wyciek z pentagonu :Opracowanie szczepionek „modyfikujacych zachowania ”

    Z Pentagon wycieklo wideo: Gdzie naukowiec wyjasnia jak szczepionka funkcjonuje i z „fanatyka moze dokonac przemiany do normalnej osoby”
    Lub z normalnego czlowieka zrobic fanatyka !

    https://www.youtube.com/watch?v=EwsA0rbqWxI

    Obecnie juz testowane 600 szczepow szczepionek aerozoli halucynogennych u ludzi !!!!

    Zgodnie z dokumentem mozna zobaczyc ze naukowcy co najmniej osiem lat pracowali w imieniu rzadu Stanów Zjednoczonych w rozwoju szczepionek wirusowych ktore wpywaja na zmiane mysli , przekonan poprzez zakazenie mozgu , hamują ekspresję komorek neurologicznych.
    Przetestownie tych szczepionek rozpylanych na wysokosciach nad autostradami , ujeciach wodnych , a nawet zywnosci !!!

    http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/enthuellungen/mike-adams/6-staemme-aerosolierter-bewusstseinsveraendernder-impfstoffe-bereits-an-menschen-getestet.html

    Nie zdziwilabym sie jesli za tym stoi nasz znany psychol Gates ktory za pare dni goscic bedzie w Berlinie wraz ze swoja menda Melinda .Troche za daleko mi do Berlina inaczej pojechalabym na „powitanie „.Podobno na wiesc o tym masowo robi sie rezerwacje w hotelu Kempinski gdzie goscic bedzie nasz „idol” ,szykuja sie na powitanie i zadanie waznych pytan .

  2. Andziu.Poszukaj sobie i zerknij na probke filmu ” Gray state” .Tam jest o znamieniu na rece.Interesujaca wizja.

 5. To świetny pomysł 🙂 Zaczipować polityków!
  Wiem, wiem, że to sterowane odgórnie ale prawdę rzekł. Polityk jest osobą publiczną i spotkania powinny być na wysokim szczeblu i merytoryczne a nie damsko-męskie sam na sam a decyzje podejmowane w alkowach nie są dopuszczalne bo nawet zwykła kurwa potrafi zdobyć tajne informacje. Jednak ten pomysł nie jest autorstwa LW bo mówi „mamy siły i środki”. Także za wielką wodą jest taki numer jeden, który niedawno okazał się dobrodziejem dla nielegalnych imigrantów i obiecuje im legalną pracę i legalny pobyt aby tylko wyszli z cienia i się zgłosili. Chcą mieć ich pod kontrolą. To wstęp do globalnej kontroli wszystkich, nie tylko polityków.

  1. Kiedyś, zobaczyłem Kukuńka, jak wielkim długopisem z odpustu i z Maryją w klapie podpisuje sierpniowe porozumienie – wtedy to rzekłem – „…on jest chyba pier…..lnięty albo go ktoś nakręca; oni tego nie widzą. Trzeba uważać.”
   Potwierdziło się, że pajac. Normalny takiego teatrzyku nie robi, nawet jeśli wierzy głęboko.

   1. Juz wtedy byly wszedzie znaki, ale ludzie nie przywiazywali tak uwagi.Maryje kojarzyli z kosciolem i dobrze kojarzyli, bo przeciez to za jego przyczyna podobno komunizm upadl.Potem byl wojtyla.Wychodzi teraz wiecej,bo ludzie zobaczyli ,w co ich wpuszczono razem z czarnymi.

    1. Ja wtedy miałem znaki na plecach w jodełkę, bo dwóch mnie tłukło pałami (ale im zwiałem i schowałem się).
     Co znaczą sine znaki w jodełkę na plecach?

     1. Czyms Cie sprali.Nie wiem tego.Pojecia nie mam.Jesli bedziesz uprzejmy i nie sprawi Ci to przykrosci moze sie podzielisz, co to bylo i co oznacza.Wowczas bede wiedziec.Nie chcialabym Cie w jakis sposob naklaniac byc moze do zwierzen, na ktore nie masz ochoty.Jak uwazasz.

      1. Sine znaki po pałach na plecach, jakie zostawili mi wtedy oprawcy, to było ich wołanie o odwet.
       Nie potrafili inaczej tego pragnienia wyrazić, jak tylko tak, abym o nich w przyszłości nie zapomniał, bo pragną i czekają.
       Wypada, jeśli okoliczności nadarzą się sposobne spełnić ich pragnienia i pewnie ma być to w lesie.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: