NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Polski rząd zrzekł się na rzecz Rosjan największej perły polskiej gospodarki – Rosjanie przejęli grafen!!!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Największy polski wynalazek ostatniego półwiecza – grafen – trafił w rosyjskie ręce. Sam potencjał patentowy wart jest miliardy dolarów. Polski rząd zrzekł się zatem na rzecz Rosjan największej perły polskiej gospodarki – według nieoficjalnych informacji Acron ma już 40 proc. akcji Grupy Azoty w rozproszonym akcjonariacie.

 

Wiceminister Skarbu Państwa Rafał Baniak podczas środowego posiedzenia Sejmu nie zdementował informacji o tak wysokim udziale Rosjan w tej strategicznej dla polskiego bezpieczeństwa spółce. Zasłaniając się dobrem akcjonariuszy oraz reakcją giełdy nie odpowiedział w zasadzie na żadne z postawionych mu przez opozycję (zarówno po prawej, jak i po lewej stronie sceny politycznej) pytań.

 

– Czy chce pan przez to powiedzieć Polakom, że udzieli im pan mniej informacji, niż posiadają Rosjanie na temat tej istotnej dla nich spółki? – indagowała poseł Beata Szydło (PiS). – W planie prywatyzacji Grupa Azoty nie została oznaczona jako spółka strategiczna – zaznaczyła.

 

Tymczasem Baniak, który z uporem powtarzał, że Grupa Azoty to ……. więcej link 

http://www.prawy.pl/z-kraju/6163-rosjanie-przejeli-grafen

26 thoughts on “Polski rząd zrzekł się na rzecz Rosjan największej perły polskiej gospodarki – Rosjanie przejęli grafen!!!

 1. MAM ŻAL DO PRAWICY ŻE NAZYWAJĄ ICH(POLSKIM RZĄDEM) TRZA NAZYWAC PO IMIENIU/////POWTARZAM I BYDA POWTARZAŁ ///////JAKI POLSKI RZĄD!!!!!!!!!!!!!!!! NIENAZYWAJCIE POLS
  KIM RZĄDEM TO ZORGANIZOWANA GRUPA PRZESTĘPCZA

  1. MUSZĄ TAK BO JAK INNACZEJ SIE DOGADYWAĆ O STOŁKI NO JAK – WAŁESA TEŻ KISZCZAKOWI NON STOP – MAWIAŁ PANIE GENERALE TO PANIE GENERALE TAMTO

 2. przecież ta wiadomość o grafenie to staroć. dziś już wiadomo, że to była nieprawda i że nadal mamy produkcję grafenu – firma nano grafen, a azoty oprócz badań z grafenem nie miały nic wspólnego. azoty produkują chemikalia, głównie nawozy, alkohole oxo, pigmenty i tworzywa sztuczne.

   1. chyba nie rozumiesz. ta informacja to po prostu głupota. produkcję prowadzi nano grafen, a polskim właścicielem patentu jest instytut technologii materiałów elektronicznych, a nie grupa azoty. tym bardziej ani azoty ani grafen nie został przejęty przez rosjan.

    1. rząd tych skurwysynów jest zdolny do wszystkiego wiec nie piał bym na twoim mieujscy ze to kłamstwo -CO POWIESZ NA PERTRAKTACJE SUKINSYNA KOMORKA Z AMBASADOREM USA W SPRAWIE SPRZEDARZY POLSKICH LASÓW I WYTRANSFEROWANIA GOTÓWKI DO IZRAELA ? – TO JEST FAKT ?

     ALBO TO

     1. rozumiem twoją frustrację, ale co ma rząd do tego kto faktycznie posiada patent na produkcję grafenu i kto go produkuje. oddzielmy fakty dotyczące grafenu, fakty dotyczące grupy azoty i to co piszesz o sprzedaży polskich lasów. to całkowicie niezwiązane ze sobą sprawy.

 3. Istota sporu w polskiej polityce od 1988 roku.

  Dopóki Pan Andrzej Duda oraz partia Prawo i Sprawiedliwość nie odetnie się publicznie od tajnych umów w magdalence z 31 sierpnia 1988 roku, który zawarli generał policji politycznej MSW Czesław Kiszczak oraz Lech Wałęsa TW BOLEK, teza o godności Prezydenta RP by służyć niepodległej i suwerennej Rzeczypospolitej jest nic nie znaczącym frazesem propagandowym.
  A przecież nie o propagandę chodzi, lecz o dobro i siłę państwa polskiego.
  Od jakiej daty po 31 sierpnia 1988 roku do chwili obecnej można z czystym sumieniem powiedzieć, że rządy w Polsce, to polskie rządy?
  Fakt, że ktoś mówi w języku polskim ma być dowodem na reprezentowanie polskich interesów politycznych i ekonomicznych, że reprezentuje naród czyli SUWERENA ?

  Robert Majka – politolog, Solidarność Walcząca Przemyśl, 24 stycznia 2015 r., godz.09:40
  Radny Rady Miasta Przemyśla (2002 – 2006)
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10202939219816631&set=a.1767577784385.2086027.1087396768&type=1&theater
  https://www.facebook.com/robert.majka.589

 4. Istota sporu w polskiej polityce od 1988 roku.

  Od jakiej daty po 31 sierpnia 1988 roku do chwili obecnej można z czystym sumieniem powiedzieć, że rządy w Polsce, to polskie rządy?
  Fakt, że ktoś mówi w języku polskim ma być dowodem na reprezentowanie polskich interesów politycznych i ekonomicznych, że reprezentuje naród czyli SUWERENA ?

  Robert Majka – politolog, Solidarność Walcząca Przemyśl, 24 stycznia 2015 r., godz.09:25
  Radny Rady Miasta Przemyśla (2002 – 2006)
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10202939219816631&set=a.1767577784385.2086027.1087396768&type=1&theater
  https://www.facebook.com/robert.majka.589

 5. A teraz pewnie zobaczymy, jak pomaleńku ale systematycznie będzie rozbudowywała się linia frontu na Ukrainie w stronę północy, a później na południu wzdłuż wybrzeża Morza Czarnego aż do Bałkanów – tak, aby rozciągnąć ją maksymalnie.
  Ukraina w tym czasie wyprztyka się maksymalnie.
  Później ruszy natarcie z kierunku Białorusi i Królewca i opanuje centra polityczne i administracyjne kładąc kres mrzonkom politycznych Zasrancen – przynajmniej na tym obszarze.

 6. Rosyjska Duma Państwowa ratyfikowała układ o sojuszu i partnerstwie strategicznym z Abchazją, separatystycznym regionem Gruzji. Układ ten, odrzucany przez Tbilisi, według ekspertów oznacza w praktyce aneksję Abchazji przez Federację Rosyjską.

  1. poczekam na oficjalne info czyli już po umowach jak tam na swojej stronce zamieszczą i dam link WYMAGANY PRZEZ POLAKÓW BEZ LINKA Z TVN LUB Z WYBORCZEJ INFO NIE WAŻNE 🙂

 7. jest jeszcze jedno doniesienie medialne oczywiscie w polsce nie opublikowane z wiadomych wzgledów dotyczy Polaków

  REWELKA !!!

  WŁAŚNIE ZAPADA LUB JUŻ ZAPADŁA DECYZJA O DZIERŻAWIE WIECZYSTEJ – NIE SPRZEDAŻY ALE DZIERŻAWIE NA 99 LAT WSZYSTKICH POLSKICH NIEUŻYTKÓW ROLNYCH BĘDĄCYCH WE WŁADANIU ARIMAR ….

  KTO ZGADNIE , KTO DZIERŻAWCĄ WIECZYSTYM ZOSTAŁ NAJPRAWDOPODOBNIEJ JUŻ … LUB ZA KILKA GODZIN …..

  NO ZAGADKA DLA WAS KTO ??

  tej informacji nie znajdziecie w mediach zagranicznych ponieważ dzierżawca zażyczył sobie utajnienia pertraktacji oraz jakichkolwiek informacji w mediach do czasu podpisania umów wiążących …

  info jest na str. pewnej firmy tylko i wyłacznie , ale takie ogólnikowe …

  NO TO ZGADYWAĆ !

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: