2019 07 23 NA ŻYWO 21.00 – KONFEDERACI , DEGENERACI GESZEWCIARZE ,GROSZOROBY , SZANSONIŚCI23 lipca 2019
1 godzina temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Włochy obszczano figurę Matki Boskiej i rozbiło ją o ziemię. To odwet za karykatury w Charlie Hebdo

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

info nr 1

Pięciu imigrantów z krajów arabskich wtargnęło do kaplicy w miasteczku St. Barnabas w Umbrii, chwyciło figurę Matki Boskiej i rozbiło ją o ziemię. Następnie mężczyźni urynowali na rozbitą figurę – donoszą włoskie media.

Proboszcz St. Barnabas o. Don Scarda wezwał policję, ale zanim dotarła na miejsce, sprawcy uciekli.

To byli cudzoziemcy. Krzyczeli coś po arabsku. Odkąd opublikowali te karykatury Mahometa w „Charlie Hebdo” coraz częściej dochodzi do aktów wandalizmu w kościołach. Wydaje się, że muzułmanie za karykatury mszczą się na nas, chrześcijanach

—powiedział o. Scarda. Incydent wywołał dyskusję wśród miejscowych parafian jak obchodzić się z muzułmanami. Wielu oskarża papieża Franciszka o to, że jest wobec przybywających do Włoch imigrantów „zbyt pobłażliwy”. Papież wielokrotnie podkreślał, że „imigranci wzbogacają kraj”.

Archidiecezja Perugii, w której skład wchodzi St. Barnabas, poszła w ślad papieża. I choć ostro potępiła profanację figury Matki Boskiej, jednocześnie podkreśliła, że „nie miało to nic wspólnego z islamem”.

Muzułmanie szanują Matkę Boską. To dla nich najświętsza z kobiet, matka proroka Jezusa. To zwykły wandalizm. Nie podsycajmy religijnej nienawiści

—zaznaczył biskup Perugii Paolo Giulietti. Papież Franciszek tymczasem wezwał Zachód do tego, by „nie obrażał cudzej religii, szczególnie islamu”.

Nie można prowokować, nie można naśmiewać się z cudzej wiary

—podkreślił papież.

info .nr. 2

Fancuska policja aresztowała wczoraj wieczorem na południu kraju pięciu obywateli Federacji Rosyjskiej, narodowości czeczeńskiej, którzy mieli przygotowywać zamachy terrorystyczne – donosi francuski dziennik „Le Figaro”.

Według gazety czterech z nich zatrzymano w Montpellier, a piątego w pobliskim Béziers.

Umieściliśmy ich w areszcie śledczym. Policja przeszukała ich mieszkania i znalazła tam środki wybuchowe

—poinformował prokurator generalny Béziers, Yvon Calvet. Według dziennika „Le Midi Libre” przeszukania są dziś kontynuowane.

Śledztwo dopiero się rozpoczęło i nie wykluczam kolejnych aresztowań. Żałuje więc, że sprawa przeciekła do mediów

—dodał prokurator. Jak donosi „Le Midi Libre” jeden z aresztowanych Czeczeńców był od dawna pod obserwacją francuskich służb.

Zdetonował w 2008 r. ładunek wybuchowy na terenie uniwersytetu w Montpellier. Sześć osób zostało wówczas rannych, w tym dwie ciężko

—pisze gazeta. Wczoraj dziesiątki tysięcy osób protestowało w stolicy Czeczenii, Groznym, przeciwko publikacji przez pismo satyryczne „Charlie Hebdo” karykatur Mahometa.

Ryb, Le Figaro, metronews.fr

=============

TAK …. ZNACZY ZACZYNA SIĘ .. NIEBAWEM KRAJE EUROPY ZACHODNIEJ BĘDĄ POCHŁONIĘTE SWOIM WŁASNYM BEZPIECZEŃSTWEM WEWNĘTRZNYM 

NIE BęDĄ MIAŁY ANI CZASU ANI OCHOTY NA ZAJMOWANIE SIĘ AWANTURAMI ZA GRANICĄ N.P NA UKRAINIE 😉 a wtedy 🙂 !!!!

RACH CIACH I PO KONFLIKCIE NA UKRAINIE 🙂 

11 thoughts on “Włochy obszczano figurę Matki Boskiej i rozbiło ją o ziemię. To odwet za karykatury w Charlie Hebdo

 1. Zaraz zaraz, wytłumaczcie mi jak to jest. Redakcja tej gazeciny Czarli Hasbaro czy tam Hebdo to przecież nie są katolicy/chrześcijanie/prawosławni tylko raczej delegaci trzeciej najpopularniejszej wiary ( jak to czytałem na stronie Wolna-Polska w arcie pt. „Tego nie usłyszysz o Charlie Hebdo”). Więc czemu ci palacze fajek wodnych odreagowują na katolikach i chrześcijanach? Stara zasada się kłania gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. P.S. ortodoksyjni chrześcijanie i tzw. nowo narodzeni chrześcijanie odżegnują się od kultu Maryi. P.S.2 cyt […Muzułmanie szanują Matkę Boską. To dla nich najświętsza z kobiet…] chyba nie bardzo, oni są przeciw każdemu bałwochwalstwu, dla tego tak ich wścieka rysowanie Mahometa. A co z Maryją ? A od Ameryki Południowej po Polskę pełno jej podobizn i figurek. Z szacunku do kobiet też są słynni.

  1. Maria w islamie – to obok Fatimy, córki Mahometa, Asiji, żony faraona oraz Chadidży, pierwszej żony Mahometa, jedna z najbardziej szanowanych kobiet w islamie. Maryja jest ucieleśnieniem ideału kobiety muzułmańskiej. /wikipedia/

   1. W praktyce te idealy kobiece traktowane sa jak poslugaczki.Usluguja panu mezowi swemu przy stole, nie majac prawa przy nim zasiadac.Pan i maz ma pierszenstwo w otrzymywaniu posilku.Te niby zony traktowane jak boginie nie zasiadaja do stolu z mezami.One usluguja i maja prawo spozywac posilek w kobiecym towarzystwie , a nie wspolnie z mezem i panem.Te swiete kobiety nie maja wstepu do swiatyni ( w czasach starozytnych biblijnych odgrywaly wieksza role) jak ich malzonkowie.Rola kobiety sprowadza sie do funkcji czysto uslugowej i rozrodczej.Te swiete kobiety zyskuja szacunek panow i mezow gdy porodza syna.W przeciwnym przypadku traktowane sa jak zwierzeta.Mezowie darza szacunkiem te kobiety, ktore daly immeskiego potomka.Corki zas maja taka role jak ich matki.Poslugaczki.Wikipedie sobie moga pisac.Rzeczywistosc jest zgola inna.Muzulmanie ci nie oswieceni jeszcze przez liberalow i libertynow przestrzegaja tych tradycji od czasow biblijnych.Samo zycie, a nie wikipedia.

  2. Palacze fajek beda udowadniac, ze oni maja racje, ci z czarli hasbaro, a raczej co nimi dobrze kierowali swoje racje, watykanczycy swoje racje.Medrcom reprezentujacym te trzy religie to pasuje bardzo.Wojny na tle religijny o wizerunki i ich malunki lub waznosc Marii beda trwaly, a trup scielil sie bedzie czesto i gesto.Nie przypadkiem te prowokacje z rysunkiem Mahometa, czy Marii sie wziely.Prowokatorzy dobrze wiedzieli, ze aby wywolac reakcje musza zaatakowac te elementy kultu, ktore sa wspolne i przede wszystkim sporne jak rzeczony Mahomet, czy Maria.

  1. OJ TAK SOBIE PISZĘ ..:-) PRZECA WIEM ZE NAWET JAK BY CO TO G…. NO 1 NA MOSKWĘ BY POSZLI HIHI BYŁ JUZ NAPOLEON , ADOLF A TERAZ BRONEK ? NO CÓZ JAK MUSI TO NIECH SZTURMUJE KREML

   1. a ja jestem zdania ze za islamizacja europy stoja zydzi
    przeciez pozwalaja im sie osiedlac i buduja im meczety

    http://www.cda.pl/video/167479dd/Antychryst-przebywa-juz-na-tym-Swiecie-Msza-sw-na-zakonczenie-roku

    bestia i falszywy prorok . Bestia to rzady tego swiata falszywy prorok to religia muzelmanska . Apokalipsa Mowi ze bestia i falszywy prorok beda wspolpracowac . Dlatego widzicie jak wposzczono religie muzelmanska . Biblia mowi kazdy kto nie wierzy ze Jezus Chruystus jest synem Bozym jest antychrystem , a co na ten temat mowi islamski koran zaprzecza Boskosci Jezusa Chrystus obudzcie Sie Bracia i Siostry obudzcie sie , mamia was tak samo klamstwami na temat Rosji nic nie jest prwada co mowia nie sluchajcie telewizji bo ona jest glownym nazedziem antychrysta , niech Bog ma nas wszystkich w opiece i narod Polski Maryjo Krolowo Polski Modl sie za Nami … I tak Najswietsze serce Pana Jezusa Zatriumfuje szatan jest juz przegrany tylko chce pociagnac jak najwiecej ludzi do piekla nie wierzcie w nic co wam mowia w mediach Amen.

    1. Jezus ma byc krolem po bojach miedzyreligijnych i remedium na roznice w kultach..Zwyciezy jako krol zydowski, co jest w biblii napisane.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: