NA ŻYWO 21.00 - STREAM SPRAWY TECHNICZNE ZMIANA DOSTĘPU DO BLOGA NA PŁATNY + NOWE OPCJE DLA WIDZÓW I CZYTELNIKÓW19 sierpnia 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

alarm !!!!reforma pomocy socjalnej i społecznej wchodzi za 5 miesięcy !!!SOCJAL DLA WSZYSTKICH POLAKÓW !!! RZĄDOWY PLAN WALKI Z BIEDĄ !!!!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

20 thoughts on “alarm !!!!reforma pomocy socjalnej i społecznej wchodzi za 5 miesięcy !!!SOCJAL DLA WSZYSTKICH POLAKÓW !!! RZĄDOWY PLAN WALKI Z BIEDĄ !!!!

 1. Witaj Mizia. Poszukaj, w Niemczech rolnik zabił urzędnika, bo chciał mu zabrać krowy. Dzisiaj, koło Nauen. Niemcy zastanawiają się skąd miał broń…

   1. Biurwy systemu szykanuja rolnikow nie tylko w Niemczech, bo chodzi przeciez o calkowite zniszczenie samowystarczalnosci zywieniowej okupowanych panstw przez zydowska mafie faszystowskich korporacji chemicznych !!!

    O ile nie moga „kulakow” i „obszarnikow” bezposrednio fizycznie zniszczyc, to wykanczaja ich pojedynczo bezprawnymi haraczami pienieznymi, a pozostalym wkrecaja smiercionosne GMO i trutki Roundup smiercionosnego geszeftu Monsanto – diabelskiej diaspory I.G. Farben – Bayer !!! Ten osamotniony i schorowany bauer niemiecki mial prawo sie wkurwic i odstrzelic chama z „urzedu” w ramach samoobrony koniecznej !!!

    Mieszkam w poblizu lak pewnego czlowieka, ktory wczesniej wypasal na nich krowy, a ktory niestety popelnil samobojstwo z powodu skurwieli administracji „nie -rzadowej” tez na Niemcy, ktore wlasciwie tez nie istnieja jako suwerenne panstwo i sa zarejestrowane tak samo jako „geszeft” w Waszyngtonie i ktore to przyklady na Polske dzisiaj juz tu przeslalam !

    1. Taki sam geszeft, co nazywaja robieniem dobrych interesow.W calej europie juz jest.Zniszczyc indywidualne rolnictwo.W moim telewizorze widzialam jak panowie, co wielka kase zrobili w biznesach, czyli na roznych spekulacjach kupuja cale wsie zbankrutowane i wynajmuja rolnikom ziemie za dzierzawe.No w morde sredniowiecze wraca.Gorzej pan teraz zada roboty na oplaty za dzierzawe i taki chlop musi zarobic na swoja pensje, podatki i wszelkie ubezpieczenia.Taki to raj na ziemi kombinuje franek w roli papieza.Kurde..Gorzy niz w kolchozie w sowieckim zwiazku na modle szawla pawla zorganizowanym.W kolochozie chlopa nie obchodzily podatki.Jak robil tak robil, ale wyplate dostawal.O laboga…Z dyszczu pod rynne.Lepiej sie w palacu urodzic niz w folwarku.

    1. Wczesniej.Z rozkazu adolfa, zeby uniknac represji okupacyjnych? wladz.Tak jak z rozkazow tegoz samego mieli wiac przed ruskimi z ziem polskich ( obecnej Polski) , zabierajac ze soba majatke w gotowiznie ( czyli pieniadze i kosztownosci).No ale teraz erika i aniela pisza nowa tfujj..historie wypedzonych , a to historia jest ewakuowanych, ktora uzgodniono i podpisano traktatami pokojowymi i w jalcie tez.

      1. No to mnie oswiec.Widze, ze sie znowuz illuminuje w druga strone.Bestie jaltanskie posluzyly sie narodami europy to fakt.Zwyczajni Niemcy to tez ofiary to fakt.No ale widzisz jak sie ” illuminuje”.Tak mundre profesory ” illuminuja” ze wychodzi z tego, ze niemcy ( mundrzy ideologowie w wojnie ideologicznej nie pokazuja paluchem konkretnie) to wylacznie ofiary drugiej wojny , a Polacy sa tej wojnie winni.Tak illuminuja ” bestie jaltanskie” .To fakt..Pasuje,?.

       1. Tak Anno illuminuja.W moim telewizorze przy okazji tej rocznicy w obozie powiedziala francuska zydowka ocalala z holokaustu , ze po przybyciu do obozu w Oswiecimiu Polki kapo mowily zydom , ze pojda do gazu.Ciekawe , ze te Polki szybko po polsku powiedzialy zydoskim francuskom ( nie Francuzkom) wiezniarkom.Chyba im powiedzialy w idisz .A to wielka roznica.Chyba , ze to byly wyksztalcone kapo , ktore po francisku dobrze mowily.No ale przekaz poszedl.Polki byly kapo w obozach.O zesz KURWA.Rzadko ..Ale na takie kurestwo nie ma slow..nia ma.

       2. Co do tego kto i kogo mordował / gazował w obozach nie mam wątpliwości ale chciałam, żeby Nieustraszona wyjawiła nieznane mi fakty o LUDOBÓJCZYM wypędzaniu Niemców z Polski.

       3. O ludobojczym wypedzeniu piepsza ( tez zaczynam po chamsku, choc nie od chama) takie eriki z ” miedzynarodowego klubu jaltanskich elitarnych bestii” , ktore muzeum wypedzonych buduja , zeby wmowic calemu swiatu , ze to Polacy ich wypedzili. ( myja lapska jak lady makbet) A te bestie rzadzily i rzadza swiatem i sobie buduja muzea, mauzolea i pomniki na kazdym winklu, na kazdym placu.Do obrzydzenia…

       4. Czasami Anno pisze sie w skrocie myslowym.Tez to czynie i okazuje sie, ze komunikat jest czytelny.Lepiej bedzie, jesli uscisli sama.Nie bedzie powodu do nadinterpretacji.Czyli.Co autor mial na mysli i co wyartykulowal?.Z jej wypowiedzi wynika, ze w sposob ludobojczy zostali wypedzeni i Niemcy i Polacy za zgoda uczestnikow konferencji jaltanskiej.

 2. FINALNIE SAME KORZYSCI DLA RZADU –
  – OGRANICZENIE UCIECZEK ZA GRANICĘ – ZA BON NIE KUPI BILETU ZA 300 ZŁ DO LONDYNU
  – ZMUSZĄ DO ROBOTY ZA 1000 ZŁ -bo kto chce być postrzegany jako żyjacy z kuponów – 1000 ZŁ W RĘKU WYZSZA KASTA !
  – obniżka EMERYTUR RĘT ZRĘKOMPENSOWANA DODATKIEM W BONACH – DOTYCZY NAJNIŻSZYCH SWIADCZEŃ !!

  WIECIE ILE TO KASY DLA NICH NA WOJENKE W UKRAINIE I POMOC DARMOWĄ ?

  TO DUŻO KASY JESZCZE ZOSTANIE CO ROZKRADAĆ PRYWATNIE

 3. NIE WIERZYCIE ? BO CO LEPSI JESTEŚCIE OD BIDOTY W USA – KTÓRA SIĘ UTRZYMUJE Z KUPONOWEJ POMOCY

  NO TO WYŚLIJCIE ZAPYTANIA CZY W POLSCE POSŁOWIE I SENATOROWIE ROZWARZLI DYSTRYBUCJĘ POMOCY SPOŁECZNEJ METODĄ KUPONOWĄ .

  SPRAWDZONĄ W INNYCH KRAJACH JUZ DAWNO

  ja często wysyłam pytania do swoich posłów z moich okręgów – a nawet kilka razy byłem na umówionym spotkaniu w swojej sprawie

  NO !!! NA SERIO TAK MOZNA

  p.s nie wszyscy tam to świnie zdeklarowane , i niekiedy można zadać pytania nie wygodne w 4 oczy i ODPOWIADAJĄ SZCZERZE – tyle ze nie wolno nagrać napisać który to oseł i niema waszego ulubionego linka na dowód ze mizia pisze prawdę

  NO KURWA NIEMA – BO POSEŁ TEŻ CZŁOWIEK I NIECHCE STRACIĆ KORYTA ..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: