loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
19 godzin pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

WIkiLeaks – Polska Żydom za mienie zrabowane przez Niemców i Rosjan ZAPŁACI- jest porozumienie i plan wypłat .. GWARANTEM UMOWY RZĄD USA

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

„Opublikowana przez portal wPolityce.pl tajna notatka ambasadora USA w Polsce ujawniona przez WIkiLeaks nie pozostawia złudzeń. Bronisław Komorowski i Donald Tusk zamierzali sprzedać lasy i nieruchomości należące do Skarbu Państwa, by zdobyć środki na wypłatę odszkodowań za mienie odebrane Żydom przez Niemców i Sowietów” – pisze Marzena Nykiel  w artkule „Tajny plan sprzedażylasów” opublikowanym w najnowszym „wSieci”.

Zdaniem tygodnika, Komorowski w styczniu 2009 roku miał złożyć obietnicę, po której ambasador Victor H. Ashe przesłał do departamentu stanu USA następująca notatkę „prezydent Komorowski stwierdził, iż premier Tusk zmusi niepokornych ministrów, (…) by dołożyli się do rekompensat, sprzedając państwowe lasy i nieruchomości”.

Jak pisze tygodnik, sam prezydent pytany o deklarację złożoną ambasadorowi USA „wymownie milczy”.

Do próby zmiany Konstytucji doszło z 17 na 18 grudnia  2014 roku o godz. 0:45. Koalicja PO-PSL chciała wprowadzić zapis umożliwiający sprzedaż Lasów Państwowych, w sytuacji, gdy uzna, że wymaga tego interes państwa. Przykrywką dla zmian miało być zainteresowanie mediów sądowym przesłuchaniem prezydenta Komorowskiego w sprawie jego związków z WSI.

Do zmiany w Konstytucji rząd potrzebował 296 głosów. Za zmianami byli posłowie PO, PSL, SLD i TR, przeciw członkowie PiS i SP. 5 głosów przewagi zdecydowało, że ostatecznie Lasy Państwowe uratowano.

==================

CO NARÓD KAŻDY INNY NIŻ 🙂 POLACY ZROBIŁ BY Z TYM FANTEM I DOWODAMI NA TO ŻE RZĄD I PREZYDENT TO SZAJKA ZŁODZIEJSKA DZIAŁAJĄCA NA SZKODĘ INTERESU NARODOWEGO ??

21 thoughts on “WIkiLeaks – Polska Żydom za mienie zrabowane przez Niemców i Rosjan ZAPŁACI- jest porozumienie i plan wypłat .. GWARANTEM UMOWY RZĄD USA

 1. Fajne tfuj.. narzedzie ta wikileaks.Wypuszczamy niby tajemna wiedze.Oswiecamy, a potem manipulujemy i rzadzimy tlumami.No jasne, ze wylacznie anonimowo dla dobra powszechnego, a szczegolnie ucisnionych.

  1. To dlatego po zamachu na brukowiec w telewizorach wrzeszczeli i wrzeszcza, ze tylko zydzi sa zagrozeni w Europie.Jak sie czuja zagrozeni , to niech se wyjada do siebie i bedzie spokoj.PROSTE.

  1. znaczy gdzie się urodził ? ee to ja wam powiem gdzie na 100% – poprostu urodził się w CIPIE … koniec dywagacji i teorii spiskowych zwyczajnie w CIPIE

 2. ciekawe co by było w USA , GDYBY OBYWATELE DOWIEDZIELI SIĘ ŻE BARAK OBAMA ZA ICH PLECAMI W TAJEMNICY CHCE SPRZEDAĆ – Yellowstone National Park

  A ZA UZYSKANE PIENIĄDZE WYPŁACIĆ ODSZKODOWANIA I REKOMPENSATY WRAZ Z ZALEGŁYMI SUMAMI PROCENTOWYMI ZA LATA ZWŁOKI ŻYDOM OFIARĄ PRZESTĘPSTW GANGÓW WŁOSKICH PORTORYKAŃSKICH I MEKSYKAŃSKICH …..

  ZA OKRES OD 1920 DO 1975 ROKU ………w którym to czasie Żydzi zamieszkali na terytorium USA padli ofiarą przestępstw od kradzieży kieszonkowych po zabójstwa …

  1. Chcą zorganizować manifestację przed Pałacem prezydenckim ale dopiero zbierają na nagłośnienie bo jest za cicho i prezydent nie słyszy.
   Nie słyszy narodu, do niczego się nie wtrąca a swoje robi.

     1. Beda u zloba.Tak to dobrze urzadzone na swiecie.Nie jedna zrobili rewolucje, nie jedna wojne i dalej sa.Ksiazeta i ksiazeta kosciolow wszelakich.

   1. TY TEŻ JAK ZŁAPIESZ ZŁODZIEJA U SIEBIE W DOMU LECISZ PO MEGAFON ZEBY GO WEZWAĆ DO POWSTRZYMANIA SIE OD KRADZIEŻY ?

    JA TAM W TAKICH OKOLICZNOŚCIACH WZIOŁ BYM POGRZEBACZ BO WYGODNY I CIĘĄKI I BEZ SŁOWA ZAKATOWAŁ GO NA SMIERĆ 30 -40 CIOSAMI PO ŁUBIE I CAŁYM CIELSKU ……….. MOKRA OBRZYDLIWA PLAMA – TYLKO DYWANU BYM ZAŁOWAŁ

    1. I wg polskiego prawa poszedłbyś siedzieć na kilkanaście latek!! A że bandzior miał np. nóż… no cóż on wpadł do Ciebie zjeść jabłko, ale lubi tylko obrane ze skórki !!

   1. Tak Ci sie zdaje tylko.Ci, co nie lataja na spedy w stylu ” charlie” wiedza, co jest grane i kto rzadzi i nie uczestnicza w przedstawieniach.Zjadacze hotDogow i goscie macDonaldow lataja na takie spedy no i nawiedzeni mundzrzy pracujacy w korporacjach , czyli wyksztalceni z wielgich miast.A najcwanszy skoro o donaldach Donald to PIksu w tym swiatowym bajzlu.Fajne sa filmy dla dzieci.Duzo moga sie z nich nauczyc dorosli.

    1. Aha.To po te” miasteczka namiotowe” ( takze pozyteczni idioci) zakladaja na calym swiecie na pamiatke tego, ze w namiotach mieszkali.Kuczek to swieto , czy jakos tak sie nazywa.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: