NA ŻYWO 21.00 - STREAM SPRAWY TECHNICZNE ZMIANA DOSTĘPU DO BLOGA NA PŁATNY + NOWE OPCJE DLA WIDZÓW I CZYTELNIKÓW19 sierpnia 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

WIkiLeaks – Polska Żydom za mienie zrabowane przez Niemców i Rosjan ZAPŁACI- jest porozumienie i plan wypłat .. GWARANTEM UMOWY RZĄD USA

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

„Opublikowana przez portal wPolityce.pl tajna notatka ambasadora USA w Polsce ujawniona przez WIkiLeaks nie pozostawia złudzeń. Bronisław Komorowski i Donald Tusk zamierzali sprzedać lasy i nieruchomości należące do Skarbu Państwa, by zdobyć środki na wypłatę odszkodowań za mienie odebrane Żydom przez Niemców i Sowietów” – pisze Marzena Nykiel  w artkule „Tajny plan sprzedażylasów” opublikowanym w najnowszym „wSieci”.

Zdaniem tygodnika, Komorowski w styczniu 2009 roku miał złożyć obietnicę, po której ambasador Victor H. Ashe przesłał do departamentu stanu USA następująca notatkę „prezydent Komorowski stwierdził, iż premier Tusk zmusi niepokornych ministrów, (…) by dołożyli się do rekompensat, sprzedając państwowe lasy i nieruchomości”.

Jak pisze tygodnik, sam prezydent pytany o deklarację złożoną ambasadorowi USA „wymownie milczy”.

Do próby zmiany Konstytucji doszło z 17 na 18 grudnia  2014 roku o godz. 0:45. Koalicja PO-PSL chciała wprowadzić zapis umożliwiający sprzedaż Lasów Państwowych, w sytuacji, gdy uzna, że wymaga tego interes państwa. Przykrywką dla zmian miało być zainteresowanie mediów sądowym przesłuchaniem prezydenta Komorowskiego w sprawie jego związków z WSI.

Do zmiany w Konstytucji rząd potrzebował 296 głosów. Za zmianami byli posłowie PO, PSL, SLD i TR, przeciw członkowie PiS i SP. 5 głosów przewagi zdecydowało, że ostatecznie Lasy Państwowe uratowano.

==================

CO NARÓD KAŻDY INNY NIŻ 🙂 POLACY ZROBIŁ BY Z TYM FANTEM I DOWODAMI NA TO ŻE RZĄD I PREZYDENT TO SZAJKA ZŁODZIEJSKA DZIAŁAJĄCA NA SZKODĘ INTERESU NARODOWEGO ??

21 thoughts on “WIkiLeaks – Polska Żydom za mienie zrabowane przez Niemców i Rosjan ZAPŁACI- jest porozumienie i plan wypłat .. GWARANTEM UMOWY RZĄD USA

 1. Fajne tfuj.. narzedzie ta wikileaks.Wypuszczamy niby tajemna wiedze.Oswiecamy, a potem manipulujemy i rzadzimy tlumami.No jasne, ze wylacznie anonimowo dla dobra powszechnego, a szczegolnie ucisnionych.

  1. To dlatego po zamachu na brukowiec w telewizorach wrzeszczeli i wrzeszcza, ze tylko zydzi sa zagrozeni w Europie.Jak sie czuja zagrozeni , to niech se wyjada do siebie i bedzie spokoj.PROSTE.

  1. znaczy gdzie się urodził ? ee to ja wam powiem gdzie na 100% – poprostu urodził się w CIPIE … koniec dywagacji i teorii spiskowych zwyczajnie w CIPIE

 2. ciekawe co by było w USA , GDYBY OBYWATELE DOWIEDZIELI SIĘ ŻE BARAK OBAMA ZA ICH PLECAMI W TAJEMNICY CHCE SPRZEDAĆ – Yellowstone National Park

  A ZA UZYSKANE PIENIĄDZE WYPŁACIĆ ODSZKODOWANIA I REKOMPENSATY WRAZ Z ZALEGŁYMI SUMAMI PROCENTOWYMI ZA LATA ZWŁOKI ŻYDOM OFIARĄ PRZESTĘPSTW GANGÓW WŁOSKICH PORTORYKAŃSKICH I MEKSYKAŃSKICH …..

  ZA OKRES OD 1920 DO 1975 ROKU ………w którym to czasie Żydzi zamieszkali na terytorium USA padli ofiarą przestępstw od kradzieży kieszonkowych po zabójstwa …

  1. Chcą zorganizować manifestację przed Pałacem prezydenckim ale dopiero zbierają na nagłośnienie bo jest za cicho i prezydent nie słyszy.
   Nie słyszy narodu, do niczego się nie wtrąca a swoje robi.

     1. Beda u zloba.Tak to dobrze urzadzone na swiecie.Nie jedna zrobili rewolucje, nie jedna wojne i dalej sa.Ksiazeta i ksiazeta kosciolow wszelakich.

   1. TY TEŻ JAK ZŁAPIESZ ZŁODZIEJA U SIEBIE W DOMU LECISZ PO MEGAFON ZEBY GO WEZWAĆ DO POWSTRZYMANIA SIE OD KRADZIEŻY ?

    JA TAM W TAKICH OKOLICZNOŚCIACH WZIOŁ BYM POGRZEBACZ BO WYGODNY I CIĘĄKI I BEZ SŁOWA ZAKATOWAŁ GO NA SMIERĆ 30 -40 CIOSAMI PO ŁUBIE I CAŁYM CIELSKU ……….. MOKRA OBRZYDLIWA PLAMA – TYLKO DYWANU BYM ZAŁOWAŁ

    1. I wg polskiego prawa poszedłbyś siedzieć na kilkanaście latek!! A że bandzior miał np. nóż… no cóż on wpadł do Ciebie zjeść jabłko, ale lubi tylko obrane ze skórki !!

   1. Tak Ci sie zdaje tylko.Ci, co nie lataja na spedy w stylu ” charlie” wiedza, co jest grane i kto rzadzi i nie uczestnicza w przedstawieniach.Zjadacze hotDogow i goscie macDonaldow lataja na takie spedy no i nawiedzeni mundzrzy pracujacy w korporacjach , czyli wyksztalceni z wielgich miast.A najcwanszy skoro o donaldach Donald to PIksu w tym swiatowym bajzlu.Fajne sa filmy dla dzieci.Duzo moga sie z nich nauczyc dorosli.

    1. Aha.To po te” miasteczka namiotowe” ( takze pozyteczni idioci) zakladaja na calym swiecie na pamiatke tego, ze w namiotach mieszkali.Kuczek to swieto , czy jakos tak sie nazywa.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: