NA ŻYWO 21.00 - STREAM SPRAWY TECHNICZNE ZMIANA DOSTĘPU DO BLOGA NA PŁATNY + NOWE OPCJE DLA WIDZÓW I CZYTELNIKÓW19 sierpnia 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Jaceniuk: Polska zadeklarowała wsparcie finansowe

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

– Rząd polski poinformował o zapoczątkowaniu programu kredytowania Ukrainy w wysokości do 100 mln euro rocznie w ciągu 10 lat – powiedział premier Ukrainy Arsenij Jaceniuk po spotkaniu z premier Ewą Kopacz.

Jaceniuk podkreślił bardzo wysoki stopień współpracy polsko-ukraińskiej na wszystkich szczeblach. – Wiele na szczeblu UE zależy od pozycji naszych oddanych partnerów z Polski. Wsparcie Polski to nie tylko zagraniczno-polityczne wsparcie Ukrainy, ale też i finansowe wsparcie Ukrainy – powiedział szef ukraińskiego rządu.

– Dziś rząd polski poinformował o zapoczątkowaniu programu kredytowania Ukrainy w wysokości do 100 mln euro rocznie w przeciągu 10 lat. To bardzo konkretne wsparcie małego i średniego biznesu na Ukrainie, to jest też ogromne wsparcie całej gospodarki ukraińskiej – oświadczył Jaceniuk. Dodał, że taki kredyt „powinien być zgodny z kryteriami OECD”. Dodał, że dwustronna komisja ds. gospodarczych opracuje konkretne kroki zaciągania tego kredytu.

Także komunikat na stronie internetowej prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki głosi, że rząd Polski podjął decyzję o przyznaniu Ukrainie pomocy kredytowej; Kijów może wykorzystać to wsparcie na projekty odbudowy Donbasu i wsparcie reform.

Jaceniuk podkreślił także w poniedziałek po spotkaniu z Kopacz, że Europa mówi jednym głosem, wspierała i nadal będzie wspierać Ukrainę wobec agresji rosyjskiej. Jak mówił, sankcje wobec Rosji nie będą zniesione, dopóki Rosja nie wyprowadzi swych wojsk z okupowanych terytoriów oraz nie zaprzestanie dostarczania sprzętu wojskowego na terytorium Ukrainy. – Ukraina walczy nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale o pokój i bezpieczeństwo całej Europy – oświadczył Jaceniuk.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Ewa-Kopacz-liczy-ze-Petro-Poroszenko-przyjedzie-na-obchody-wyzwolenia-Auschwitz,wid,17189839,wiadomosc.html?ticaid=11430a

6 thoughts on “Jaceniuk: Polska zadeklarowała wsparcie finansowe

  1. Co za syf !!!!!!!!!!!!!!!!! Po prostu rzygać się chce !!!!! czy ten „rząd” ma coś wspólnego z Polską !!!???

  2. Polska brala kase z unii w formie dotacji , to teraz w ramach unii musi partycypowac w unijnym programie pomocy i wcielania Ukrainy do unii.

      1. Też jestem ciekawa bilansu bo przecież Polska tonie w bilionowym długu. Więcej słychać o nakładanych karach niż o wymiernych korzyściach.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: