NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

GETTA dla mało zarabiających i rodzin wielodzietnych -KONTENEROWE OBOZY KONCENTRACYJNE W III R.P – już funkcioniren !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

poznańskie getto rodzin ubogich i wielodzietnych .. III R.P rok 2015 

Kilka słów wprowadzających w temat dla kogo są te kontenery , ponieważ art. w linku zakłamuje prawdę dla czytelnika nie znającego przepisów i kryteriów przesiedleń do kontenera .

Po pierwsze aby otrzymać możliwość przesiedlenia do kontenera U.M stawia warunek – rodziny muszą być nie uzależnione od ALKOHOLU ORAZ INNYCH UŻYWEK , MUSZĄ POSIADAĆ ŹRÓDŁO DOCHODU NA CZYNSZ ZA KONTENER – CZYLI PRZESIEDLA SIĘ TAM OSOBY PRACUJĄCE SPOKOJNE TYLE ZE WINĄ ICH ŻE TRAFILI DO GETTA ZWYKŁA BIEDA – NISKA PŁACA …

W ART. PRZEDSTAWICIEL U.M SPECJALNIE SUGERUJE ZE PRZESIEDLA SIĘ TAM OSOBY AGRESYWNE , DEMOLUJACE MIESZKANIA , ALKOHOLIKÓW NARKOMANÓW KURWY I ZŁODZIEJI..

CO JEST NIE PRAWDĄ BO U.M ZASIEDLA W/W KONTENERY TYLKO LUDŹMI SPOKOJNYMI I BIEDNYMI – AWANTURNICY , ALKOHOLICY NIE MAJA PRAWA W 1 KOLEJNOŚCI DO PRZESIEDLANIA DO KONTENERÓW ….

„”Na mieszkanie w kontenerach skazani zostali najbiedniejsi poznaniacy. Osiedle na ul. Średzkiej stało się też realnymstraszakiem dla osób mieszkających w lokalach komunalnych, których sytuacja ekonomiczna nie jest stabilna” – czytamy w apelu kierowanym do prezydenta Jacka Jaśkowiaka. „Poznańskie osiedle kontenerowe to nie tylko przykład dyscyplinującej biedniejszych mieszkańców architektury. To też ewidentny symbol prowadzonej w Poznaniu przez ostatnie lata antyspołecznej polityki mieszkaniowej” – dodają autorzy apelu. „

Ci, których przeniesiono do kontenerów oczywiście nie są bogaci, ale ci rzeczywiście najbiedniejsi na ogół starają się płacić czynsz, a ze swoich mieszkań nie robią melin – wyjaśnia w rozmowie z Wirtualną Polską.

Co więcej, każdy, kto trafił do kontenera, ma szansę wrócić do normalnego mieszkania socjalnego, o ile złoży stosowny wniosek i wykaże, że zasługuje na drugą szansę.

We wtorek na pytanie o kontenery odpowiedział Jacek Jaśkowiak, który jasno dał do zrozumienia, że nie zamierza przychylić się do propozycji ich likwidacji.

– Wolałabym, aby tych kontenerów nie było, nie są dobrym rozwiązaniem, ale lepszego nie znam – wyjaśnia prezydent Poznania.

WIĘCEJ TU….

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019407,title,Prezydent-Poznania-nie-zamierza-rezygnowac-z-kontenerow-socjalnych,wid,17174387,wiadomosc.html

===================================

A WIĘC PRACUJESZ NIE STAĆ CIĘ NA CZYNSZ … PASZOŁ WON DO GETTA …

19 thoughts on “GETTA dla mało zarabiających i rodzin wielodzietnych -KONTENEROWE OBOZY KONCENTRACYJNE W III R.P – już funkcioniren !!

 1. Nie buduje się czynszówek, bo ustawa nie pozwala wycofać poniesionych nakładów szybko i zamortyzować inwestycji. Można tylko coś ~1,5% rocznie zamortyzować, czyli za jakieś 62 lata wycofanie nakładów. Inaczej jest z budowaniem na sprzedaż, tu można wycofać kasę na wiele sposobów i wycofują ją nawet przed zakończeniem budowy – taki kraj.
  Jest zatem, g… a będzie większe g… .
  Powstaje pytanie, które trzeba zadać. Czy kontener to w myśl prawa budowlanego to obiekt budowlany?
  Wynika z tego, że tak ale spróbujcie kupić sobie kontener i w nim zameldować – wtedy wyniknie, że nie.
  Niektórzy, których znam mają pobudowane domy ale teraz tak usiedli finansowo, że nie mogą zamknąć inwestycji.
  W świeżo wybudowanym przez siebie i u siebie budynku nie mogą zamieszkać i się zameldować, gdyż musi nastąpić odbiór obiektu i spełnienie norm a to się wiąże z wywaleniem niezłej kasy na pasożytów biurowych.
  Jaki nasuwa się wniosek?
  —- Tę strukturę trzeba rozpieprzyć i nie dyskutować, bo nie warto. Pomóc jej umrzeć i to jak najszybciej, i – nie daj Bóg – reformować.

  Podobno w lasach za Uralem są wolne miejsca.

 2. A no tak to już bywa panowie , jak nie sraczka to padaczka , wczoraj właśnie jedno i drugie dpadło kopaczównę !!!!! i tyle w temacie !!!!!
  J.M.H
  Ps: żyjemy w ciekawych czasach !!!!!!

  1. Co mi tam Kopaczowa, wszystkie plagi mogą spaść na nią ale NAS jak nie kijem to pałką, nawet nie widać marchewki i nie zobaczymy, umarła NADZIEJA.

   1. To nie rząd opracował plan naprawczy dla polskiego górnictwa, ale międzynarodowa firma Boston Consulting Group – wynika z dokumentów, które otrzymał Biztok. Jedno z największych przedsiębiorstw konsultingowych świata temu zaprzecza. Twierdzi, że przygotowało jedynie prezentację w… PowerPoincie. Nikt nie chce ujawnić, ile konsultant dostał pieniędzy i od kogo.
    http://www.biztok.pl/gospodarka/bcg-stworzylo-plan-naprawy-kopaln-rzad-go-tylko-przyjal_a19854

 3. REASUMUJĄC KRAJ O TAKIM KIERUNKU ROZWOJU 🙂 JAK POLSKA

  W XXI WIECZNEJ EUROPIE NIEMA PRAWA ISTNIEĆ I NIEMA ANI JEDNEGO POWODU ABY ISTNIAŁ …..

  KRAJ BEZ , PRZEMYSŁU OPARTEGO NA WŁASNEJ NARODOWEJ MYŹLI NAUKOWEJ

  KRAJ BEZ , WOLNEGO DOSTĘPU DO EDUKACJI , OPIEKI MEDYCZNEJ ORAZ SZEROKO ROZUMIANEJ KULTURY MASOWEJ.

  KRAJ BEZ POLITYKI INWESTOWANIA W ZDROWIE SPOŁECZEŃSTWA ZARÓWNO STARCÓW JAK I DZIECI ..

  KRAJ BEZ NOWOCZESNEGO SĄDOWNICTWA ZAPEWNIAJĄCEGO UCZCIWY PROCES ..

  KRAJ BEZ WOLNOŚCI I RÓWNOŚCI WOBEC PRAWA PODATKOWEGO

  KRAJ BEZ WŁASNEGO SEKTORA BANKOWEGO

  JEDNYM SŁOWEM CYTUJĄC W SAMYM ŚRODKU EUROPY NIE MOŻE ISTNIEĆ „NARÓD” KTÓRY NIE POTRAFI SIĘ ANI ODRODZIĆ ANI ZDECHNĄĆ ..

  NA DZIŚ POLSKA JEST WYLĘGARNIĄ I FARMĄ HODOWLANĄ – IDIOTÓW Z NIBY DYPLOMAMI SZKÓŁ WYŻSZYCH KTÓRYCH WIEDZA JEST NA POZIOMIE ABSOLWENTA SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z LAT 80 XX W W PRL

  KTÓREGO SATYSFAKCJONUJE POSIADANIE DYPLOMU I PRACY W HIPERMARKECIE LUB CIECIA W AGENCJI DOZORU MIENIA.

  U NIEMCA , ŻYDA , FRANCUZA – OCZYWIŚCIE TU W POLSCE – ABY MÓGŁ TĘPY CWEL PLUĆ NA POLAKÓW NORMALNYCH KTÓRZY WYJECHALI ZE WSTYDU

  NIE ZAUWAŻAJĄ PRZY TYM ZE PRACUJĄC ZA GRANICĄ NAWET NA LICHEJ POSADZIE JEST LEPIEJ I BARDZIEJ HONOROWO

  NIŻ WE WŁASNYM KRAJU BYĆ NIEWOLNIKIEM FRANCUZA LUB NAWET WIETNAMCZYKA

  TO JEST KURWA DOPIERO OBCIACH 🙂 ale oni tego nie rozumieją 🙂

  NO TAK CHAM HONORU NIE POSIADA OD URODZENIA A KUPIĆ TEGO SIĘ NIE DA ..

  1. DLA TEGO KRAJU NIEMA JUŻ RATUNKU WYSTARCZY POCZYTAĆ KOMENTARZE POD ARTEM – PISZĄ LUDZIE KTÓRZY NIGDY NIE BYLI ZA GRANICĄ UDAJĄC ŻE WIEDZĄ CO I JAK ( wystarczy mi przeczytać treść debile które materializują swoje wyobrażenie o krajach zachodnich ) PISZĄ DO DURNI KTÓRZY TEŻ NIE BYLI NIGDZIE TYPOWA HOŁOTA CIEMNA

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019407,title,Prezydent-Poznania-nie-zamierza-rezygnowac-z-kontenerow-socjalnych,wid,17174387,wiadomosc.html?ticaid=1142ea&_ticrsn=3

   ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYPOCINAMI – JANÓW I MARYJANÓW Z POLSKI ………… PRZEWAŻNIE TEJ „B” GDZIE NAWET W MIASTACH CHODZI SIĘ SRAĆ ZA KOMÓRKĘ NA PODWÓRKU , SZCZAĆ DO WIADRA W KUCHNI A KAPAĆ 1 X NA TYDZIEŃ W BALII

   p.s skąd wiem a no z tąd że od roku w Niemczech pojawiają się POLACY Z POLSKI „B” KIELCE , LUBLIN I TP ITD ZADUPIA

   Z G R O Z A !!!! WSTYD JUŻ ZACZYNA BYĆ !!!

   A ICH PRACA ZASADZA SIĘ NA KABLOWANIU DO POLSKIEGO KAPO KTÓRY NAD NIMI CZUWA BO ŻADEN JĘZYKA NIE ZNA

   I TAK IM ŻYCIE UPŁYWA WIECZORAMI SIEDZĄ I UPIJAJĄ SIĘ TANIM ALKOHOLEM RAZEM A NASTĘPNEGO DNIA NA WYŚCIGI DONOSZĄ JEDEN NA DRUGIEGO

   ——————————————-

   TAK JEST POJAWILI SIĘ A W RAZ Z NIMI NOWY NIESPOTYKANY OBYCZAJ

   PRZEŁOŻONY RANO KAŻE IM DMUCHAĆ W ALKOMAT 🙂

   I WYŁAPUJE 3-6 OSÓB TAK PO 0,7 DO 1 PROMILA …………..

   NA SZCZĘŚCIE JUŻ PODJĘTO W NIEMCZECH PRACE NAD USTAWĄ „PRACA I PŁACA TYLKO DLA OBYWATELI POLSKICH Z TAK ZWANYCH STARYCH LANDÓW NIEMIECKICH LEŻĄCYCH W GRANICACH NIEMIEC W 1939 ROKU

   I TYLKO TYCH TAM URODZONYCH !!! WARSZAWIAK KTÓRY ZAMIESZKAŁ BY W OPOLU …. PRACY NIE DOSTANIE BO URODZONY W WAWIE

   ===============================================

   NIEMCY WIDZĄ TO ZE CI Z POLSKI „B” TO KŁOPOTY PROBLEMY – NIE DO PRZESKOCZENIA – 50 LAT ZAPÓŹNIENIA ………. nikt ich nie zamierza cywilizować ..

   ZRESZTĄ JUŻ ICH TRAKTUJĄ JAK ……………… Z TYM ALKOMATEM …

   TYLKO ICH I NIKOGO WIECEJ 🙂

   1. Nie komentuje debili.Szkoda mego zdrowia na wkurzanie się raz po raz,muszę jakiś czas odpocząć od Polityki i nabrać siły.Za bardzo wczoraj kurwica mnie brała na złość jak Górnicy oddają Polskę tak oooo,nie zawalczyli nawet.

  2. Francuzi tez sa niewolnikami roznych kapitalow:amerykanskich, chinskich, arabskich , japonskich ,rosyjskich.To jest cena za globalizm i liberalizm.Francuzom zaczeto krasc, to co Polakom na poczatku lat 80-tych, kiedy wpuszczono liberalna zaraze.Z ta roznica,ze francuskie kapitaly walcza o swoje i uczestnicza w wojnach ekonomicznych, bogacac sie na nich.A tak sie sklada, ze te kapitaly sa w raczkach czerwonych szyldow.A Francuzi sa do placenia podatkow , jak wszedzie na swiecie.Maja do rzadzenia , tyle co mozna w demokracji zaimportowanej wschodniej wyzwolonej z ” koumunizmu” Europie.To slowo trolla he he.Prawda.

 4. ” Wolałabym, aby tych kontenerów nie było, nie są dobrym rozwiązaniem, ale lepszego nie znam – wyjaśnia prezydent Poznania.”

  p.s no to słabą ma wyobraźnie pan prezydent i jak widać nigdzie nie był poza krajami 3 świata skoro w pale mu się nie mieści choćby rozwiązanie Niemieckie tuż za Odrą ..

  A TU MAMY WPROST Z BRAZYLII PLAN NA PROBLEM ………..

  a Polacy … a polacy też nic na to bo wiekszość w dupie była i …………

  POLACY NAWET NIE ZDAJĄ SOBIE SPRAWY ŻE STAWIANIE TAKICH GETT W EUROPIE TO WSTYD I OBCIACH

  A W OCZACH CYWILIZOWANYCH NACJI BRAK SPRZECIWU NA TAKIE PROJEKTY OD RAZU STAWIA POLAKÓW W GRONIE DZIKICH ZACOFANYCH PRYMITYWNYCH NARODÓW ŚWIATA 3 …

  1. Z TRZY LATA TEMU JUŻ O TYM Z KUMPLEM ROZMAWIAŁEM DOSZLIŚMY DO WNIOSKU ŻE ROBI SIĘ TO PO TO ABY TAKIE SPOŁECZEŃSTWO Z TYCH BARAKÓW BYŁO WYŚMIEWANE PRZEZ TYCH NIBY NORMALNIE MIESZKAJĄCYCH.A CI ZA ODWET BĘDĄ KURWAMI DLA NICH,PODEJDZIESZ POD KONTENER TO DOSTANIESZ CEGŁĄ W ŁEB!!!

   1. ANO TAK – POLSKA JAKO JEDYNA W EUROPIE STAWIA BLASZAKI I BUDUJE GETTA DLA SWOICH OBYWATELI ZAMIAST MIESZKAŃ KOMUNALNYCH

    TRZEBA BEDZIE ZACZĄĆ APELOWAĆ O ROZBIÓR TEGO BURDELU

   2. Nie tylko wysmiewane.Zabijane tez.Mlodziez z pokolenia ” ojca swietego” , ktorej lepiej sie wiedzie zabawia sie tfuj…biednymi i bezdomnymi , dajac im na alkohol, a potem katujac ich na smierc po roznych parkach i lasach.To nie sa plotki.To sie dzieje w Polsce.Na zachodzie mieszkancow z biednych dzielnic z komunalnych mieszkan , glownie z pochodzenia arabow , czy czarnych napuszcza sie na bialych.To z tych dzielnic wywodza sie zlodzieje napadajacy na przechodniow, zlodzieje rabujacy sklepy , gangi narkotykowe.W Polsce bandziorami sa Polacy.Pokolenie wojtyly..Niedobrze sie robi.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: