NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Polska potrzebuje 140 tys. imigrantów rocznie ! Kancelaria Prezydenta już pracuje nad nową polityką imigracyjną info polskie radio .

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1270434,Polska-potrzebuje-140-tys-imigrantow-zeby-zatrzymac-katastrofe-demograficzna

Jeśli chcemy zatrzymać nadchodzącą katastrofę demograficzną, potrzebujemy 140 tys. imigrantów. I to co roku! Nie jesteśmy na to przygotowani – pisze „Gazeta Wyborcza”.

Aby przyjmować imigrantów, musimy bowiem dostosować do tego wszystkie swoje instytucje; nie tylko urzędy, ale też szkoły, służbę zdrowia – wskazuje demograf z SGH prof. Irena E. Kotowska.

Prace nad nową polityką imigracyjną
Kancelaria Prezydenta już pracuje nad nową polityką imigracyjną. Jednym z jej wyzwań będzie, jak przekonać Polaków do obcokrajowców.

POLSKIE RADIO TYLKO INFORMACYJNA ZAJAWKA WIĘC JA DODAM SZCZEGÓŁY

OTO RZĄDOWY PLAN ŚCIĄGANIA DO POLSKI EMIGRANTÓW Z AZJI AFRYKI I skąd TYLKO SIĘ DA – Z WYJĄTKIEM POLAKÓW ZAMIESZKAŁYCH W BYŁYM ZSSR ??? – DLA NICH PRZEPISY POZOSTAJĄ PO STAREMU CZYLI POD GÓRKĘ !!

POWÓD OFICJALNY – KATASTROFALNA SYTUACJA DEMOGRAFICZNA

NO TAK W LATACH 2000 – 2014 Z POLSKI WYJECHAŁO PRAWIE 7 000 000 POLAKÓW

WIEC ŚCIĄGNĄ BIDOTĘ AFRYKAŃSKĄ AZJATYCKĄ W NADZIEI ŻE BĘDĄ TYRAĆ ZA 1200 ZŁ 🙂

W związku z rychłym uchwaleniem nowej ustawy o cudzoziemcach Urząd do Spraw Cudzoziemców przeprowadzi kampanię społeczną z udziałem cudzoziemców. Będzie ona miała na celu, z jednej strony, ocieplenie wizerunku imigrantów wśród Polaków i ułatwienie integracji

http://biuletynmigracyjny.uw.edu.pl/44-pazdziernik-2013/polska-tu-mieszkam
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.625981877441046.1073741842.195850540454184&type=3
Cudzoziemcy poszukiwani! Do reklamy: ‚Polska. Tu mieszkam’
http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,15004072,Cudzoziemcy_poszukiwani__Do_reklamy___Polska__Tu_mieszkam_.html
Już niebawem ruszamy z kolejnym projektem dla Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Seria spotów reklamowych i radiowych, a także billboardy to nasz priorytet do końca tego roku. Wraz z ciekawymi ludźmi, którzy żyją i pracują w Polsce, choć wcale się w niej nie urodzili, spróbujemy odczarować wizerunek kraju nieprzystępnego dla obcokrajowców.

Tymczasem króciutka zapowiedź i przesympatyczny Herny z Ghany, którego marzeniem jest pracować w służbach mundurowych. Sprawdźcie to!
http://blog.kastelnik.pl/polska-tu-mieszkam/

===================

TAK MIEJSCA SIĘ ZWOLNIŁY WIĘC RUSZA MULTIKULTI RZĄD ZAPRASZA I ZACHĘCA

7 000 000 MIEJSC WOLNYCH …

================================

CZYM TO SIĘ KOŃCZY W KRAJACH BOGATYCH ???

HOLANDIA , FRANCJA, WIELKA BRYTANIA

MŁODSI WIEDZĄ BO BYWAJĄ NA ZACHODZIE ALE DLA STARSZYCH BĘDZIE TO SZOK !!!!

HPIM3164POKOJOWI DEMONSTRANCI PARYŻ

TAK JESTEŚMY ZIELONĄ WYSPĄ NIE MAMY PROBLEMÓW WŁASNYCH TO SOBIE SPROWADZIMY 

POWIEM TAK DLA STARSZYCH I NIE OBYTYCH 

WYJŚCIE NA MSZĘ LUB DO ZNANEGO OSIEDLOWEGO WARZYWNIAKA 

STANIE SIĘ WYPRAWĄ W NIEZNANE !!

205 thoughts on “Polska potrzebuje 140 tys. imigrantów rocznie ! Kancelaria Prezydenta już pracuje nad nową polityką imigracyjną info polskie radio .

  1. Na zdjeciu , na ktore powoluje sie autor rzeczona rotszyldowa sluzka trzyma ( sluzka sarko bylego prezydenta) za reke ,ale nie Chardonierra.To nie jest on.sarko to mason.Zaden polityk nie osiagnie wysokiej pozycji w partii czy z lewicy , czy z lewicy , nie bedac masonem.Ta baba tez.A rysy twarzy to ona ma chazarskie jak niektorzy polacy i polki ( celowo z malej litery).Liczba 12 zabitych mowi sama za siebie.Byli tez wsrod nich z pochodzenia muzulmanie , czyli panowie i ich slugi.

 1. W Polsce rozpoczął przygotowania pilotów zdolnych do użycia broni jądrowej. To było w dniu dzisiejszym zastępca minister obrony Anatolij Antonow.
  „Szczególny niepokój budzi trwają szkolenia załóg członków NATO samolotów innych niż jądrowe, którzy mogą korzystać z broni jądrowej, udział nowych krajów, takich jak Polska” – powiedział Antonow.
  … Członkowskie są przygotowane do samobójstwa?
  koment
  A dlaczego miałby przenieść? Na zdjęciu można zobaczyć? Wszystko jest napisane bardzo wyraźnie. Po pierwsze, o błędzie: 1. „Pielęgnacja obrony.” Jest mało prawdopodobne, że będzie sukces. 2. „spadły bomby na Moskwie.” cm. zastrzeżenia 1, nie osiągnie. 3. Polityka Szwecji odbędzie nikogo.
  Ale fakt, że Polska nie jest już prawdopodobne. Dobry karikaturka.

  ——————————
  znalezione na google plus, tłumaczone z automatu, to z 25 grudnia

  В Польше начали готовить пилотов, способных применять ядерное оружие. Об этом сегодня сообщил замминистра обороны РФ Анатолий Антонов.
  «Особую озабоченность вызывает продолжающаяся подготовка экипажей самолётов неядерных стран-членов НАТО, способных применять ядерное оружие, вовлечение в этот процесс новых государств, например, Польши», — подчеркнул Антонов.
  …штаты готовят камикадзе?
  koment
  А зачем ему шевелить? На картинке видите ? Всё написано предельно ясно. Сначала про ошибки: 1. „Уходишь от ПВО”. Вряд ли ему это удастся. 2. „Сбрасываешь бомбы на Москву”. см. п.1, не долетит. 3. Курс на Швецию брать будет некому.
  А вот то, что Польши уже не будет вполне вероятно. Хорошая карикатурка.

  1. Marysia slyszala, ze francuski holender powiedzial, ” sprawy zamachu nie maja nic wspolnego z religia muzulmanska ” „, ale nie pamieta, kto wspomnial ” o oswieconym islamie”.Nie chce deformowac.Byla mowa o ” oswieconym islamie” ,ale czy powiedzial to holender nie dam se uciac glowy.Angole ..to chrzania tez, co im wygodne zwlaszcza w odniesieniu do francuskiej polityki zreszta nie od dzis angole maja z Francja na pienku.Bylo to w oficjalnym wystapieniu o ” oswieconym islamie”.Chyba z tego ,co Marysi przemknelo jak ” flasz” ( strzala) to wskazano paluchem na tych ” oswieconych”.Ci oswieceni to przeciez ich kumple.Dla oswiecenia.Moze warto zerknac na wikipedie i se poczytac na temat ” oswieconego islamu pod haslami: World Muslim Leage(WML) i International Supreme Concil for Dawah and Relief ,ale nie ma tych info po polsku.Szkoda, bo tam sa info , o tym ,jaka role pelni ta liga,ktorej celem pod auspicjami UNICEF-u jest oswiecenie wszystkich muzulmanow na swiecie ,gdziekolwiek oni zyja.No i ich oswiecaja , budujacszejkowie meczety,ktore podobaja sie tez holenerskiemu francuzowi.Tyz przyklad schizofrenii.Kochaja ich i zwalczaja.Wypadki zapowiadaja sie nieciekawie.Jesli sie pogniewali na serio na siebie,to moze nieciekawie.Zreszta tak rzadzili w czasach biblijnych, a teraz to kontynuacja tego samego.
   .

  2. Po lekturze linku.W sprawie dowodow na ” fals flag” w tym linku.Kurcze..Jeszcze wszystko bylo,ze tak powiem gorace ( zamach i poscig za zamachowcami) , a juz pojawily sie jak ‚ flasz” informacje z niesamowitymi w szczegoly dowodami na operacje ” falszywa flaga”.Hmmm..Czyzby wszyscy byli przygotowani?.Info byly blyskawiczne przygotowywane.Widac rozne sluzby szybko dzialaja.

  1. To do mnie? Nikt mnie tak nie nazywa i dobrze. Nie bywam w Paryżewie ale miałam przeświadczenie, że tam mieszkają bardziej cywilizowani ludzie a nie stado porykujące o męczennikach „wolności słowa”. Jestem zbulwersowana reakcją Francuzów i muszę zmienić swój stosunek do nich jako bojowników o wolność. Niestety, to nie kolebka kultury europejskiej ale zgnilizna moralna. Osobiście nie pasuję do europy charlie i mam dylemat 😉

   1. To do Ciebie Andziu.Jesli Ci sie nie podoba, przestane.Dla mnie brzmi milo, ale niekoniecznie dla Ciebie, wiec jesli sobie nie zyczysz bedzie Anno.Nie kazdy dostrzega, ze walczac o wolnosc, zaklada sobie kajdany.Tresura lat 68 zrobila swoje.Te nacje jak kazda inna ksztaltowaly rozne zdarzenia, ale takze wspolne dla Polakow.Przyniosly jej, jak innym z jednej strony postep, z drugiej zas cierpienie i straty.Dla jednych cywilizacja lacinska byla idealna, dla innych nie.Wszystko zalezy od punktu siedzenia i w tym takze poglad na lacinska cywilizacje.Taz lacinska cywilizacja byla w stanie wojen z innymi cywilizacjami i tak pozostalo do dzis, czego poklosie mamy obecnie.Nie teskno mi do takiej cywilizacji lacinskiej i jej wzorcow.Mam podejrzenia, ze znowuz komus sie zachciewa wtloczyc nas w Europie do krucht rozorakich sekt religijnych, ktore te cywilizacje stworzyly, stad ta propaganda tejze lacinskiej cywilizacji.Resztki tej cywilizacji w postaci materialnej moge docenic, ale wedle pewnych wzorcow tejze cywilizacji nie zamierzam zyc, choc z niektorymi zyje i jestem z tego dumna.Nie zabijaj, nie cudzoloz, nie dawaj zlego swiadectwa, czcij ojca , matke, szanuj blizniego swego i inne jak najbardziej sa mi bliskie i te sobie cenie najwyzej ze wszystkiego na swiecie.Ale nie mam ochoty byc wepchnieta w kruchte w imie tej cywilizacji , aby rywalizowac z innymi, o to czyj bog lepszy.A przeciez ta cywilizacja wbrew swym a rywalizowala krwawo z innymi i inni z nia.Nie mam ochoty byc jakims krzyzowcem i brac udzial w nowoczesnych krucjatach.A chyba na to sie zanosi.Ba..Juz sie zanioslo od jakiegos czasu.Basta!.Nie bede nowym krzyzowcem w wojnie przeciw innym ludziom, ktorych tez sie wtlacza w inne kruchty w tym samym celu.Stop!.Basta! we wszystkich jezykach swiata.Nie mam dylematu.Zadnym charlim nie jestem.Przede wszystkim nie jestem charlim.Nie ta cywilizacja.Jestem Marysia.Tak latwo niektorzy pluja na Francuzow.Oni tez sa ofiara i tez jak inni po prostu nie wiedza.

    1. A przeciez ta cywilizacja wbrew swym przykazaniom dla maluczkich rywalizowala krwawo z innymi i inni z nia.Drobna poprawka..upss.

     1. Paczakowala ta cywilizacja lacinska,krzyzujac sie z innymi az do dzisiejsza i mamy,co bylo na wczesniejszych i pozniejszych etapach krzyzowania i paczkowania: judaizm, islam i chrzescijanstwo, ktore walczyly ze soba i walcza, bedac argumentem w wojnach i ich przyczyna.A zrodlo tego jest jedno.

   1. Zamiast stawiać szubienice bandziorom to sobie zakładają sznury na szyje. Dają się wodzić na postronku jak bydlęta zamiast walnąć pięścią między oczy szubrawcom.
    Tu nie będzie zmiany na lepsze i to nie przypadek ale zrządzenie losu. To koniec Polski, taki kraj przestaje istnieć.

    1. Dokladnie.Anno.Nie tylko koniec Polski, z tego ,co sie wydobywa z niektorych paszcz.Na tym sznurku buduje sie schody do wolnosci.A gdzie te schody wioda?.Czy przypadkiem nie na szubienice?.

  1. Film posluje sie technikami ” trukazu” przy uzyciu nowych technologii wizualnych, ale to nie swiadczy, ze wszystkie telewizje klamia.Moga telewizje poslugiwac sie ” trukazem” w roznych celach, co nie znaczy , ze wszystkie.Trukaz mozna udowodnic, majac dobrych specjalistow.Podwazanie wiarygodnosci bez dowodow lub na podstawie metnych dowodow i wrecz glupich to swiadoma manipulacja.Nie popisal sie zezorro teoria ” falszywej flagi” razem ze swymi goscimi.A myslalam, ze to powazny gosc..bleeee..Tak na marginesie uwag o manipulacji i sposobach.Jeden wymysli karetke w okolicach tego paskudnego pismidla.Nie bylo tam zadnej karetki.Zaparkowany bialy samochod z napisem ” Rent a car” to maly samochod transportowy do wynajecia ( rent), ktory byl zaparkowany na miejscu wyznaczonym do parkowania.Historia o dachach bez sensu.Jeszcze glupsza o mozliwosci drukowania tego pismidla.Zurnalisci tfujj dostali od minister kultury 1 milion euro wspoarcia, w tym na druk tego obrzydlistwa.Poza tym we Francji nie ma problemu z wydrukowaniem 1 miliona egezmplarzy jakiegow pisemka, a tym bardziej malego objetosciowo obrzydlistwa.To nie sredniowiecze.Uzyskali takze pomoc od Liberation ( trza se sprawdzic, kto jest wlascicielem tego obrzydlistwa).Facet w kamizelce na dachu..W tej dzielnicy obok tego badziewia sa inne agencje prasowe.Dziennikarze i ochrona maja kamizelki kuloodporne.Tfujj…panowie komentatorzy u zezorro i zezorro.Kompromitacja…Co mozna, to mozna.Ale idiotyzmow nie brakuje.Tak jak nie brakuje zdjec cwelebrytow przerabianych fotoszopem.

   Ps.
   Pisze tu ,bo na forum , bo u zezowatego pewnie by mnie zbanowano za PRAWDE.Oj zezorro.A myslalam, ze ty taki fajny gosc jestes..A tu taka klapa i kompromitacja..No chyba , ze…hmmm.

 2. „Sciaganie roznych religii do Europy ma swoj cel.. plan jest taki ze zachod Europy ma sie lac z muzulmanami i islamistami … a wschod i srodek europy czyli slowianie maja sie lac miedzy soba… te wszystkie propagandy to jest tylko powolne wzbudzanie nienawisci w spoleczenstwie do samych siebie na zachodzie wzbudzaja nienawisc do czarnych a u nas do slowian. juz czytalem o tym pare lat temu i to sie sprawdza. Zydowski plan. a dlaczego tak a nie inaczej?? dlaczego slowianie maja sie lac miedzy soba?? bo oni sb zdaja sprawe z Tego ze slowianie sa waleczni i jak bysmys sie wszyscy zjednoczyli nikt by nam nie podskoczyl.. i pewnie wojna dlugo by nie trwala… a wojna ma wlasnie trwac jak najdluzej sily maja byc wyrownane a ofiar jak najwiecej!!!!!!!!! (głowny cel jak najbardziej ograniczyc ilosc chrzescijan w Europie bo chrzescijanie to najgorsi wrogowie syjonistow, a syjonisci przebiegli wykorzystuja to ze czlowiek to postac naiwna… i wszystko robia czyimis rekoma) ( a dlaczego Syjonisci nienawidza chrzescijan?? bo Oni uwazaja ze jezus zeslal na nich same plagi i nieszczescia… trzeba sie zaglebic w historii…. dla nich ich zbawiciel ma sie dopiero narodzic… ) Syjonistyczny plan ktory trwa juz ponad 100lat nie idzie opisac w paru zdaniach…. trzeba tylko pamietac o jednym nie dajmy sobie wpoic nienawisci!!! kontrolujmy stan swojej swiadomosci!!!”

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zamach-charlie-hebdo-szalenstwo-ekstremistow-czy-efekt-zderzenia-cywilizacji#comment-236730)

  1. Jutro odbywa sie marsz pokoju i zjednoczenia.Oto kilka cytatow organizatorow i sympatykow pochodzacych z mediow.Dzisiejsze wiesci.

   Premier Francji: ” Wszyscy jestesmy zydami,za to co zrobilismy zydom”.

   Jeden z sympatykow reprezentujacych srodowiska zydowskie wstrzasniete zamachem: ” Francja musi zrobic wszystko,aby pokonac terrorystow w Syrii.Nie czujemy sie bezpiecznie we Francji” i inna wypowiedz tej samej osoby w mediach : ” Zrobimy wszystko, zeby pokonac antysemityzm i antysyjonizm”.

   Wypowiedz po zamachu niejakiego Patricka Jean w mediach ,oceniajaca przyczyny tragedii: ” Dalismy sie pokonac SPOLECZENSTWU , w ktorym wzystko dyktuje nam rywalizacja i nienawisc”- kto to spoleczenstwo tworzy.Nie ma winnych.Zbiorowa odpowiedzialnosc.Do myslenia.
   Udanego marszu wszystkim charlie.

   1. Dostaja sie na statkach,bo przeciez biednych nie stac na zaplacenie sumy 4000 lub 8000 tysiecy dolarow na podroz z Afryki do Europy.To jedna strona medalu.Druga jest to, ze tzw. terrorysci nie musza przebywac Morza Srodziemnego ,gdyz moga nimi byc, ci ktorych rodzice przybyli do danego kraju jakis czas temu , co odnosi sie do ostatnich wydarzen.Jeszcze jest jedna strona medalu.Terrorystami moga byc rowniez ludzie, ktorzy przybyli legalnie do danego kraju zarobkowo.Moga miec normalne zycie, czyli prace , a poza tym zajmowac sie dzialalnoscia terrorystyczna z roznych powodow , bo np. chca dorobic sie ,albo stracili wiare w wartosci systemu i padajac ofiara manipulatorow chca pomscic swe frustracje.Moga to byc takze ludzie z tzw. sluzb ,pracujacy legalnie, a wyslugujacy sie rzadom panstw, z ktorych pochodza celem destabilizacji jakiegos panstwa i przy jego pomocy regionu.Kim sa ci prawdziwi terrorysci?.Oto pytanie.Wiemy z mediow, ze terrorysci , to ci ktorzy morduja w Afryce , bo chca stworzyc panstwo islamskie.Media nam nie objasniaja ,dlaczego tego chca.Podkreslaja jedynie motywy religijne bez zadnych innych.Ci terrorysci maja tez wrogow wsrod swoich , bo czesc szejkow ,majacych dobre stosunki z tzw. zachodem wykupuje europejskie hotele, kupuje ziemie, ma udzialy w roznych korporacjach, kupuje kluby sportowe, inwestuje w ubezpieczenia zdrowotne, buduje meczety, ale nie lubi innych szejkow, ktorzy chca stworzyc panstwo islamskie na prawach szariatu.Tu tez jest cos schizofrenicznego.Ci ktorzy potepiaja tzw. radykalny islam i szariat sami u siebie postepuja nie lepiej i sa wielkimi przyjaciolmi wielkich zachodnich demokratow.Zgrzyta i to bardzo…Mamy wojujacych terrorystow i tych ktorzy z wielkimi demokratami walcza z wojujacymi terrorystami,ale w swoich krajach maja takie zasady ,jak wojujacy terrorysci.Jednych politycy z wielkich demokracji zwalczaja , a z innymi o takich samych zasadach,jak wojujacy ,robia wspolne intersy wyzej wspomniane w roznych dziedzinach.Kim sa ci prawdziwi terrorysci?.Ci ktorzy podkladaja bomby,strzelaja , czy ci ktorzy za przyzwoleniem rzadow pozwalaja na wykupowanie wlasnycgh krajow i jego bogactw?.

  1. W unijnych szkolach w tzw. cywilizowanych krajach nie ocenia sie tresci , lecz umiejetnosci stosowania z gory narzuconych kompozycji wypowiedzi, umiejetnosc argumentowania, poprawnosc stylistyczna i ortograficzna.Dzieciak musi sie niezle nagimnastykowac, aby w przypadku drazliwych tematow ukryc swoje opinie.Uczen europejskiej szkoly napisalby , ze wszystko w unii mu sie podoba, czyli po linii nauczyciela i zastosowalby do wyrazenia opinii piekna kompozycje , a swoje prawdziwe opinie zatrzymalby dla siebie, aby je przezywac poza szkola i kumulowac frustracje.Z takich frustratow rodza sie tez i tzw. terrorysci.

   1. Freud pisał wprost, że tłumione dążenia i pragnienia prowadzą do neurozy a ja dodam, że niektóre nacje z powodów genetycznych (jakieś zmutowane inaczej białko) są predysponowane do postaw cierpiętniczych, manii prześladowczej i odreagowują swój stan agresją dookólną, i budują wysokie płoty, aby skryć się przed zagrażającym światem, bo zło, które chce ich zniszczyć czai się wszędzie. Dlatego, trzeba przytakiwać wariatom i robić swoje, cały czas – jak psychiatra z pacjentem.

    1. Teorie zmutowanego bialka musze znalezc,bo nic na ten temat nie wiem.Wiem natomiast, ze wszyscy do zycia potrzebujemy bialko i nie tylko.Wielu nawet tej potrzeby zaspokoic w demokratycznej Europie nie moze.Jedni zra kawior nic nie robiac ,a drudzy ciezko harujac nie moga wyzywic rodzin i drza ze strachu przed komornikiem lub paniusiami z opieki spolecznej , ktore moga zabrac dzieci z powodu biedy.Prawda jest co Freud napisal,ze nie zaspokojone potrzeby rodza frustracje.Takze potrzeby zyciowe.Frustraci latwo wpadaja w rece manipulatorow,roznej masci demagogow.Zwlaszcza slabo wyksztalceni frustraci, bo w demokracji fasadowej maja tylko dane obietnice.

     1. System tych frustratow produkuje na peczki , dajac jednoczesnie sfrustrowanym liczne narzedzia do niby walki z frustracja a to yoge, a to pilke nozna, sale sportowa,joggingi rozne, teatry komediowe ( straszliwy wysyp komikow i glupich satyrykow) i wreszcie rozne religijne sekty, ktore mnoza sie w tempie zastraszajacym za przyzwoleniem duchownych ( legiony jezusowe natanka, kosciol rydzyka, kosciol nyczow i innych , nowe koscioly meczety i synagogi).

      1. Poszukaj Marysiu, (bo gdzieś jest) o genetycznych uwarunkowaniach schizofrenii; były i są prowadzone poważne badania.
       Oczywiście zewnętrzna sytuacja może u osób genetycznie podatnych doprowadzić do stanów poważnych (statystycznie).
       Można mieć np. zaburzone przyswajanie litu i zacząć się modlić lub zbroić bardzo żarliwie. Cienka sprawa ta biochemia.

       1. Badz uprzejmy i podaj wiarygodne zrodlo, ktore pozwoliloby mi na przyjrzenie sie temu zagadnieniu.Jestesmy chemiczna maszyna i nasi wrogowie , o tym wiedza i potrafia to przeciw nam wykorzystac.Biochemia mozgu polaczona z religijnoscia, niezaspokojeniem potrzeb i wrazliwoscia to rzeczywiscie bomba ,ktora moze wybuchnac schizofrenia.Spotkalam sie z takim przypadkiem w mojej pracy.Psychika mlodego czlowieka ,a zwlaszcza dzieci jest szczegolnie wrazliwa.Pozbawione uczuc dzieci odrywane od matek choruja na sieroce choroby.No i falszywi uczeni zastanawiaja sie skad sie bierze choroba sieroca i autyzm.Do tego ta chemia. Jesli jeszcze te chemie sie dochemizuje roznymi chemikaliami to mamy to,co pokazuje dobry film ” Drabina Jakuba”.Ten film mna wstrzasnal i przyznam pobudzil do myslenia.Dochemizuje sie nasze mozgi roznymi swinstwami , wmawiajac, ze to lekarstwo jak na przyklad marihuana i inne swinstwa.A potem sie leczy przez diabelskie koncerny farmacji.

       2. Bardzo dziekuje Trak.Wiem, ze wielkiej wagi.Bo to inna forma wladania ludzmi.

       3. Ciekawy artykul.Zaburzyc procesy bialkowe i pomoc schizofrenii.Naukowcy udowodnili, ze marihuana powoduje schizofrenie.W niektorych stanach ameryki i w holandii marihuana legalna.Nic dziwnego, ze podoba im sie eutanazja,wszelkie zboczenia.Mozgi maja zwolnione z NORMALNEGO myslenia.

       4. Troche na chemii i biologii sie znam.Cus jeszcze zostalo z dobrej edukacji w pewnej epoce zwlaszcza w tzw. klasie profilowanej.Z podstwami solidnymi latwiej sie odnalezc w roznych materialach i uzupelnic wiedze.Dzieki.Poczytam.

      2. System nie pochodzi „znikąd” jest wytworem ludzi. Jakich ludzi? Znajdź odpowiedź. Większość wcale go potrzebuje ale ulega presji i z czasem, nie potrafi inaczej – bez systemu.

       1. Oczywiscie,ze system jest tworem ludzi, ktorzy uciekaja sie do boskich motywacji , uzasadniajac swe barbarzynstwo.Wielu wierzy w system, bo ten podsuwa mu rozwiazania, wmawiajac,ze to dla ich dobra, wolnosci, sprawiedliwosci, bezpieczenstwa.Vide motywacje wszystkich rzadzacych po postatnich wydarzeniach paryskich.Jakich ludzi?.Rozni podsuwaja roznych , aby szukac i tu jest problem dla ,tych ktorzy szukaja.Widac to w politycznych przetargach najlepiej, co kto komu podsuwa.A sciezki podsuwane sa bardzo krete i tworza celowo labirynt , z ktorego trudno wyjsc.

      3. Mnoza sie sekty jak w Apokalipsie.Czyli ktos realizuje, to co w biblii zapisano.Anno w tym miejscu odpowiedzialam na Twoj ” slowotok” w odniesieniu do mojego ” slowotoku” ,a dotyczacego biblii.Nie tylko zydzi,zydzi cos realizuja,ale takze katolicki kosciol, mnozac sekty.Chrzescijanstwo zawsze mnozylo sekty.

       1. Islam radykalny i islam oswiecony , poprawny politycznie.Pierwszego islamu nie lubia wszyscy politycy na prawicy, na lewicy i w centrum i narodowcy.Drugi i trzeci islam lubia pilitycy od lewicy, do prawicy i narodowcy oraz bogaci szejkowie arabscy, ktorzy nie lubia islamu radykalnego.Tak to jest z lubieniem.Jest o czym myslec.Powaznie.

 3. Chcialabym doczekac czasow, kiedy to zniknie obluda „obrazania” uczuc „religijnych” , a zacznie sie karac wszelkie kreatury straszace ludzi od malego „grzechem pierworodnym” , „ogniem piekielnym”, „poczuciem winy” po to, zeby sie „wykupic” za gotowke oczywiscie albo dostac „rozgrzeszenie” wraz z innymi tego typu schematami obrazajacymi najzwyklejszy ludzki zdrowy rozsadek !!!

  Z „posrednikow” boskich nikt przeciez nie mogl sie smiac, bo to nadszarpnelo by ich autorytet oparty na STRACHU i tylko trzeba bylo ich uwaznie i na powaznie „sluchac”, no i oczywiscie zawsze im slepo „wierzyc”, przede wszystkim w wykonywaniu rozkazow mordowania „niewiernych”, chociaz wbrew zdrowemu rozsadkowi wysylanych na ostatnie dwie wojenne rzezie swiatowe po tym samym znakiem krzyza ?! ” Gott mit uns” albo „Bog ,Honor ,Ojczyzna” na sztandarach „przeciwnikow” pod tym samym „bogiem” i ginacych z takim samym bolem i cierpieniem dla kogo ?

  Ano, jak zwykle wskutek podstepnie zaplanowanych zagrywek tych samych swirow kaplanskich od tysiacleci i to z jednego archaicznego pnia religijnego .

  Tym razem inkwizytorzy „zdjeli” satyrykow osmieszajacych ich odwieczne triki „krolowania” i zwalili na muzulmanow .

  http://cafecroissant.fr/wp-content/uploads/2008/07/charliehebdo_07fev07.jpg

  Wydawalo mi sie kiedys, ze wojny czy zamieszki religijne naleza do przeszlosci, a tu jednak takie znowu zamieszanie celowo wywolywane przez tych, co zawsze, zeby ludzie wzieli sie za lby i to wlasnie ci „wierzacy” w slowa tych starych i pomylonych mumii religii „abrahamowych”, ktorych pochodzenie jest zatajane, jako „posrednicy boscy” sa poprzebierani w dlugie kapoty, z jakimis tam lancuchami i innymi rekwizytami teatralnymi i takim to pomylonym typom mialabym „tradycyjnie” slepo wierzyc ?
  Nigdy i to przenigdy, bo tym samym obrazilabym swoj babski rozum i wrodzony instynkt samozachowawczy.

  Za to ci, ktorzy czuja sie obrazeni „religijnie” przez satyrykow powinni ich unikac i poleciec pedem z ostatnia kasa na modly o zdrowie, bo o rozum za pozno :

  https://astromaria.files.wordpress.com/2013/05/religia_karaluchow.jpg

  1. Ja też.
   „Chcialabym doczekac czasow, kiedy to zniknie obluda „obrazania” uczuc „religijnych” , a zacznie sie karac wszelkie kreatury straszace ludzi od malego „grzechem pierworodnym” , „ogniem piekielnym”, „poczuciem winy” po to, zeby sie „wykupic” za gotowke oczywiscie albo dostac „rozgrzeszenie” wraz z innymi tego typu schematami obrazajacymi najzwyklejszy ludzki zdrowy rozsadek !!!”

   1. Wiara w istnienie bogów, przed którymi nie można się ukryć, bo wszystko widzą, powstrzymuje ludzi od wykroczeń przeciwko prawom państwowym, a następnie po usunięciu fundamentów tej wiary. No bo jeśli bogów w ogóle nie ma, albo się nie troszczą o ludzkie sprawy, to i my się nie mamy co troszczyć o to, żeby się kryć. A jeżeli są i nami się interesują, to przecież my znikądinąd o nich nie wiemy aniśmy o nich nie słyszeli, jak tylko z podań i z genealogii poetów. Głównym celem religi jest umocnienie władzy państwowej, zmuszenie ludzi do posłuszeństwa ustanowionym prawom. Religia jest tylko narzędziem, wymyślonym i dostosowywanym do tego celu. A więc należy zdawać sobie sprawę z tego, że wiele mitów jest fałszywych i stanowi tzw. „kłamstwo użyteczne”… Prawie wszystkie religie uczą, że „miłe bogom” są rozmaite czynności nie mające bezpośredniego związku z moralnością, takie jak odmawianie modlitw, składanie ofiar, udział w procesjach i pielgrzymkach, noszenie krzyżyków i szkaplerzyków. Wykonywanie takich czynności jest o wiele łatwiejsze od stałego i konsekwentnego trzymania się uczciwego trybu życia. Jeżeli zaś bogom można się przypodobać nie tylko moralnym postępowaniem, ale także spełnianiem obrzędów religijnych, to pobożność musi wpływać negatywnie na moralność, skłaniając do wyboru łatwiejszej drogi uzyskiwania łaski bożej, do — choćby częściowego — zastępowania moralności czynnościami kultowymi. Po drugie, jeśli pobożność polega na tym, żeby postępować „moralnie” ze względu na bogów, po to, aby uzyskać ich łaskę, powstają uzasadnione wątpliwości, czy takie postępowanie może być w ogóle uznane za postępowanie „moralne”. Przecież tego rodzaju motywacja odbiera postępowaniu walor bezinteresowności. W moralności religijnej często moralne pobudki postępowania zostają zastąpione wyrachowaniem. Zamiast moralności mamy do czynienia z „rodzajem handlu”.

    1. Ktory wierzacy, zwlaszcza fanatyk zrozumie?.Swiadomy cwaniak ,zdajacy sobie sprawe ze swojej niewiary ,wykorzysta fanatyka i te, ze wiare w celach politycznych, co widzimy na codzien i co slyszymy.Czyz nie swietnie dogaduja sie politycy z przywodcami religijnymi?.Nie od dzis, bo tak bylo od dawien, dawna.

  2. Za tymi smichami,chichami, ktore nagle urosly do rangi symbolu ” wolnosci” kryje sie tez ideologia.Zurnalisci i rysownicy nie chchotali bez powodu,prezentujac odbiorcom specyficzny sposob postrzegania rzeczywistosci.Powazna debate o sprawach waznych dla jednostki w spoleczenstwie ,jak i dla spoleczenstwa sprowadzli do poziomu wulgarnych rysuneczkow i smichow chichow, ktore zastapily madra refleksje odbiorcow nad problemami rzeczywistosci jak: religie i funkcjonowanie w spoleczenstwie, powazny problem terroryzmu swiatowego, polityka, i politycy, obyczajowsc, moralnosc, kultura, ideologie.Madra refleksje zastapili prymitywnymi obrazkami , wyrazajacymi wylacznie ich punkt widzenia.Za tymi obrazeczkami i chichotami ukryli nowa ideologie, ktora tymiz chichotami tworzy nam sie wspolczesnosc.Niektorzy z nich byli zaangazowani w popularyzowanie gender, karykaturalna do granic niewyobrazalnych laickosc, popularyzacje roznego rodzaju dewiacji ,czy sprzyjanie homoseksualnemu lobby.Tego obronczyni obrazkow w sluzbie ideologii nie napisala.Szkoda.

  3. Marne szanse. Głupota ludzka ma wiele wspólnego z wykształceniem oraz behawioralno-krytycznym poznawaniu świata; z tymi aspektami cywilizacji było kiedyś lepiej a teraz gorzej, gorzej i gorzej.
   Dowcip w tym „Charlim” może i jest ale poziom artystyczno-graficzny, merytoryczny marniutki. Można oczywiście, dokopać każdemu ale warto pomyśleć – po co?
   Czy tak, otworzą się oczy? Czy postawi się tamę jakimś postawom? Jeśli odpowiedź brzmi – tak – to warto pomyśleć o formie w jakiej to się robi, bo może się okazać, że skutek jest przeciwny do zamierzonego. Bohaterowie ” Charliego” położyli swoje głowy a celu nie przybliżyli. Kpić też trzeba umieć, aby poszło dożylnie a nie domięśniowo. Tym razem poszło domięśniowo.

   1. Poziom merytoryczny marniutki..Mam inne zdanie.Jeli tak uwazasz, to jak odbierasz pierwszy rysunek ,a jak drugi?.Bo to jest ciekawe dla uzasadnienia celu tych obrazkow i oceny ich poziomu.Dodam,ze pracowala dla nich PSYCHOANALITYK.Wiadomo, czym sie zajmuja tacy specjalisci.Mieli swietna konsultantke i wiedzieli, jak uderzyc, zeby byl efekt i ,zeby wyjsc calo, czyli na obronce ” wolnosci „wzorow republikanskich.Wyjsc calo w sensie z twarza wobec ewentualnych zarzutow o ksenofobie, rasizem, nietolerancje,wulgarnosc, pornografie itd,bo przeciez my charlie nie obrazamy , my tylko zartujemy.Te dwa obrazki na gorze warto pod tym katem sobie przeanalizowac, z kogo sobie zartuja.Warsztatowo zartuja sobie perfidnie wysmienicie.Dla otworzenia oczu.Cytat z wypowiedzi konkubiny ( zajmowala sie polityka,pelnia waznac funkcje w rzadzie) jednego z wojownikow o walory republikanskie i tolerancje: ” Bylam zaszokowana , ze przyszli sie modlic.Stefan byl laikiem i nie zyczylby tego sobie „.Inny cytat z tej osoby:” Nie mam ochoty, zeby ludzie maszerowali na ulicach, bo mi wyrwano z serca kogos mi bliskiego” , a chwile wczesniej osoba ta wrecz nakazala, aby pochowac ich w Panteonie.Do Panteonu przychodza ludzie i kiedys byl to kosciol.Takze i wierzacy tam spoczywaja.Ten pan byl laikiem ,co sama powiedziala w tym wywiadzie.Ciekawam Trak Twojego zdania na temat tych obrazkow.Ci na calym swiecie z tymi afiszami bladego pojecia nie maja , o co w tym spektaklu chodzi.Oni se trzymaja ten napis, bo takie padlo haslo i tyle.Baranki.

    1. Ja zatrudniałem (dość krótko) na zlecenie panie i panów psychoanalityków w studio projektowym, jako osoby towarzyszące w negocjacjach umów. Mam o ich wiedzy i umiejętnościach wyrobione zdanie (jak o słynnej niani z TVP).
     Jeśli celem jest spowodowanie agresji a nie refleksji u odbiorców, to cel został osiągnięty.
     Satyra jest grą na cienkich strunach i nie ma szkół dla satyryków albo się ma talent i wyczucie, i odbiorca będzie się śmiał z samego siebie, i ze swych przywar albo od razu da w mordę.
     Jeśli da w mordę to znaczy, że „aluzji nie poniał”.
     Mój znajomy kiedyś w poważnej rozmowie broniąc się stwierdził, że – „słowa do mnie skierowane, to insynuacje” i oczywiście dostał w mordę, bo rolnik z którym się spierał usłyszał, że „to insyminacje” i potraktował, jako obrazę.
     Nie wyczuł, że posługuje się za trudnym słownictwem.
     Satyra – to materia delikatna tak wielce, że psychoanalitycy uczą się na niej prowadzenia dialogu.
     Nadworny błazen musi być niezwykle wyrobiony, wszechstronnie wykształcony i utalentowany – bo łeb poleci.
     Takie mam zdanie i przy nim zostanę.

     1. Nie ma szkol dla satyrykow.Sa szkoly dla psychoanalitykow i szkoly dla artystow.Artysta narysuje i stworzy,a psychoanalityk mu podpowie,co w idei zmienic,aby wlasciwie uderzyc i wywolac okreslona reakcje.W tym takze nienawisc, agresje.Po to sie zatrudnia analitykow psychoanalitykow.Taka role spelniala dzidzia w charlie i taka role spelniaja w telewizorniach i rozni socjologowie w rzadach i w blogosferze.Masz racje.

      1. Humanistow system ksztalci do ksztaltowania,urabiania,upupiania , jak zwal tak zwal ,spoleczenstw wedle narzuconych wzorcow.Ludzi zdolnych technicznie system ksztalci dla rozwoju techniki, ktora sluzy i panom i ich niewolnikom.Nie przez przypadek w szkolach selekcjonuje sie ludzi wedle talentow humanistycznych , czy technicznych.A artysci to umysly humanistyczne z technicznymi zdolnosciami.

    2. Moja córka, gdy była mała robiła dołki w piasku wkładała tam kompozycje z kwiatków, nakrywała szkiełkiem z kawałka butelki i mówiła, że to są jej tajemnice i świętości. Laicki ojciec w takiej sytuacji powinien jednym kopnięciem to zlikwidować i opieprzyć córkę; wychowany w świętości i pobożności zareagować podobnie. Ja natomiast nic nie zrobiłem tylko powiedziałem jej, że są piękne, bo rzeczywiście były.
     Kpić z przywar można i należy ale trzeba umieć widzieć przywary w ich istocie i odróżnić od innych aspektów ludzkiego bytu nawet jeśli się tego sposobu widzenia świata nie podziela.

     Tyle tytułem refleksji pod wpływem poziomu rysunków z „Charlie”.
     Po cholerę kogoś drażnić obrażając jego świętości i za to umierać? Po cholerę być szmatą w cudzych oczach?

     1. Jesli corka slyszala o swietosci,to musiala slyszec cos o tej swietosci w swoim otoczeniu.Cudow nie ma.Moje dzieci nie slyszaly o swietosci , nie widzialy obrazkow , nie zegnaly sie.Jedno z nich ukladalo sobie gorke z kamyczkow , w ktora wlozylo patyczyki ,a zapytane , co zrobilo odpowiedzialo,ze urodzinowe ciasto.Kamyczki i patyczki nie byly swietoscia,lecz ciastem.Ale czemu nie pokusiles sie o interpretacje rysunkow?.Dla niektorych swietosc,a dle niektorych nie.Poza tym satyra sama w sobie nie jest celem.Cele tej satyry byly konkretne.

     2. Do Traka , to tzw.zabawa w Aniołki…wszystkie dziewczynki się w to bawiły w latach 80…wiem ,bo moje dziecko tez się w to bawiło…Dag.

      1. To chyba w jakichs sektach takie zabawy byly.Nigdy sie w takie cus nie bawilam.Nawet nie slyszalam o czyms takim.

       1. W żadnych sektach…zwyczajne dzieci,na zwyczajnych podwórkach,w Polsce,dziewczynki w wieku 6 lat i odrobinę więcej..i niema tu nic do rzeczy ,czy ktoś jest wierzący ,czy nie…mówię o dziewczynkach ze zwyczajnych rodzin robotniczych…Ja nie mam jeszcze sklerozy,jeszcze nie…może kiedyś…Dag.

       2. Ja sobie nie przypominam zabawy w aniolki na podworkach i tez sklerozy nie mam.Nie mam pojecia,gdzie sa zwyczajne rodziny robotnicze, a gdzie byly nadzwyczajne.Przejaskrawiasz.Nikt nie mowi o sklerozie.Skad to wzielas?.Jedni mogli miec doswiadczenia z aniolkami, a inni nie.Ci ktorzy mieli doswiadczenia z aniolkami powiedza,ze mieli , a ci ktorzy nie mieli powiedza, ze nie mieli, co nie ma zadnego ze skleroza.Nie nadinterpretuj.Nie pisano o sklerozie.To ty sobie dodalas.Moglas inteligentniej wybrnac z sytuacji , a nie wmawiac, ze ktos pisal o sklerozie.Piszesz, ze nie w sektach.Jak najbardziej w sekci lub sektach..Gdyz Aniolek to postac wywodzaca sie z religii.Z ktorych religii?.Jesli ktos robil cos , to musial powielic pewien wyuczony schemat.Tabula rasa ..Moja droga.Tabula rasa sie klania.Nie wszyscy Dag. o niej zapomnieli.Pozdrawiam.

       3. upss…korekta … co nie ma zadnego zwiazku ze skleroza , … jak najbardziej w sekcie lub sektach

  4. No tak Trak.Dalej nie wiem,jak Polak,ktory utozsamia sie z charlie zinterpretuje te dwa obrazki.A to ciekawe cwiczenie,ktorego nikt na forum nie chce podjac.Czemu?.Andziu ..Moja droga,gdzie jestes?.Moze sprobujesz dac interpretacje tych dwoch rysunkow?.Nie kpie..Zastrzegam.Powaznie prosze.To moze byc ciekawe dla czytelnikow.

  1. Lubie zmieniac kolory AQQ.Przeciez wiesz, z jakiego powodu.Madra jestes, to wiesz.Ktos tu swego czasu wyjasnial ,jak to jest z kolorami.

 4. Z innej beczki: Znalazłem na forach świetny komentarz dotyczący Wielkiego Jurka 🙂

  „W skrócie- serduszkowy biznes Jurasa i Dzidzi wygląda tak. Za pieniądze samorządów, spółek skarbu państwa i innych podmiotów na które płacimy podatki resortowy Melon ma opłacone: przelot F16, wyprowadzenie w morze łodzi podwodnej, ochronę policji, straży, pogotowia, asystę wojska, czas antenowy w TVP, opłacone kapele, kabarety, eSBeckie agencje ochrany, sceny, prąd, wodę, pomieszczenia, ect.. Melon z Dzidzią nie inwestują w ten cyrk ani jednej swojej złotówki. Kosztuje to podatnika około 50 melonów w skali kraju lekko licząc. Na WOŚP płacą tak naprawdę nie tylko ci co wrzucają do puchy ale wszyscy, którzy płacą podatki. Nieletni frajerzy, znaczy się wolontariusze i sztaby w porywach użebrają ok 50 melonów. Ci najniżej mają najmniejsze pole do manewru – zaplombowane puszki (sobie prezio nie plombuje 😉 ). Z tego około 35 melonów przeznaczane jest na niskobudżetowy sprzęt – ma być go dużo, żeby było dużo serduszek i duży efekt propagandowy. Melon nie kupuje tomografów i innych podobnych urządzeń. Sprzęt kupowany jest bez przetargu, więc już najprawdopodobniej na długo przed Finałem Juras o 10% wącha się z dystrybutorami 😉 Reszta czyli 15 melonów jest umiejętnie przepuszczana przez spółki krzaki założone na Melona i Dzidzię. Trudno orzec jakie to usługi wykonywane są na rzecz WOŚPu. Może za pieniądze z puchy Melon odkupuje od żony zapałki po 150 tys. za pudełko i dlatego nie mógł w złotoryjskim sądzie „udokumentować” swojego altruizmu 😉
  Może, kto to wie. I tak wszyscy są zadowoleni, Melon, Melonowa, kabarety, zespoły i cwelebryty bo w martwym sezonie mają żniwa. Dostają średnio po kilkanascie tys. za występ z kas samorządów. Nic dziwnego, że ci co niby grają za darmo murem stoją za Melonem. Dodatkowo promocję na publicznych pieniądzach robią sobie lokalni kacykowie: wojewodowie, burmistrzowie, prezydenci miast… znaczy się przyjaciele dzieci. Są albo przy transmisjach ze sztabów, albo jak dają jakiś fant na licytację (przepoconą koszulkę albo rozciągniętą sukienkę) albo „przypadkowo” wchodzą w kadr TVNu jak wrzucają do puszki. Rok temu przypadkiem z tragarzami przechodziła ekipa TVNu jak do puszki wrzucała Komorowska. Akurat interes najmłodszych to produkt uboczny tej hucpy.

  1. Sprzęt cały czas jest własnością Melona – jest składnikiem majątku fundacji nawet, jeśli znajduje się w szpitalu.
   Taki dar!

   1. Znam kogos, kto potrzebowal takiej pomocy dla dziecka.Chodzilo takze o sprzet.Poradzilam tej Osobie , aby zwrocila sie do owsiaka w tej sprawie.Tak tez ta Osoba zrobila i zostala odeslana z kwitkiem.owsiak Jej powiedzial, zeby sobie zalozyla fundacje sama.Temu oszustowi chodzi o kase i nic wiecej.Dla siebie i dla systemu, ktory wyrecza.Ludzie placa skladki i daja na sprzet, wiec tak naprawde sami sobie ten sprzet kupuja.

  1. Spadkobiercy pokolenia rewolucji 68 roku we Francji.Pokolenia znanego europosla Cohn- Bendita ,kolegi redachtora ” gazety wyborczej”.

  1. To jest dopiero strojenie instrumentów. Nie chodzi o to by zabić kilka lub kilka setek osób ale sparaliżowanie i zdestabilizowanie strachem i podejrzliwością całej struktury organizacyjnej i gospodarczej.
   Obojętnie kto to robi, robi to po to, aby Francja wyhamowała w zapędach i wprowadziła policyjny zamordyzm.
   Dalszy ciąg się pisze – no chyba, że to pojedynczy wygłup ale nie sądzę.
   Za bardzo pomyślane. Będzie terror na terytorium Francji obojętnie, czy policyjny, czy muzułmański ale nie do wytrzymania dla zwykłego człowieka. Dla bezpieczeństwa wszystkich we Francji skują i pozamykają – taka metafora.

   1. Zadna falszywa flaga.Glowni zamachowcy byli zwiazani z dzijadem.Jeden z nich byl bohaterem programu telewizyjnego poswieconego terroryzmowi.Zaatakowali nie zadna wolnosc slowa , ale konkretny osrodek,ktory takze stoi za terroryzmem.Niebawem powiedza, ze to anytysemici.Terror juz jest i temu celowi sluzy takze terroryzm, czyli partyzancka wojna.Tak sie terroryzuje spoleczenstwa ,co slychac w wielu wypowiedziach i deklaracjach politycznych oraz religijnych z pozoru tolerancyjnych.Wszystkie partie juz tancza na trupach i przescigaja sie w demagogii.To, ze zaostrza tzw. srodki bezpieczenstwa, to jest jasne.Wiecej policji,wiecej kamer,wiecej podsluchow, wiecej cenzury dla niepokornych, czyli normalnych ludzi.Zaatakowany zostal wielki wschod, co juz ktos zauwazyl.

   2. Podsycanie strachu trwa
    http://www.polskatimes.pl/artykul/3709254,francja-ultimatum-napastnika-wypusccie-braci-kouachi-inaczej-zabije-zakladnikow-zdjeciarelacja,id,t.html
    -wzięto pięciu zakładników, nie pięciu ale sześciu, jest tam dziecko, biały alarm w szpitalach, ewakuowano dzieci ze szkoły, dwie osoby na skuterze, dwie osoby zabite i dementi, koncentracja sił milicyjnych, miasto w stanie oblężenia, wyłączone linie telefoniczne, nadjeżdżają karetki pogotowia i wozy strażackie.
    Zielone światło od prezydenta do „rozpoczęcia akcji”.
    W okupowanym sklepie jest jeden, może dwóch terrorystów, którzy wcale nie zamierzają zginąć. Taaa, to jak film na żywo.
    Do czego to zmierza? Do wojny, prawdziwej wojny!
    Kto za tym stoi? PROWOKATORZY!

    1. Jeśli ktoś tam straci życie to zapewne nie z rąk „terrorystów” ale z działania, akcji władz, która do unieszkodliwienia dwóch napastników gotowa będzie zrównać miasteczko z ziemią.

       1. Dobrze wiesz, ze moje refleksje sa bardzo glebokie , ale wkurza cie to, ze nie pisze tego, co ty bys chciala.Gdyby moje refleksje i wiedza byly plytkie nie byloby krotkiej i celnej uwagi po tym, co zamiescilas ani zadnej innej..Zajmujesz sie wklejankami i cudzymi uwagami i oczekujesz odpowiedzi, ktore by tobie pasowaly.Na idiotyczna wklejke dalam uwage, bedaca potwierdzeniem pewnych refleksji i glebokich.Duzo zawiera sie info w tym, co wkleilas,wiec,aby krotko odpowiedziec trzeba bylo przeanalizowac tekst i w tej analizie wykazac sie wiedza.Slabo Andziu wychodza ci prowokacje, destabilizacje oraz analiza czyichs refleksji.Jeszcze jedna kompromitacja Andziu.

      1. Podczas szturmu policji zginął „terrorysta” i CZTERY przetrzymywane osoby czyli prawie wszyscy! Brawo (?) policja.

  1. Nie chcieli z madrzejszymi i lepszymi, to zostali wykolowani przez cwaniakow jak i z reszta inwestycji, w tym w wojskowosci.

 5. Nie chcę wtapiać się w tło i ‚treść’ tzw. blogosfery, czy jak tam zwał, gdyż widzę wyraźnie jak bardzo banalny jest to kanał. Fakt, rozrywka może wyższych lotów, niż ‚Voice of Poland’ – szczególnie dla piszących, ale wciąż wzbudza to mój śmiech. Banały plecie wielu, a jednak przyznam, że Prawda bywa banalnie prosta, co nie zmienia faktu jałowości i bezcelowości 90% produkcji publicystycznych internetu.
  Nie chcę więc pleść Wam banałów, a tylko czasem powiedzieć oczywistą Prawdę, czasem sprowokować do samodzielnych rozkmin, a czasem po prostu płynę swoją poezją, o której wiem, że jest autentyczna, oraz wiem że sens ma. Póki co, powiem Wam kilka Prawd, które złożone razem do kupy, nijak nie mieszczą się w możliwościach percepcji ‚zwykłego człowieka’, ‚wychowanego’ przez ‚czecią erpe’ – ‚państwo’ szmat…Cóż, znowu rozgrzewka do gonitwy cudzysłowów z wielokropkami…Może ktoś z Was to kuma…może.
  Dzisiaj muzułmanie – czyli przeważnie niebiali przybysze z obcego świata, zamordowali w Paryżu kilkanaście osób. Zastrzelili, także na ulicy, w biały dzień i bez litości. W imię ich ‚boga’ z piekła, którym jest wiadomo kto…tylko oni tego nie wiedzą. Cały świat zobaczył jak zamaskowany barbarzyńca dobija człowieka strzałem na ulicy!
  …’Świat się dowiedział, nic nie powiedział…’? No pewnie tak będzie, bynajmniej na dziś.
  Gdyż już na jutro i pojutrze – fakt – muzułmanie szykują sobie wielkiego kopa w dupę, jakiego otrzymają od Europy, gdy ta wyleczy się wreszcie z AIDS politycznej poprawności. Tak, jest to możliwe a symptomy obserwujemy we Francji, Niemczech, Anglii, Włoszech.
  Lampeduza, Le Pen, Drezno, EDL, etc. Dzieje się w białych ludzkich głowach, a proces powrotu do normalności trwa, choć politycznie poprawni zboczeńcy z unii eufaszystowskiej tego nie widzą, lub nie chcą widzieć. Tak więc, ohydne barbarzyństwo muzułmańskie doczeka się rekonkwisty – a jeśli tak, to tylko na fundamencie odrodzenia w wierze…Oczywiście katolickiej, bo wszystko inne jest puste jak wyraz twarzy Kopacz.
  Nie ma żadnego pokojowego islamu, żadnej kultury, ani cywilizacji islamskiej – a jeśli jest, to na zasadzie niedorozwoju. Prawda, ale trudna do przyjęcia dla dzisiejszego debila tefauenowego.
  Zamordowali więc dziś bydlaki kilku białych, więc barki i ładownie statków w portach Europy, już powoli będą im szykowane, tak by wywieźć ten element – z całymi rodzinami, bez wyjątków, tam skąd to przypełzło.
  Druga Prawda jest trudniejsza, ale nie mniej prawdziwa. Otóż mnie osobiście, w ogóle nie jest żal Francuzów, ni – rozszerzając – ‚narodów’ Europy Zachodniej. Ci półgłówkowie w swej pysze i zacietrzewieniu, pewności siebie ( pomimo porzucenia wartości! ) zagalopowali się w neobarbarzyństwo, bo tym jest ‚cywilizacja’ śmierci i zboczeń. Tym jest dzisiejszy Zachód, a dodatkowo uzurpuje sobie jakieś nadzwyczajne prawa do pouczania innych, jak to już kilka lat temu warknął ówczesny prezydent Francji: Polacy mają siedzieć cicho i się cieszyć.
  Ok, to teraz posiedzimy cicho i popatrzymy jak to oświecona Francja poradzi sobie z efektami własnego idiotyzmu 🙂 Zaraz się zacznie, bo to przecież zaledwie początek. Zaraz pójdą w ruch kindżały i broń palna. Nie obejdzie się bez ofiar. Tak Francuzi, Anglicy – nie chcieliście umierać za Gdańsk, zapragnęliście zamilczeć Smoleńsk i nie przyjechać tam gdzie było trzeba – bo mgła wulkaniczna. No to teraz zaatakuje was kilkumilionowa armia koziojebców ( tak nazywam muzułmanów ), obywateli waszych państw. Teraz trzeba będzie się poświęcić i krew przelać za siebie…No bo za innych i w imię innych nigdy tego robić nie chcieliście.
  Nie żal mi w tym wytłumaczonym sensie, społeczeństw Zachodu, bo i powiedzmy wprost: W redakcji pisma satyrycznego zapewne utłuczono ( coś mi podpowiada ) głównie lewaków, ateistów, oraz przedstawicieli ‚narodu prawników’. Tak więc ciężko jest nam odczuwać jakiś specjalny żal za zasłużone pokaranie naszych innych wrogów. Niech się rżną, a ja ufam w to, że efektem tej walki będzie koniec z kolorową Europą, oraz duchowe odrodzenie kontynentu. Duchowe, znaczy w Duchu Świętym.
  Będzie to katharsis, lub krwawy koniec, jednak póki co, my Polacy nie chcemy umierać za dostawców uzbrojenia dla Moskali, ich wiernych lokajów, Francuzów. Nie chcemy też umierać za rudych niedomytych i pustych niedouków z Wysp…To że nie chcemy umierać za Niemców, jest tak oczywiste, jak prymitywizm ‚Komorowskiego’.
  Jako jednak, że zbyt wiele jest oczywistości, których z jakiegoś powodu ‚zwykli ludzie’ nie widzą, poczuwam się w obowiązku opowiedzenia tego czasem. Przy pomocy języka literackiego, humoru, bądź ordynarnej gwary ulicy. Jak już mówiłem – niech się ciotki oburzają, taka ich rola.
  Reasumując…Rekonkwista nadchodzi. Źli i zwyrodniali islamiści mordują złych, zakłamanych i gnuśnych w pogardzie, obywateli państw Zachodu. Pomimo mordów i przelanej krwi, nie powiem, że to jest niepotrzebne…Jesteśmy na takim etapie zaniku instynktów podstawowych, że tylko konieczność walki o życie może nam uświadomić, jak wielką wartością to życie jest. Może wówczas i zaraz po muzułmanach, wykopani z Europy zostaną aborcyjni barbarzyńcy i cała reszta lewaków, razem ze wszystkimi dewiantami seksualnymi – co wyjdzie wszystkim ludziom dobrej woli w białej Europie tylko na dobre. Złych ludzi i zło, trzeba karać i odrzucać. Taki los politycznej poprawności.
  I na koniec: Żaden to rasizm, stwierdzenie prostego faktu, iż normalna Europa, to Europa białych ludzi. Normalnym stanem jest bicie dzwonów kościelnych we wszystkich miastach i wioskach kontynentu, od Atlantyku aż po Morze Czarne – bo dalej to już nie Europa.
  Dla wrogów Chrystusa – obcych i białych, w Europie miejsca nie ma! Także pakować manele lewusy i wypierdalać stąd!

  1. Czytalam juz Optymiste1930.Jest nad czym sie zastanowic. Wszyscy biora udzial w tej wojnie z terrorystami:prawica,lewica ,narodowa prawica i ich odlamy.Wszyscy bez wyjatku holubia i lubia muzulmanow w rozny sposob dla celow polityki, ktora prowadza.Lewica im daje wszystko nawet to,czego nie moze im dac ale ich lubi, a szczegolnie tzw. umiarkowany islam,ale nie kocha fundamentalistow.Prawica i jej odnoga w postaci centroprawicy lubi islam i go oswaja ,dajac mu nazwe umiarkowany,ale nie lubi muzulmanow,ktorzy korzystaja z socjalu , nie chca sie integrowac,czemu wyraz dal niejaki sarkozy ,nazywajac muzulmanow w sposob niewybredny podczas prezydenckiej kampanii wyborczej.Tzw. skrajna prawica ,czyli odpowiednik polskiego ruchu narodowego tez polubila oswojony przez prawice islam zwany umiarkowanym,ale nie lubi muzulmanow,bo ci korzystaja z socjalu,nie integruja sie i modla sie na ulicach i nie lubi ich tez dlatego,ze chca sie modlic w meczetach i nie lubi fundamentalistow.Co laczy te partie?.Wszystkie lubia ISLAM,ale tylko dwie prawicowe nie lubia muzulmanow , ktorzy wyznaja przeciez islam.Czysta schizofrenia.Jak mozna lubic islam i nie lubic jego wyznawcow,czyli muzulmanow?.To juz ciezka schizofrenia.Ktore partie wszystkich lubia,choc nie lubia muzulmanow i islamu,ktory nazywaja radykalnym?.Otoz wszystkie bez wyjatku lubia religijnych przywodcow reprezentujacych judaizm ,katolicyzm i islam teraz umiarkowany.No i znowu jest problem.Lubia przywodcow religijnych reprezentujacych islam,a co poniektorzy nie lubia muzulmanow.Prawica ,jak i lewica lubily przywodcow islamskich fundamentalistow do pewnego czasu.Przestali ich lubic i skutkiem tego byly zamachy na przywodcow niektorych panstw muzulmanskich i rewolucje w tychze panstwach.Optymista wszedzie widzi lewakow.Prawice tez jak wynika z powyzszego tez sa lewackie.Optymista kresli wizje wojny religijnej zakonczonej zwyciestwem syjonizmu.Tacy rozni naprawiacze pisza rozne glupstwa,liczac na niewiedze Polakow.Takich jest spora grupa w sieci, ktorzy wiedza lepiej od Francuza ,co Francuz lubi,a czego nie lubi.To tylko luzne uwagi do tekstu Optymisty,ktory z uporem przekierowuje uwage odbiorcy na LEWICE.PRAWICA dzielnie toczy taka sama gre jak LEWICA,co napisane powyzej,kto kogo lubi i kto z kim trzyma w tej wojnie zwanej terroryzmem.

  1. Wolnosc slowa powiadasz?.A podoba Ci sie to, ze w szmatlawcach , korzystajac z tej wolnosci slowa ciagle sie pisze sie o polskim antysemityzmie?.Nie ogladalam jeszcze tego filmu” Ida”, ale obejrze.On tez powstal jako pewien obraz , bedacy symbolem wolnosci ekspresji.A podoba Ci sie „Poklosie”,” Nasze matki , nasi ojcowie ” itp.?.To sa przyklady ” wolnosci ” wypowiedzi.Nie bronie fanatykow,ale trzeba widziec przyczyny nie tylko z jednej strony.Terroryzm to bardzo zlozona sprawa.Dzieki tej wolnosci slowa tez dotra do Polski za przysluga politykow, ktorzy dzialaja w tym kierunku.Juz sa.Pisalam niedawno o polskich dziewczynach i zeniacych sie z nimi fikcyjnie przybyszach z krajow arabskich.Sa juz dobrze wyspecjalizowani w tym celu pasezy.Nie przez przypadek pisalam.Nikt takich malzenstw nie sprawdza.Wiem, ze takie sluby sa i nawet fikcyjni oblubiency specjalnie sie z tym nie ukrywaja.

   1. Cieszy mnie polski antysemityzm bo to oznacza, że nie jesteśmy sługusami żydów 🙂 A głupie dziewuchy lecące na Arabów mają to na co zasłużyły – mało to polskich chłopaków do wzięcia, że im się obcych, cuchnących ropą zachciewa?

    1. Cieszy Cie Anno?.Nie powinno.Siegnij sobie do Wikipedii i przeczytaj, kim sa wlasciciele np.Liberation.Nie obchodzi Cie.Do czasu.Taki chlopak jak podlozy bombe gdzies w Polsce i zabije ludzi ,to mniej sie bedziesz cieszyc.A moze tez sie zdarzyc,ze wsrod nich bedzie ktos Ci bliski.Nie wiem,czy bedzie Ci do smiechu.Chyba,ze Ty jak psychopaci na wizycie z kondolencjami u prezydenta.Smiech i radosc po zamordowaniu ludzi.Po Smolensku chyba sie nie cieszylas?.

     1. Nie zrozumiałaś polskiego i mojego antysemityzmu. Nie rozumiesz tego słowa. MY NIE LUBIMY ŻYDÓW A ONI NAS NIENAWIDZĄ. – Bo jesteśmy od nich lepsi 🙂 🙂 🙂

      1. Nie wmawiaj mi,ze nie rozumiem.Po prostu nie lubie glupoty.Dlatego nie jestem ani rasistka,ani antysemitka, ani islamofobka,ani homofobka,co usiluje mi sie wmowic takze przy uzyciu plugawych pismidel i jeszcze plugawszych w nich zartow.To co Anno ,nie lubisz Polakow?.To jestes chyba antyPolkaantysemitka.Takie cus…

       1. Popisujesz się słowotokiem i nic więcej. Zero konstruktywnej myśli w twoich wypowiedziach.

       2. Wypowiadam sie ,jak mam na ochote.Ty sie wypowiadasz po swojemu i ja cie nie krytykuje i nie oceniam.A co sobie mysle ,to mysle i nie musze tego pisac ,jak ty to robisz.Nie podoba ci sie, nie musisz czytac.Dla ciebie nie sa konstruktywne , a dla mnie sa.Albo akceptujesz,albo nie.Nie mam zamiaru pisac ,tego co sobie zyczysz,tym bardziej,ze twoich slowotokow sie nie czepiam.

   2. Polska jest narazona na takowe zamachy tez.Arabowie nie sa idiotami i dobrze wiedza,kto stworzyl panstwo,z ktorym wojuja.To nie sa jak niektorzy mowia ” pastuchy”.Tez sie ucza w swoich jezykach z Wikipedii.A w niej sporo wiedzy i roznie podanej na potrzeby roznych narodow i krajow.Kto sledzi, ten widzi ogromne roznice w tlumaczeniach tych samych informacji.Do tego ogloszone i szczegolowe informacje o talibach w Polsce moga byc pretekstem do uderzenia takze i w Polske,o czym Mizia tu na forum pisal.

    1. Oczywiście, że nie są idiotami i dobrze wiedzą do kogo strzelają, jak widać na załączonym wideo dlatego do Polaków nie będą strzelać. Jakby chcieli to już dawno wysadziliby nas w powietrze ale… nie robią tego. Może szanują tych, którzy obstają przy swoim proroku, natomiast zachodnia europa wyrzekła się wiary chrześcijańskiej, do której wręcz przymuszali inne plemiona. I się doigrali. Nadchodzi a właściwie – nadciąga Sprawiedliwość.

     1. Do Polakow moze nie, ale do polskich zydow…Dla fanatykow kazdy Polak byc moze bedzie zydem.Oni wiedza, kto zalozyl panstwo Izrael.Juz ichni imamowie ich naucza historii dla wlasnych celow.Oni prorokow maja gdzies.Takie opowiesci to sa dla maluczkich w tej wojnie zwanej terroryzmem.Oni pojecia bladego nie maja, o tym, ze ich religie stworzyli, ci do ktorych strzelaja.A te religie wyznaja.Wyrzynyli sie w imie tej religii w czasach biblijnych i potem jeszcze dlugo,az do dzisiaj.Byli tacy cwaniacy, ze rozne inne ludy nie tylko znad Jordanu przekabacali na judaizm.Tym ludom nie majacym nic wspolnego z Jordanem i krainami wokol zdaje sie,ze sa tymi zydami stamtad.W Polsce na przyklad.

      1. Znów popisowy słowotok Marysi – żydzi, izrael, polscy żydzi, każdy polak to żyd – w główce ci się miesza ale nie mieszaj innym.
       Pierniczysz.

       1. Oj Andziu,Andziu.Odpowiem na twoj slowotok.Moja glowke zostaw w spokoju i zajmij sie swoja.Tak bedzie lepiej,gdyz wkladasz swoje ” slowotoki” w cudze ” slowotoki”,co pochodzi z twojej glowki.Nie pisala nik Marysia,ze kazdy Polak to zyd.Nie zaprzeczysz, ze sa polscy zyci,sa amerykanscy,rosyjscy i niemieccy i podobno chinscy.Sa zatem Amerykanami,Polakami, Rosjanami,Niemcami i Chinczykami,co nie znaczy, ze wszyscy.Nie osmieszaj sie Andziu.Dosyc sie osmieszasz swymi kiepskimi ” slowotokami” ,jak rowniez i ci od stawiania gwiazdek.A propos gwiazdek.Mozna sobie samemu je dostawic.Andziu nik Marysia o nieprzecietnej inteligencji dowodzi ci,ze nawet manipulowac nie potraficz, czym sie kompromitujesz.Masz ochote, kompromituj sie dalej.Cos zas sie tyczy biblii.Poczytaj sobie, bo Marysia tego za ciebie nie zrobi.A calej biblii cytowac ci nie bede.

    2. cyt”Polska jest narazona na takowe zamachy tez.Arabowie nie sa idiotami i dobrze wiedza,kto stworzyl panstwo,z ktorym wojuja.’

     Wiemy kto stworzył…

     Wiemy kto i skąd kieruje, w jakim celu nasyła jednych na drugich i używa do psyop akcji -> problem-reakcja-rozwiązanie a jednoczesne spowodowanie takiego myślenia mas na jakie jest zapotrzebowanie.

     1. Aha, Arabowie czytają i wiedzą…to wiedzą również kto im stworzył religię (i po co) a wraz z nią światowy koszmar!
      Wszystkie religie prowadzą na Manowce.

     2. Tak AQQ.Arabowie nie wiedza chyba , kto im stworzyl religie, bo ich imamowie tego nie mowia.A raczej mowia co innego oficjalnie jako przedstawiciele religii,a co innego mowia imamowie w meczetach.Podobnie ma sie rzecz z katolikami.Tez wielu nie wie, skad wywodzi sie ich religia i jak im powiesz, to malo cie nie ukrzyzuja.Jedni wierza, a inni nie wierza w fakty, a jeszcze inni udaja , ze nie wierza lub wierza.Tak to jest z wiara.Karol Wojtyla im mowil.Tak jak mowil tez i innym w swoich wystapieniach publicznych.No coz zrobic, jak sa tacy,co nie sluchaja i nie szukaja potwierdzenia lub zaprzeczenia.Ekumenizm jest po to ,aby mowic.Reasumujac.Sa wiedzacy i nie wiedzacy a takze odporni na rozna wiedze.Niewiedze i manipulacje wiedza zwlaszcza na temat religii wykorzystuje sie do niecnych celow politycznych,czego owoce moze sobie obejrzec w telewizorze codziennie.Z tego wszystkiego bierze sie NIENAWISC.Straszliwa bron tworzona przez ludzi przy uzyciu boga i wymierzona w ludzi.

   3. Dziwi mnie natomiast dzisiejsze wydarzenie. Przecież to musiało się w ten sposób skończyć. Nikt tego nie przewidział, żeby zapobiec czy raczej wykorzystał dla swoich niecnych celów? Obrażanie czyichś uczuć religijnych jest niegodne myślącego człowieka, tak robią kanalie, podłe szumowiny.
    Jakoś mi nie żal tych „rysowników”.

    1. Doskonale wiedzieli.Nie byl to pierwszy przypadek ataku na siedzibe pisma.Obrzydlistwo w stylu urbanowego nie.Pluc na wszystkich glupkowato w dodatku.A ile manif zorganizowali szybko.Nie bylo ani jednego afiszu :Dosyc wojen.Wszystkich wojen.Poczytaj sobie szczegolnie na temat jednego z rysownikow z tzw. polskimi korzeniami..Zawsze prowokowali.Ten ostatni rysuneczek byl zaproszeniem do tej masakry.Siedziba byla chroniona, ale dosyc slabo.Komando dobrze wyszkolone bylo.

     1. Napastników było tylko dwóch! a w redakcji mieli ochronę.
      Też mi się skojarzyło z nie, przyjdzie kryska na matyska.

      1. Nie czytasz onetu Anno.Maja wiadomosci z pierwszej reki.Bylo 3 napastnikow.Pokazano dwoch na ulicy.Gdzie byl ten trzeci?.Taka byla ochrona,ze weszli bez wiekszego problemu.Zagrozili pracownicy,ktora byla na zewnatrz i ta podala im kod do drzwi wejsciowych.Widzialas,jak byli uzbrojeni.Weszli i strzelali do wszystkiego,co sie ruszalo.Dzialali z zaskoczenia i to bylo wykorzystane przez nich.Ilu jeszcze ludzi zabija pod pretekstem religii ,szacunku lub nie szacunku do uczuc religijnych?.Glupota, to malo powiedziane, ale pokazane w biblii.

      2. Dobrze Ci sie skojarzylo z ” nie”.Gdyby sie zdarzylo cos takiego z ” nie ” wowczas na celowniku beda tzw. ” polscy antysemici”,ktorych tworza takie wlasnie szmatlawce.Satyra i ” wolnosc ekspresji” sluzy do zabijania jak sie okazuje.Charlie tak wlasnie tworzyl sobie wrogow.Ale to tylko pretekst ,jeden z licznych w wojnie zwanej terroryzmem.

       1. I znów nie rozumiesz polskiego antysemityzmu – to żydzi nienawidzą Polaków, nam oni wiszą kalafiorem.

       2. Andziu.Nie jestem antysemitka, wiec nie wiem, o co ci chodzi.Oswiec mnie bidulke.Ty taka madra specjalistka,deklarujaca sie w dodatku ,to mnie oswiec.

  2. Przecież ta akcja-reakcja przez ekran tv śmierdzi psyop!
   Pokażą Wam i odpowiednio opowiedzą a wy wierzycie???

   1. wyjątkowo mizerne te relacje, a 2-aj z bronią poruszali się wolniutko zupełnie nie obawiali się że im ktoś przeszkodzi.
    Nawet małe dziecko znalazłoby z 10 przeczących sobie i spornych pkt!

    1. Widzialas , co zrobili, z tymi ktorzy chcieli im przeszkodzic?.Ty przeszkodzilabyc golymi rekoma facetom z bronia w reku.Relacje pochodza z nagran telefonami komorkowymi.

      1. Znajdz sobie Andziu.Przeciez one sa dostepne na onecie i gdzie indziej.Co mam ci dawac?.Policjant z tego nagrania nie zyje ,wiec to co ktos wkleil to totalna bzdura.

    1. Totalna bzdura.Jak ta wczorajsza, ze jeden z zatrzymanych podejrzanych nie zyje podana przez jakich kretaczy.Podczas, gdy poscig trwal.

   1. Komletna bzdura napuszczajaca na wszystkich.Ci muzulmanie byli w Syrii.Jak sie nie wie, to lepiej siedziec cicho ,a nie pisac bez sensu.

    1. Tak,najlepiej z wszystkich zrobić terrorystów,którzy zabijaja bez bliżej określonych powodów.
     Gratuluję dobrego smopoczucia

     1. Nie do mnie sie tyczy ta twoja uwaga Madziu.Teraz dobrze skomentowalas artykul , ktory sama przytoczylas.Wyraznie napisano wbrew temu,co w glupim artykule,ze poszukiwani zamachowcy byli w Syrii.Autor artykulu swoja glupota lub celowo szczuje przeciw wszystkim muzulmanom.Patrz punkt pierwszy pod linkiem.Tak sie wlasnie napuszcza muzulmanow na pozostalych i pozostalych na muzulmanow, czyli ” dziel i rzadz”.Masz przyklad dzielenia przy pomocy religii,czyli wojne religijna i juz nie na idee,ale na kalasznikowy i granaty.Przesadzilas z tym samopoczuciem.Przedobrzylas moja droga.Taka uwage skieruj do autora lub autorow przytoczonego przez siebie artykulu.

      1. A propos wszystkich.Wielu muzulmanow przyznaje racje takim tez muzulmanom nazywanym radykalnymi ,ktorzy dokonali masakry i tu jest wielkie niebezpieczenstwo przerodzenia sie tego,co sie obserwuje w wojne domowa.Sa tacy podrzegacze w sieci, ktorzy juz doradzaja, zeby spoleczenstwa braly sprawy w swoje rece i wyreczaly nieudolne rzady.Jest to wyrazne namawianie do samosadow i rzezi wszystkich ze wszystkimi, czyli muzulmanow z nie muzulmanami.Ciekawe jest i daje do myslenia tez fakt, ze zadne srodowisko muzulmanow przede wszystkim tzw. umiarkowanych nie zorganizowalo zadnego marszu potepiajacego zbrodnie.Szybciutko zorganizowano natomiast marsz naiwnych Francuzow.

       1. ty nie masz prawa się wypowiadać muzułmułańska ladacznico,znam takie jak ty ledwo nuszka przekroczyła granice POLSKI i chop na czarnego batona fuuuuutffuu .

       2. Oto przyklad idioty, ktory nic nie wie, a napuszcza.Nie do mnie ta odpowiedz,wiec mnie to lotto cos napisal.Skad wiesz, ze muzulmanki to ladacznice?.Ladacznic nie brakuje i tu i tam.Przyjrzyj sie miejscowym dodom, ktore przy kazdej okazji pokazuja gole tylki i nie tylko.Muzulmanki przy nich to damy.

       3. Jakim prawem ty zabraniasz komus mowic?.Zabraniac to se mozesz w swojej chalupie.

       4. Przestań trząść się ze strachu bo nie wypada dorosłej osobie sikać w majtki.

       5. Gdybyś wierzyła w Boga to byś wiedziała, że Bóg nigdy cię nie opuści i zawsze jest z tobą. „Nie bój się i nie lękaj bo Pan, Bóg twój jest z tobą (Marysiu).

       6. Andziu.A skad wiesz,ze sie trzese?.Skad wiesz, ze nie wierze w boga?.

      2. Mój komentarz powyżej dotyczył pani wypowiedzi a nie cytowanego artykułu.Dla mnie nie ma znaczenia czy byli z Syrii czy z Francji .Zamorowali najprawdopodobniej z powodów religijnych.A terrorysta to takie samo słowo jak komunista czy nazista-rozmywa znaczenie.To dobre dla reletywizmu,ale teraz pora -moim zdaniem-na konkrety.
       Co do podziałów to wygodnie jest zauważać tylko te na tle religijnym a innych nie.

       „wojne religijna i juz nie na idee,ale na kalasznikowy i granaty”
       A kto ją zaczął???

       1. Wiem, ze mojej odpowiedzi dotyczyl i dlatego wyrazilam swoja niezgode na taka ocene, poniewaz jest zupelnie niesluszna i wskazalam na podstawie pani opinii skierowanej do mnie, ze to artykul stygmatyzuje i przyszywa wszystkim muzulmanom late ” radykalnego islamisty”.Zamordowal najprawdopodobniej z powodow religijnych.Wojny domowe w krajach arabskich sa wojnami z wykorzystaniem religii ,bo taki kontekst im sie nadaje ,chcac ukryc inne przyczyny, jak chocby interesy,a przede wszystkim interesy wielkich kapitalow.A kto ja zaczal?.A kto masakruje Arabow od lat na ich ziemiach?.A kto na to pozwala i wspiera pod kazdym wzgledem?.Trzeba sobie odpowiedziec na te pytania.

     1. Krzyczeli „pomściliśmy proroka!” 12 ofiar ataku na paryską redakcję.
      Marucha w dniu 2015-01-08 (czwartek)
      na pejs-zbuka nie zaglądam.

      1. Przeciez wszystkim zamachom towarzysza takie okrzyki, zeby podkreslic religijny podtekst, zwlaszcza dla ludzi myslacyh prosto bez innych powiazan.To takie zwrocenie uwagi na muzulmanow. Tym bardziej, ze na calym swiecie wszyscy ten okrzyk kojarza z muzulmanami , islamem i terroryzmem.Na zbuku dzieja sie rozne rzczy.Ciekawe, czy mlodemu sarko zwroca uwaga na mowe nienawisci , czy podciagna wystep pod ” wolnosc wypowiedzi”.Jaki ociec, taki syn.

   1. Hakerzy hakerami ale przez Polskę przejechał transport z Niemiec na Ukrainę, co wieźli? tajemnica Poliszynela.

  1. to nie byli prorosyjscy tylko rodzimi ukrainscy hakerzy!!!!! o tym zydomedia nie poinformują!
   cyberberkut, a atak zbiegł się z wizytą Jaceniuka u Merkeli ot taka karta przetargowa aby wyżebrać 0.5 mld eurasów na prowadzenie akcji „antyterrorystycznej” na wschodzie ukrainy, z czego częśc kasy idzie do kiesy oligarchów….

   1. A po kiego grzyba oligarchowie mieliby atakowac przy pomocy hakerow cyberkutu niemieckie strony rzadowe?.Bez sensu.Maja tzw. pomoc od unii,od hameryki i obiecana z Polski.

    1. otóz ta pomoc od UE, USA czy z Polski to na waciki tylko jest….. nikomu z UE ani z USA nie chce się pakować miliardów w ukrainę bez 110% pewności iż poniesione koszta się zwrócą z nawiązką kilkukrotnie..
     USA juz wie ze U-kraina przegrała wojnę o donbas i ługansk, o krymie nie wspominając.
     Atak hakerski był robotą ukrainców, ot taki asior w rekawie aby zachecic merkel aby sypła kasą jaceniukowi….
     ONI (ukraincy) oficjalnie juz mowią skoro wywołaliscie majdan to teraz macie płacic! bo jak nie to….. narobimy WAM bigosu…. powtarzam Jaceniuk wyzebrał 0.5 mld eurasów!

     1. Sprawa Krymu jeszcze nie przesadzona.A hameryka i dowodzona przez nia unia nie odpuszcza Krymu zbyt waznego dla Rosji z przyczyn strategicznych.Nie po to wchrzanili mase kasy w majdan, zeby odpuscic tak szybko Krym.Car byl rownie szybki, jak hamerykany z jaceniukiem i nie dal sie wykolegowac, dlatego zachodni tzw. analitycy przewiduja dlugotrwala wojne domowa na Ukrainie, ktora jest wojna z Rosja.Unii jest potrzebna Ukraina i nie odpuszcza Ruskiemu.Bez Krymu Rosje strategicznie oslabia.Czekoladowy krol bywal w unii i dostanie od niej kase, jaka chce, wiec jacuniukowi, ktory reka w reke z poroszenka prowadza Ukraine do zaglady, tez nie potrzeba zadnego haraczu od jakichs hakerow.Jezeli ktos chce narobic bigosu, to, ci ktorzy uwierzyli w obiecanki organizatorow majdanu z jednej strony.Posiadanie jakis dokumentow niemieckich, zeby skompromitowac niemcy,ktore majdan organizowaly byloby wielkim prezentem dla cara, i tych ktorzy zostali oszukani tymze majdanem i widza, co sie stalo.Zamiast pokoju maja wojne,zniszczenia i glod.Moze to jacys madrzy Ukraincy sie ockneli,w co watpie.Chcac utrzymac Krym i wytracic karte w grze z rak poroszenkow i jaceniukow sterowanych zdalnie przez hameryke i niemcy,car mogl poprosic hakerow o stosowne materialy, kompromitujace tzw. demokracje zza oceanu i w europie.

       1. A czemu nie opowiesz o dzisiejszych wydarzeniach w Paryżewie? Nie tąpnęło cię?

       2. Co mam Ci Anno opowiedziec?.Wlacz telewizor i posluchaj.Poczytaj wiadomosci na onecie, gdzie sa na biezaco.No coz..Takie sa efekty polityki.Zgineli za ” wolnosc slowa”, demokracje.We wszystkich telewizorniach trwa festiwal tancow politykow ” na trupach”.Przescigaja sie w deklaracjach.Niektorzy z usmiechami na twarzach.Zwlaszcza przywodcy najwazniejszych religii , ktorzy odwiedzili prezydenta i wyglosili pare slow przed kamerami.Nie wygladali na smutnych.Przeciwnie niektorzy z nich byli bardzo zadowoleni.Mysle ze , nie jeden polityk jest zadowolony.Dostali prezent i machiny propagandowe wszystkich politycznych osrodkow takze swiatowych ruszyly z kopyta.Wlasnie czytam i ogladam.Cel zostal osiagniety.Narysowali obrazek w Charlie i sie posmiali, ze nie bylo jeszcze zamachu we Francji.Poza tym ta ich wolnosc slowa prowadzi takze na manowce.Charlie to takie pismidlo po linni Liberation,ktore pokazuje Polakow jako antysemitow.No coz.Na terytorium Francji trwa nie od dzis wojna wiadomych z arabami , w ktora wciaga sie bogu ducha winnych Francuzow.To nie koniec tej wojny.

       3. Pytasz ,czy mnie tapnelo?.A jechalas kiedys metrem,ktore zatrzymalo sie w tunelu z powodu alarmu bombowego?.Jesli nie ,to nie masz pojecia o tapnieciach.Zadnego…Niec masz pojecia ,co czuje matka i zona w takiej sytuacji i codziennie,gdy Twoi najblizsi sa narazani na ryzyko utraty zycia, jadac do szkoly , do pracy.Nikomu nie zycze..Tak jak nie zycze nikomu ,zeby bomby spadaly na niewinnych ,biednych ludzi w roznych miejscach globu z powodu brudnej,to za malo powiedziane, polityki.To tyle o tapnieciu…

 6. To nie „Polska” otwiera „prawne” wrota dla inwazji kopruchow, ktore poczatkowo przedostaja sie doslownie od kuchni z orientalnymi budami – kebabami, kiedy miliony rdzennych Polakow musialo wyemigrowac za chlebem czy tez za zludzeniem zachodniej demokracji.

  Niemcy ” wykleci” w 1933 przez syjonistow do calkowitego wyniszczenia biologicznego, to tylko poczatek niszczenia bialej rasy, bo po tej kolorowej „bombie” biologicznej pejsaci eugenicy chca uzyskac jednorodna brunatna bryje, cos w kolorkach przypominajacych pospolita sraczke genetyczna uzyskana juz wczesniej w Stanach, a teraz najbardziej widoczna w Niemczech z okolo 40 MILIONAMI KOLOROWYCH IMIGRANTOW, sprowadzonych jakoby do „odswiezenia” puli genetycznej przy bardzo malym wskazniku urodzen Niemcow oraz do „fachowego” wzmocnienia tymi kolorowymi „specjalistami” rynku pracy i ktorzy to „fachowcy” conajmniej w siedemdziesieciu procentach praca sie nigdy nie shanbia, no bo skoro bogaci pracusie Niemcy, chociaz odwieczni „nazisci” maja sie dzielic z milosci do blizniego z „biednymi”, to po co jeden z drugim truten ma sie wysilac ?

  Zaczelam rozumiec przyczyny ostrego aryjskiego „rasizmu” we wczesniejszej niemieckiej „nazistowskiej” Historii , ktory to na pierwszym miejscu zakazywal intymnych kontaktow z nierasowymi narodami semickimi czy negroidalnymi i nazwane zostalo to „Blutschande” – nieodwracalna hanba na krwi BIALEJ RASY i ktora byla karana smiercia !!!

  http://i2.wp.com/brd-schwindel.org/images/2015/01/satansdiener_franziskus.jpg?resize=523%2C369

  „Der Diener Satans, der sich Papst nennen darf, küsst die Hand von jenen Talmudjuden, die lehren, dass “Jesus in der Hölle in kochenden Exkrementen schmort” und angetreten sind, die Weißen Menschen Europas zu eliminieren. Jesus nannte die Juden “Kinder des Teufels”, die Verratskirche in Rom, die sich seit 1800 Jahren vom Erlöser abgewandt hat, betet “den Teufel” an.”

  „Sluga szatanski, ktory pozwala sie nazywac papiezem, caluje dlon jednego z tych talmudycznych zydow, ktorzy nauczaja, ze
  ” Jezus dusi sie we wrzacych odchodach” i przeprowadzaja eliminacje Bialych Ludzi Europy. Jezus nazwal tych zydow ” Dzieci diabla”, zdradziecki kosciol w Rzymie, ktory od 1800 lat odwrocil sie od Zbawcy, modli sie do „diabla”. ”

  http://brd-schwindel.org/brd-minister-nennen-die-deutschen-ratten-widerwaertig-abscheulich-und-eine-schande-fuer-die-bereicherungs-republik-deutschland/

  Jest nadzieja, ze juz bardzo zaniepokojeni Niemcy z bylego DDR swoimi coraz to bardziej poszerzajacymi sie akcjami protestow przeciwko „multikulti” zdolaja zatrzymac te satanistyczne plany obrzezanych swirow, ktorzy od wiekow w naiwnie „torerancyjnej” Polsce tez sie w poczuciu bezkarnosci rozbestwili na calego na stolkach „wladzy” rzadowo – religijnej i chca swoimi obrzezanymi pobratyncami zalac bialy material genetyczny Polakow !!!

  http://i0.wp.com/brd-schwindel.org/images/2015/01/gauck_merkel_fuer_kopfabschlagen_in_der_brd.jpg?resize=650%2C152

  1. Z tymi planami zwiazanych jest duzo tzw. Polakow.Ci ” zaniepokojeni niemcy z nrd” to pozyteczni idioci w rekach wiadomych.

   1. Zaden material genetyczny nie jest celem.Celem jest doprowadzenie do religijnych wojen,co juz sie udalo.Genetyka jest potrzebna wiadomym jako naukowy dowod dorobiony do religijnej bajeczki o narodzie wybranym i rozproszonym po swiecie z jakichs biblijnych glupkowatych przyczyn.Taki jest powod grzebania w genach.

  2. Kurwa ale pojeby tu sa . Takiego gowna juZ dawno nie sluszalam . Jak mialabym sie do takich ludzi wracac to dziekuje ale nie skozystam:-(

 7. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/plan-depopulacji-polski-faza-kolejna-2015-01
  „Wedle raportu Living Planet Report opracowywanego przez naukowców różnych dziedzin na polecenie światowego potentata ekologii organizacji WWF, „pojemność” Polski wynosi między 13 a 20 milionami ludzi. 39 milionów Polaków co roku zużywa dwa razy więcej dóbr naturalnych niż piękna nasza Polska cała jest w stanie z siebie wydać.”

  źródło cytatu: tygodnik NIE Numer: 12/2011 artykuł „Dzieci do śmieci”

  https://naizdw.files.wordpress.com/2013/01/dzieci-do-c59bmieci.pdf

  1. Czyli delikatnie sugeruja naiwnym,ze nie starczy zarcia dla wiekszej populacji.Barany uwierza w takie bajdy i niebawem z radoscia zaakveptuja eutanazje.,bo wedle takich analiz nie starczy dla miejsca dla wszystkich.Na jakiej podstawie te przewidywania sie robi?.

  2. Ktokolwiek wierzy w takie bujdy, powinien z automatu dostac kule w leb, ale najpierw tez jego pomioty i te osoby co takiego glupka wydaly na swiat, na jego oczach – aby dopelnic jego ideologicznej wiary, a wlasciwie to powinno sie jego zmusic zeby pociagnal za spust 😀 Na koncu on. I ziemia odetchnie i ludzie rowniez.

    1. Czyli eliminacji idiotow( z teoretycznego pociagania za spust powstaly te szacunki powyzej).Cienko z czytaniem ze zrozumieniem trudniejszych tekstow.

 8. W minioną sobotę grupa kilkunastu agresywnych dresiarzy zaatakowała jeden z opolskich lokali gastronomicznych ulokowanych w Rynku. Ów lokal, prowadzony przez Kurdów, doświadczył kolejnego z rzędu w ostatnim czasie nalotu lokalnych chuliganów. Całe zajście nagrały kamery monitoringu.

  Uzbrojeni w pałki, noże i widły (sic!) agresorzy wpadli do wnętrza lokalu gastronomicznego, zaatakowali obsługę i zdemolowali wnętrze. Po chaotycznej wymianie ciosów obsługa baru uporała się z napastnikami, którzy wycofali się i uciekli. Kurdyjski właściciel został ugodzony widłami w ramię, w okolicach serca.. Nie chce podać swojego nazwiska z obawy przed zemstą ze strony bandytów.

  – Boję się o swoje życie. Nie chcę rozgłosu, tylko tego, żeby policja potraktowała moją sprawę poważnie.

  http://cia.media.pl/opole_kolejny_atak_neonazistow_na_lokal_kurdow

  nie ma szans aby się osiedlały kopruchy w POLSCE.te muzułumańskie chuje boją się osiedlać w polsce polska to nie jest zpedalona europa zachodnia

  1. Spedalona zachodnie Europa..A co robi facet przerobiony ? na babe w polskim sejmie?.Niejaki biedron prezydentem Slupska.Przyjrzec sie swojemu podworzu.

   1. no właśnie patrzę i widzę kopruchy w polsce to pojedyncze przypadki i tak zresztą tranzytem do zpedalonej europy zachodniej,a naprzykład w takiej francji pełne dzielnice czarnej i beżowej chołoty to samo jest w karzdym kraju starej europy,a jeśli chodzi o zboczeńca biedronia to tylko eksperyment tak samo grodzki jedno razowa kadencja.

    1. Pedalstwa jest najwiecej wsrod bialych politykow,celebrytow,rzemieslnikow szyjacych ciuchy i produkujacych wody toaletowe..Kolorowi przybysze to czesciowo spadek pokolonialny i efekt nowokolonialnych wojen,ktore sprzyjaja imigracji do krajow Europy zachodniej.Biale pedalstwo ma sporo narzedzi do propagandy i szczepienia pedalstwa.Czynia to poprzez rozne organizacje obrony praw czlowieka,w tym prawa do pedalstwa i zboczen wszelakich,ruchy feministyczne jak Femen,systemy edukacyjne ( gender wkracza do szkol).Akcje tych organizacji przyzwyczajaja spoleczenstwa do akceptowania takich zachowan.A sejmy to oswajanie spoleczenstwa przekuwaja w ustawy,zmuszajac je do zaakceptowania nawet pod grozba kary.Tzw.wielokulturowosc szczepiona zachodnim spoleczenstwom tez jest wykorzystywana przez pedalskie lobby do propagowania zboczen.Dla przykladu.W kulturze Hindusow trawestyci ciesza sie szacunkiem,wiec takze i biali trawestyci sa coraz bardziej tolerowani przez biale spoleczenstwa.Zwroc uwage,gdzie begowski rzekomo zmienil plec.A moze nie zmienil,tylko sie przebiera w babskie ciuchy.Kolorowych mieszkancow juz sie przygotowuje na akceptacje zboczen.Coraz wiecej w tzw. kulturze kolorowych ,ktorzy sa narzedziami bialych lobbystow.Zmienia im mentalnosc,zmienia.Bengowski i pedron to nie eksperymenty ,to juz wyzszy stopien pedalizacji spoleczenstwa,jaka sa ustawy to spoleczenstwo obowiazujace.Moze ktos sie zastanawiac czemuz to ONZ zmienilo klasyfikacje pedalstwa,ktore juz nie jest choroba psychiczna .Z bardzo prostej przyczyny.Chorzy psychinie nie moga byc politykami,celebrytami ,autorytetami moralnymi.

     1. to co tu wypociłaś jest już nie aktualne,bjeżesz pod obronę kopruchową chołote bo twój ogon jest asfaltem ale to jest twój problem różne są dewiacje i zboczenia jak lubisz się rozkładać przed śniadym wąsaczem twój problem moralny i nie wciągaj zdrowych ludzi w tolerancję dla zboczeńców i asfaltu afro-azjatyckiego.

      1. Wszystko jest aktualne. i prawdziwe.A ty to cwaniak od podpuszczania pozytecznych idiotow,co widac po tych gwiazdkach i twojej wypowiedzi.Naucz sie czytac wpierw.

 9. CZEŚĆ MIZIA.
  DOBRZE WIESZ ,ŻE TE KURWI ŁBY JAK JUŻ ŚCIĄGNĄ OBCYCH TO MUSZĄ IM ZAGWARANTOWAĆ UNIJNE PIENIĄDZE I WSZYSTKIE PRAWA Z TYM ZWIĄZANE …. . A POLAK BĘDZIE PRZYSŁOWIOWYM HUJEM DO SZCZANIE W JESZCZE GORSZYM WYDANIU. TO JEST JAK W ŻYDOWSKIM BANKU !

  1. Propagujmy hasło – nowe nie znaczy lepsze
   i ostrzej – nowe? a czy lepsze? jak nie to niech sp…la!
   Ja chcę, żeby Polacy tu wrócili 🙂 bo robi się nam obco na naszej ziemi.

   1. Jak CHCESZ zeby wrocili to zrob tak, aby nie musieli byc nedzarzami we wlasnym kraju. A poza tym, to ‚obcy’ nie beda dymac za 1200. ;] oni maja swoj honor.

    1. Nie wiem czy honor ale liczyć umieją lepiej niż tubylcy bo jaki sens pracować za mniej niż koszt utrzymania siebie a także koszt dla pracy.
     Ja nie mam władzy, żeby to zmienić 🙂

    2. Obcy sobie kupuja ,co chca ,a do roboty za 1200 maja autochtonow.Elyty wywodzace sie z tychze autochtonow tez zatrudniaja swoich za 1200 lub mniej.Taki system.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: