dla czego Bronisław Komorowski nie rezyduje w pałacu prezydenckim ?? ZE STRACHU przed zjawą ….

SUMA OCEN
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Jak wszyscy wiemy po rozbiciu się samolotu w Smoleńsku , już w 2 godziny po w pałacu prezydenckim pojawił się Marszałek sejmu Bronisław Komorowski , aby przygotować się do przejęcia władzy prezydenckiej .Mało kto jednak wie że to co zdarzyło się wtedy podczas samotnego przeglądania dokumentów o klauzuli nie jawnej w kancelarii Lecha Kaczyńskiego spowodowało podjęcie decyzji o nie zamieszkaniu w pałacu prezydenckim, co się wtedy wydarzyło ? Może to wyjaśni nam kategoryczna odmowę zamieszkania w pałacu , emerytowany już dziś oficer BOR opowiada , po przybyciu do pałacu p. marszałek poprosił nas – ochronę o opuszczenie pomieszczenia powołując się na obowiązek przejrzenia dokumentów o klauzuli niejawnej , trwało to około 20 minut , nagle drzwi się otworzyły i wyszedł pan marszałek był blady jak płótno i zdenerwowany. Co się w tedy wydarzyło nikt dokładnie nie wie ale ,

 Wystraszeni urzędnicy szepczą po pokojach o swoich spotkaniach z siłą nieczystą. BOR i prezydencki kapelan deklarują gotowość walki ze zjawąZjawa zaczęła pojawiać się niedawno w pomieszczeniach na parterze Pałacu Prezydenckiego przy Krakowskim Przedmieściu. – Stałam odwrócona do biurka i przeglądałam papiery. Poczułam, że ktoś wszedł do pomieszczenia. Wyraźnie czułam oddech. Odwróciłam się, ale nikogo nie było – opowiada urzędniczka z kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego. – To się wydarzyło, gdy byłam sama w pokoju. Nagle poczułam nie tylko czyjś oddech, ale też falę przejmującego zimna. Tak się wystraszyłam, że aż wypadły mi z rąk wszystkie dokumenty – relacjonuje druga.Duch paraliżuje pracę Kancelarii Prezydenta.? 

CZYŻBY KOMOROWSKI W DNIU ………….. ZDERZYŁ SIĘ Z CZYMŚ NADPRZYRODZONYM ?

CZY BYŁA TO PRZYCZYNA JEGO REZYGNACJI Z ZAMIESZKANIA W PAŁACU PREZYDENCKIM ?

ps. nie oficjalnie urzędnicy mówią ze tak , to była przyczyna odmowy zajęcia lokum po prezydencie Kaczyńskim ….
====================================================

Osoby, które popełniły czyn uznawany za niemoralny, przejawiają chęć
natychmiastowej kąpieli lub przynajmniej umycia rąk, jak Lady Makbet,
bohaterka dramatu Williama Szekspira. Nie popełniła zbrodni, ale ponieważ do
niej namawiała, odczuwała tak silne wyrzuty sumienia, że na swych rękach
ciągle widziała plamy krwi, których w żaden sposób nie mogła zmyć.
Okazuje się, że chęć oczyszczenia pojawia się nie tylko wtedy, kiedy sami
jesteśmy sprawcami niemoralnych uczynków, ale nawet w sytuacjach, kiedy
jesteśmy ich świadkami.

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/komorowski-nie-chce-mieszkac-w-palacu-prezydenckim_145278.html

6 komentarzy do “dla czego Bronisław Komorowski nie rezyduje w pałacu prezydenckim ?? ZE STRACHU przed zjawą ….”

 1. „Prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni” [B.K.]
  Hrabia powinien czuć się wspaniale w pałacu, to jego naturalne miejsce pobytu więc skąd ciąg do zagraconego lokum, niebywałe.

  1. Przecież właśnie wlazł i to migiem.
   Pałac został sprzedany a za imprezy w tym miejscu trzeba teraz wybulić kasę.

   1. Wlazl szybko i wylazl,zeby pokaac maluczkim,jaki to on wrazliwy i takie tam medialne bzdety.Nie mogl se popsuc ” imazu” siedzeniem po trupie.

 2. Oj tam, zaraz zjawa. Kaszalot łazi nocą po pokojach. Poszukajcie ballady o „Kniaziu Dreptaku” to się wszystko wyjaśni.
  Gajowy sypia ze swoim wielorybem, czy waleniem zwanym także kaszalotem a ten łazi po nocy i stąd te problemy. Każdy by się wystraszył a szczególnie w kiblu.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!