NA ŻYWO 21.00 - STREAM MACIEJ MACIAK CW24TV I JACK CALEIB " EKSMISJE I WYSIEDLENIA POLAKÓW JUŻ REALIZOWANE"20 sierpnia 2019
8 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Szokująca prawda ! ZMIENIMY POLSKE W WYBORACH ROKU 2015 !! -czyżby ?? A JESTEŚ PEWIEN SWOJEGO SZWAGRA LUB BRATA ?!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

POLACY ZOSTALI ZBADANI …. WNIOSEK !! PORAŻAJĄCY …

WIRTUALNY KANDYDAT MA WIELKIE POPARCIE

WNIOSEK? – NIE TO NIE MEDIA SĄ WREDNE .. – PO PROSTU PRZECIĘTNY POLAK TO………..

W ciągu trzech godzin studenci politologii UO zebrali sto podpisów na liście poparcia dla zmyślonego kandydata na prezydenta RP. Ludzie podpisywali, choć termin zgłaszania kandydatur minął miesiąc temu. Niektórzy mówili, że słyszeli o Sikorowskim, byli też tacy, co widzieli go w telewizji.

– O takiego mi właśnie chodzi, spoza układów, nie uwikłanego w żadne partyjne koterie – powiedziała starsza pani, która podpisała się pod listą poparcia dla Sikorowskiego.

– Ja jestem za Jarosławem Kaczyńskim, ale Sikorowski byłby jego znakomitym zastępcą – przyznała inna pani.

Kandydat obu opolanek mieszka w Krakowie, ma 43 lata, jest doktorem mecha-troniki i wirtologii, ojcem dwójki dzieci, jego żona to lekarz pediatra. Obecnie pracuje w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji. Jest kandydatem niezależnym. Problem w tym, że nie istnieje.

Nastawionego proekologicznie przeciwnika szkoły dla 6-latków i zwolennika jednomandatowych okręgów wyborczych wymyślili studenci IV roku stosunków międzynarodowych i politologii Uniwersytetu Opolskiego w ramach zajęć „media w kampanii wyborczej”. – Chcieliśmy sprawdzić wiedzę opolan o polityce i systemie prawnym – wyjaśnia Kamil Kamiński, jeden z uczestników eksperymentu.

Nazwisko powstało z połączenia Sikorskiego z Komorowskim. Program okazał się miszmaszem. Wypełniły go slogany większości polskich partii. Jest tu promocja przedsiębiorczości, ale i sprzeciw wobec prywatyzacji, obniżenie wieku emerytalnego, brak opłat za studia i aktywizacja niepełnosprawnych.

Adam Drosik, pomysłodawca happeningu:

– Eksperyment pokazał, że po pierwsze Polacy swoje poparcie najchętniej demonstrują poprzez podpisywanie się. W przeciwieństwie do Amerykanów, którzy wolą dawać datki. Potwierdziło się także, że swoją wiedzę na temat wyborów czerpiemy głównie z mediów. Problem w tym, że niezbyt dokładnie przyswajamy zasłyszane informacje. Myśleliśmy też, że kobietom łatwiej będzie zbierać podpisy. Tymczasem wyszło na to, że o skuteczności decyduje nie płeć, ale charakter. Trzeba też zaznaczyć, że żaden z uczestniczących w eksperymencie studentów nie został przeszkolony, jak podpisy zbierać. Wniosek? Równie ważna jak popularność kandydata jest organizacja jego komitetu.

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100611/POWIAT01/645450172

=======================

myślę ze należało by również wspomnieć , ze w grupie wiekowej 

„55 +”

bardzo popularny jest kandydat na

” KRÓLA POLSKI „

LANSOWANY PRZEZ WYŻEJ WYMIENIONYCH OBYWATELI W BREW JEGO WOLI i zakazowi   !!!!

NIEJAKI JEZUS Z NAZARETU OBYWATEL RZYMSKI , KAWALER

cieszący się bardzo dobrą opinią w kręgach CHRZEŚCIJAN i nie tylko . 

22 thoughts on “Szokująca prawda ! ZMIENIMY POLSKE W WYBORACH ROKU 2015 !! -czyżby ?? A JESTEŚ PEWIEN SWOJEGO SZWAGRA LUB BRATA ?!

 1. http://wiadomosci.onet.pl/prasa/pedofile-w-sluzbie-jej-krolewskiej-mosci/j93n0

  ciekawy fragment z sieci:
  Chrześcijaństwo jest kultem sadyzmu.
  Jako swój symbol wybrało nagiego, zakrwawionego człowieka w męczarniach konającego na krzyżu.
  Dlaczego nie wisielca? Albo wbitego na pal?
  Gdyby w dzisiejszych czasach jakakolwiek sekta czciła taką postać- udręczoną, nagą, całą we krwi i w czapce z drutu kolczastego, gdyby wieszała jej wizerunki we wszystkich urzędach i szkołach, natychmiast interweniowałyby służby specjalne, policja, Interpol czy FBI a jej członków pozamykano by w więzieniach i szpitalach psychiatrycznych.

 2. Szukaj sobie kochana dalej powodzenia przecież nie jestem nieświadoma różnych odłamów chrześcijaństwa i różnych interpretacji biblii, wiem o tym a twoje łaskotanie ani mnie parzy ani ziębi! życzę ci wszystkiego co najlepsze z Nowym Rokiem.

  1. Dziekuje Joasiu.Wzajemnie.Wiem,ze jestes swiadoma.Wiem moja droga.Tu sa ludzie,ktorzy wiedza duzo,ze ho ho.Ty mnie laskoczesz i nie tylko Ty i dobrze ,o tym wiem i ty wiesz i inni tez wiedza ,ze wiem.

 3. Ale cóż ja ci mogę wskazać skoro ty uważasz że tyle biblii sfabrykowano !? Ja uważam za prawdziwą tę którą
  Kościół katolicki posługuje się podczas mszy św. Poza tym nie uważam się wcale za wyćwiczoną w wierze (co to właściwie znaczy ?) przy czym nie sadzę abyś była biedna bądź zagubiona. Moja wiara pozwala mi po prostu jakoś funkcjonować w tym coraz gorszym świecie ale to bardzo osobista sprawa i nie chce o tym pisać ! Ty możesz sobie wierzyć bądź nie wierzyć ja naprawdę nie usiłuję ci niczego udowodnić !

  1. Nowa książka kontrowersyjnego włoskiego pisarza,opierając się na dosłownych cytatach ze Starego Testamentu tworzy szokującą wizję antycznego przekazu i stawia pod znakiem zapytania dotychczasowe przekonania natury religijnej. Odkryjemy w niej że biblijny Elohim, którego przyzwyczailiśmy się utożsamiać z postacią spirytualną Boga, był jednym z wielu Elohim stąpających po Ziemi. Przebywał on wśród ludzi, brudził się i myl tak jak ludzie (Rdz 18), chorował i umierał (Ps 82,7). Innym szokującym odkryciem jest wynikający z przekazu fakt, ze ojcem Chrystusa był El(ohim), ale z pewnocią nie ten opisany w Starym Testamencie. Spojrzymy innymi oczami na znaczenie dziesięciu przykazań, które to stanowią podstawę nauk religijnych całego chrześcijańskiego świata . Będziemy mogli zobaczyć z innej perspektywy proces tworzenia ludzkości i dowiemy się ze Adam i Ewa nie byli pierwszymi istotami ludzkimi na Ziemi i że nie oni są naszymi protoplastami. Dowiemy się co możne się kryć pod postacią biblijnego węza kusiciela i ze koncepcja grzechu pierworodnego jest fikcyjna. Poznamy też całkiem inną historię potopu. Odkryjemy tajemnice długowieczności biblijnych patriarchów oraz szokujący fakt że wszystkie opisane cuda są logicznie wytłumaczalne. Odnajdziemy wiele analogi Starego Testamentu z tekstami sumeryjsko akadyjskimi oraz z grecką i skandynawską mitologia jak też z dziełami Platona.
   Dowiemy się wiele o faktach opisanych w Starym Testamencie a co najważniejsze o tym, że z tekstu biblijnego wynika jasno ze biblia nie mówi o stworzeniu świata ani tym bardziej o Bogu.
   Autor twierdzi ze jeżeli uznać biblię w wersji oryginalnej za tekst wiarygodny i prawdziwy, to trzeba zgodzić się z tym że mówi on o czym zupełnie innym niż to co jest ludzkości wpajane od X wieku począwszy. Jesli natomiast traktować ją jako zbiór fantazyjnych opowieści, to okaże się że największe religie światowe opierają się na czystej fantazji.

   1. Adam i Ewa byli nie pierwszymi ludzmi, ale pierwszymi zydami. NORMALNI ludzie zyli wczesniej, a Adas z Ewka dobiero z lasu wylazili z galezi na ktorej dyndali (oficjalna wersja – bozia ich wygnala) To jest taki gatuneczek osobny. I Wszystkie to durne spory i dyskusje o religie…. Plakac sie chce. Z taka zacietoscia owczarnia wykloca sie o te zydoskie BREDNIE, a protestowc przeciwko biedzie, karac zlodziei – nie ma komu. Bo to jest kutwa najwazniejsze JEZUS KROL. Magik ktory po koronacji sprawi, ze te parchy u wladz nagle postanowia ludzi nie dymac. NO JAK CIEZKIM IDIOTA TRZEBA BYC BY W COS TAKIEGO WIERZYC?

    1. no i teraz sobie wyobraź jaka ja muszę mieć cierpliwość piszę prawie 5 lat nasmarowałem 2443 arty i co I NIC !!! jak było tak jest , no ale zamiast planowego rozszeżenia mojej grafomanii o f.b i FILMY NA Y.T -WRĘCZ PRZECIWNIE OGRANICZAM , do absolutnego minimum tak aby blog nie zamarzł , jak bedę miał czas i nastrój napiszę jak nie nic na siłe i koniec z angażowaniem się w cokolwiek nie tu PIERDOLĘ TEN …………

  2. Joasiu.Nie zadam od Ciebie zbyt wiele.Opierasz swoja wiare na tym,co Ci podano.Jak zauwazylas rozne odlamy religine powstaly na skutek roznego interpretowania biblii.Takaz ta wiara raczej moim zdaniem dosc przewrotna,bo wierzacy wierzyli w rozne interpretacje zalezne od czyjegos widzi mi sie.Katolicyzm swoja wersje wiary ksztaltuje a inne odlalmy wywodzace sie z judaizmu inaczej kaza wierzyc.Nie zaprzeczysz,ze w centrum ta biblia ,w ktorej prawdziwosc tez wierzacym kaze sie wierzyc.Troche jestem zagubiona Joasiu jak kazdy w mniejszym lub wiekszym stopniu.Swiat tak bardzo sie zmienia i tak szybko na naszych oczach ,ze mozna miec poczucie zagubienia w nim.Ale ja szukam i szukam..Ciagle,zeby za tymi przemianami w jakiejs mierze nadazyc..Nie obrazaj sie.troszke Cie polaskotalam …Niewinnie..

 4. Nie wysilaj się Marysiu bezskutecznie zresztą ! Moja wiara jest w porządku a boskości Chrystusa nie podważy jakiś pseudonaukowiec i jego dziełko ! Biblia nie mówi o Chrystusie posiadającym żonę lub kochanki ! Brednia na 100 procent !!!

  1. A jestes Joasiu pewna ,ze nie mowi o zonie ,czy kochance?.Tyle biblii zfabrykowano i tak rozniech przetlumaczono,ze do tej pory uczone glowy tocza spory i szczegolnie w naszych czasach.Nie wydaje Ci sie podejrzane ,ze wlasnie teraz jakby wiecej uczonych glow debatowalo nad prawdziwoscia lub falszem tego i owego w biblii.Poza tym Joasiu skoro taka wycwiczona jestes w wierze, wskaz mi prosze, biednej ,zagubionej Marysi te PRAWDZIWA biblie ,dajaca wiedze o osobie kultu.

 5. Brednie ateistów kompletnie nie na temat ! Nie czepiam się tego czy ktoś jest wierzący czy nie to jego osobista sprawa i już ! nie krytykuję nie nawracam ! Wiary nie znajduje się na ulicy i trzeba czasem przełomu w życiu człowieka by o ten temat zachaczyc z różnym skutkiem zresztą ! Pisałam o obrażaniu uczuć religijnych ludzi wierzących a nie o tym czy Chrystus miał czy też nie miał żony !!!! Ja osobiście uważam to za kompletną brednię ale jak ktoś chce w to wierzyć to jego sprawa! JA NIE WIERZĘ I JUŻ ! Rozgraniczam też wiarę od funkcjonowania kościoła kościół to instytucja i może by prowadzona mądrze lub głupio przez ludzi mądrych i dobrych bądź głupich i złych ! Ale to nie ma nic wspólnego z wiara w Boga !

  1. E tam Aisha.Jak kto nie ma nic wspolnego z wiara.Ma jak najbardziej .Jezus to przeciez syn Boga wedle wiary ,ktora wyznajesz.O Ci chodzi Aisha?.Nie chcesz wiedziec nic na temat boskosci Jezusa?.Oj cienka ta Twa wiara ,cienka..Aisha.

  2. Oj Aisha nie pisz,ze brednie ateistow.Gdybys przeczytala dzielko z zycia takze Jezusa nie pisalabys ,ze pewne opinie oparte na biblii ,czyli historii zycia Jezusa ,syna Boga to wymysl ateistow,lecz BIBLII moja droga BIBLII wlasnie.

 6. (myślę ze należało by również wspomnieć , ze w grupie wiekowej
  „55 +”
  bardzo popularny jest kandydat na
  ” KRÓLA POLSKI „
  LANSOWANY PRZEZ WYŻEJ WYMIENIONYCH OBYWATELI W BREW JEGO WOLI i zakazowi !!!!
  NIEJAKI JEZUS Z NAZARETU OBYWATEL RZYMSKI , KAWALER
  cieszący się bardzo dobrą opinią w kręgach CHRZEŚCIJAN i nie tylko . )

  To już jest paskudne przegięcie Panie mizia !!! Wszystko ma swoje granice ! Nie przyszło Panu czasem do głowy że po chamsku obraża Pan uczucia religijne ludzi wierzących ? A może Pan nie wie co to takiego !?

  1. Co sie czepiasz Aisha?.Napisal prawde Mizia.Chca Jezusa koronowac na krola polskiego.Schiza…moja droga schiza..

   1. Ps.
    Co do stanu cywilnego istnieja watpliwosci i rozne hipotezy.Jadna z nich glosi,ze konkubina lub legalna zona byla niejaka Maria Magdalena ,zwana tez Magdala.Kult tejze znany jest tzw. zachodnim demokracjom.Problem jeszcze nie rozwiazany i stanowi przedmiot rozwazan wielu glow ,ktore nazywac sie kaza uczonymi.Biorac pod uwage fakt,ze spor tychze uczonych glow trwa ho hi i jeszcze troche ,nie sa takie uczone glowy.Tysiace lat im malo na ustalenie faktu prostego ,plynacego z watpliwosci nie skomplikpowanych:Czy Jezus byl zonaty?;Czy Maria Magdalena zwana Magdala byla zona czy konkubina rzeczonego Jesusa?.Jesli byl rzymskim obywatelem to byc moze istnieja slady prowadzace do wyjasnienia stanu cywilnego Jezusa.A moze tym glowom zwanym uczonymi glowami nie zalezy na wyjasnieniu stanu cywilnego obywatela rzymskiego?.Hmmm..Kto to wie ?.

  2. wiem wiem ale na temat elekcji jezusa na króla POLSKI nic pismo swięte nie wspomnia a wiec jest to kolejny przekręt gorliwców podobnie jak z gigantem z betonu

   tak to w polsce jest najwiecej do powiedzenia maja ci co boblię widzieli tylko z zewnątrz

   1. Pismo swiete nie wspomnia,ale rozni cwaniacy robiacy szczegolnie z Polakow idiotow jak najbardziej.Kosciloy jeszcze pelne naiwnych.Gdyby jeden z drugim siegnal po biblie i przeczytal ,to zobaczylby ,ze ta koronacja to sciema.No ale.Madry narod wykorzystalby te wlasnie biblie i pozbawil wladzy schizofrenikow,ktorzy taka koronacje przygotowuja.Oj mam niejasne podejrzenia,ze ” starsi bracia ” w wierze z przyjemnoscia to w pewnym momencie zrobia i odsuna od koryta tzw. ” autochtoniczny element” wlasnie przy pomocy biblii.Udowodnia,ze autochtoni to idiooci i zle interpretuja biblie.Uu…To nie tak.Znawcow biblii w POlsce sie namnozylo co niemiara i to w okreslonym celu.Udowodnic , siegajac do zrodel ,czyli do judaizmu ,ze jedynie sluszna religia jest judaizm i pod jego auspicjami ZJEDNOCZYC wszystkie religie w jedna CHRZESCIJANSKA ,SYJONIZM.

   2. Gigant z betonu o pogladach komuchow z betonu.ha ha .Wypisz ,wymaluj : Czlowiek z betonu.Komuch…Jak Marx…syn rabina he he.

 7. CO SZOK ? TO BYŁO 3 LATA TEMU TERAZ TO NAWET JA BAŁ BYM SIĘ POWTÓRZYĆ TEN EKSPERYMENT …..

  A TERAZ WYOBRAŹ SOBIE WYNIK TEGO EKSPERYMETNU – MAŁE WSIE I MIASTECZKA POLSKI „B” ………….
  ==============================

  TAK TAK – KONDUKTORZE ŁASKAWY ZAWIEŹ 80% POLAKÓW DO PSYCHIATRY !!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: