NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

NA OTRZEŻWIENIE POLSKICH UMYSŁÓW OCZADZIAŁYCH NIE TYLKO ALKOHOLEM …

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

pytam chcecie być dalej takimi ……….. i tak postrzegani jako naród ??? przecież myślenie nie boli …

WYSTARCZY PRZESŁUCHAĆ PRZECZYTAĆ ICH OFICJALNE WYPOWIEDZI , NIC NIE UKRYWAJĄ

PORÓWNAĆ I WYCIĄGNĄĆ WNIOSKI ….. 3 WYPOWIEDZI DELIKWENTA W ODSTĘPACH CZASOWYCH I MACIE CAŁA PRAWDĘ NA WIERZCHU JEGO USTAMI

DLA CZEGO DLA TEGO ŻE TO PROSTAKI I NIE PAMIĘTAJĄ CO I KIEDY KOMU KŁAMALI …. DZIŚ JEST ŁATWO JEST Y.T KAŻDY MOŻE SOBIE PRZEANALIZOWAĆ …..to łatwe 🙂

DOSŁOWNIE 3 ZDANIA I POMYŚLCIE SAMI 

TO ZE P.O I PSL JEST SIEDLISKIEM SS. AKTUALNIE U KORYTA TŁUMACZY TYLKO NIE DOŁĄCZENIE DO CHÓRU – WYBORY SĄ I BYŁY FAŁSZOWANE …

TAK MÓWI PUBLICZNIE – USTAMI SWYCH CZŁONKÓW – PIS, SOLIDARNOŚĆ , R.N . KNP , SLD, PPS i reszta kanapowych partyjek 

I MAJA RACJE BO TO PRAWDA – 77% POLAKÓW TEŻ O TYM WIE I MA PEWNOŚĆ ŻE WYBORY SFAŁSZOWANO ….. WNIOSEK WYBORY ORGANIZOWANE PRZEZ P.O/PSL – NIE SĄ I NIE BEDĄ UCZCIWE!!!

NA LOGIKĘ I W ZWIĄZKU Z WIEDZĄ O FAŁSZERSTWACH

TO PYTAM WAS PO CO ORGANIZUJĄ NA ROK 2015 PIS, SOLIDARNOŚĆ , R.N . KNP , SLD, PPS i reszta kanapowych partyjek – KOMITETY WYBORCZE ???? JAK WIEDZĄ ZE ORGANIZATOREM WYBORÓW BĘDZIE P.O/PSL ??

I NAJWAŻNIEJSZE PO CO OKOŁO 70% Z WAS KTÓRZY NIE POPIERAJĄ P.O /PSL – CHĘTNIE BIERZECIE UDZIAŁ W ORGANIZOWANIU WSPIERANIU KOMITETÓW WYBORCZYCH SKORO WIECIE I MACIE PEWNOŚĆ ŻE ORGANIZOWANE WYBORY PRZEZ P.O /PSL BO RZĄDZĄ – BĘDĄ FAŁSZOWANE ????

PYTAM Z GŁOWĄ COŚ MACIE NIE TAK ?????? – TYM PSEUDO PRZECIWNIKOM SIĘ NIE DZIWIE BO TO ICH ROLA ZA PIENĄDZE OD P.O I PSL 

PYTAM Z CZEGO UTRZYMUJE SIĘ KNP , R.N ???? MYŚLELIŚCIE O TYM ??? – BANERY PLAKATY ZNACZKI DOJAZDY SZTURMÓWKI ??? Z DATKÓW 🙂 NIE ROZP……. MNIE CHOCIAŻ DZIŚ O.K 

14 thoughts on “NA OTRZEŻWIENIE POLSKICH UMYSŁÓW OCZADZIAŁYCH NIE TYLKO ALKOHOLEM …

 1. Jeżeli pójdę na wybory to tylko po to, żeby zagłosować przeciw nim wszystkim. Wolę świadomie oddać głos NIEWAŻNY niż, żeby ktoś zagłosował/unieważnił za mnie, dla swoich celów. Bo frekwencja nie ma znaczenia dla ważności tej farsy.

 2. LUDZIE … MACIE ICH NA WIDELCU MOŻECIEICH KOMPROMITOWAĆ ICH WŁASNYMI WYPOWIEDZIANYMI SŁOWAMI – PYTAM DLA CZEGO TEGO NIE ROBICIE – TO PROSTE ….

 3. ROZWIAZANIE TEGO BEZSENSU I TRACENIA LAT NA ZMIANY – GRA NA ICH ZASADACH – CZYLI NIGDY NIE WYGRACIE A TYLKO BEDZIECIE ZAJACI TYM CO ONI WAM KAŻĄ PRZYGOTOWANIAMI DO WYBORÓW ………

  ALBO ZAMACH TAK JAK PIŁSUDZKI ZROBIŁ , ALBO OBCA INTERWENCJA – innego rozwiazania niema …

  ZWOLENNICY WYBORÓW SKAZANYCH NA PRZEGRANA – PIERDOLE WAS W MÓZG JEŚLI GO JESZCZE MACIE W CO WĄTPIĘ

  ILE RAZY BEDZIECIE SOBIE PRZYPRAWIAĆ PAPIEROWE SKRZYDŁA W NADZIEJI ZE BEDZIECIE FRÓWAĆ ? ILE RAZY MUSICIE SPAŚĆ NA BETON RYJEM ????

  ILE LAT CHCECIE BYĆ NADAL POŚMIEWISKIEM DLA SZWABÓW , KACAPÓW, PEPIKÓW ??

  KTÓRYMI GARDZICIE CO DNIA …………… A TO WY JESTEŚCIE DURNYMI KACAPAMI TAK NA SERIO I POŚMIEWISKIEM DLA EUROPY

  1. I JESZCZE JEDNO PYTANIE

   KAŻDY WIE ZE PRACA W URZĘDZIE MIASTA I PODLEGŁYM IM JEDNOSTKOM WYMAGA – MINIMUM WYKSZTAŁCENIA ŚREDNIEGO ….

   TAK JEST OD ROKU 1995 !!!!

   PYTAM ZATEM JAKIM CÓDEM MARIAN KOWALSKI Z LUBLINA JEST PRACOWNIKIEM SAMORZĄDOWYM – DOM KULTURY W LUBLINIE – SKORO POSIADA WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE

   A W RATUSZU LUBELSKIM RZADZI I RZADZIŁ PREZYDENT Z ZNIENAWIDZONEJ P.O PRZEZ MARIANA ?/

   TO JA WAM ODPOWIEM JAKO BYŁY WIELOLETNI PRACOWNIK ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ I SAMORZĄDOWEJ – NA STANOWISKU SAMODZIELNYM – kto wie co znaczy stanowisko samodzielne ?

   MARIAN TAM PRACUJE PO ZNAJOMOSCI – PROSTE ? – NO ! i to dobre musi mieć plecy bo juz dawno dostał by nakaz na uzupełnienie wykształcenia albo ZOSTAŁ BY ZWOLNIONY Z POWODÓW – NIE SPEŁNIANIE WYMOGÓW WYMAGANYCH DO ZAJMOWANIA STANOWISKA W PODLEGŁYCH PLACÓWKACH SAMORZĄDOWYCH ——– a skoro trwa to co to oznacza ?

   1. zatródnianie kogos po znajomosci to równierz wręczanie korzysci majatkowych a zatrudnianie kogoś nie posiadajacego wymogów kwalifikacyjnych – to zwykłe skurwesyństwo … PROSTE ?

    NO I TAK NALEŻY SPRAWY WIDZIEĆ PROSTO LOGICZNIE BEZ STOSOWANIA … ALE , Z WYJATKIEM , A WIESZ BO ….

   2. W/W FAKTY MARIAN SAM OPISUJE W SWOIM ZYCIORYSIE – KANDYDATA NA PREZYDENTA R.P

    WIDZICIE MACIE JASNO NAPISANE JAWNIE – A WY NIE POTRAFICIE ZADAĆ PYTANIA PROSTEGO I LOGICZNEGO …..

    PS. JESZCZE JAKO PRACOWNIK SAMORZADOWY DORABIA PRYWATNIE

    A WIECIE ŻE PRACOWNIK SAMORZADOWY MUSI MIEĆ POZWOLENIE PREZYDENTA MIASTA NA DORABIENIE – I NIE ŁATWO JE ZDOBYĆ

    A WIECIE ZE MARIAN JAKO KIEROWNIK – SZEF OCHRONY W LOKALU MUSI MIEĆ TAK ZWANĄ LICENCJE 2 STOPNIA – A OTRZYMANIE JEJ JEST RÓWNOZNACZNE Z WYMOGIEM POSIADANIA WYKSZTAŁCENIA NA POZIOMIE ŚREDNIM ??

    I CO ……. POWIECIE

  2. Dla osób z 2. dekanatu jest to kolejny korzystny rok dla realizacji różnych życiowych celów, nawet tych dotychczas nieosiągalnych. Tę przychylną sytuację zawdzięczacie Uranowi – planecie nieprzewidywalnych zdarzeń – który tworzy z waszym Słońcem wspaniały sekstyl przez cały rok, do tego wzmocniony przez Jowisza pozostającego również w sekstylu do Słońca i co ważne – w trygonie do Uranu przez pierwszą połowę roku.

   W tym czasie wszystko może się zdarzyć! Począwszy od wspaniałej kariery, nieoczekiwanie wspaniałego partnerstwa, zabłyśnięcia talentem na międzynarodowym forum czy też odziedziczenia dużego majątku lub nawet wygranej w którejś z gier liczbowych. Dobre aspekty Urana znakomicie służą odkrywcom, inżynierom, wyspecjalizowanym technologom, informatykom, reżyserom, pracownikom massmediów czy też pilotom.

   Zatem przed wami nowe hobby, odkrycia intelektualne czy pionierskie innowacje w nowych dziedzinach. Nie zepsujcie zbyt lekkomyślnym działaniem tak wspaniałego okresu, jaki oferuje tandem Uran – Jowisz!
   Mizia,zobacz ,jaki mamy fajny horoskop na ten rok….Dag.

   1. Uran mną się nie opiekuje więc kariery nie zrobię ale Słońce i Jowisz mogą mnie oświecać, dlatego słuchajcie się MNIE 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: