NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

WIELKA OJCZYZNA ŚWIĄTECZNEJ PODŁOŚCI – POLSKA -społeczność fejsbuka.

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

WITAM KONIEC ROKU W ZASADZIE POZOSTAŁO KILKA GODZIN I JUŻ BYŁEM PEWIEN ZE POLSKIE ĆWOKI NIE WYSKOCZĄ Z NICZYM NOWYM I WKURWIAJĄCYM …. O JAK RZEM SIĘ POMYLIŁ NIE DOCENIAJĄC ARCY SUKIŃSYŃSTWA TUBYLCZEJ LUDOŚĆI – ZAZNACZAM NIE WSZYSCY ALE PORAŻAJĄCE JEST TO ŻE CI LUDZIE Z FEJSBUKA PISZĄCY TE SKURWYSYŃSKIE KOMENTARZE W ODNIESIENIU DO PROŚBY , PROŚBY O POMOC W URATOWANIU DZIECKA , OBNOSZĄ SIĘ Z EMBLEMATAMI ORŁÓW W BIAŁOCZERWONYM SOSIE I PRZYMIOTNIKAMI WIELKA , NAJJAŚNIEJSZA I TP POLSKA SŁOWEM PATRIOCI KURWA ICH MAĆ …..

WIECIE ŻE NIEDAWNO ZAŁOŻYŁEM KONTO NA FEJSBUKU 

ALE DO RZECZY OTRZYMAŁEM TAKA INFORMACJE I PROŚBĘ 

„pomoc dla córeczki Rafała Kruszyńskiego: Przeczytaj chociaż połowe i prześlij wszystkim na swojej liście,to nie jest łańcuszek, po pierwszych 3 zdaniach będziesz wiedzieć o co chodzi. Przeczytaj uważnie! Jeśli usuniesz ten list…. będzie to oznaczać, ze naprawdę nie masz serca. Cześć, jestem 23 letnim ojcem. Ja i moja zona mieliśmy razem cudowne życie. Bóg pobłogosławił nas także dzieckiem. Nasza dziesięciomiesięczna córka ma na imię Wandzia. Niedawno lekarz wykrył raka mózgu w jej malutkim ciele. Jest tylko jedna droga, aby ja ocalic … operacja. To przykre, ale nie mamy dość pieniędzy na operacje. „Epuls” i „Onet” zgodziły się nam pomóc. Jedyny sposób w jaki mogą to uczynić polega na tym, ze ja wysyłam ten list do Ciebie, a Ty wysyłasz go dalej, do innych ludzi. „Onet” sprawdza ile osób dostało list. Każda osoba, która otworzy i prześle list dalej , do co najmniej trzech osób, podaruje nam 32 centy. Proszę, pomóż nam ! jeśli wyślesz te wiadomość do 11 osób, na Twoim profilu pojawi się fajny znaczek”

ROZESŁAŁEM MIEDZY NOWYCH MOICH ZNAJOMYCH Z FEJSA OKOŁO 50 ADRESÓW – WEDŁUG MNIE ŻADNA TO UCIĄŻLIWOŚĆ WYKONAĆ KOPIUJ WKLEJ WYŚLIJ 

ALE PO CHWILI ZACZĘŁY SPŁYWAĆ INFORMACJE ZWROTNE – OTO ONE NAZW WŁAŚCICIELI KONT NIE UPUBLICZNIĘ NA RAZIE …

NIE PRZEŚLE , SPIERDALAJ

– MAM W DUPIE CZYJEŚ PROBLEMY

– MI NIKT NIE DAJE 

– SPADAJ KUTASIE SPAMERZE 

– NI CHUJA ANI GROSZA NIKOMU 

– NAJEBALI DZIECI ICH PROBLEM 

I TAK DALEJ ………. JESZCZE 27 RAZY NADAL SCHODZĄ I POZYTYWNE I SS…. ODZEWY 

POWIEM WAM TAK NIE DZIWIE SIĘ ŻE POLACY MAJĄ TAK PRZEJEBANE TO KARA BOSKA !!!

ALBO KARMA 

PYTAM CO KOSZTUJE KOGOŚ – KOPIUJ WKLEJ WYŚLIJ …. ODPOWIADAM NIC …. A JEDNAK OKOŁO 20 % POLAKÓW NIE DOŚĆ ZE NIE POMOŻE … TO JESZCZE KOMENTUJE  OBELŻYWIE – CO ŻYCZYĆ IM W NOWYM ROKU – ŻEBY ZOSTALI TAK SAMO POTRAKTOWANI !!!!!

TE PALANTY NA FEJSIE NIE SĄ JUŻ MOIMI ZNAJOMYMI ALE ICH NIE ODLINKUJE …. MAM PLAN …

PRZYPOMINAM CHODZIŁO O JEDEN MAŁY KLIK ……… A CO BY TO BYŁO GDYBY KTOŚ POPROSIŁ O 1 PIERDOLONY GROSZ 

OJ POLACY POLACY PATRIOCI ………… WSTYD ? NIE NIEMA OKREŚLENIA WYSTARCZAJĄCO WULGARNEGO NA OKREŚLENIE WAS !!

9 thoughts on “WIELKA OJCZYZNA ŚWIĄTECZNEJ PODŁOŚCI – POLSKA -społeczność fejsbuka.

 1. WITAM WSZYSTKICH I SKŁADAM WAM ŻYCZENIA DUŻO DOBRA WSZELAKIEGO OD BRACTWA PIRACKIEGO RP W NOWYM 2015 ROKU……..

  HERSZT BRACTWA PIRACKIEGO RP Z GDAŃSKA
  CZERWONY KORSARZ
  SŁAWOMIR

  Nie martw cię się obywatele RP my mamy już PLAN, jak przywrócić, to co nam Niemcy i Rosjanie złupili przez ostatnie 34 lata na łono Rzeczypospolitej Polskiej.
  Zapraszam wszystkich Polaków-Patriotów do współpracy z fundacją SŁAWPOL.

  http://www.fundacja-slawpol.eu
  PREZYDENT
  SŁAWOMIR ZIEMBINSKI
  kontakt : prezydent@fundacja-slawpol.eu oraz +48 604399321

 2. powiem krótko. Dostaję takie łańcuszki i , jeżeli są dane, sprawdzam. Najczęściej danych nie ma. Poza tym już kilka razy łonet wypowiadał się, że żadnych łańcuszków nie sponsoruje.Żadnych. Zwłaszcza tej poparzonej dziewczynki. Zdjecia z nią otrzymywałem przez jakieś 5-6 lat 3-5 razy w roku.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,130438,7214464,Nie_daj_sie_nabrac_na__lancuszek_pomocy__na_Naszej.html
  http://atrapa.net/chains/ola.htm
  i w tym drugim linku jest news z 1 lutego 2012 ! ! ! ! ! !
  powtarzam LUTY 2012.. i fragment z tego drugiego linku”
  Dnia 1 lutego 2012 18:36 „s.M. Bernadeta” napisał(a):

  >>>Pomoc dla córeczki Rafała Kruszyńskiego:
  Błagam, przeczytaj chociaż połowę i prześlij wszystkim na swojej liście, to nie jest łańcuszek, po pierwszych 3 zdaniach będziesz wiedzieć o co chodzi: Przeczytaj uważnie! Jeśli usuniesz ten list… będzie to oznaczać, ze naprawdę nie masz serca.
  mgr inż. Dariusz Kruszewski
  Administrator Aplikacji
  ZUS Inspektorat Przasnysz
  Oddział w Płocku
  Cześć, jestem 23 letnim ojcem. Ja i moja żona mieliśmy razem cudowne życie. Bóg pobłogosławił nas także dzieckiem. Nasza dziesięciomiesięczna córka ma na imię Wandzia. Niedawno lekarz wykrył raka mózgu w jej malutkim ciele. Jest tylko jedna droga, aby ją ocalić … operacja. To przykre, ale nie mamy dość pieniędzy na operacje. „Epuls” i „Onet” zgodziły się nam pomóc. Jedyny sposób w jaki mogą to uczynić polega na tym, że ja wysyłam ten list do Ciebie, a Ty wysyłasz go dalej, do innych ludzi. „Onet” sprawdza ile osób dostało list. Każda osoba, która otworzy i prześle list dalej, do co najmniej trzech osób, podaruje nam 32 centy. Proszę, pomóż nam! Jeśli wyślesz te wiadomość do 11 osób, na Twoim profilu pojawi się fajny znaczek
  Prosimy też o modlitwę!!!!!!
  Pozdrawiam, Mirek Kubik
  tel. 791.893.508 ; 41/ 31.24.223>
  <<<<
  pozdrawiam
  Wer.
  ps. prosze nie usuwać linków..

  1. Niestety ale 95% takich newsow to spam, a wystarczy skopiowac poczatek informacji i wrzucic w google . Moze dlatego Twoi znajomi to zignorowali . Te informacje kraza po fejsie juz od kilku lat, zmieniaja sie tylko imiona dzieci i miasto. Nie dawajmy podnosić statystyk badających naiwność i brak rozsądku. p.s. A to ,ze znieczulica zatacza coraz wieksze kregi to tez fakt 🙂

   1. no skoro oszuści zatrzęsienie inwazja to idę na deptak i tych żebrających po kolei z marszu w ryja z buta BO WSZAK OSZÓSTÓW ZATRZĘSIENIE !!!

    W TEN SPOSÓB ZIGNORUJĘ ICH PO NOWEMU ….

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: