Sylwester 2015 ! Pierwsi w czystej , pierwsi w zakrapianej !- czyli BY MOC BYŁA Z WAMI -instruktarz

SUMA OCEN
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

ŻYCZĘ WSZYSTKIM DOBREJ ZABAWY I DOBREGO SAMOPOCZUCIA JUTRO RANO
POZWOLĘ SOBIE ZAŁĄCZYĆ INSTRUKTARZ
MOŻE BYĆ PRZYDATNY

UWAŻAĆ NA SIEBIE I KOLEGÓW BO CZASY SIĘ ZMIENIŁY MAMY III R.P

WIELE SIĘ ZMIENIŁO ALE IZBY WYTRZEŹWIEŃ POZOSTAŁY DZIŚ OBSŁUGA NIE TAKA

JAK ZA STRASZNEJ KOMUNY – PATRZ KLIP – ACH ŁEZKA KRĘCI SIĘ W OKU JAK WŁADZA ROZPIESZCZAŁA IMPREZOWICZÓW….

6 komentarzy do “Sylwester 2015 ! Pierwsi w czystej , pierwsi w zakrapianej !- czyli BY MOC BYŁA Z WAMI -instruktarz”

 1. Co jest z tym Terlikowskim? Czy chrześcijanie marzą o powrocie do średniowiecza?
  Napisał(a): Lampart – Wczoraj, 30 grudnia (01:08)

  Generalnie Terlikowski mówi o tym, iż chrześcijanin powinien traktować zwierzęta jak (…) – gratuluje chrześcijanom zwolennika o takowej moralności – najciekawsze, że człeczek ten powołuje się na biblię. Nie wierzę… – średniowiecze nadal ludziom zagraża.

  Publicysta zaczyna od sięgnięcia do Biblii. Powołując się na List św. Pawła do Rzymian, dostrzega konieczność „szacunku dla wszelkiego stworzenia”. Dodaje jednak, że z Księgi Rodzaju wynika „szczególne miejsce człowieka w planie bożym i jego wyższość nad zwierzętami”. Dlatego „pomysł, by uznać, że zwierzęta są równe człowiekowi czy że posiadają one prawa, które człowiek powinien respektować, jest nie do zaakceptowania przez chrześcijanina”.

  Filozof odnosi się także do kwestii uboju rytualnego. Jego zakaz ma oznaczać, że stawiamy dobro zwierząt ponad prawo człowieka „do postępowania zgodnie z własnym sumieniem”. „Zgoda na taki zakaz oznaczałaby też, że w istocie uznajemy, iż zwierzęta mają – do pewnego stopnia – tożsame z ludźmi interesy i prawa, a może nawet są osobami”

  Według Terlikowskiego tylko człowiek jest osobą i nosicielem pewnych praw. „Zwierzęta, które osobami nie są i nie mogą być podmiotami moralnymi, praw nie mają” – zaznacza.

  http://forum.interia.pl/co-jest-z-tym-terlikowskim-czy-chrzescijanie-marza-o-powrocie-do-sredniowiecza-tematy,dId,2561802

  1. Teraz też jak dawniej bywało – Pasterze śpiewają” (na placach wielkich miast i w tv) a bydlęta klękają…. 🙁

 2. Terlikowskiego i całej frondy.pl udającej polski i patriotyczny portal nie trawię totalnie ! Wprost mam odruch wymiotny ! Dlaczego ? Choćby za takie wypowiedzi i wiele innych podobnych !

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!