DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

ważne – Pokojowo i demokratycznie w Polsce nie da się zmienić ani władzy ani systemu CO POZOSTAJE ?

Dzisiaj krótko i na temat jak w tytule , po prostu nie możemy skutecznie bez rewolty buntu lub nawet wojny domowej zmienić cokolwiek 

dla czego ? dla tego że choćby poszło do wyborów 100 % ( co jest w Polsce niemożliwe) to jeśli zagłosuje na bandytów tylko 30 % bo tylu ich jest , to komisje i tak i tak UNIEWAŻNIĄ 70% głosów im przeciwnym ..

To już przerabialiście ostatnio  3 000 000 głosów nie ważnych a wybory i tak ważne 

Inteligentny człowiek wie że , ten kraj stoi na oszustwie od ciecia po prezydenta CHODZENIE NA WYBORY TO STRATA CZASU !!

CO  POZOSTAJE ANO MOŻEMY SOBIE ROBIĆ NIEZŁA BEKĘ Z TYCH KANDYDATÓW NA POSŁÓW SENATORÓW PREZYDENTÓW ORGANIZUJĄC IM SPOTKANIA , ALBO UCZESTNICZĄC W ICH CHUCPACH ŁACHA DRZEĆ 🙂 FOTOGRAFOWAĆ FILMOWAĆ TĄ HOŁOTĘ 

Pozostaje pytanie jak z tym żyć , szukajcie pracy za granicą , aby stać się niezależni finansowo od III R.P posiadać konta bankowe poza granicami tego burdla …III R.P 

Pieniądze dają niezależność i możliwość posiadania własnego zdania na każdy temat ..Oraz możliwość sabotowania , ośmieszania na arenie międzynarodowej tego kraju skurwieli tępaków i zwykłej hołoty 

MYŚLICIE ZE PO 25 LATACH TRWANIA TEGO BAJZLU NA DZIŚ JEST JAKAŚ INNA HOŁOTA KTÓRA JEST W STANIE COŚ ZMIENIĆ ?

NIE , NIEMA HOŁOTA TO HOŁOTA 

NALEŻY WSPÓLNIE DĄŻYĆ Z AKTUALNĄ HOŁOTĄ , POPRZEZ NISZCZENIE WIARYGODNOŚCI PRESTIŻU ZA GRANICĄ ABY DOPROWADZIĆ TEN KRAJ DO KATASTROFY , CZYLI EKSPONUJĄC WSZĘDZIE WKÓRWIAĆ KRAJE OŚCIENNE I TE KTÓRE MOGĄ Z POLSKĄ ZROBIĆ PORZĄDEK RAZ DWA I NA ZAWSZE 

LEPIEJ ŻEBY TEGO KRAJU NIE BYŁO W OGÓLE NIŻ CIERPIEĆ WSTYD NĘDZĘ I UPOKORZENIA 

PO PROSTU ZAKOŃCZYĆ TĄ AGONIE RAZ NA ZAWSZE , I POWIEM WAM ŻE IM SZYBCIEJ TO ZROBIMY TYM MNIEJ DOLEGLIWE BĘDĄ SKUTKI 

TRZEBA SOBIE W OCZY POWIEDZIEĆ PRZED LUSTREM – NIE POTRAFIMY SAMI SIĘ RZĄDZIĆ 

SZCZEGÓLNE ZADANIE MA TU EMIGRACJA ZNAMY JĘZYKI PISZMY SZYDŹMY NIE UKRYWAJMY NICZEGO A NAWET UPIĘKSZAJMY ŻEBY INFORMACJE BYŁY KOMICZNE A ZARAZEM STRASZNE DLA BEZPIECZEŃSTWA ŚWIATOWEGO I EUROPEJSKIEGO 

===============================================

PROŚBA – DO KANCLERZ MERKEL I PANA PUTINA URATUJCIE POLAKÓW prosimy pokornie o dokonanie rozbioru III R.P – Polacy uczciwi !!

JEDYNYM WYJŚCIEM ABY W POLSCE ZACZĘŁO OBOWIĄZYWAĆ PRAWO JEST NATYCHMIASTOWE PRZYWRÓCENIE GRANIC  EUROPEJSKICH W TYM KSZTAŁCIE .

WIĘC ALBO REWOLTA WOJNA I BUNT ALBO PRZYŚPIESZYĆ TEN MOMENT ZAORANIA TEGO BĘKARTA III R.P 

WEŹ UDZIAŁ W PLEBISCYCIE :

CZY GDYBY STAŁO SIĘ TO MOŻLIWE – PRZYŁĄCZENIE ZIEM TERAZ POLSKICH  POMORZA, MAZUR , WIELKOPOLSKI, ŚLASKA DOLNEGO I GÓRNEGO BYŁ BYŚ ZA CZY PRZECIW WŁĄCZENIU GO DO NIEMIEC 

WRAZ ZAMIESZKAŁYMI TE TERENY LUDŹMI CZYLI PRZYŁĄCZENIE DO ZIEM NIEMIECKICH NA ZAWSZE ..

OCZYWIŚCIE WIĄZAŁO BY TO SIĘ Z OTRZYMANIEM NIEMIECKIEGO OBYWATELSTWA I PRAW WYNIKAJĄCYCH Z NIEGO .

CZY JESTEŚ ZA WŁĄCZENIEM CZĘŚCI POLSKICH ZIEM DO NIEMIECKIEGO TERYTORIUM

(polls)

45 thoughts on “ważne – Pokojowo i demokratycznie w Polsce nie da się zmienić ani władzy ani systemu CO POZOSTAJE ?

 1. Pelagia ! To ci dopiero HISTORIA ujawniajaca miedzy innymi szczegoly o powstaniu mitologii o tych „bardzo zlych” Niemcach czy tez Rosjan !

  http://www.luebeck-kunterbunt.de/Geschi/Rakowski-Protokoll.htm

  Oczywiscie „klasyczna” nauka historii „oficjalnej” powojennych szkol wszystkich nacji z polska wlacznie napisana zostala na zlecenie i pod czujna opieka parchatych „zwyciezcow”, zeby „bron boze panie jahwe” jakakolwiek HISTORYCZNA PRAWDA nie skazila umyslow mlodych pokolen !

  Te ” Protokoly Rakowskiego” rozwalaja cala mase odwiecznych uprzedzenien historycznych wsrod sasiadujacych ze soba narodow, sterowanych i podjudzanych podstepnie na zasadzie – gdzie dwoch sie bije tam „trzeci” korzysta !

  Sa one tez potwierdzeniem oryginalnosci i uzupelnieniem znanych juz bardziej w jezyku polskim ” Protokolow medrcow Syjonu” !

  Ponizej tez wersja angielska, bo nie wiem czy istnieje juz polskie tlumaczenie w tej coraz to glosniej brzmiacej mendialnej „czerwonej symfonii” wojennej majacej doprowadzic wkrotce do swiatowej „czerwonej” rewolucji Rotschilda i spolek z powstaniem totalitarnej wladzy nad swiatem przez tych odwiecznych „wybrancow” gnebiacych i zabijajacych czy to Niemcow, czy Polakow, czy Rosjan czy to nawet nieprzydatnych „swoich” w drodze do realizacji opetanych celow NWO :

  http://realnews247.com/red_symphony.htm

  Czas ucieka, a ludzie … spia zahipnotyzowani telawizja :

  http://rgrunholz.wordpress.com/2014/03/13/nowy-porzadek-barbarzyncow/

  1. 15.nieustraszona said
   Grudzień 30, 2014 at 5:18 PM
   „”Pelagia ! To ci dopiero HISTORIA ujawniajaca miedzy innymi szczegoly o powstaniu mitologii o tych „bardzo zlych” Niemcach czy tez Rosjan

   Młodzi Polacy – w tym wpisie Nieustraszonej macie przykład sprytnej propagandy wybielającej niemców. Jeszcze nie wszyscy świadkowie wymarli, a już niemcy nam wmawiają, że ich bestialstwo to tylko polska propaganda.
   Polacy – zapamietajcie – w czasie II w św. każdy Polak stracił conajmniej 1 osobę w rodzinie, często ginęły całe rodziny. Moją mamę niemcy wieźli do krematorium po upadku Powstania Warszawskiego. mama miala wtedy 5 lat !!! dziecko miało być spalone w krematorium !!! Wiem o tym nie z książek tylko od babci. Druga babcia była królikiem doświadczalnym w Oświęcimiu. wszczepiali jej tyfus i inne syfy, przeszczepiali kości w nodze, co tam w tym było w środku, nie wiem. Widziałam tylko list od Jej przyjaciółki pełen niedowierzania i przerażenia i do dziś pamiętam to pytanie:
   „””Dlaczego oni nam zrobili coś tak okropnego ??”””

   to, że ktoś skłóca narody, to nie powód, by szerzyć kłamstwa historyczne i uznawać niemców za niewinne ofiary.

 2. starożytna madrość Polaków:
  Jak świat światem, nigdy niemiec nie będzie Polakowi bratem.
  Dobry niemiec to martwy niemiec.
  Młodym Polakom czytającym te namowy do poddania się niemcom, polecam poczytać (ale nie streszczenie, tylko pełna wersję) ; S. Grzesiuk – „5 lat kacetu „, Z. Nałkowskiej „Medaliony” i wiele wiele innych.
  Nie widzę powodu, żeby niemcom (perfekcyjnym zbrodniarzom) ułatwiać okupacje i się im poddawać. Wprost przeciwnie, będę im szkodzić ile wlezie

   1. czy wiem, czy nie, to młodzi Polacy są bezkrytyczni, nie uczą się historii. trzeba im przypominac prawdę, a nie czekac, żebyśmy przepraszali za zbrodnie, kt. popełniali niemcy

 3. Panie mizia ! Pan nawołuje do rozbiorów Polski !!!???? Czyżby za dużo jedzonka w święta ? Ja wiem że sytuacja jest wku…rwiająca ale żeby nawoływać do przejęcia Polski ? nie wiem co Pan chciał przez to osiągnąć.

  1. NIE NAWOŁUJĘ TYLKO OSMIELAM DO UJAWNIENIA SIE PRAWDZIWEJ LICZBY GOTOWYCH DO TAKIEGO ROZWIAZANIA

   taka nowa metoda sadowania opinii społecznej

   działa jak widać i zacheca do powiedzenia prawdy

 4. http://nczas.com/publicystyka/azja-dla-odwaznych/
  „Kiedy myślę o tym, że miałbym być gdzieś w Niemczech albo w Anglii i zmywać gary na zapleczu jakiejś knajpy, śmiać mi się chce” – mówi 23letni Maciek, który od roku uczy w Tajpej angielskiego za 15-20 $ na godzinę (600-700 nt). Ściągnął go kolega, który dał cynk, jaka jest sytuacja: „Przyjeżdżaj, stary, zatrudniają każdego Białego”. Nie wahał się ani chwili, zwłaszcza że pociągała go możliwość przeżycia przygody i poznania dalekiego kraju. „Pracuję 3-4 godziny dziennie, często mam wakacje i wtedy jadę najczęściej do Tajlandii albo na Filipiny. Myślę, że życie Białego w Azji ma swoje niezaprzeczalne uroki – w zachodniej Europie, będąc Polakiem, byłbym białym murzynem, tu jestem białym bogiem, tam wykonywałbym pracę, której nie chcą wykonywać miejscowi, tu jestem poważanym nauczycielem, wręcz mistrzem, jestem królem życia” – mówi.

  1. Na młodych Polaków, którzy przyzwoicie mówią po angielsku, czeka kilkaset milionów Chińczyków, Tajwańczyków, a do tego jeszcze bogaci Japończycy i Koreańczycy, którzy wciąż nie nauczyli się angielskiego i – bądźmy szczerzy – zawsze będzie to dla nich bardzo ciężkie zadanie. Teacherzy mogą przebierać w ofertach – w dużych miastach być może ostaną im się tylko przedszkola na przedmieściach, w mniejszych licea. Kto pragnie przeżyć przygodę życia, może zamieszkać w górskiej wiosce i tam uczyć za jedzenie, mieszkanie z internetem i przyzwoite pieniądze.

   1. A armia nieukow zajmie miejsce wyksztalconych Polakow.Tak tez mozna wykonczyc narod,nacje i panstwo.Taka hipoteza.

 5. przyjacielu jeszcze tylko powiedz czy to glosowanie tutaj to nie bedzie kryminogenne w zwiazku z nawolywaniem do nieprzestrzegania konstytucji. tam chodzi o to (ty bedziesz wiedzial) ze nie wolno jakos tam mowic o tym zeby polska upadla, cos takiego, dokladnie nie pamietam. bo nawolywanie do upadku panstwa polskiego jest przestepstwem, bylo chyba cos takiego. wez no miziuch sie wypowiedz, lepiej pamietasz. wiesz o co chodzi. taka sprawa tu kiedys wyplynela tylko ja nie pamietam przy jakiej okazji.

     1. Gosciu mysli.W tym mysleniu moze byc metoda na ” paso-rzyta”.Pacz ..Takie paso-rzyty niepoprawne namawiaja do roznych zlych czynow tych biednych umeczonych Polakow.No to przeciez mozna w prosty sposob pozbyc sie niepoprawnych paso-rzytow.Starczy doniesc do obecnej wladzy,ze niepoprawne paso-rzyty chca ja obalic te wladze tez paso-rzytow.Co powinna zrobic wladza zawiadomiona o tym,ze ktos na nia dybie?.Ano powinna zlikwidowac niepoprawne paso-rzty na nia dybiace.W ten sposob Polacy moga sie pozbyc przynajmniej czesci paso-rzytow od okraglego stolca.Starczy na nich niepoprawnych doniesc,gdzie trzeba.Pol bitwy wygranej.

      Ps.
      Ty Mizia stawiasz pytania.Ja odpowiadam hipoteczynie.Niektore hipotezy mozna w czyn przekuc.O taka hipotez o likwidacji niepoprawnych paso-rzytow na ten przyklad.

      1. 😉 – w formie sondaż można pytać o wszystko , skąd wiem z wordpresa i pooldady , oni wiedzą jak nazwać ankietę , sondaż czy ankieta aby można było pytać o wszystko , forma pytająca poprzedzona słowem GDYBY ZAISTNIAŁA TAKA MOZLIWOSC ………… w domysle wiadomo ze prawna i dozwolona MOŻLIWOŚĆ 😉

 6. Niemvy rzadza unia i do niej Polske przylaczyli i moga sobie kupowac ,co chca za ich silna w stosunku do polskiej walute.Projekt unii ,to projekt niemiecki.Dzieki unii sie zjednoczyli i ucywilizowali byly enerdowek za kase wszystkich europejskich podatnikow,ktorych w miedzyczasie rujnowali,Grecja,Wlochy,Hiszpania,Portugalia ,itd .Nastepne kraje w kolejce..

 7. BARDZO WAZNE !!!!

  Podziękowanie za troskę o bezpieczeństwo T.Wojda i M.Bejda. Prośba o pomoc dziennikarską i o rozpowszechnianie !
  Personen
  Maria Bejda
  An
  Łowicka Inicjatywa Obywatelska Teresa Wojda
  BCC
  ich
  9. Dez
  Szanowni Państwo,

  dziękujęmy za zainteresowanie naszym losem, za modlitwę, za życzliwość i troskę o nasze bezpieczeństwo!

  Szczególnie dziękujemy Panu Zbigniewowi Szroderowi za dzisiejszy sms ze słowami wsparcia, troski a zarazem niepokoju o nasze bezpieczeństwo.

  Nasze bezpieczeństwo jak też los Narodu Polskiego zależy od powodzenia działań Tadeusza Cichockiego i działań Polaków ze służb, które ślubowały wierność Narodowi Polskiemu a które T.Cichocki zobowiązał w imieniu Suwerena do aresztowania osób wg listy, pod zarzutem współudziału w zamachu stanu- nielegalnym, bazującym na oszustwach przejmowaniu kontroli-władzy w Polsce oraz o współudział w zdradzie stanu – b.licznych i na wielką skalę różnych działaniach na szkodę państwa polskiego i Polaków.

  Zobowiązanie do aresztowania jest pod rygorem : „odmowa wykonania polecenia zwierzchnika władzy w Polsce traktowana będzie jak zdrada stanu!”, co jest zawarte w Proklamacji z 02.11.2014r.o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Suwerena-Naród Polski.

  link: “Proklamacja przejęcia władzy przez Naród Polski “

  http://www.tcichocki.pl/20141102_Proklamacja_przejecia_wladzy_przez_Narod_Polski.pdf

  link:”Suweren ponownie żąda dowodów”
  http://www.tcichocki.pl/201412_Suweren_ponownie_zada_dowodow.pdf

  Jeśli Szanowni Państwo chcecie nam pomóc to zróbcie wszystko aby niezwłocznie jak najwięcej Polaków dowiedziało się o Proklamamcji T.Cichockiego i zastosowało się do jego wskazań i zaleceń zawartych zarówno w listach otwartych jak i w Proklamacji z 02.11.2014r.

  My, jako Matki Polki robimy co możliwe dla obrony Narodu Polskiego pomimo, że
  jednej z nas, Teresie Wojda grozi przymusowe badanie w szpitalu psychiatrycznym za stawanie w obronie zniewolonego Narodu Polskiego i w obronie siedziby Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu a zlecone przez łowicki militarny, sąd kapturowy, zarejestrowany nielegalnie w Waszygtonie, działający na usługach światowego żydowstwa.
  link: „Nakaz niezwłocznego aresztowania sprawców ludobójstwa na Narodzie Polskim, agresji na Polskę, zawojowania jej terytorium.”
  https://docs.google.com/document/d/1BsHiKzXSEnqvp0-nE1i-8h8gj36yHPsXfD9ulnzkMe0/edit
  Ze względu na bezpieczeństwo, Teresa Wojda nie może poddać się badaniom ani też zjawić się w sądzie w Łowiczu aby dokonać przeglądania akt sprawy z postanowieniem sądu o ukaranie jej grzywną za nieobecność na rozprawie 17.11.2014r. oraz ze skierowaniem na badanie psychiatryczne.

  O zapadłych na rozprawie w sądzie decyzjach Teresa Wojda dowiedziała się od adwokata, który w telefonicznej rozmowie przedstawił się jako jej obrońca wyznaczony z urzędu a o którego nie występowała.

  W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą o zgłoszenie się dziennikarza, który dokonałby wglądu do akt sprawy sygn.akt IIW 414/14 w Sądzie Rejonowym w Łowiczu. Zależy nam na wykonaniu fotokopii dokumentów z akt sprawy od pażdziernika br. i jednocześnie upublicznieniu na forum ogólnopolskim bezprawnych działań tego sądu wobec przywódczyni Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu, współautorki skargi do Trybunału Karnego w Hadze jak też współautorki petycji Parlamentu Europejskiego, którą stał się list otwarty do „prezydenta” RP B. Komorowskiego-Szczynukowicza.

  To Teresa Wojda, jako jedyna z Polski, apelowała w Parlamenice Europejskim 09.10.2012r. o obronę nie tylko Polski ale całej planety przed niszczycielskim kartelem energetycznym.

  Na zaproszenie Komisji Petycji, T.Wojda i M.Bejda uczestniczyły w dniu 09.10.2012r. w warsztatach na temat gazu łupkowego w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Brukseli, gdzie T.Wojda zaapelowała o wprowadzenie zakazu wydobywania węglowodorów na terenie Unii Europejskiej, o podjęcie niezwłocznych działań w celu ratowania całej planety. link: “Committee on Petitions@Workshop on the exploration and exploitatio..

  ”/www.youtube.com/watch?v=FYjLMNvTmjk ( 1.48 do 1.55 min. oraz 3.16 do 3,19 min.)

  Niestety wersja polska nagrania z powyższej debaty jest niedostępna w internecie. Posiadamy całość nagrania z tych warsztatów w wersji polskiej ale ze względu na obszrność nie jest możliwe jego rozpowszechnianie.

  Nadmieniamy, że po bezpodstawnej i bezprawnej likwidacji na Facebook naszych prywatnych kont oraz kont ; Inicjatywy Obywatelskiej Dorzecza Bzury i Słudwi oraz Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu, naszym internetowym forum w obronie Narodu Polskiego jest nasza petycja przeciw nowemu prawu geologicznemu i górniczemu :
  http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze
  oraz Twitter i blog K.Puzyny, zawierający artykuły M. Bejda m.in. o naszej działalności od 06.2010 do 03.2012r. oraz nasze komentarze pod artykułami.
  http://bejda.blogspot.de/2012/03/dlaczego-biskup-owicki-zakaza.html

  Serdecznie pozdrawiamy.

  Z wyrazami szacunku i poważania.

  Maria Bejda,Teresa Wojda

  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

  http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

 8. no wynik w plebiscycie dobry JEST Z KOGO FORMOWAĆ WERWOLF W CELU ODRABANIA STARYCH LANDÓW OD WSCHODNIEJ DZICZY – NIECH ONA SIĘ TAM INTEGRUJE Z BANDEROWSZCZYZNĄ !!! POD WODZĄ MARYJANA UKRO LUBA

  A TAM WŁADIMIR JAK ZCHWYYCI ZA GENITALIA ĆWOKÓW TO FALSETEM PIAĆ BEDĄ 🙂

  1. KOMPUTER WPIETY W NET W RĘKACH MADREGO CZŁOWIEKA TO SIŁA RAŻENIA JAK Z CEKAEMU

   🙂 CAŁE SZCZĘSCIE ZE TE MATOŁY POLITYCZNE NIE MAJA GŁOWY DO TEGO JAK WYKORZYSTAĆ KOMPUTER

   JA IM POKAZĘ JAK

 9. zwrócę wam jeszcze na coś uwagę – zauwarzyliscie że 90% tych kandydatów na wodzów -PREZYDENTÓW POCHODZI Z TAK ZWANEJ POLSKI „B” GDZIE NADAL CHAŁUPY SĄ KRYTE STRZECHĄ A SZCZYT LUKSUSU TO BLACHA NA DACHU

  GDZIE NADAL W TERENACH WIEJSKICH I PODMIEJSKICH CHADZA SIĘ SRAĆ ZA STODOŁE

  1. A nie dziwi Cie to ze teraz co chwile sa jakies organizowane pseudo marsze, pseudo manifestacje i wlasnie na FB – kazda organizowana przez kogo innego?
   Właśnie teraz kiedy ludziom zaczyna wrzec we lbach. Oni po prostu chca nas rozdrobnic i aby para poszla w gwizdek.

   1. Kazdego grupka organizujaca te marsze ciagnie w swoja strone ,a jak dobrze posluchac to zawsze w te sama strone.Sa niby przeciw,a jednak za tym ,co sie wyrabia i rozdzielaja wiekszosc.Starczy posluchac tzw. liderow tych grup specjalistow od marszow.Oni mowia tymi samymi schematami z pewnymi drobnymi populistycznymi roznicami.Robia sobie dla ludu i z ludem w roli glownej igrzyska uliczne.Albo akceptacja przez sejm OGM.Zrobily to p-osly specjalnie.Kraje unii zachodniej odrzucily OGM i w dodatku beda karac kraje unijne ,ktore wprowadza u siebie OGM.Przeciez p-osly zanim przystapily do glosowania wiedzialy o tym ,bo przeciez w bruseli sa p-osly reprezentujace Polske.Po co te p-osly zaakceptowaly te ustawa,wiedzac, ze Polska zaplaci kare?.No chyba po to,zeby ludziska sobie poprotestowali i ucieszyli sie ,ze maja na cos wplyw.Ustawe wycofaja po protestach,bo unia ja odrzucila.No ale moze Polska wczesniej te kare za glosowanie zaplaci.Tak sie dzieje z tymi manifami.Pic na wode.

 10. po prostu kraj jest obciązony zbyt durzą liczbą zwykłych idiotów , którzy maja prawo decydować

  Z TAKIM GARBEM NIE DA SIĘ ZROBIĆ NIC – LEPIEJ PODDAĆ SIĘ I UZYSKAĆ LEPSZE WARUNKI KAPITULACJI NIZ CZEKAĆ NA KATASTROFĘ , WTEDY NIEDA SIĘ JUŻ NIC NEGOCJOWAĆ A TRZEBA BEDZIE PRZYJAĆ WSZELKIE NARZUCANE WARUNKI NOWYCH WŁASCICIELI

  1. ONI WIEDZĄ ŻE WYBORÓW PRZEGRAĆ NIE MOGĄ BO ONI NIMI ZAWIADUJĄ

   A CZAS OD WYBORÓW DO WYBORÓW TO CZAS DLA NICH NA RABOWANIE TEGO KRAJU W SPOKOJU !!!!! BO OKRADANI SĄ ZAJECI ORGANIZOWANIEM KAMPANII WYBORCZYCH 🙂 KTÓRE ZAPEWNIĄ IM ODEBRANIE WŁADZY 🙂 TAK TYLKO MUSIMY SPOKOJNIE BEZ BUNTU A NA PEWNO WYGRAMY 🙂

   ŁAJDACY ŻĄDZĄ DEBILAMI

   🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 :-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   KTÓRY Z WAS MĄDRALE CHCE MNIE OGRAĆ W MOIM WŁASNYM KASYNIE PRZY MOIM STOLIKU Z MOIM KRUPIEREM I Z MOIMI KARTAMI ??

   TO WAM PROPONUJĄ , KORWINY , KOWALSKIE , PALIKOTY , PISIORY I INNI

   TRZAEBA BYĆ KOMPLETNYM KRETYNEM Z WRODZONYM SYFILISEM ŻEBY W TO WIERZYĆ I BRAĆ W TYM UDZIAŁ

   1. juz dawno to powtarzam to fakt niezaprzeczalny ze jedyna opcja na godne życie i jakiekolwiek zmiany na lepsze to rewizja granic , Polska od dawna istnieje tylko na papierze ludzie są tak głupi i ślepi ze nie są w stanie już niczego dostrzec ,widzą i wiedzą tyle co TFN pokarze, niestety tak żyje większość to smutna prawda którą nie da się w krótkim czasie zmienić .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: