NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Dania czarnuchy – Muzułmanie pobili łańcuchami dziewczynę wracającą z Wigilii

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ


Islamscy imigranci, najprawdopodobniej z Somalii, pobili parę wracającą z Wigilii. Chuligani tłukli dziewczynę łańcuchami i butelkami powodując liczne rany.

Para wracała z Wigilii przez Enghaveplads, czyli okolicę w Kopengadze znaną z obecności agresywnych muzułmanów. Młody islamista jechał na rowerze i zaczepił dwójkę Duńczyków. Od początku był nastawiony na konfrontację.

Napastnik zaatakował parę szklaną butelką. Po chwili z piwnicy wybiegli jego koledzy uzbrojeni w metalowe łańcuchy służące do przypinania skuterów.

Kobieta została ciężko ranna. Ma pociętą twarz od brody po nos oraz rozciętą głowę.

– Dlaczego my? – pyta kobieta.

p.s A W WIELKIEJ BRYTANII W WIGILIJNĄ NOC PODCZAS PASTERKI DO KOŚCIOŁA WTARGNĘŁA GRUPA OKOŁO 35 WYROSTKÓW MUZUŁMAŃSKICH I OKOŁO 10 UZBROJONYCH W KIJE I PRĘTY PILNOWAŁO RESZTĘ KTÓRA –SRAŁA I SZCZAŁA GDZIE POPADNIE –

ZGROMADZENI WIERNI  ANI DRGNĘLI – CZYM WYKAZALI ZNANĄ POSTAWĘ – NADSTAW 2 POLICZEK ……….. CHMMM PEWNIE ZA ROK KOGOŚ TAM ZARŻNĄ I TEŻ BĘDZIE CISZA

p.s policja która sie pojawiła zatrzymała srających wyrostków i odstawiła do domów pod opiekę rodziców

15 thoughts on “Dania czarnuchy – Muzułmanie pobili łańcuchami dziewczynę wracającą z Wigilii

 1. Wojna muzułmanów z chrześcijanami w Europie trwa…. dwóch się bije, a trzeci zaciera ręce, że wreszcie KK, ostatni bastion w walce z judaizmem, padnie. bardzo to skomplikowane, ale ma sens

  1. “Tak długo, jak pozostaje moralna koncepcja porządku społecznego, a wszelka wiara, patriotyzm i godność nie zostaną wykorzenione, nie nadejdzie nasze panowanie nad światem.
   Kościół Katolicki będzie zawsze trzymać swoje dzieci w takim stanie umysłu, by mieli tyle godności, by nie poddać się naszej dominacji.
   Ale Kościół Katolicki wciąż żyje. Musimy go zniszczyć jak najszybciej i bez litości.
   Musimy ich zmusić do pogardy wobec patriotyzmu i miłości do rodziny, by uważali swoją wiarę za bzdury, a posłuszeństwo Kościołowi za poniżającą służalczość, tak aby mogli stać się głusi na wezwania Kościoła i ślepi na jego ostrzeżenia przed nami.
   Ale przede wszystkim, uniemożliwiajmy chrześcijanom spoza Kościoła Katolickiego ponownego zjednoczenia się z nim, albo nie-chrześcijanom przyłączenia się do Kościoła; w przeciwnym razie nigdy nie osiągniemy naszego panowania nad nimi”.

   O to im chodzi!!! Dlatego MUSIMY się jednoczyć a nie zwalczać się nawzajem.

   1. Wiesz w imie czego chcesz sie jednoczyc?.Znajdz sobie takie cos:” syjonizm chrzescijanski” i przestudiuj dokladnie.Zrozumisz,skad sie wzielo tylu ” chrzescijan” polskich? ,ktorzy jezusicka wygladaja i koronuja.Ciekawych rzeczy sie dowiesz.

  2. Coz to za bastion?.Muzulmanow mordowac mozna ,a innych chronic.KK bierze udzial w tej wojnie religijnej.Czy slyszalas z ambony,zeby papiez potepil zbrodnie na muzulmanach ?.

   1. Jasne i beda sie jednac ze starszymi bracmi,z ktorymi sie rozdzielili ( z duza rola jezusa) ,aby wypelnily sie przepowiednie z zydowskim krolem w roli glownej.Temu celowi sluzy tez ” syjonizm chrzescijanski”.Juz widac,ze sie dogadali KK ze starszymi bracmi.Wracaja do zrodel,czyli jednej religii.To wszystko jest w ichniej ksiazce zwanej biblia upisane,co ma byc i co sie staje na oczach wielu,ktorzy nie widza i nie slysza.

 2. Żydzi wpuscili muzułmanów do europy, żeby ci zaszczuwali katolików…taka polityka NWO wobec KK w Europie. a papież co na to??? przemawia tekstami pod publiczkę, co się bardzo ludziom podoba

 3. ZA CO? KU.WA, za co? Wyp…ć wszystkich islamistów z normalnych krajów, niech się diabły rżną między sobą bo reformowalni nie są. Dlaczego rządy są uległe wobec takich aktów agresji? Śmiecie zarządzają państwami, przecież mają władzę a nie wiedzą jak jej użyć – dla dobra obywateli!
  Nie pozostaje nam nic innego niż samemu się bronić, zaopatrzyć się w narzędzia… ogrodnicze, są toporki, motyki, także na teleskopach. Pod kurtkę i na pasterkę.

  1. Władcy są przeciw obywatelom! w Anglii Policja nie tknie kolorowego bandziora bo zaraz rasizmem śmierdzi!

  2. Tak samemu sie bronic…Lichwiarze tylko czekaja na to,zeby doszlo do wojen domowych na tle religijnym.Ci pobici mlodzi to wlasnie jest dowod na istnienie takich wojen.Najlepiej pozbyc sie lichwiarzy.Tylko brak takich sil,ktore by zechcialy.Nie brakuje za to ,takich ktore pod lichwiarzy sie chetnie podlaczaja ,korzystajac z ichniego systemu.

  1. W demonkracji jest zasada dziel i żondz(rasizmy, antysemityzm i inne antycostamy) a za tym stoją organizacje zza wielkiej wody AL^cia^iDA i vatykaniusy.

   1. nierzadnica watykanska raczej tylko pilnuje swoich interesow czyli gor zlota i dba o ich powiekszanie, reszta jej zwisa

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: