loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
19 godzin pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Dania czarnuchy – Muzułmanie pobili łańcuchami dziewczynę wracającą z Wigilii

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]


Islamscy imigranci, najprawdopodobniej z Somalii, pobili parę wracającą z Wigilii. Chuligani tłukli dziewczynę łańcuchami i butelkami powodując liczne rany.

Para wracała z Wigilii przez Enghaveplads, czyli okolicę w Kopengadze znaną z obecności agresywnych muzułmanów. Młody islamista jechał na rowerze i zaczepił dwójkę Duńczyków. Od początku był nastawiony na konfrontację.

Napastnik zaatakował parę szklaną butelką. Po chwili z piwnicy wybiegli jego koledzy uzbrojeni w metalowe łańcuchy służące do przypinania skuterów.

Kobieta została ciężko ranna. Ma pociętą twarz od brody po nos oraz rozciętą głowę.

– Dlaczego my? – pyta kobieta.

p.s A W WIELKIEJ BRYTANII W WIGILIJNĄ NOC PODCZAS PASTERKI DO KOŚCIOŁA WTARGNĘŁA GRUPA OKOŁO 35 WYROSTKÓW MUZUŁMAŃSKICH I OKOŁO 10 UZBROJONYCH W KIJE I PRĘTY PILNOWAŁO RESZTĘ KTÓRA –SRAŁA I SZCZAŁA GDZIE POPADNIE –

ZGROMADZENI WIERNI  ANI DRGNĘLI – CZYM WYKAZALI ZNANĄ POSTAWĘ – NADSTAW 2 POLICZEK ……….. CHMMM PEWNIE ZA ROK KOGOŚ TAM ZARŻNĄ I TEŻ BĘDZIE CISZA

p.s policja która sie pojawiła zatrzymała srających wyrostków i odstawiła do domów pod opiekę rodziców

15 thoughts on “Dania czarnuchy – Muzułmanie pobili łańcuchami dziewczynę wracającą z Wigilii

 1. Wojna muzułmanów z chrześcijanami w Europie trwa…. dwóch się bije, a trzeci zaciera ręce, że wreszcie KK, ostatni bastion w walce z judaizmem, padnie. bardzo to skomplikowane, ale ma sens

  1. “Tak długo, jak pozostaje moralna koncepcja porządku społecznego, a wszelka wiara, patriotyzm i godność nie zostaną wykorzenione, nie nadejdzie nasze panowanie nad światem.
   Kościół Katolicki będzie zawsze trzymać swoje dzieci w takim stanie umysłu, by mieli tyle godności, by nie poddać się naszej dominacji.
   Ale Kościół Katolicki wciąż żyje. Musimy go zniszczyć jak najszybciej i bez litości.
   Musimy ich zmusić do pogardy wobec patriotyzmu i miłości do rodziny, by uważali swoją wiarę za bzdury, a posłuszeństwo Kościołowi za poniżającą służalczość, tak aby mogli stać się głusi na wezwania Kościoła i ślepi na jego ostrzeżenia przed nami.
   Ale przede wszystkim, uniemożliwiajmy chrześcijanom spoza Kościoła Katolickiego ponownego zjednoczenia się z nim, albo nie-chrześcijanom przyłączenia się do Kościoła; w przeciwnym razie nigdy nie osiągniemy naszego panowania nad nimi”.

   O to im chodzi!!! Dlatego MUSIMY się jednoczyć a nie zwalczać się nawzajem.

   1. Wiesz w imie czego chcesz sie jednoczyc?.Znajdz sobie takie cos:” syjonizm chrzescijanski” i przestudiuj dokladnie.Zrozumisz,skad sie wzielo tylu ” chrzescijan” polskich? ,ktorzy jezusicka wygladaja i koronuja.Ciekawych rzeczy sie dowiesz.

  2. Coz to za bastion?.Muzulmanow mordowac mozna ,a innych chronic.KK bierze udzial w tej wojnie religijnej.Czy slyszalas z ambony,zeby papiez potepil zbrodnie na muzulmanach ?.

   1. Jasne i beda sie jednac ze starszymi bracmi,z ktorymi sie rozdzielili ( z duza rola jezusa) ,aby wypelnily sie przepowiednie z zydowskim krolem w roli glownej.Temu celowi sluzy tez ” syjonizm chrzescijanski”.Juz widac,ze sie dogadali KK ze starszymi bracmi.Wracaja do zrodel,czyli jednej religii.To wszystko jest w ichniej ksiazce zwanej biblia upisane,co ma byc i co sie staje na oczach wielu,ktorzy nie widza i nie slysza.

 2. Żydzi wpuscili muzułmanów do europy, żeby ci zaszczuwali katolików…taka polityka NWO wobec KK w Europie. a papież co na to??? przemawia tekstami pod publiczkę, co się bardzo ludziom podoba

 3. ZA CO? KU.WA, za co? Wyp…ć wszystkich islamistów z normalnych krajów, niech się diabły rżną między sobą bo reformowalni nie są. Dlaczego rządy są uległe wobec takich aktów agresji? Śmiecie zarządzają państwami, przecież mają władzę a nie wiedzą jak jej użyć – dla dobra obywateli!
  Nie pozostaje nam nic innego niż samemu się bronić, zaopatrzyć się w narzędzia… ogrodnicze, są toporki, motyki, także na teleskopach. Pod kurtkę i na pasterkę.

  1. Władcy są przeciw obywatelom! w Anglii Policja nie tknie kolorowego bandziora bo zaraz rasizmem śmierdzi!

  2. Tak samemu sie bronic…Lichwiarze tylko czekaja na to,zeby doszlo do wojen domowych na tle religijnym.Ci pobici mlodzi to wlasnie jest dowod na istnienie takich wojen.Najlepiej pozbyc sie lichwiarzy.Tylko brak takich sil,ktore by zechcialy.Nie brakuje za to ,takich ktore pod lichwiarzy sie chetnie podlaczaja ,korzystajac z ichniego systemu.

  1. W demonkracji jest zasada dziel i żondz(rasizmy, antysemityzm i inne antycostamy) a za tym stoją organizacje zza wielkiej wody AL^cia^iDA i vatykaniusy.

   1. nierzadnica watykanska raczej tylko pilnuje swoich interesow czyli gor zlota i dba o ich powiekszanie, reszta jej zwisa

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: