2019 07 23 NA ŻYWO 21.00 – KONFEDERACI , DEGENERACI GESZEWCIARZE ,GROSZOROBY , SZANSONIŚCI23 lipca 2019
1 godzina temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

MARIAN KOWALSKI i JANUSZ PALIKOT – PIERWSZYMI GOŚĆMI AKCJI „OPOLSZCZYZNA ZAPRASZA KANDYDATÓW ROKU WYBORCZEGO 2015 „

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

WAŻNE ! procedura rozsyłania zaproszeń oficjalnych do 2 n/w kandydatów na stanowisko Prezydenta R.P i zawiadamianie mediów lokalnych przełożona do dnia 30.12.2015 w związku z przerwą świąteczną 

I kandydaci z Lubelszczyzny ..

ROZPOCZYNAM AKCJE PRZEDWYBORCZYCH SPOTKAŃ KANDYDATÓW NA STANOWISKO PREZYDENTA R.P ORAZ NA POSŁÓW I SENATORÓW .
BĘDZIE TO AKCJA PIERWSZA W HISTORII POLSKI OPARTA NA NOWYCH ZASADACH „REKRUTACJI KANDYDATÓW” NA WYŻEJ WYMIENIONE STANOWISKA
SZCZEGÓŁY JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁO SPOTKANIE Z KANDYDATAMI TU W LINKU
https://miziaforum.com/…/uwaga-wybory-r-2015…/
P.S
OSOBIŚCIE SAM POPROWADZĘ PILOTAŻOWĄ SERIE SPOTKAŃ , WYBORCA- KANDYDAT NA OPOLSZCZYŹNIE W OPOLU , BRZEGU OPOLSKIM , KĘDZIERZYNIE KOŹLU , NYSIE ,STRZELCACH OPOLSKICH i może w Kluczborku I Namysłowie .
AKCJA ORGANIZOWANA NA OPOLSZCZYŹNIE POD HASŁEM „OPOLSZCZYZNA ZAPRASZA KANDYDATÓW W WYBORACH 2015 R.”
PIERWSI ZAPROSZENI KANDYDACI TO PANOWIE MARIAN KOWALSKI Z LUBLINA ORAZ P. JANUSZ PALIKOT Z BIŁGORAJA .
DZIŚ NA ICH PROFILACH F.B ZOSTANIE ZAMIESZCZONE OFICJALNE ZAPROSZENIE MIESZKAŃCÓW OPOLSZCZYZNY DO PRZYJAZDU I ZAPREZENTOWANIA SIEBIE I WIZJI PREZYDENTURY JAKA CHCIELI BY REALIZOWAĆ PO EWENTUALNYM WYBORZE NA STANOWISKO PREZYDENTA POLSKI .
zaproszenia zostaną zamieszczone na stronach kandydatów jako widoczne dla wszystkich , zostanie wykonany zrzut ekranu jako dowód na wysłanie zaproszenia oraz przesłane zaproszenie w formie emaila – którego treść będzie upubliczniona na stronie wejściowej , pierwsze zaproszenie będzie zawierało prośbę o wyznaczenie daty spotkania . Nie narzucamy kandydatom terminów !!
UWAŻAM ŻE KORESPONDENCJA POMIĘDZY ORGANIZATOREM A KANDYDATEM NIE JEST TAJNA DLATEGO BĘDZIE PUBLIKOWANA
NA STRONIE WEJŚCIOWEJ BLOGU MIZIAFORUM (która stanie się stroną informacyjną co , gdzie , kiedy , czyli terminarz spotkań z kandydatami na Opolszczyźnie )
p.s ponadto na dniach zostanie uruchomiony kanał Y.T na którym bedą zamieszczane obszerne relacje ze spotkań „Opolanie – kandydat) – bez cenzury

————–

link do wydarzenia na f.b ściśle powiązanego z w/w akcją ...

https://www.facebook.com/events/1558279227746111/?pnref=story

25 thoughts on “MARIAN KOWALSKI i JANUSZ PALIKOT – PIERWSZYMI GOŚĆMI AKCJI „OPOLSZCZYZNA ZAPRASZA KANDYDATÓW ROKU WYBORCZEGO 2015 „

 1. Anka grodzka na kandydata.Taka krzyzowka pali kota z mankiem he he he.Ten usmiech bimbrownika i ta postrura ochroniarza manka…he he.

 2. przepraszam za brzydki komentarz ale czy w polsce nie ma juz normalnych uczciwych ludzi obecnie mamy rzady kurew i zlodzieji niemam nic do tych kandydatow ale geby maja jakies nienormalne
  pozdrawiam 😉

  1. Programy maja jednakie ,choc z pozoru rozne geby jakies takie nienormalne.Jaki program,taka geba.he he.Coraz wiecej lysych he he he.Narodowcow…ha ha.

   1. Niestety nie moja gęba jest zakazana i gdybym coś wrzucił swojego YT odrazu by to usuneło 🙂 A ten filmik jest kolesia który chce tego co my wszyscy:)

  1. Ja myślałem, że jesteś jakimś grubym niebojebanym chujem; A ty przystojnikak; Patriota; OK.
   nie ma co pierolić za dużo, łatwo to rozjebać; na dniach dam plan jak kurwy wyjebac

   1. Mam czas, dziś pije, miałem umówinę sesję zdjęciową ale … nie mogę wyjść bo Posejdon się zezłościł i jebła taka ulewa, jakiej od pół roku nie widziałem i siedzę w domu z aparatem między nogami, a ciągnie mnie na miasto. Tak więc wkurwiony jestem, to będę jebał szmaciarzy, tego nie znam, także nie będę cierpiał.

  1. Fajne,ale znam lepsze kawałki Boltona…a poza tym niektórzy reagują jedynie na Hendrixa,a reszta to totalna głuchota.Pozdrawiam.Dag.

 3. MAM NADZIEJIE ŻE KILKA POWAŻNYCH PYTAŃ PADNIE A I NAGRANIE AUDIO VIDEO UDOSTĘPNISZ:) ZAPYTAJ SIE KOWALSKIEGO:

  CZEMU NIE BYŁO WAS JAK MATKI Z DZICMI PRZEBYWAŁY W SEJMIE I POD SEJMEM?
  GDZIE BYLIŚCIE JAK CUKROWNIE STOCZNIE ITD RUJNOWALI?

  A NA KONIEC : TYLKO PEDAŁÓW I ZBRODNIARZY SIĘ CZEPIACIE JAKBY TO BYŁY TYLKO TEMATY DO PORUSZANIA CZYLI NIC WIĘCEJ NIE TRZEBA POLAKOWI,GŁODNY UPODLONY MA GONIĆ PEDAŁA!!!!!

  1. takie spotkanie jest otwarte znaczy to ze my płacimy za wszystko wolny wstęp oraz zapraszamy fachowców z kilku dziedzin kturzy beda też zadawali pytania n.p nauczyciel …. pozatym zaproszenie do udziału dostana też media lokalne wszystkie – I NIE ODMÓWIA UDZIAŁU W OFICJALNYM SPOTKANIU MIESZKAŃCÓW REGIONYU LUB MIASTA Z OFICJALNYM KANDYDATEM NA PREZYDENTA POLSKI….
   CO JESZCZE ZARÓWNO ONI BEDĄ REJESTROWAĆ PRZEBIEG SPOTKANIA JAK I MY

   GDY KANDYDAT ODMÓWI PRZYJAZDU UPRZEDZONE MEDIA I JAK ROZERWIEMY H…. NA STRZĘPY W MEDIACH I NECIE – :_) NIE CHCIAŁ PRZYJECHAĆ BO MA W DUPIE OPOLSZCZYZNĘ ……… PREZYDENT NIE OPOLAN

   D…. BLADA -ja im k…. pisałem 2 lata i uprzedzałem teraz będą mieli kampanie jak ta lala z tego co wiem będzie dużo takich spotkań na mojego pomysłu licencji KAMPANIA BEDZIE GŁOŚNA

 4. zachencam innych do podobnych działań na zasadach w/w – ZAPRASZAJCIE KAZDEGO

  BO NAJWAŻNIEJSZE TE ZAPROSZENIA NA SPOTKANIA NIE ROZSYŁAJĄ ZWOLENNICY TEGO KANDYDATA A WRĘCZ PRZECIWNICY , SCEPTYCY I OSOBY NIE PRZEKONANE

  TO NIE SZTUKA DLA NIEGO PRZYJECHAĆ NA SPOTKANIE Z WŁAZODUPAMI

  SZTUKA TO STANĄĆ PRZED NIE PRZEKONANYMI I WYBRNĄĆ Z PYTAŃ

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: