NA ŻYWO 21.00 - STREAM MACIEJ MACIAK CW24TV I JACK CALEIB " EKSMISJE I WYSIEDLENIA POLAKÓW JUŻ REALIZOWANE"20 sierpnia 2019
6 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Prof. Andrzej Nowak: „Naród kretynów, którymi mają prawo rządzić łajdacy” – NIE TYLKO JA WAM WTYKAM JOBY …

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Prof. Andrzej Nowak: „Naród kretynów, którymi mają prawo rządzić łajdacy”

Siłę rażenia prorządowych mediów najlepiej pokazuje to, że parę tygodni po wyborach ponad 90 proc. Polaków nie pamięta, jaki wynik uzyskało PSL w wyborach do sejmików. Dlatego przypominam: prawie 24 proc., podczas gdy PiS i PO dostały ponad 26 proc.

To nie jest żadne „zafałszowanie” wyborów, lecz wulgarne fałszerstwo, zbliżone skalą do tego, z powodu którego w 2004 r. na ulicach Kijowa wybuchła rewolucja.

To charakterystyczne, że najbardziej radykalnych sformułowań o tym, co się stało, użyli po ogłoszeniu wyników wcale nie młodzi ludzie, lecz profesorowie o największej wiedzy o mechanizmach polityki.

Prof. Andrzej Nowak, znany nie z ostrych wypowiedzi, lecz z głębokich historycznych analiz, stwierdził na portalu wPolityce.pl, że wyborczy wynik możemy zaakceptować, tylko „jeśli uznajemy, iż jesteśmy narodem kretynów, którymi mają prawo rządzić łajdacy”.

Także tam prof. Ryszard Legutko powiedział, że „Majdan byłby reakcją odpowiednią na sytuację”. I że jeśli ten wynik zostanie „przyklepany”, dla obozu niepodległościowego „najbardziej realistyczną drogą będzie nowy Sierpień”, bo woli odwoływać się do tradycji polskich niż ukraińskich.

Prof. Andrzej Nowak powiedział jeszcze jedno: że te wybory to „dramatyczna nauczka pod adresem partii opozycyjnej. Jeśli nie wyciągnie ona lekcji z tych wyborów, to przyszłe wybory na pewno zostaną sfałszowane”.

Bić się czy nie bić

Po ogłoszeniu wyniku sfałszowanych wyborów powinniśmy wyjść na ulice natychmiast – tak myślało wielu z nas. Blisko mi było do tego myślenia. Nawet jeśli zajścia będą prowokowane, to powinniśmy rozdmuchać protest do rozmiarów niepozwalających prowokatorom na ich kontrolowanie, jak w 1980 r. Zaraz, natychmiast, nie dopiero 13 grudnia, bo do tego czasu gadzinówki zdążą wszystko rozmyć, wmówić ludziom, że chodzi o partyjne rozgrywki.

I tak się stało

http://niezalezna.pl/62315-jak-zbudowac-sile-ktora-stworzy-polski-majdan-piotr-lisiewicz-o-przyczynach-naszej-slabosci

25 thoughts on “Prof. Andrzej Nowak: „Naród kretynów, którymi mają prawo rządzić łajdacy” – NIE TYLKO JA WAM WTYKAM JOBY …

 1. za chwilkę …. nowy art. i zmiana strony wejściowej na blogu -ROZPOCZYNAM AKCJE PRZEDWYBORCZYCH SPOTKAŃ KANDYDATÓW NA STANOWISKO PREZYDENTA R.P ORAZ NA POSŁÓW I SENATORÓW .

  BĘDZIE TO AKCJA PIERWSZA W HISTORII POLSKI OPARTA NA NOWYCH ZASADACH „REKRUTACJI KANDYDATÓW” NA WYŻEJ WYMIENIONE STANOWISKA

  SZCZEGÓŁY JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁO SPOTKANIE Z KANDYDATAMI TU W LINKU

  https://miziaforum.wordpress.com/2014/12/17/uwaga-wybory-r-2015-nowe-zasady-obowiazuja-z-dniem-01-01-2015-r/

  P.S
  OSOBIŚCIE SAM POPROWADZĘ PILOTAŻOWĄ SERIE SPOTKAŃ , WYBORCA- KANDYDAT NA OPOLSZCZYŹNIE W OPOLU , BRZEGU OPOLSKIM , KĘDZIERZYNIE KOŹLU , NYSIE ,STRZELCACH OPOLSKICH i może w Kluczborku I Namysłowie .

  AKCJA ORGANIZOWANA NA OPOLSZCZYŹNIE POD HASŁEM „OPOLSZCZYZNA ZAPRASZA KANDYDATÓW W WYBORACH 2015 R.”

  PIERWSI ZAPROSZENI KANDYDACI TO PANOWIE MARIAN KOWALSKI Z LUBLINA ORAZ P. JANUSZ PALIKOT Z BIŁGORAJA .

  DZIŚ NA ICH PROFILACH F.B ZOSTANIE ZAMIESZCZONE OFICJALNE ZAPROSZENIE MIESZKAŃCÓW OPOLSZCZYZNY DO PRZYJAZDU I ZAPREZENTOWANIA SIEBIE I WIZJI PREZYDENTURY JAKA CHCIELI BY REALIZOWAĆ PO EWENTUALNYM WYBORZE NA STANOWISKO PREZYDENTA POLSKI .

  1. zaproszenia zostaną zamieszczone na stronach kandydatów jako widoczne dla wszystkich , zostanie wykonany zrzut ekranu jako dowód na wysłanie zaproszenia oraz przesłane zaproszenie w formie emaila – którego treść będzie upubliczniona na stronie wejściowej , pierwsze zaproszenie będzie zawierało prośbę o wyznaczenie daty spotkania . Nie narzucamy kandydatom terminów !!

   UWAŻAM ŻE KORESPONDENCJA POMIĘDZY ORGANIZATOREM A KANDYDATEM NIE JEST TAJNA DLATEGO BĘDZIE PUBLIKOWANA

   NA STRONIE WEJŚCIOWEJ BLOGU MIZIAFORUM (która stanie się stroną informacyjną co , gdzie , kiedy , czyli terminarz spotkań z kandydatami na Opolszczyźnie )

   p.s ponadto na dniach zostanie uruchomiony kanał Y.T na którym bedą zamieszczane obszerne relacje ze spotkań „Opolanie – kandydat) – bez cenzury !!

   1. NA FEJSIE JUZ RUSZYŁO ZAPROSZENIA DO 2000 POSZŁY PONAD 1000 JUZ WYSŁAŁO ODZEW !

    ZA GÓRA 3 GODZINY ZMIANA WYGLADU BLOGA I PUBLIKACJE SCRINÓW STRON PAN KOWALSKI I PALIKOT Z ZAPROSZENIAMI I KOPIE MAILI ZAPRASZAJĄCYCH DO PRZYJAZDU NA OPOLSZCZYZNĄ

    NO TO ZACZYNAMY !!!!!!:-) ZOBACZYMY KTO CO MA DO ZAOFEROWANIA !!

  1. No cholera jasna,tego już się czytać nie da!Wątroba po świętach wywraca się na drugą stronę po takich wiadomościach….do czego jeszcze
   te pasopżyty chcą doprowadzić?To jeden ,totalny koszmar!Czuję takie kosmiczne obrzydzenie do tych „polskich” elit i polityków ,że aż mi się na wymioty zbiera…chyba powinny nam sie w domu popsuć komputery ,żeby trochę ochłonąć i wrócic do jakiegoś zdrowia.Dag.

   1. squrkojady patrzą się gdzie jeszcze jest coś do zapier… . Szkoda nerwów na to wszystko :/ To jest celowa działalność, niestety.

   2. a mówiłem ze jak mnie wybierze naród na króla w drodze elekcji to się zmieni … 🙂 a naród dalej swoje i brnie p.s co wy macie z tymi telefonami dodzwonić sie nie mozna od 3 dni

    1. Dzwoniłeś do nas?Rzeczywiście coś było dziwnego z moim telefonem w wigilię ,a Navajo ma ciągle wyłączony /taką ma himere/.Wogóle były jakieś zakłócenia i z telefonem i internetem ,a poczta na onecie zupełnie oszalała.Ale to wszystko siła wyższa i niezależna od państwa Dag&Navajo.pozdrawiam.Dag.

 2. No no ..Powrot do zrodel chrzescijanstwa.Rodzi sie Europa ,a raczej Europejskie cesarstwo narodu niemieckiego.Nawet papiez juz byl niemiecki.Aktualnie na emeryturze.

  1. 65. już Wielki Mistrz w historii Zakonu Krzyżackiego był w Polsce kilka razy, m.in. na inscenizacji 600-lecia Bitwy pod Grunwaldem, czy podczas otwarcia Muzeum Krzyżackiego w Działdowie. Biskup Platter twierdzi, że wizerunek Krzyżaków w Polsce ulega zmianie.

   – Ile razy tutaj byłem, to nikt mi nie powiedział nic przykrego, negatywnego. Ludzie są zaskoczeni, że Zakon do dziś istnieje, że prowadzi działalność charytatywną. Obecne dobre kontakty między nami są możliwe m.in. dzięki wielkiemu wysiłkowi włożonemu przez Polaków i Niemców choćby w prace komisji podręcznikowej – powiedział.
   Reklama

   A jak bardzo się zmienia podejście Polaków do Zakonu najlepiej może ilustrować fakt, że gdy przyjechałem na uroczystości grunwaldzkie, to wolno mi było wygłosić przemowę na polach grunwaldzkich i nikt wcześniej nie sprawdzał, co chcę powiedzieć! To świadczy, jak wielki jest postęp w naszych kontaktach – dodał Wielki Mistrz Zakonu.

   Biskup Platter skomentował również kwestię ewentualnego wznowienia w jakiejś formie działalności Krzyżaków w Polsce.

   – Teraz skupiamy się na zwiększonym wysiłku w naszych głównych krajach (Austria, Niemcy, Włochy). Prowadzimy tam działalność kulturalną, szkoły, konserwatoria muzyczne. W samych Niemczech prowadzimy ok. 50 domów opieki dla 3 tys. pacjentów dziennie. Zakon ma wielkie doświadczenie w pomocy chorym i upośledzonym, czy osobom uzależnionym od alkoholu. Prowadzimy te domy dla potrzebujących prawie wszędzie z dobrym wynikiem. Wobec Polski w tym momencie nie ma żadnych konkretnych planów, ale nie wykluczam takiej możliwości.

   Wielki Mistrz Zakonu Krzyżackiego przyznał, że jest pozytywnie zaskoczony wielkim zainteresowaniem Polaków historią.

   – Zainteresowanie historią w Polsce jest o wiele większe niż w Niemczech czy Czechach. Ciekawe jest, że jak rozpadły się systemy komunistyczny i faszystowski, to ludzie bardziej zaciekawili się tym, co było dawniej na tych ziemiach. Mówiono kiedyś: „co to nas obchodzi, to nie jest nasza historia”. A teraz mieszkańcy Mazur mówią, że to ich przeszłość. Nie mówią już, że to „zamki krzyżackie”, ale „nasze zamki, nasza ziemia”. To jest taka pozytywna identyfikacja z ludźmi, którzy zamieszkiwali te same ziemie przed wiekami – stwierdził.

   Teraz młodzi ludzie interesują się historią swojego regionu, a więc i Zakonu. Bardzo nas cieszy, że szkoły i uczniowie z Polski i Niemiec tworzą ze sobą więzi, a my jesteśmy tym, co ich łączy. Cieszy nas, że jako Zakon bierzemy w tym udział – dodał.

   Obecnie do Zakonu przynależy 1400 osób, w większości są to świeccy familiarzy. Do tego należy doliczyć 100 duchownych i 150 sióstr zakonnych. Charakterystyczny biały płaszcz z czarnym krzyżem wciąż jest obowiązującym uniformem członków Zakonu.

   Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/historia/news-zakon-krzyzacki-powroci-do-polski,nId,1580498#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

    1. Szlachcice konno ?Zartujesz.Siedza sobie jak u pana boga za piecem w roznych masoneriach,zakonach rozokrzyzowcow,kawalerow maltanskich ,zakonach krzyzackich legionach jezusowych jak w twierdzy u natanka i rzadza stamtad ,ze zacytuje ” KMIOTAMI”.A kmioty sa do tego stopnia kmiotami,ze tego nie wiedza lub nie widza lun nie wierza i modla sie za zdrowie Panstwa ,odmawiajac rozne rozance.

  2. ISTNIEJE I COŚ MOGĘ DODAĆ MAM STAREGO ARTA

   STARAJĄ SIĘ O ZWROT ZAMKÓW W POLSCE SERIO PONOC SPRAWA JEST NA FINISZU

   A NA WŁASNE OCZY WIDZIAŁEM I BYŁEM W SIEDZIBIE ZAKONU W FRANKFURCIE NAD MENEM
   FAJNA STARA BUDOWLA

   DAĆ ARTA?

 3. BIORĄC POD UWAGĘ POWYZSZĄ WYPOWIEDŹ PROFESORA – PROSZĘ MI NIE ZARZUCAĆ ŻE JESTEM WULGARNY W OKRESLENIACH …

  p.s co to oznacza ze profesorowie w wypowiedziach równaja do mizi i np. stonogi

  ANO JEDNO TEN KRAJ STACZA SIĘ I WIDOCZNIE TAK TRZEBA OKREŚLAĆ POLAKÓW ZA NIC NIE ROBIENIE I CZEKANIE NA CUD

  TYLKO CZEKAM NA JAKIEGOŚ KSIĘDZA KTÓRY Z AMBONY RYKNIE DO TŁUMU – RUSZYCIE DUPY KURWA WASZA MAĆ CZY BĘDZIECIE TAK CZEKAĆ NA CUD ?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: