NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Pilne Kijów zapłaci już wiosną ODSZKODOWANIA , REKOMPENSATY I ZREALIZUJE RESTYTUCJE MIENIA .. NIE SWOJEGO 95% UKRAINY DO ZWROTU !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

BANDEROWCY !!!CZEKAJA WAS SETKI TYSIĘCY PRYWATNYCH POZWÓW SĄDOWYCH I NACISKI MIĘDZYNARODOWYCH GREMIÓW !!!!

KIJOWSCY FASZYŚCI UNIA TO NIE TYLKO PRZYWILEJE , TO RÓWNIEŻ PRAWA I OBOWIĄZKI 

I ZAPŁACICIE ZA WOŁYŃSKĄ ZBRODNIE ODSZKODOWANIA  WYEGZEKWUJEMY REKOMPENSATY I ZWROTY MIENIA ZGODNIE Z PRAWEM UNIJNYM 

CZAS NA STOWARZYSZENIA I ZWIĄZKI NA RZECZ RESTYTUCJI MIENIA PO POLSKIEGO

 

PRAWO UNIJNE KTÓRE NATYCHMIAST WAS OBEJMIE NAKAZUJE RESPEKTOWAĆ I „SZANOWAĆ WŁASNOŚĆ ” OZNACZA TO ŻE NA PRZEDŁOŻENIE AKTÓW WŁASNOŚCI NAWET Z PRZED 100 LAT MACIE ODDAĆ WSZYSTKO BEZ SZEMRANIA ZA DARMO….

POLAKOM , ŻYDOM I NIEMCOM 

KRÓCIUTKI  WSTĘPNIACZEK 

JAK WSZYSCY WIEMY W POLSCE TRWA AKCJA WYWŁASZCZANIA POLAKOW Z NIERUCHOMOSCI I WYPŁATY ODSZKODOWAŃ ZA UTRACONE MIENIE PRZEDWOJENNE 

PRYM W TEJ DZIEDZINIE WIODĄ OBYWATELE IZRAELA ORAZ NIEMIEC  , MOZLIWE STAŁO SIĘ TO WŁAŚNIE PODPIERAJAC SIĘ PRAWEM UNIJNYM 

I TERAZ MOJE OBAWY A NAWET PEWNOŚĆ CO CZEKA UKRAINĘ NA ZAJUTRZ PO WEJŚCIU DO UNII 

POLSKA PRZED WOJNĄ ISTNIAŁA JAKO POLSKA , NATOMIAST UKRAINA  STANOWIŁA CZĘŚĆ RZECZPOSPOLITEJ ZATEM była polską

CAŁE MIENIE PRZEDWOJENNE , KAMIENICE , FABRYKI, LASY, KOŚCIOŁY DOSŁOWNIE WSZYSTKO WRAZ Z ZIEMIĄ 

STANOWIŁO WŁASNOŚĆ OBYWATELI POLSKICH – POLAKÓW , OBYWATELI POLSKICH INNYCH NARODOWOŚCI

TAKIE DOKUMENTY WŁASNOŚCI SĄ W RĘKACH SPADKOBIERCÓW 

RODÓW SZLACHECKICH I INNYCH Z KTÓRYCH WYNIKA ŻE MAJĄ PRAWO ŻĄDAĆ ZWROTÓW W NIE KTÓRYCH PRZYPADKACH NAWET CAŁYCH MIAST , WSI !!!

SŁOWEM MOŻNA DOSŁOWNIE W RAMACH ZWROTÓW UTRACONYCH DÓBR ZAŻĄDAĆ  WIEM TO ZABAWNE ALE ZGODNE Z PRAWEM 

CAŁEJ UKRAINY KTÓRA PRZYNALEŻAŁA DO II R.P PRZED ROKIEM 1939 

I CO MYŚLICIE ŻE SIĘ NIE ZNAJDĄ CHĘTNI Z PRAWNYM NAKAZEM WYDAWANIA ICH DÓBR Z PRZED WOJNY 

NA UKRAINIE A SĄ NA TO DOKUMENTY 100 % WŁASNOŚCI TO WŁASNOŚĆ POLSKA BO FAKTYCZNIE PRZED WOJNĄ BYŁA TAM POLSKA .

WIEC SZYKUJCIE SIE UKRAIŃCY 

NA WEZWANIE DO OPUSZCZENIA DOMÓW , MIESZKAŃ

NA UKRAINIE SĄ SETKI TYSIĘCY NIERUCHOMOŚCI KTÓRE BĘDZIECIE MUSIELI  ODDAĆ

KOŚCIOŁY, PARKI , PAŁACE ZIEMIA LASY KAMIENICE

I MILIARDY EURO W SUMACH ODSZKODOWAWCZYCH

ŻYDZI , POLACY I NIEMCY ODBIORĄ 95% UKRAINY !!!

takie jest prawo unijne !!!

23 thoughts on “Pilne Kijów zapłaci już wiosną ODSZKODOWANIA , REKOMPENSATY I ZREALIZUJE RESTYTUCJE MIENIA .. NIE SWOJEGO 95% UKRAINY DO ZWROTU !!

 1. ZAB… NO”””” KAŻDEGO UKRAIŃCA W PRZEMYŚLU KTÓRY JESZCZE RAZ SPRÓBUJE WYJŚĆ NA JEBANĄ ULICE Z FLAGĄ BANDEROWSKĄ!!!!! ZABIJE SKJRWYSYNA!!!!!!

 2. NIE MOŻEMY SIĘ TERAZ DAĆ WYSTRASZYĆ Z UKRAINY!!! POLACY KTÓRZY TAM MIESZKAJĄ NIE MOGĄ OPUŚCIĆ SWOICH DOMÓW!!! UKRAINA NIE ISTNIEJE!! TO TEREN RZECZYPOSPOLITEJ!!! NIECH ŻYJE RZECZYPOSPOLITA !!!!

 3. Petro Fedorowycz Olijnyk ps. Enej, „Roman”, „Serhij” (ur. 9 lipca 1909 w Mołodyńczach, zm. 17 lutego 1946 koło Rudników na Wołyniu) – ukraiński wojskowy, członek OUN, pułkownik UPA, w 1943 roku kierował mordami ludności polskiej na Wołyniu.

  Olsztyński zespół Enej nagrodzony SuperJedynką w kategorii SuperPrzebój na festiwalu w Opolu nosi nazwę będącą pseudonimem ukraińskiego zbrodniarza – Petro Olijnyka pseudonim „Enej”. Kim był? Petro Olijnyka pseudonim „Enej” – pułkownik UPA, w 1943 kierował masowym ludobójstwem na Wołyniu. Mordował Polaków.

  http://3obieg.pl/zbrodniarz-enej-i-grupa-enej

  Enej lubowal sie w odrabywaniu Polakom glow siekiera. Skandalem jest, ze w ich teledysku eksponuje sie siekiere – ulubione narzedzie zbrodni Eneja.

  PO PROSTU co to ma być w tym kraju nie długo pierdolną pomnik samemu mengele przecierz był nowatorskim lekarzem,

  1. TAM BEDZIE GORZEJ – W POLSCE DOJĄ KASĘ A TAM NAJPIERW DOPROWADZĄ DO BRAKU KASY TOTALNIE – POŻYCZKI NA WOJENKE – A POTEM SETKI TYSIECY POZWÓW O ODSZKODOWANIA ZA UTRACONE MIENIE – BRAK KASY …………. WEZMA ZIEMIĘ NIERUCHOMOSCI PROSTE –

  1. Bedzie ogolony do golego lud ukrainski przez nowych wlascicieli,ktorzy z aktami wlasnosci beda sie udawac do roznych sadow.Wszak wolnosc oraz niepodleglosc ida w parze z WLASNOSCIA.

   1. dokładnie w polsce na dziś pretensje do zwrotów mienia to około 10-15% całego majątku narodowego w naturze i prawie 100 000 000 000 dolarów w gotówce !!

    A UKRAINA NO CÓŻ AKTY PRZEDWOJENNYCH WŁASCICIELI SĄ I ŚWIETNIE SIĘ ZACHOWAŁY

    SERIO 95% CAŁEJ UKRAINY MOŻE BYĆ ZREWINDYKOWANE

    NA KARKU BĘDĄ MIELI ŻYDÓW, KOŚCIÓŁ KATOLICKI , POLSKICH OBYWATELI , NIEMIECKICH I ŻYDOWSKICH

    DUAP BLADA JA SAM MAM KWITY NA PONAD 1500 H I 5-7 CAŁYCH WSI a ilu jest takich co mają kwity że są właścicielami MIAST !!

    WAŻNE NA UKRAINIE NIKT NIE UNIEWAŻNIŁ ŻADNYM DEKRETEM TAK JAK U NAS BIERUT – AKTÓW WŁASNOŚCI Z PRZEDWOJNY – DROGA PROSTA SĄD W KIJOWIE PRZEDKŁADAM KWITY PRZEDWOJENNE 1 ROZPRAWA I MOJE – I ………… MOGĘ KRZYCZEĆ WYPIERDALAĆ MI Z MEGO BANDEROWSZCZYKI

    1. Co z tego,ze Bierut uniewaznil?.Bieruta tez uniewazniono i majatki sie zwraca lub placi za nie odszkodowania.Nowa wladza uniewaznia stare dekrety i wydaje nowe.Wedle ” Kodeksu Napoleona” wlasnosc rowna swietosci i nie ulega przedawnieniu ha.To smigaj Mizia na Ukraine po swoje.

      1. Tam gdzie w gre wchodzi kasa nie ma sentymentow i machania reka.Banderowcow sie wyciaga w celach populistycznych. Po to sie krzyczy glosno o banderowcach ,zeby wzbudzic niechec Polakow do Ukraincow i pod przykrywka niemilych dla Polakow wspomnien odzyskac majatki i kase.Dawni wlasciciele Polakow nie maja zadnych oporow, wywalajac ludzi na bruk z kamienic.Zadaja odszkodowan,ktore w wielu przypadkach zostaly zaplacone i maja w glebokim powazaniu nedze tysiecy Polakow.Bardziej zapobiegliwi na zmywakach angielskich pracuja na te odszkodowania za porzucona w wielu przypadkach wlasnosc.Podobnie rzecz bedzie sie miala na Ukrainie.

       1. „Banderowcow sie wyciaga w celach populistycznych. ”

        CO TY ZNOWU ŚCIEMNIASZ KTO WYCIAGA? TOŻ ONI SAMI PATRZ NET PUŁK MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNTCH UKRAINY CO NOSI NA RĘKAWACH MUNDÓRÓW ??

        NO WKLIKAJ SOBIE PUŁK AZOW

        ZA TAKI EMBLEMAT NOSZONY JAWNIE NA UBRANIU W NIEMCZECH MASZ 5 LAT PIERDLA BEZ ZAWIESÓW – U CIEBIE W FRANCYJI TEŻ

        WIĘC CO K….. ZA INSYNUACJE CHĘ ?

       2. CO JEST K……….. Z WAMI WSZYSCY WYBIELAJA BANDEROWCÓW I JUZ NAWET IM WYBACZAJA – GRÓBA KRESKA MARIANA KOWALSKIEGO – JESZCZE NIE PREZYDENTA A JUŻ ROZGRZESZA WYBACZA

        SSMANOM Z BANDERLANDU ZBRODNIE WOŁYŃSKA I K……. W MOIM I MILIONÓW POLAKLÓW IMIENIU MÓWI ŻE UKRU NIE BEDA PŁACIĆ – ZNACZY POLACY NIE DOSTANA NIC ZATO ŻYDZI I OWSZEM – NO TAK TO WYNIKAZ WYPOWIEDZI

        ZABURZANOM NIC SIĘ NIE NALEŻY

       3. Nic nie sciemniam.Przeciez napisalam populistycznie sie wyciaga,zeby draznic Polakow i budzic wzajemna nienawisc.Pupulistycznie robia to sami politycy za przyzwoleniem brukselskich kumpli.Przeciez widac jak na dloni,ze brukselskiemu towarzystwu odpowiada ten populizm ,co slusznie zauwazyles.Gdyby im nie odpowiadal juz by darli sie ,ze na Ukrainie do wladzy doszli faszyci ,a tu cichooo siaaa na brukselskich salonach.To jest ten niezbezpieczny w dodatku populizm wredny i dobrze skalkulowany na okrslone cele polityczne.To celowe granie przeszloscia na ludzkich emocjach.

       4. Nie mowilam?.Juz dawno,co to jest za sciemniacz.Nauki pobieral u samego miszcza kurwina:silna prezydentura,dostep do broni dla kazdego normalnego Polaka ( z wyjatkiem manka,bo moglby sobie krzywde zrobic) i takie tam rozne tralala populistyczne i bez sensu.Kim on chce byc pilsudkim,mussolinim,obama czy wszystkimi naraz?.Jakos chlopina nie moze sie okreslic do konca.Popacz Mizia jak wykretnie wytlumaczyl,czemu Polakom sie nie naleza odszkodowania :”Polacy nie sa narodem kupieckim”.ha ha. Przy interpretacji wspolczesnego komunizmu brzuch rozbolal mnie ze smiechu.No to przyszlemu preziowi powiem tak.Niech sie nie spieszy z likwidacja ZUS-u ,bo za moja emeryture bedzie bulil jak za buraki z wlasnej kieszeni.A upomne sie o nia ,upomne w swoim czasie.Moze jeszcze sie zdarzyc,ze bede szukac sprawiedliwosci w jakims europejskim sadzie i bedzie mankowi glupio ..Oj bardzo glupio.A,ze sie upomne ,to ma jak w banku albo w ZUS-ie ,jak ja mam.Zalosny facet…Oj…Az sie prosi zaspiewac: „Nie pchaj sie lysy do nieba ze swym czolem gladkiem…”.Raczej na stolek…sie nie pchaj.

       5. Ja tam banderowcow nie wybielam. To jest zagubione ogniwo ewolucji między homo sapiens a neandertalem. A co do sklocania Polakow z Ukraincami. A co to takiego ten Ukrainiec? Czyj to potomek? Gdzie jego dorobek cywilizacyjny, kulturowy, naukowy tego niby Ukraińca? Gdzie historia, czym ten naród się wsławił? Ja tam się nie czuje skłócona, bo nie widze z kim miałabym być. Nie ma takiego narodu jak ukraiński, za to jest zlepek rożnych grup etnicznych z których kazda ciągnie w swoja stronę: Polacy, Rosjanie, Żydki. A najbardziej to cągną ci co zawsze, bo złoto i ropa. No złoto już wyparowało… Ale jest jeszcze żywa biomasa na przeszczepy, którą z tego co czytam tu i tam, chętnie sie eksploatuje. Cholera wie, moze genetycznie dobrze dopasowana do biorców w ciepłych krajach? ;D

       6. Ty Zagrypiona nie czujesz sie sklocona ,bo masz wiedze i potrafisz oddzielic populizm od realiow.Wiedza historyczna i inna jest pomocna w zrozumieniu polityki.Inni ludzie tej wiedzy nie posiadajacy latwo ulegaja dobrej demagogii i pomstuja na Ukraincow,nie zdajac sobie sprawy ,ze tak naprawde, o czym napisalas pomstuja na bylych wlascicieli obecnej Ukrainy ,czyli bylych wlascicieli obecnej Ukrainy w tym Polakow ,na zydow polskiego? pochodzenia( bylych potomkow i spadkobiercow panstwa chazarskiego ,ktore upadlo ,a ktore stworzyli rozni etnicznie ludzie przechrzeczni na judaizm( jak wiadomo tak przy okazji ,Jezus wyprawial sie na tereny dzisiejszej Turcji).Do tego jeszcze dochodza Rosjanie tez wymieszani etnicznie przez wieki na skutek naplywu roznych grup etnicznych ,glownie z dalekiego wschodu i ktore sie mieszaly.Dzisiejsza Ukraina to dawna wielka Litwa.Polacy tez nie sa narodem etnicznie czystym.Na przestrzeni wielu wiekow mieszaly sie rozne grupy etniczne takze na terenach dzisiejszej Polski.Nawet rozni Goci zostawili swoje geny.Rus zwana kijowska stworzyli przybyli z polnocy wikingowie itd.Masz racje,ze chodzi tu o to,aby odzyskac dobra i majatki ,ktore rozne grupy tu posiadaly przed wojna.Banderowcy to tylko taki dodatek do polityki skolcania ,ktora sie realizuje polityczne cele pewnych grup posiadajach kapital.Co sie tyczy zlota.Moglo wyparowac.Ale nic straconego.Kto posiada to ,co na ziemi i w ziemi ,ten te dobra szybciutko przekuwa na zloto.Nieprawdaz?. Za rope, zloto,wegiel,ziemie uprawna ,rozne metale w ziemi w tym zloto ,powietrze ,wode ,kiedy sie je posiada mozna miec zloto.A Ukraina duza i zasobna,wiec toczy sie walka o posiadanie tych dobr.W tej walce biora udzial rozne kapitaly i rozne wlasnosci.W Polsce dzialo i dzieje sie to samo.Gadanina o wedrowkach roznych genow,grup etnicznych to tylko szukanie dowodow na prawo do wlasnosci pewnych terytoriow.No i oczywiscie jest to tez populizm,ale sprytnie wykorzystujacy nauke,oczym swego czasu wspomnialam w lakonicznej uwadze pod ktoryms z postow na tym forum.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: