NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
3 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

pilne ! 24.12.2014 Informacja specjalna adresowana do wszystkich …

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

2014 wilija

kliknij powiększ i przeczytaj 😉 

i coś dla ucha 🙂

ale pamiętajcie i o nich , szczególnie dziś ..

18 thoughts on “pilne ! 24.12.2014 Informacja specjalna adresowana do wszystkich …

 1. I specjalnie dla około 1 000 000 Polaków którzy dziś śpieszą do ojczyzny na święta , dla tych których wygnano za chlebem , aby wszyscy szczęśliwie dotarli do wyczekujących ich rodzin …….

  życzy mizior !

 2. Organizacją Wigilią dla Potrzebujących w Krakowie Kościuszko chciał dać sygnał innym, że można robić podobne rzeczy. Jego zdaniem, jest wiele osób, które mają środki, by pomagać, wystarczy tylko chcieć. – Pytała mnie pani czy bieda i wykluczenie upadlają człowieka? Powiem tak: upodlają się właśnie ci ludzie, którzy mogą zadziałać i pomóc, ale nie chcą. Oni często, by ukryć swoją znieczulicę tworzą sobie odpowiednią ideologię, mówiąc o potrzebujących: „to są alkoholicy, margines; nie warto im pomagać, wymienią swoje paczki na denaturat”.
  Nasz rozmówca ma inną zasadę: jeśli możesz pomóc, stać cię na to – nie wahaj się.
  Co roku Kościuszko dostaje telefony od polityków, którzy chcieliby pokazać się w czasie akcji na krakowskim rynku. Każdy z nich otrzymuje stanowczą odmowę.
  – Z których partii dzwonią najczęściej?
  – Powiem tak, każde z ugrupowań ma parcie na szkło, ale ja ich gonię – kwituje Jan Kościuszko.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-glodnych-nakarmic-i-bez-dyskusji,nId,1580241#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: