pilne ! 24.12.2014 Informacja specjalna adresowana do wszystkich …

SUMA OCEN
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

2014 wilija

kliknij powiększ i przeczytaj 😉 

i coś dla ucha 🙂

ale pamiętajcie i o nich , szczególnie dziś ..

18 komentarzy do “pilne ! 24.12.2014 Informacja specjalna adresowana do wszystkich …”

 1. Organizacją Wigilią dla Potrzebujących w Krakowie Kościuszko chciał dać sygnał innym, że można robić podobne rzeczy. Jego zdaniem, jest wiele osób, które mają środki, by pomagać, wystarczy tylko chcieć. – Pytała mnie pani czy bieda i wykluczenie upadlają człowieka? Powiem tak: upodlają się właśnie ci ludzie, którzy mogą zadziałać i pomóc, ale nie chcą. Oni często, by ukryć swoją znieczulicę tworzą sobie odpowiednią ideologię, mówiąc o potrzebujących: „to są alkoholicy, margines; nie warto im pomagać, wymienią swoje paczki na denaturat”.
  Nasz rozmówca ma inną zasadę: jeśli możesz pomóc, stać cię na to – nie wahaj się.
  Co roku Kościuszko dostaje telefony od polityków, którzy chcieliby pokazać się w czasie akcji na krakowskim rynku. Każdy z nich otrzymuje stanowczą odmowę.
  – Z których partii dzwonią najczęściej?
  – Powiem tak, każde z ugrupowań ma parcie na szkło, ale ja ich gonię – kwituje Jan Kościuszko.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-glodnych-nakarmic-i-bez-dyskusji,nId,1580241#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 2. I specjalnie dla około 1 000 000 Polaków którzy dziś śpieszą do ojczyzny na święta , dla tych których wygnano za chlebem , aby wszyscy szczęśliwie dotarli do wyczekujących ich rodzin …….

  życzy mizior !

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!