NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

info . dla tych co uważają że Lasy polskie to – komary, kleszcze , choroby i chu.. wi co jeszce CZYTAJ !

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Blisko 15 tys m. sześć. luksusowego drewna, pozyskanego z Lasów Państwowych, trafi w przyszłym roku na aukcje, zapowiada „Puls Biznesu”. Ceny bywają zawrotne.

Mowa o brzozie czeczotowej, jaworze rezonansowym, czereśni ptasiej, wiązie, modrzewiu, buku, jodle i dębie. Np. brzoza czeczotowa to doskonały materiał na kolby broni myśliwskiej.Elementywykończenia z jej drewna upodobali sobie rosyjscy bogacze.

Metr sześcienny dębu okleinowego może kosztować nawet 4,5 tys. zł, jaworu – 1,7 tys. Rzadko się zdarza, by coś zostało po aukcji. W 2013 r. przebitki cen w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku sięgały 415 proc., a w 2014 r. – już nawet 904 proc. Wśród kupujących sąfirmyz Niemiec, Austrii, Rosji, a nawet Chin i Japonii.
Dotychczasowy rekord cenowy uzyskano w 2006 r. w Krośnie. Niemiecki producent okleiny za kłodę jaworu o masie 1 m. sześć. zapłacił nieco ponad 27 tys. zł. Dla porównania średnia cena 1 m. sześć. najpopularniejszego rodzaju sosny wyniosła 311 zł.

DODAM ŻE POLSKIE LASY TO NAJWIĘKSZY ZALESIONY OBSZAR W EUROPIE !!!!

JAKIE DAJE ZYSKI , proszę bardzo to jest foto 1 metra 3 ., a ceny macie powyżej ,

lasy polskie to miliardy metrów sześciennych drewna x ………… zł !!!

WARTOŚĆ TRUDNA DO OSZACOWANIA JEŚLI CHODZI TYLKO O WARTOŚĆ DREWNA + 30% Z CAŁOŚCI POLSKIEGO TERYTORIUM = BEZCENNA !!! 

A RZĄD CHCE SPRZEDAĆ WSZYSTKO ZA 70 000 000 000 $ LUB 350 000 000 000 ZŁ.

SKĄD TAKA CENA???? 

35 thoughts on “info . dla tych co uważają że Lasy polskie to – komary, kleszcze , choroby i chu.. wi co jeszce CZYTAJ !

 1. „A RZĄD CHCE SPRZEDAĆ WSZYSTKO ZA 70 000 000 000 $ LUB 350 000 000 000 ZŁ.

  SKĄD TAKA CENA???? ”

  – 68 miliardów dolarów to na pokrycie nazistowskich wrzasków za juz zapłacone za Gomółki i Gierka mająteczki

  a 2 miliardy USD to za pozytywne rozkradzenie Polaków (koszty osobowe czytaj łapówy).

  1. Tak podobno takze rozne wlasnosci ,ktore znacjonalizowano zostaly splacone.Czyzby poslowie o tym nie wiedzieli?.A gdzie sa narodowcy mlodzieze wszechpolskie i inne patriotyczne grupki,ze nie robia wrzasku przed sejmem w sprawie lasow i splaconych majatkach?.Za Gomolki ludziska ciezko harowali ,i wcale nie przyslowiowo za suche bulki,zeby splacac znacjonalizowane majatki a teraz cisza.wielcy patrioci siedza cicho w waznej sprawie.Czemuz to pan rezyser braun nie pisze pozwu do sadu w strasburgu w sprawie okradania narodu?.Brak odwagi?.

 2. Patrząc po cenach nie powinno dziwić czemu dranie „zrekultywowały” każdy nadający się park w Polsce. Tyle darmowej kasiory tam rosło jaką można było zaiwanić rozgorączowanym polityką bałwanom.

  A teraz zamiast drzew można w nich podziwiać projewrogejskie kikuty.

 3. ONI OSTRZEGAJĄ TYM REGULAMINEM,PEWNIE NIE DOCZEPIĄ SIĘ DO LEMINGÓW CO NIE WCHODZĄ NA TEMATY POLITYCZNE,A ILE JEST TAK NAPRAWDĘ LUDZI INTERESUJĄCYCH SIĘ MOCNO POLITYKĄ? OKOŁO TYSIĄCA WIEC ŁATWO NASZ ZAŁATWIĄ.ONI WIEDZĄ ZA FB JEST DLA NICH NIE BEZPIECZNY,WIELU POPRZEZ NIEGO SIĘ BUDZI.

  1. FEST ZBUKA SIE NIE BOJĄ INFO TAM PŁYNIE TAK SZYBKO JAK WODA W SRACZU NIE NADAŻAJA ZRESZTĄ KTO TAM CZYTA WPISY DŁUZSZE NIŻ 5 ZDAŃ – GŁÓWNIE ODNOSZĄ SIĘ DO OBRAZKÓW I KLIKNIEĆ LUBIĘ TO – BO NIE POTRAFIĄ SKOMENTOWAĆ INFORMACJI ZAWIERAJĄCEJ 5 ZDAŃ 🙂

   TAKA PRAWDA A BOJĄ SIE BLOGÓW GDZIE SĄ ARTY ANALIZUJACE I OBNAŻAJĄCE ICH

   A TAK NA SERIO BALI BY SIĘ DOPIERO JAKBY KTOŚ ZACZOŁ WYDAWAĆ CZARNOBIAŁA GAZETĘ TYGODNIOWĄ PAPIEROWĄ , ZAWIERAJĄCĄ N.P TYLKO WYBÓR INFO Z ONET, INTERII, I WP

   I JESZCZE JAKBY MIAŁA NAKŁAD OGÓLNOKRAJOWY A PIERWSZE 3 MIESIACE ZA DARMO – INFORMACJA ZACZEŁA BY DOCIERAĆ NAWET POD STRZECHY

   NET TO TYLKO 23% POLAKÓW I GŁÓWNIE TYCH SAMY PISANIE MA SENS ALE ZASIĘG GÓWNIANY

   TO BY ROZJEBAŁO MONOPOL NA INFORMACJE Z RADIA I TV 🙂

   RADA JAK ROZPOZNAĆ LUDZI O SZCZERYCH INTENCJACH – TO BY BYŁA GRUPA KTÓRA ZAPOWIEDZIAŁA BY WŁAŚNIE POWSTANIE GAZETY PAPIEROWEJ !!!!!!!!

   A NA RAZIE NIEMA TAKICH GRUP RUCHÓW PARTII

  2. CHCESZ NAS OPUSCIC 🙂 NO TO MOZE I JA TEŻ NIEDŁUGO – MAM PROPOZYCJE OD KUMPLA NA PRZEFLANCOWANIE SIĘ DO AUSTRALII NA ZAWSZE

   KIEDYŚ JA MU POMOGŁEM TAM PRYSNAĆ – ale to jest na razie tak pół na pół , problemu bym nie miał bo mam brytyjskie papiery z czasów mieszkaniaw U,K

   1. W POLSCE ZACZYNA MNIE JUŻ NURZYĆ MENTALNOŚĆ LUDU POMIMO ZE BYWAM TU Z 2 MIESIACE GÓRA W ROKU

    POZATYM EUROPA ZACZYNA ŚMIERDZIEĆ TRUPEM – DOSŁOWNIE

     1. Witaj Mizia. Daj sobie spokój z emigracją do AUS, bo Cię zamkną jak Ulickiego – bez wyroku, a tu jest się gdzie schować, póki jeszcze nie wycięli. Masz zbyt rogatą duszę, która się tu przydaje. Twoja praca pomału, ale przynosi efekty i otwiera ludziom oczy.

     1. nie ma pojęcia, powinienem ? kiedyś mnie zapytałeś, czy mój ojciec ma na imię Tadeusz, wypity byłem, ale później chwilę myślałem, skąd możesz znać imię mojego ojca …

       1. U mnie za kilka minut 24, czyli prawie, że we wigilia, skorzystam z przesunięcia czasowego i złoże Autorowi bloga i wszystkim Wam życzenia, bez żadnych tekstów ukrytych:

        https://www.youtube.com/watch?v=WvYuMfhYvXg

        Złożyć życzenia Mizi jak trudno i łatwo ;; Jak tylko napisałeś, że robisz force delete bloga, moment przygotowałem się, na robienie kopi wszystkiego co napisałeś pomimo, że z Internetu nic nie znika.

        …. kur. nie wiem co pisać :|,

        tzn. wiem, ale to trudne, bo nie kasa, sława, chuje muje, tylko …

        WOLNA POLSKA, bez jebanych meneli. Dla Polaków.

        ŻYCZĘ WAM, ŻEBY DOTORAŁO DO WAS, ŻE W KRAJACH 3-ŚWIATA, ŻYJE SIĘ LUKSUSOWO.

       1. Moje imię Michał, ojca Tadeusz, matki Elżbieta, nazwisko Talaśka. Żadna tajemnica. … Pomyślałem, że może osobiście znasz moich rodziców.

   1. Podobno w niemczech wiezienia swieca pustkami.Beda nas moze w przyszlosci eksportowac na odsiadki.W koncu unia.Wspolnota he he.

     1. O kurcze..Anno.Masz racje.Juz sie ugryzlam w jezyk.Oooo..Myslisz,ze czytaja blogi? I podbieraja pomysly?..Hmm..O laBoga chcialoby sie napisac O laBloga…

 4. POLSKIE LASY – JEST CZEGO BRONIC I PILNOWAĆ BO SKURWESYNOWIE TRZYMAJA RĘKĄ NA PÓLSKIE I CZEKAJA NA STOSOWNY MOMENT CHWILĘ NIEUWAGI ABY SPRZEDAĆ WSZYSTKO WŁACZNIE Z PRACOWNIKAMI I BUDYNKAMI

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: