NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

O! Jezu pamiętaj jutro …… !!!!! ZOSTAŁO TYLKO 2 DNI !!!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

LIDL. Walka o karpia. Official trailer

I ZAPRASZAMY NA CAŁY FILM

Walka o karpia

……… coście skurwysyny uczynili z tej krainy i z tymi ludźmi …

6 thoughts on “O! Jezu pamiętaj jutro …… !!!!! ZOSTAŁO TYLKO 2 DNI !!!

  1. Polscy rolnicy mają dla rządu specjalne życzenia i dyplomy w podzięce za „dbałość o Naród Polski, Polskie Rolnictwo i Polskiego Rolnika”.

    Świńskie łby, które widać na planie filmu, zostały przesłane w paczkach kurierskich i przekazane na ręce Pani Premier – Ewy Kopacz, Pana Ministra Rolnictwa – Marka Sawickiego oraz Prezesa ARiMR – Andrzeja Grossa.

  2. Wcale im się nie dziwię, na kija cały karp i z nim robota . Szkoda tylko że Lidl nie zadbał by zakup był prosty bez przepychanek, prawdopodobnie w przyszłym roku będzie bardziej profesjonalnie.
    Tak przy okazji opròcz pełnych brzuszkòw, życzę głebszych doznań i przemyśleń z okazji nadchodzących ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, CHRYSTUSA ZMARTWYCHWSTANIA, PRZESILENIA ZIMOWEGO, PIERWSZYCH DNI ZIMY co tam Kto obchodzi ( ważna jest ta ciepła atmosfera wybacznia, zrozumienia, bliskości).

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: