loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
19 godzin pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

O! Jezu pamiętaj jutro …… !!!!! ZOSTAŁO TYLKO 2 DNI !!!

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

LIDL. Walka o karpia. Official trailer

I ZAPRASZAMY NA CAŁY FILM

Walka o karpia

……… coście skurwysyny uczynili z tej krainy i z tymi ludźmi …

6 thoughts on “O! Jezu pamiętaj jutro …… !!!!! ZOSTAŁO TYLKO 2 DNI !!!

  1. Polscy rolnicy mają dla rządu specjalne życzenia i dyplomy w podzięce za „dbałość o Naród Polski, Polskie Rolnictwo i Polskiego Rolnika”.

    Świńskie łby, które widać na planie filmu, zostały przesłane w paczkach kurierskich i przekazane na ręce Pani Premier – Ewy Kopacz, Pana Ministra Rolnictwa – Marka Sawickiego oraz Prezesa ARiMR – Andrzeja Grossa.

  2. Wcale im się nie dziwię, na kija cały karp i z nim robota . Szkoda tylko że Lidl nie zadbał by zakup był prosty bez przepychanek, prawdopodobnie w przyszłym roku będzie bardziej profesjonalnie.
    Tak przy okazji opròcz pełnych brzuszkòw, życzę głebszych doznań i przemyśleń z okazji nadchodzących ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, CHRYSTUSA ZMARTWYCHWSTANIA, PRZESILENIA ZIMOWEGO, PIERWSZYCH DNI ZIMY co tam Kto obchodzi ( ważna jest ta ciepła atmosfera wybacznia, zrozumienia, bliskości).

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: