NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Aleksander Kwaśniewski szefem powstającego właśnie Narodowego Biura Antykorupcyjnego inf. agencyjna prasowa link w art..

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Chichot historii?! Aleksander Kwaśniewski (60 l.) może zostać szefem powstającego właśnie Narodowego Biura Antykorupcyjnego na Ukrainie. Prezydent Petro Poroszenko puścił w środę oczko do Polski. – Obiecuję miłą niespodziankę 14 stycznia, na pewno wam się spodoba – cytuje go ukraiński „Lewy Brzeg”. Portal pisze, że jednym z kandydatów jest Aleksander Kwaśniewski. Ten zaprzecza i proponuje Ukraińcom… byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego (49 l.)!

Nie sądzę, aby to, co powiedział były prezydent Aleksander Kwaśniewski było mówione na poważnie – powiedział nam Kamiński, który o byłym prezydencie nie ma najlepszego zdania.
Kiedy byłem szefem CBA, biuro zajmowało się majątkiem Aleksandra Kwaśniewskiego. Tylko dzięki niezrozumiałej dla nas postawie prokuratury sprawa ta zakończyła się umorzeniem – przypomina. CBA w 2007 r. doszło do wniosku, że Kwaśniewski i jego żona muszą mieć nielegalne źródło zarobku, bo ich majątek jest niewspółmierny do tego, na co mają pokrycie. Teraz człowiek, który wciąż się z majątku nie wytłumaczył, miałby nadzorować działanie instytucji antykorupcyjnej?! To chyba żart.

Przede wszystkim, jak uważa Mariusz Kamiński, ukraińskie Narodowe Biuro Antykorupcyjne powinno być tworzone przez ludzi spoza starych układów. – Oni muszą stworzyć tę służbę z nowych ludzi. To nie może być stara służba pod przemalowanym szyldem na nową. Nie mogą się tym zajmować ludzie starego układu. Jeśli będzie taka potrzeba, jestem do dyspozycji. Mogę doradzać, jak stworzyć skutecznie działającesłużby antykorupcyjne na Ukrainie – zapowiada.
No cóż, ukraińskie media podają jednak, że szefem tamtejszego Narodowego Biura Antykorupcyjnego mógłby być Kwaśniewski…

http://www.fakt.pl/polityka/aleksander-kwasniewski-zostanie-szefem-ukrainskiego-cba-,artykuly,511911.html?utm_source=Interakcja

20 thoughts on “Aleksander Kwaśniewski szefem powstającego właśnie Narodowego Biura Antykorupcyjnego inf. agencyjna prasowa link w art..

 1. „Teraz Masoneria wkracza aktywnie i z przytupem do gry! ”

  O w mordę masoni preżnym krokiem wkraczaja do gry. Na Monitorze Polskim pojawił się wpis oficjalny MASONA o nicku Masonic Kodektonia. Oto treść wpisu:

  „Witam wszystkich Szanownych komentatorów, czytelników i współdyskutantów. Tak, jestem Wolnomularzem, należę do tej „złej” wg Was Masonerii, i czytam codziennie tego bloga. Jestem Zakonnikiem i Rzemieślnikiem masońskiego Bractwa Duchowego działającego na południu naszego szacownego kraju.

  Muszę Was wszystkich poinformować, że to, co widnieje w internecie na temat Masonerii to zupełnie szalone, niepotwierdzone spiskowe teorie dziejów. Proszę ich nie rozprzestrzeniać. Zwłaszcza biorąc pod uwagę pewien fakt, o którym zaraz wspomnę.
  Otóż organizacje wolnomularskie z całego świata doszły do ważnego porozumienia. Nie pozwolimy na dalsze bezpodstawne szkalowanie i obrażanie Bogu ducha winnych braci i sióstr z Wolnomularstwa. Przez wysyp głupich teorii spiskowych większość Zakonników musi się ukrywać. Wielu cierpi na otwarty wręcz ostracyzm i prześladowania za swoją Służbę dla ludzkości.
  Będziemy wytaczać procesy sądowe i żądać stosownego, bardzo wysokiego odszkodowania od tych, którzy przedstawiają w internecie szkalujące nas, Zakonników, materiały, nie mając na swoje kalumnie żadnych dowodów. Za słowo pisane trzeba brać odpowiedzialność, Szanowny Panie Monitorze.

  Teraz Masoneria wkracza aktywnie i z przytupem do gry! Teraz pora raz na zawsze rozprawić się z bezpodstawnymi i godzącymi w nasze dobro oszczerstwami. Bracia Wolnomularze wcale nie są złymi ludźmi, i pora pokazać to tak Polakom, jak i ludzkości!
  Uprzejmie radzę usunąć te wymysły oszalałych z nienawiści umysłów, Panie Monitorze.”

  http://www.monitor-polski.pl/odslonieta-tajemnica-mason…/…/…

  1. Ha ha.Oni tak dobrze chca dla ludzkosci.Uwiarygadniaja sie stara koszerna metoda ” na ofiare”.Musza wyjs z ukrycia,bo zostali odkryci.W takim przypadku pozostalo im odgrywac ofiare,zeby wzbudzic zaufanie naiwnych.Naiwnych nie brakuje.

 2. NO JEST PEWIEN TROP W SPRAWIE KWAŚNIEWSKIEGO

  Jakie mogą być przyczyny zaproponowania Kwaśniewskiemu stanowiska szefa CBA na Urkainie?

  „Pan Tihipko był w latach 2002- 2004 szefem Narodowego Banku Ukrainy a wtedy jego zastępcą a później następcą został znany nam pan premier Arsenij Jaceniuk. Też z okolic Mołdawii.
  Pan Tihipko był doradcą w wyborach pana Prezydenta Kuczmy , którego zięć, pan Wiktor Pinczuk jest no.6 na w/w liście i podobno „cichym wspólnikiem” firmy o nazwie „Burisma” ( z siedzibą w Londynie), w której Radzie Dyrektorów obok Huntera Bidena (syna pana Joe Bidena) i Devona Archera, wysokiego pracownika Grupy Heinza i doradcy w wyborach Johna Kerry’ego – zasiada sam pan ALEKSANDER KWASNIEWSKI.
  Ostatnio Burisma przeżywa zapewne niejakie trudności, albowiem z trzech pól naftowo-gazowych, na które otrzymała koncesję na Ukrainie, dwa gigantyczne obszary roponośne i gazonośne – południowy obejmujący północny Krym i Morze Azowskie oraz pas szerokości ok. 50-100 km na północ od Krymu i wschodni – ciągnący się od granicy z Białorusią na południowy wschód wzdłuż granicy z Rosją przez regiony Donbasu i Doniecka – są zajęte przez Rosję i „separatystów –nazistów”.

 3. A MNIE NADAL INTERESUJE CZY KTOŚ POD TRYBUNAŁ PRZYPROWADZI PAWŁOWICZ? KURWA AFERA SAŁATKOWA JEST LUDZIE BUDZIĆ SIĘ BO NIE DŁUGO W SEJMIE BĘDĄ KEBABY WPIERDALAĆ I PIWEM POPIJAĆ.LUDZIE ECH JACY LUDZIE !!!!!!!!

   1. ALE DLA MNIE TO SPRAWA NR 1 INNE TO SĄ SPRAWY BŁACHĘ.TA KOBIETA PRZEKROCZYŁA WSZYSTKIE GRANICĘ PRZYZWOITOŚCI.JAK MOŻNA DOPUŚCIĆ SIĘ TAKIEGO CZYNU? GDZIE MY ŻYJEMY? JAK TAK MOŻNA?

   1. Pewien Rosjanin ma firmę w Niemczech, pracują Polacy Czesi i Rumuni.
    Polakom(układni, posłuszni) nie wypłacił pensji, nie było by to możliwe w/s do Rumunów czy Czechów-tamci nawet lepsze warunki wynegocjowali!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: