2019 07 23 NA ŻYWO 21.00 – KONFEDERACI , DEGENERACI GESZEWCIARZE ,GROSZOROBY , SZANSONIŚCI23 lipca 2019
1 godzina temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Ile informacji o tobie bez twojej zgody jest w sieci net. SPRAWDŹ ! wystarczy 5 kliknięć

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Większość z nas pogodziła się z faktem, że za korzystanie z Google i innych „darmowych” serwisów płacimy naszymi danymi.

Ale oprócz informacji, takich jak płeć i kraj zamieszkania, które podamy podczas zakładania konta w Gmailu czy YouTube i w trakcie późniejszego ich użytkowania – pozostawiamy mnóstwo innych śladów. Jakich? Aby sprawdzić, wystarczy kliknąć w poniższe linki.

1. Jak widzi Cię Google:

http://www.google.pl/settings/ads/

Cyfrowy portret użytkowników Google nie bez powodu znajduje się w zakładce z ustawieniami reklam. Ten właśnie profil decyduje o tym, jakie reklamy będziemy oglądać w wyszukiwarce firmy, pocztowym Gmailu, YouTube czy Mapy Google.

Wnioski o naszym wieku (jeśli nie podaliśmy go sami) oraz zainteresowaniach Google wyciąga z obserwacji naszych zachowań w internecie:

Informacje te możemy zmodyfikować na podanej stronie. Co lepsze, w sekcji „Ustawienia rezygnacji” polecimy Google, by nie dopasowywało reklam do naszych rzekomych zainteresowań.

2. Historia wyszukiwań:

http://www.google.pl/history/

Google rejestruje wszystkie nasze wyszukiwania – czasem setki dziennie – wraz z informacją, w które reklamy kliknęliśmy. Pod tym adresem możemy przejrzeć to archiwum, usunąć je, a nawet polecić Google, by nie zapamiętywało naszych wyszukiwań.

Google zapisuje także nasze wyszukiwania w serwisie YouTube, ich historię znajdziemy pod tym linkiem: https://www.youtube.pl/feed/history/search_history

*

3. Miejsca, w których bywaliśmy:

https://maps.google.pl/locationhistory

Czyli połączenie kalendarza z mapą, na której użytkownicy smartfonów wyposażonych w system Android (należący do Google) mogą sprawdzić, w jakim miejscu znajdowali się wybranego dnia – pod warunkiem, że mieliśmy włączoną opcję lokalizacji.

*

4. Kto ma dostęp do naszych danych:

https://security.google.com/settings/security/permissions

Znajdziemy pod tym adresem pełną listę programów, aplikacji czy rozszerzeń do przeglądarki Chrome, które mogą korzystać z naszych danych gromadzonych przez Google. Zezwolenia te możemy zweryfikować (klikając „Więcej informacji”), a w razie potrzeby – wycofać („Anuluj dostęp”).

*

5. Comiesięczny raport o bezpieczeństwie i prywatności:

https://www.google.pl/settings/dashboard

W tzw. panelu aktywności zobaczymy listę wszystkich, zazwyczaj bardzo licznych usług Google, z których korzystaliśmy – na czele z Gmailem, YouTube czy Mapami Google. Tam też zmienimy związane z nimi ustawieniami.

Ponadto możemy zamówić comiesięczny newsletter dotyczący naszego bezpieczeństwa i prywatności. Wystarczy zaznaczyć pole: „Wysyłaj mi co miesiąc przypomnienie, by sprawdzić aktywność na koncie”.

49 thoughts on “Ile informacji o tobie bez twojej zgody jest w sieci net. SPRAWDŹ ! wystarczy 5 kliknięć

 1. Kazdy kto korzysta z sieci wie,ze zostawia slad.Kazdego uczestnika mozna zidentyfikowac po IP komputera.Chyba,ze ktos ma falszywe IP.Maja nas wszystkich ,jak na dloni.Jesli ktos nie ma falszywego IP ,udzielajac sie na forum tym lub innym,na fecebooku lub gdzie indziej jest do zidentyfikowania.

 2. bittix87 Chyba można usunąć wszystko za jednym razem , bo właśnie skasowałem i odswieżyłem strone i już nie ma. hmm nie sądzę wystarczy kilka minut poszperać i zawsze coś się znajdzie o tobie znalazlem w 5 min kilka inf : pochodzisz z Giżycka lub okolic lubisz obstawiać sts ,foto ,filmy itp..nie chciało mi się szperać nie interesuje mnie to, chciałem Tobie tylko uświadomić ze w sieci ciężko sie ukryć a z pewnośćią klikniecie nie zalatwia sprawy.

 3. Wiecie może kto organizauje „Pospolite Ruszenie” 25.04.15 ? ostatnio taka inicjatywa z Fb sie ciężką klapą skończyła…

  1. teatrzyk ona jadła , radek grzmiał ty kurduplu wrzaski a w miedzy czasie głosowanie szł cała parą i nikt nie zauwarzył co jak i gdzie 🙂

   taka metoda wiejskich lumpów za prlu 2 się biło pod remizą – wszyscy się zbiegli włącznie z milicją a 3 innych lumpów kumpli tych 2 okradało GS Z JABOLI 🙂

   A POTEM CI 2 + CI 3 CHLALI RAZEM

    1. nie po to tyle lat charowano pr4zy projekcie rifid/indect aby go nie zrealizować , to nie tak hop siup jest podświadomy opór ludzi i niedokończone synchronizowanie przekaźników gsm – tych od komórek bo na bazie tej sieci ma chulać sieć rifid

     ALE O TYM SZA -powiesz a ty piszesz AJA ODPOWIEM A KTO W TO UWIERZY ?? 5% ? ZOSTANĄ PRZEZ 95% POZOSTAŁYCH OGŁOSZENI WARIATAMI

     1. NIE SŁYSZAŁEM O TYM PROJEKCIE.MOŻE DLATEGO ŻE JAK MÓWISZ SZA. KURWA NIECH POLACY ZOBACZĄ ZE WSZYSTKO JEST PRZECIWKO NIM ROBIONE!!!!! ILE JESZCZE BĘDZIEMY W TYM SYFIE SIEDZIEĆ?

      1. Żeby cię oświecić.
       To np. nie zadzwonisz z komórki do mamy, jeśli karta w komórce nie skomunikuje się z twoim czipem i prawidłowo go nie odczyta. Telefonik może nawet nie dać się uruchomić.
       I gitara
       Brak czipa oznacza całkowite odłączenie od cywilizacji. Drzwi się nie otworzą, winda nie pojedzie, samochodzik nie da się uruchomić, tramwaj od razu da informację motorniczemu, kto to wsiada, w sklepie niczego nie kupisz – nie ma cię. Poniał!!!

   1. do Bittix 87 – moze miales operacje pod narkoza ?
    czasem nawijasz jak sterowany..
    powrotu do torzsamosci – zycze (rzeczywistej )………..x…y…z..

   1. Może nie usunie ale może spowodować, że domieszkowanie w łączu półprzewodnikowym zmienieni swoje parametry (np. dyfuzja w warstwie) i cały czip jest do dupy. Wiem, jak to spieprzyć.

    1. Czip działa ale częściowo lub z błędami.

     Po za tym pewnie będzie można zgłosić lub założyć sprawę w sądzie, że – od momentu, jak go mam męczą mnie uporczywe biegunki i mam trudności z oddychaniem.

    1. to miało być realizowane w 2012 roku – MUSI BYĆ REALIZOWANE W MOMENCIE WYMIANY DOWODÓW OSOBISTYCH .
     taki dokument istnieje , to nie żart , w skrócie :

     JAK WSZYSCY ZAPEWNE WIEMY W TYM ROKU BĘDĄ PRZYMUSOWO WYMIENIANE DOWODY OSOBISTE NA NOWY TYP POSIADAJĄCY CHIP RIFID – I TU MAMY SPRAWĘ JASNĄ , JEDNAK NOWE PRZEPISY WYMAGAJĄ STWORZENIA SZCZELNEJ I PEŁNEJ BAZY DANYCH NA TEMAT OBYWATELI NASZEGO PAŃSTWA , W ZWIĄZKU Z TYM MAMY OPÓŹNIENIE W WYDAWANIU NOWYCH DOWODÓW , A PROBLEM JEST W ZEWIDENCJONOWANIU W BAZIE DANYCH OSÓB BEZDOMNYCH , ORAZ OSÓB OPUSZCZAJĄCYCH ZAKŁADY KARNE KTÓRE TO OSOBY W OKRESIE ODBYWANIA KARY STRACIŁY Z RÓŻNYCH WZGLĘDÓW PRAWO DO MELDUNKU

     PRAWIE NIKT ALBO BARDZO MAŁO OSÓB WIE , ZE WE WRZEŚNIU TEGO ROKU RUSZA W POLSCE JAKO PIERWSZYM KRAJU NA ŚWIECIE CHIPOWANIE PODSKÓRNE , KTÓRE BĘDZIE PRZYMUSOWE W POCZATKOWEJ FAZIE , MAJĄ TO BYĆ WYŻEJ WYMIENIONE OSOBY BEZDOMNE I BYLI WIĘŻNIOWIE BEZ MELDUNKU NA TERENIE R.P .

     PROCEDURA DOTYCZĄCA CHIPOWANIA KOŃCZĄCYCH KARĘ WIĘŹNIÓW BĘDZIE PROSTA SPRAWDZENIE DANYCH OSOBY PRZED ZWOLNIENIEM JEŚLI W REJESTRZE PESEL I REJESTRZE B.E .L OSOBA NIE BĘDZIE FIGUROWAŁA JAKO ZAMELDOWANA – DOTYCHCZASOWY DOWÓD OSOBISTY JAKI POSIADA ZOSTANIE JEJ ODEBRANY A W MIEJSCE TEGO WYDANY – WSZCZEPIONY CHIP RIFID W OPARCIU O PRZEPISY DOTYCHCZAS STOSOWANE KTÓRE WYMUSZAJĄ POSIADANIE DOWODU OSOBISTEGO .

     TA SAMA PROCEDURA BĘDZIE DOTYCZYŁA OSÓB KOŃCZĄCYCH LECZENIE W OŚRODKACH PRZYMUSU MEDYCZNEGO , SĄDOWY NAKAZ , ALKOHOLICY , NARKOMANI .

     NATOMIAST W STOSUNKU DO OSÓB BEZDOMNYCH W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI BĘDĄ STOSOWANE ZACHĘTY O CZYM ŚWIADCZĄ JUŻ WYDRUKOWANE ULOTKI ZACHĘCAJĄCE OSOBY BEZDOMNE DO CHIPOWANIA SIĘ DOBROWOLNIE – DLA ICH DOBRA I BEZPIECZEŃSTWA , TAKOWE ULOTKI , BĘDĄ JUŻ ROZDAWANE W MAJU PRZEZ FUNKCJONARIUSZY STRAŻY MIEJSKIEJ , POLICJI , SŁUŻBY OCHRONY KOLEI I PRZYCHODNIE ORAZ IZBY PRZYJĘĆ

     W PRZYPADKU ODMOWY OSOBA ZAPEWNE BĘDZIE ZATRZYMANA DO USTALENIA TOŻSAMOŚCI A NASTĘPNIE NA PODSTAWIE ZMODYFIKOWANYCH PRZEPISÓW ZACHIPOWANA .

     =====================================================

     CO BĘDZIE ZAWIERAŁ CHIP PRZYMUSOWY , DANE OSOBISTE , GRUPA KRWI , NUMER KARTOTEKI POLICYJNEJ , DANE O POSIADANIU UPRAWNIEŃ KIEROWCY , ORAZ BARDZO PRAWDOPODOBNE ŻE INFORMACJE KOMORNICZE O EWENTUALNYM ZADŁUŻENIU ORAZ OCZYWIŚCIE WSZYSTKIE DANE MEDYCZNE .

     w zasadzie to co chcą!!!

     =====================================================

     ZABIEGI NA WNIOSEK POLICJI , STRAŻY MIEJSKIEJ, PRACOWNIKÓW SOCJALNYCH , SŁUŻB WIĘZIENNYCH , BEDĄ WYKONYWAŁY , POLICYJNE SŁ , MEDYCZNE , WIĘZIENNE , IZBY WYTRZEŹWIEŃ , ORAZ PLACÓWKI WYZNACZONE PRZEZ BURMISTRZA LUB PREZYDENTA MIASTA JAKO PODLEGŁA STRAŻY MIEJSKIEJ W KWESTII WYKONYWANIA TYCH ZABIEGÓW NA KOSZT MIASTA , NASTĘPNIE REFUNDOWANA PRZEZ URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE KTÓRE BĘDĄ MIAŁY CAŁOŚCIOWĄ PIECZĘ NAD PROJEKTEM

     W PÓŹNIEJSZYM ETAPIE MAJĄ TO BYĆ OSOBY , UBEZWŁASNOWOLNIONE, PRZEWLEKLE CHORE , SAMOTNE Z REKOMENDACJI SŁUŻB SOCJALNYCH I ŚRODOWISKOWYCH

     PIERWSZY ETAP DOTYCZĄCY CHIPOWANIA OSÓB BEZDOMNYCH I BYŁYCH WIĘŹNIÓW MA BYĆ ROZPOCZĘTY WE WRZEŚNIU ROKU 2011 A ZAKOŃCZONY W STYCZNIU ROKU 2012 –

     UWAGA RZEKOMO PRZEWAŻYŁY O TYM PRZEPISY NARZUCONE POLSCE

     Z ZEWNĄTRZ DOTYCZĄCE ZEWIDENCJONOWANIA KAŻDEGO OBYWATELA

     JAK WIEMY DZIECI JUŻ MAJĄ W CHWILI URODZENIA PRZYZNAWANY NR PESEL . PROBLEM STANOWIŁA GRUPA OKOŁO 500 000 BEZDOMNYCH NIE POSIADAJĄCA ŻADNYCH DOKUMENTÓW

     POSTANOWIONO WIĘC NIE WYDAWAĆ IM NOWYCH DOWODÓW A SUKCESYWNIE CHIPOWAĆ JAK BYDŁO !!!!!!!

     ps. dokument ten w oryginale jest przeraźliwie skrupulatny nawet zawiera miejsce umieszczenia chipa – LEWA DŁOŃ ….

     – SZKOLENIE OSÓB WYKONUJACYCH WSZCZEP TO PONOĆ 8 GODZINNY KURS – pielegniarki , ratownicy medyczni

     ŹRÓDŁA NIE PODAM …….

     1. Mój dowód osobisty stracił ważność 7 grudnia tego roku,złożyłam już papiery na nowy,odbiór 15 stycznia 2015,jeszcze na starych zasadach….Navajo wymienił dowód w sierpniu,z powodu zmiany adresu stałego…jest szansa ,że nam się upiecze,bo nasze dowody są ważne 10 lat.Dag.

     2. Apokalipsa Św. Jana jest w takim razie – aktualna i odpowiada prawdzie.
      Wypada stać się zwierzęciem nie zewidencjonowanym ze wszystkimi następstwami tego kroku.
      I co wy na to? Kto się odważy?
      Zaprawdę powiadam wam – księża z ambon będą nawoływali i dadzą przykład, że czipowanie jest dobre.
      Nie bądźcie głupi. Nie dajcie się zabić. Jesteście właścicielami swego imienia i osoby – nikt inny.
      To jedyne, co naprawdę macie.

   1. Panie Szanowny Mizia, propaguje Pan podpisywanie petycji on line, jak rozwiązac więc kwestie podawanych tam danych – też podawać nieprawdziwe? Jęśli wszyscy podpisujący tak zrobią cóż jest taka petycja warta?

    1. ILOŚĆ WPISANYCH RYJE BERET TYM KTÓRZY POWINNI SIĘ BAĆ 🙂 i nie wiedzą kogo łapać – straszny to dyskomfort….. czasami wzbudza tak paniczny strach ze łobóz rezygnuje ze spacerowania po miescie 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: