DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

MEGA OSZUSTWO SPRZEDAŻ LASÓW – MEDIA KŁAMIĄ NA ZAMÓWIENIE RZĄDU !!!! ŻE NIC SIĘ NIE STAŁO W NOCY Z 17 na 18 grudnia 2014 !!!

NOCNA ZMIANA – POSIEDZENIE W DNIU , A WŁAŚCIWIE NOCY Z 17 NA 18 GRUDNIA 2014 ZAPEWNIŁY RZĄDZĄCEJ KOALICJI ZAPISU W USTAWIE O LASACH PAŃSTWOWYCH KTÓRY UMOŻLIWIA W DOWOLNYM CZASIE LASY PAŃSTWOWE SPRYWATYZOWAĆ !!! W TERMINIE NATYCHMIASTOWYM !!!

PROSZĘ OTO ZAPIS „WYTRYCH „

PUBLIKOWANY W CELU USPOKOJENIA POLAKÓW , ŻE „NOCNA ZMIANA ” Z 17/18 GRUDNIA 2014 NIE MIAŁA NA CELU ZAMACHU NA WŁASNOŚĆ WSZYSTKICH POLAKÓW

Sejm nie zdołał zmienić konstytucji. Zmiana, której nie przyjęto, stanowiła, że lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym z wyjątkiem uzasadnionego celu publicznego. W głosowaniu za zmianą opowiedziało się 291 posłów, 150 było przeciw, do większości konstytucyjnej zabrakło pięciu głosów. Ustawę o zmianie konstytucji Sejm uchwala większością co najmniej 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów.”

Artykuł opublikowany na stronie: http://naszdziennik.pl/…/119287,zapis-o-lasach-nie…

I MEDIA SIĘ ROZPISAŁY W ZASADZIE WSZYSTKIE PIEJĄC Z ZACHWYTU „ZABRAKŁO 5 GŁOSÓW” LASY URATOWANE

A W TYM SAMYM CZASIE O DZIWO ONET .PL OPUBLIKOWAŁ INFORMACJE KTÓRĄ Z PREMEDYTACJĄ POMIJAJĄ WSZYSTKIE MEDIA – najprawdopodobniej na zlecenia złodziei rządowych

Odrzucono też wniosek o uzupełnienie porządku o obywatelski wniosek o poddanie pod referendum ogólnokrajowe sprawy przyszłości Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe i Polskiej Ziemi.cytat z art. onetu całośc w linku poniżej 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sejm-uchwalil-budzet-na-2015-rok/tvjf5

onet 2

 CZYLI STAŁO SIĘ ODRZUCONO WNIOSEK POPARTY 2 500 000 PODPISÓW O PRZEPROWADZENIU REFERENDUM W SPRAWIE PRYWATYZACJI LASÓW PAŃSTWOWYCH , ZNACZY TO ZE PETYCJA POPARTA 2 500 000 PODPISÓW RZĄDAJĄCYCH REFERENDUM ODRZUCONO

TERAZ SEJM MA WOLNA RĘKĘ W GŁOSOWANIU CO Z PRYWATYZACJĄ

CZYLI JUTRO PO JUTRZE PRZEGŁOSUJĄ PRYWATYZACJE MAJĄC W D…….. WNIOSEK OBYWATELSKI O PRZEPROWADZENIU REFERENDUM W TEJ SPRAWIE

W PRZEKAZIORACH MEDIACH KRÓLUJE WERSJA

POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO BO : „Sejm nie zdołał zmienić konstytucji. do większości konstytucyjnej zabrakło pięciu głosów.”

A NA PRAWDĘ JEST TAK JAK WŁAŚNIE ONET OPUBLIKOWAŁ – SEJM MOŻE W DOWOLNEJ CHWILI

DOWOLNEJ NOCY ZDECYDOWAĆ O SPRZEDAŻY LASÓW PAŃSTWOWYCH BEZ WASZEJ NARODOWEJ ZGODY

ZASTANAWIA MNIE TYLKO JEDNA SPRAWA CZY ONET PUBLIKUJĄC JAKO JEDYNE MEDIUM TĄ WAŻNĄ INFORMACJE – POMYLIŁ  SIĘ – CZY MOŻE TAM KOGOŚ SUMIENIE RUSZYŁO BO LASY PAŃSTWOWE TO 45% ZIEMI POLSKIEJ !!

A TERAZ GWÓŹDŹ PROGRAMU !!!

PRZYJRZYJ SIĘ TEMU ZAPISOWI

” przyszłości Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe i Polskiej Ziemi.

PO CO  GŁOSOWANO TO i Polskiej Ziemi – ??????????????????????????????????

K ………………. A OBUDŹCIE SIĘ !!!!!

POWIECIE NIE WAŻNE 🙂 – NO TO JA WAM POWIEM I PRZYPOMNĘ PAMIĘTACIE USTAWĘ I AFERĘ Z ZAPISEM A WŁAŚCIWI – BRAKIEM PRZECINKA ” LUB CZASOPISMA ” TAK BRAK PRZECINKA W ZAPISIE USTAWY ZADECYDOWAŁ KTO PRZEJMIE I BĘDZIE MIAŁ MONOPOL PRASOWY W POLSCE

ZAPISY I SŁOWA W USTAWACH SĄ WAŻNE !!!!

WNIOSEK – LASY PAŃSTWOWE MOGĄ BYĆ BEZ ZGODY NARODU -ZGODNIE Z PRAWEM SPRYWATYZOWANE – CHODZĄ SŁUCHY ŻE MOŻE TO NASTĄPIĆ GŁOSOWANIEM W SEJMIE JESZCZE PRZED WIGILIĄ TEGO ROKU !!!

32 thoughts on “MEGA OSZUSTWO SPRZEDAŻ LASÓW – MEDIA KŁAMIĄ NA ZAMÓWIENIE RZĄDU !!!! ŻE NIC SIĘ NIE STAŁO W NOCY Z 17 na 18 grudnia 2014 !!!

 1. „PO CO GŁOSOWANO TO i Polskiej Ziemi – ??????????????????????????????????”

  – bo pod lasami w POLSKIEJ ZIEMII LEŻY MENDELEJEW o wartości, jak ktoś kiedyś pisał, większej niż bilion dolarów.

  Bo pod polskimi lasami, bo pod polskimi jeziorami są ROZPOZNANE ALE NIE EKSPLOATOWANE ZŁOŻA na jakich chce położyć łapę urynowa gangsterka nazistowska i skoro wiadomo iż ich lokalna delegatura koszerna będzie musiała niedługo spierdalać pod rosyjskimi kopami z posterunku to w ten sposób, taką cichą prywatyzacją próbuje sobie ona zapewnić AKTY WŁASNOŚCI by mieć po wojnie kolejne eldorado na zjudaizowanych, na skatolicyzowanych, na odmużdzonych propagandą żydowską głupkach zwanych Polakami. Takich klęcznikach bez własnej narodowej godności.

  Gieremek czy podobne KOR-Owskie miernoty już dawno zapowiadały iż „one (czytaj żydy) Polakom nic cennego w Polsce nie zostawią”. A głupki jak to judaszowe cwele tylko za PISdzielcami czy Popaprańcami czy innymi upolitycznionymi banderowskimi śmieciami gardłowac potrafią mimo iż o dawna wiadomo iż to rakowa narośl mająca za zadanie usudanowienie Polski by była bezbnronna jak zaczną ją rozdziobywać sąsiedzi pod nazistowską judeopolonie o jaką już się upominają nazistowskie żydowskie bojówki Prawego Sektora.

   1. Ale jaka „polska jagielońska”?

    Mało w Polsce „królowało” za sprawą i masono-matołków i za sprawą sprzedajnego „kościoła” „narodowych debilizmów”. Mało spełniania zachodnich zachcianek nad wojowaniem o „pustynny nazizm” będąc „przygłupiem katolicyzmu” czy w rzeczonym cytacie dokonać kolejnego „drang nach ost” bo to się kryje za „jagiellonami”. Wojowanie z Rosją by na naszych trupach zachodnia hiena zdobyła nowe Ziemie Obiecane.

    Może Polacy powinni zejść z drzew i zamiast wtykać swoje paluchy wszędzie wokoło co jest zwyczajnym odciagaczem ich uwagi od spraw związanych z rozkradaniem Polski przez POPISOwe banderowskie popłuczyny zając się nim na poważnie.

    Co jest teraz ważne dla Polski?

    Kolejna żydowatykańska krucjata nią na pewno nie jest.

    A co do „polityki” to Jagiellonowie swojego państwa nie zdobywali siłą a dyplomacją. Dlatego może zamiast do Jagiellonów pora wrócić do Piastów i Lechi czyli Kaganatu Słowian i stworzyć FEDERACJE słowiańskich państw. I odwrócic miecz i tarczę ze słowiańskich braci na tych którzy szczują jak świnie Słowian do wciąż i wciąż ponawianej przez tysiąclecia bratobójczej walki o „królowanie pustynnego nazizmu” pustynnego alfonsa mojrzesza.

 2. Niedługo my Polacy odsuniemy okupantów i inne łajzy które niszczą i okradają nasz kraj odbiezemy im imunitety i posadzimy i sknfiskujemy majątek będą nikim Piotr Moskwa

  Piotr Moskwa – komentuje: Żadna demokracja Polsce, a już szczególnie wzorowana od Szwajcarii, w czasie krytycznym nie jest jej potrzebna !

  Szwajcaria to nie jest Polska !

  Polska Szwajcarią nie będzie z wielu powodów !

  Demokracje z USA i innych krajów już znamy !

  Demokracja w Polsce ? Pojęcie zupełnie zdewaluowane ! Czas o niej w Polsce jest zapomnieć. Dość Polacy już mają „demokracji i demokratów” w Polsce !

  Wzorem przykładowo Szwajcarii powinniśmy dać prawo obywatelom do posiadania broni, co też musiało by być zapisane w Konstytucji – pisanej przez Polaków dla Polski.

  Dziś prawo do broni mają zbrodniarze, bandyci, przebierańcy i funkcjonariusze różnych instytucji.

  Obywatele zostali rozbrojeni do tego stopnia iż nie mogą chronić siebie, swojej rodziny i posiadanego mienia. Na wypadek wojny jesteśmy narodem bezbronnym, bowiem zniszczono celowo nasze wojsko i policję.

  Nie możemy czerpać ponadto wzorców innych ze Szwajcarii, który jest krajem chroniącym konta bankowe przestępców światowych i ludzi-przestępców.

  Szwajcaria chroniła przed odpowiedzialnością karną Romana Polańskiego w roku 2009-tym – poszukiwanego międzynarodowym listem gończym. Mieszkał w swoim domu w Gstaad w Szwajcarii.

  Polska nie jest krajem neutralnym i nie będzie w najbliższej przyszłości. Nie będziemy chronili zbrodniarzy i żadnych innych przestępców wg Prawa Pokojowego i Prawa Wojennego, a także ich „brudnych pieniędzy”, „krwawych pieniędzy” itd.

  Polska musi stworzyć nową Polską Armię Krajową, nową Polską Policję. Potrzeba odbudować wizerunek instytucji państwa polskiego i zaufanie Polaków do urzędów, nadto urzędników, którzy – mają służyć Polakom. Wiele instytucji państwa należy uznać za przestępcze i je zdelegalizować. Należy zmniejszyć liczebność Parlamentu. Majątki z delegalizacji potrzeba przekazać na cele mieszkalnictwa, aby ludzie w Polsce nie byli bezdomni, na potrzeby więziennictwa i inne cele potrzebne państwu.

  O Demokracji Kulistej, czy też innej formie Demokracji w Polsce mowy być nie może, bo to w tej chwili jest UTOPIA i zły wzór ze Szwajcarii poza prawem posiadania broni. Demokracje prawdziwą buduje się setki lat. My Polacy zaś nie mamy czasu na eksperymenty, kiedy ginie nasz Polski Ród.

  W Polsce potrzebne są silne rządy składające się z Polaków z krwi i kości, którzy poddadzą się dobrowolnej weryfikacji tego stanu.

  W Polsce potrzeba rządu Polaków z obywatelstwa i pochodzenia we wszystkich instytucjach państwa polskiego. Potrzeba rozliczyć zbrodniarzy i przebierańców, kolaborantów i zdrajców: karnie, cywilnie i konfiskatą mienia w całości. Wszelkie pensje i dochody zgodnie z „prawem rozliczenia zbrodniarzy i przestępców” – muszą być obniżone do 1000 złotych. Rozliczenie wszystkich ludzi żyjących musi nastąpić do piątego pokolenia włącznie. Partie, związki zawodowe, organizacje wywrotowe itp. należy zdelegalizować.

  Osadzić zbrodniarzy potrzeba na dożywocie i inne przestępstwa wszelkie proporcjonalnie od winy na kary bezwzględnego więzienia na okres lat: 50, 35, 25, 15, 10, 5.

  Części kary będzie można skazanym skrócić za: dobrowolny zwrot zrabowanego mienia i pieniędzy ze Skarbu Państwa i podobnie prywatnego, za ujawnienie kont bankowych, za ujawnienie tajnych skrytek, za współpracę na rzecz wyłapania wszystkich zbrodniarzy, kolaborantów, zdrajców, sprzedawczyków, złodziei, którzy działali przeciwko Polsce i Polakom przez ostatnie 25 lat i wcześniej.

  W ramach uczestnictwa w odbudowie państwa polskiego, zrujnowanego doszczętnie, zniszczonego gospodarczo, przejętego i wyprzedanego podstępnie – więźniowie wszyscy skazani muszą pracować w ramach robót publicznych w takich miejscach jak: kopalnie, kamieniołomy, huty, roboty drogowe, roboty kolejowe, roboty budowlane, roboty polowe itp. pod nadzorem uzbrojonych strażników.

  Wypracowane przez nich pieniądze, około kilku tysięcy złotych musi być rozliczone następująco: część pójść na ich utrzymanie w więzieniu, czyli na: żywienie, opranie, straż więzienną, media takie jak: prąd, woda, ścieki, gaz etc. Reszta na Skarb Państwa z przeznaczeniem na: „odbudowę gospodarki etc.”

  Więzień z wyrokiem ma otrzymać tylko 1000 złotych na swoje konto w okresie miesiąca.

  Więźniowie skazani na dożywocie za zbrodnie będą mogli przebywać wyłącznie w celach więziennych, po wszelkich zajęciach. Będą mieli zapewnioną pracę.

  Aby zapewnić wszystkim skazanym za zbrodnie i przestępstwa na Polsce i Polakach – miejsca w więzieniach, będzie potrzeba wybudować w każdym mieście wojewódzkim więzienne obozy pracy. Obiekty tymczasowe muszą zapewniać humanitarne warunki odbywania kary. W ciągu dnia więźniowie będą pracowali poza obiektem resocjalizacji. Po 8 godzinach pracy będą wracali do obozu pracy.

  Więźniowie ogólnie muszą mieć zapewnione humanitarne odbywanie kary, co oznacza nieprzeludnienie cel, ponadto dostęp do radia i telewizji, prasy etc. z wyłączeniem Internetu.

  Więźniowie muszą być pod stałą opieką lekarzy, mieć prawo zakupów w kantynie produktów spożywczych, tytoniowych i innych.

  Więzień musi mieć prawo do widzenia się z rodziną – jeden raz w miesiąc, prawo do paczki żywnościowej jeden raz w miesiącu, prawo do kąpieli zgodnie z regulaminem i godzinnego spaceru obowiązkowo – codziennie.

  Część skazanych więźniów w Polsce potrzeba będzie wypuścić w ramach Amnestii. Darowanie kary potrzebne będzie w stosunku do skazanych: po raz pierwszy za przestępstwa pospolite, oprócz zbrodni, ponadto rowerzystów, za kradzież jedzenia, za kradzież opału – oczywiście. Amnestia jest konieczna dla osób, które popełniły te czyny z powodów biedy.

  W ramach Amnestii części bardzo dużo skazanych – z większymi karami – potrzeba będzie zamienić więzienie – na karę robót publicznych. Będą z domu chodzili do pracy. Te metody wychowawcze pozwolą im na powrót do normalnego społeczeństwa, nadto zapobiegną ich dalszej deprawacji, ogólnej demoralizacji w warunkach izolacji więziennej.

  Wypuszczeni też będą musieli być ludzie pomówieni, skazani w niejasnych okolicznościach etc.

  Dzięki temu znajdą się miejsca dla zbrodniarzy i wszelkiej maści przestępców. Kolejne miejsca dla więźniów uzyskamy w budynkach i nieruchomościach podsądowych, bowiem szereg instytucji zostanie zdelegalizowanych – za działalność przeciwko narodowi polskiemu.

  Odcinek I

  Całość komentarza już wkrótce opublikowana będzie w Odcinku II, w Infoekspres.pl i innych Polskich Mediach Niezależnych.

  W bardzo ważnym interesie narodu polskiego

  Piotr Moskwa

 3. Mamy tutaj klasyczny przykład sporządzania kolejnej ustawy bierutowskiej jedynie przeniesiony w czasie ale mechanizm traktowania państwa i obywateli ten sam. Okraść, oszukać i stworzyć prawo, aby było legalnie i nie napisali na transparentach – „złodzieje”, bo wtedy będziemy ich sądzić za obrazę.
  Bydle, to zawsze bydle, choćby go nawet w garnitur od Armaniego ubrać – tak sobie myślę o „politykach” – nie powinno być litości przy rozrachunku.

 4. mam dla wszystkich „podchwytliwe pytanie”. CZYIM PRAWEM WY „ŻYJECIE” na tym świecie? z góry piszę że nie chodzi o pieniądze i o władzę. jak ktoś nie chce odpowiadać na to pytanie tu to niech odpowie samemu sobie i zada pytanie do swojej odpowiedzi zaczynającym się od „czy”.

    1. tak jak przytoczyli kura czy jajo. Czy to była kura? czy pusta skorupa. ani to ani to nie było pierwsze. zastanówcie się trochę. pytanie w obecnych czasach miało by sens że to kura zaś w przyszłości stworzą kurę z jajka. zaś sens „kura” czy jajko” ma zawsze głębsze istnienie. dinozaur był pierwszy czy jajko? Czy Ewa pokochała Adama? jeżeli interpretujecie ich jako osoby to my wszyscy jesteśmy „kazirodztwem” Adam nie oznacza osoby tak jak ewa. dwa drzewa jabłko i węża. i gdzie w tym świadectwo istnienia. Adam „jedno z istnień” Ewa „drugie z istnień” drzewo wiedzy „jedne drzwi” drzewo życia „drugie drzwi” wąż „czyste zło” jabłko „dokonanie wyboru” i gdzie tu sens?

 5. TAKIE SPRAWY POWINNY BYĆ NAGŁOŚNIONE BARDZO GŁOŚNO DLATEGO JAK KTOŚ MA KONTAKT Z PANEM STONOGĄ,PODZIEMNA TV NIECH SIĘ SKONTAKTUJE I NIECH NAGŁOŚNIĄ TO!!!!!! TO BARDZO WAŻNE!!!!!!!

 6. Wiemy, że nas kiwają i jak zechcą to wykiwają. Wszystko jest w rękach marszałka sejmu, czy posłowie wiedzą za czym głosują jak słyszą tylko numerki i sugestie przez dziesiątki ustaw i zmian?
  Referenda nam się marzą i zostaną w sferze marzeń, ostatnie było za wejściem do unii i im wystarczy, więcej nie pozwolą.
  Niestety u nas nikt nie zrobi nawet strajku generalnego bo buntownicy wyjechali z kraju. Zostali… flagowicze liczący na cud.

  1. Referenda mogą się nam marzyć, ale nie możemy zapominać, że dzisiejsze Polska, Ukraina, Białoruś, Litwa, to taka sama marionetka bez mocy prawnej, jak Niemcy powojenne i parlamentarzyści obeznani z historią, czy prawem (a tacy są tam na pewno) muszą o tym doskonale wiedzieć.

   Do poczytania i przemyślenia: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/panstwo-niemieckie-formalnie-nie-istnieje-unia-europejska-iv-rzesza-2014-12

 7. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !!! TO TAKI SAM WAŁEK JAK Z USTAWĄ O PRAWIE ACTA
  TEŻ GŁOSOWANY NOCĄ I UKRYTY W USTAWIE O GOSPODARCE MORSKIEJ

  PAMIĘTACIE JAK MEDIA WSZYSTKIE KŁAMAŁY JAK JEDEN MAŻ – ŻE TO NIE PRAWDA O ACTA !!!

  NO PRZYPOMNIJCIE SOBIE ?

  DOPIERO SIĘ PRZYZNALI PO 3 TYGODNIACH PIKIET PONAD 300 OOO OSÓB W RÓŻNYCH MIEJSCACH POLSKI I ODSZCZEKALI – CZYM PRZYZNALI RÓWNIEŻ ŻE CAŁY APARAT MEDIALNY KŁAMAŁ NA ZAMÓWIENIE RZADU

  CAŁY BEZ WYJĄDKU !!

  ROBIŁ W CHUJA CAŁY NARÓD !!!!!!

 8. nasze wspolne dobro. jasne. zapomnialem przeciez ile to „dobroci” czerpie z „posiadania” przez siebie lasow. matko ile mnie ten las daje przychdu co miesiac. az zal ze go panstwo sprzeda najprawdopodobniej niemcom ktorzy lepiej beda nim zarzadzac. boze z czego ja teraz bede zyl jak sprzedadza „moje” lasy. no zrobcie cos.

   1. a jakie sa cechy najlepszego lesnika ktore to posiadaja polacy a nie posiadaja np niemcy. bo tej pory cechy zarządcze polakow i niemcow to widac za oknem. oj widac.

   2. Akurat z tym bym polemizował i to BAAAARDZO. POlacy od Niemców w sprawach gospodarki leśnej i samej hodowli lasu mogliby sporo się nauczyć, co sami leśnicy potrafią wprost powiedzieć w rozmowach przy kielichu.

    1. TO PRAWDA PRZEDSIEBIORSTWO LASY PAŃSTWOWE JEST OBIEKTEM ZAZDROŚCI WSZYSTKICH LEŚNIKÓW NA CAŁYM SWIECIE !!

     NAWET NIEMCY 🙂 to perła !! i unikat na skalę swiatową to od polskich leśników ucza się nawet Japończycy jak gospodarować tak rozległymi lasami !!

    2. no wiec wlasnie. tylko ta wypowiedz powinna byc umieszczona w takim razie do pelagii a nie do mnie. pietro wyzej. a historia pokazala ze polacy powinni sie uczyc od niemcow nie gospodarki lesnej tylko kazdej. bo prosze mi pokazac jeden sektor gospodarki zarzadzany lepiej przez polakow niz niemcow. no ktory? bo ja takiego nie znam. od rolnictwa przez oswiate, medycyne, gornictwo, hutnictwo po nauke, wojsko, policje, sądy, pociagi, samochody a nawet produkcje kibli. nawet kosciol maja rozwiazany odpowiednio. a polacy ktorzy spieprz… do niemiec to na pewno dlatego bo jestam wszystko zle rozwiazane. uciekaja z dobrze rozwiazanej polski. teraz to juz doslownie: ROZWIAZANEJ.

     1. właśnie Lasy Państwoew – słuchaj ja pracuje w niemczech w niemieckiej firmie od 10 lat jakiś czas pracowałem dla firmy która realizuje program zastąpienia energetyki jadrowej energetyką eko , w zwiazku z tym miałem stycznosć z niemieckimi odpowiednikami urzędów woj. w Polsce i z ich wydziałami ochrony środowiska gdzie leśnicy pełnią obowiazki urżędnicze , rozmawiałem nie raz nie 2 z nim CMOKALI Z ZACHWYTU NAD UNIKATOWYM NA SKALĘ ŚWIATOWĄ PRZEDSIĘBIORSTWEM LASY PAŃSTWOWE !! i wyraźnie zazdrościli bo w niemczech to są raczej kępy krzaczorów niż lasy NO Z WYJATKIEM PEWNYCH REJONÓW ale to jest prawie nic w porównaniu z Polska gdzie mamy największe areały w europie pokryte lasami !!!

      1. dokładnie tak. niemieckie zarządzanie lasami polega na straszliwej wycince lasów. Teraz chcą się z łapskami wpakowac do nas i co zrobią ? to samo- wycinkę. A Polacy pomimo skromnego budżetu, marnych pensji, robili cuda (pomijam rabunek, ale to nie ma porównania do niemieckiej dewastacji)

      2. a tak poza tym – najlepiej nam wszystkim wmawiać, że tylko niemcy zadbają o polska gospodarkę. Łatwo Polakom to wmówić, bo widac nawet tu na forum, są wysłańcy interesów niemieckich

 9. A WIĘC SPRAWA JEST JASNA ZARÓWNO W SPRAWIE SPRZEDAŻY LASÓW PAŃSTWOWYCH – 45% POWIERZCHNI KRAJU JAK I DOWOLNEJ ILOSCI ZIEMI POLSKIEJ – NARÓD NIEMA PRAWA WYPOWIADAĆ SIĘ W REFERENDUM

  TAK POSTANOWIŁ SEJM W NOCY Z 17 NA 18 GRUDNIA 2014 ROKU

  ZNACZY TO ZE NARÓD NIEMA MOŻLIWOŚCI PRAWNEJ W III R.P SPRZECIWIĆ SIĘ WYPRZEDAŻY ZIEMI POLSKIEJ !!!

  1. No to POzamiatane 🙁 . Od dawna czaili się na lasy, więc zrealizowali swój chory zamysł. A polactfo jest odmóżdżone I tego nie kuma.

  2. JAK RAZ NA ZAWSZE UCHRONIĆ LASY PAŃSTWOWE PRZED ROZKRADZENIEM ?

   BARDZO PROSTO ZMUSIĆ RZĄD I SEJM DO WPROWADZENIA WPISU DO USTAWY O LASACH PAŃSTWOWYCH O TREŚCI

   ” W SPRAWIE PRYWATYZACJI -SPRZEDAŻY LASÓW PAŃSTWOWYCH MOŻE DECYDOWAĆ TYLKO NARÓD W DRODZE REFERENDUM OGÓLNOKRAJOWYM !!

   PROSTE

  3. LASY PAŃSTWOWE – SPRZEDAŻ , TO NAJWIĘKSZY PRZEKRĘT W HISTORII POLSKI OD CZASÓW ROZBIOROWYCH CHODZI O jaka to suma spróbuj sobie ja wyobrazić w gotówce 70 000 000 000 dolarów lub 340 000 000 000 złotych polskich…

   I DLA TEGO ONI NIE ODPUSZCZA I BĘDĄ PRÓBOWALI DO SKUTKU , BO TO GIGANTYCZNA GÓRA PIENIĘDZY !!!

   CHYBA ŻE , NARÓD SAM ZABEZPIECZY NIENARUSZALNOŚĆ TEGO BOGACTWA NARODOWEGO 

   O W TAKI SPOSÓB – WYMUSI PIKIETAMI PROTESTAMI WYJŚCIAMI NA ULICĘ 

   ZMUSI RZĄD I SEJM DO WPROWADZENIA WPISU DO USTAWY O LASACH PAŃSTWOWYCH O TREŚCI

   ” W SPRAWIE PRYWATYZACJI -SPRZEDAŻY LASÓW PAŃSTWOWYCH MOŻE DECYDOWAĆ TYLKO NARÓD W DRODZE REFERENDUM OGÓLNOKRAJOWYM !!”

   PROSTE

    1. Kiedy w Turcji władza chciała zlikwidować park Gezi w całym kraju wybuchły demonstracje antyrządowe i nie wystraszyli się krwawych starć z policją.
     U nas łapska chcą chwycić wszystkie polskie lasy! Oni to zrobią jeśli im nie przeszkodzimy. Brak reakcji ze strony społeczeństwa to przyzwolenie. Najlepiej rozeznani są w sytuacji są leśnicy i to jest ich patriotyczny obowiązek nagłośnić tę sprawę, żeby naród się dowiedział co knują za naszymi plecami.
     Co zrobią leśnicy poza aplauzem w sali sejmowej?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: