DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

WCZORAJ WAS OKRADLI !!! na waszych oczach.. PIĘKNY SPEKTAKL POPIS W SEJMIE – do pawłowicz – sprzątaj babo do kaczyńskiego siadaj kurduplu -A WSZYSTKO PO TO ZEBYSCIE NIE ZAUWAŻYLI JAK WAM 300 miliardów zł ukradli

piękny spektakl !! sam Bogusławski by pozazdrościł KUNSZTU WYKONANIA !!!

ps. napisać kim był Bogusławski ? jeśli tak proszę upomnieć się w komentarzu pod artem.

Z DEDYKACJA DLA TYCH KTÓRZY PATRZĄ A NIE WIDZĄ !!!

NAJPIERW WSTĘP

tu link do info o kradzieezy lasów państwowych

PILNE ! DZIŚ 18.12.2014 O GODZINIE 1,29 Lasy Państwowe poszły pod młotek wraz z nimi 45% TERYTORIUM POLSKI

tu link do spektaklu grupy artystycznej z Telaviwu ” POPIS”

„posłowie zaczęli obrzucać się wyzwiskami, a wystąpienia co chwilę przerywały salwy śmiechu i gwizdy. Nieuczestniczący w konflikcie posłowie reagowali na awanturę jak widownia w cyrku. 

Awantura zaczęła się od tego, że Andrzej Rozenek widząc jak Krystyna Pawłowicz konsumuje posiłek na sali plenarnej, przyrównał Sejm do wyszynku, baru mlecznego”

Jarosław Kaczyński postanowił, że nie poinformuje marszałka Sikorskiego w jakim trybie zabiera głos. Udawał, że nie słyszy pytań, dopóki Sikorski nie wyłączył mu mikrofonu.

– Siadaj kurduplu! – krzyknął jeden z parlamentarzystów Twojego Ruchu do Jarosława Kaczyńskiego.

– Rzeczywiście jestem niewysokiego wzrostu, ale są na sali niżsi”

http://pikio.pl/cyrk-w-sejmie-pawlowicz-jadla-na-sali-niech-posprzata-do-kaczynskiego-siadaj-kurduplu-video/

NO I PODCZAS SPEKTAKLU UKRADLI WIDZOM CZYLI NAM 300 MILIARDÓW ZŁ + 45% POWIERZCHNI KRAJU …..

BRAVO DLA AKTORÓW 

A TERAZ COŚ CO MUSICIE PRZECZYTAĆ , COŚ CO WAM NAP……. NA BLOGU LAT 4 Z OKŁADEM 

Określenie „scena polityczna”, używane przez różnych publicystów na opisanie polskiego światka polityków i biurokratów, jest wyjątkowo trafne! Czymże bowiem jest scena? Scena to miejsce w teatrze, na którym aktorzy grają napisane dla nich role, w sposób określony przez reżysera. Jednego dnia aktor wciela się w rolę króla, w drugim dniu gra jakiegoś złoczyńcę, szeryfa, czy policjanta. Współczesna teatralna widownia doskonale zdaje sobie sprawę, że ogląda na scenie fikcję: aktor grający króla nie jest przecież prawdziwym królem, zaś grający gestapowca nie jest prawdziwym gestapowcem, on tylko udaje, że jest tym albo tamtym. Ale nie zawsze tak było. Zwożeni do teatrów – tuż po wojnie – widzowie „z awansu społecznego” często brali teatralną fikcję za rzeczywistość, i nie raz i nie dwa chcieli wymierzyć sprawiedliwość aktorowi grającego esesmana, czy jakiegoś burżuazyjnego krwiopijcę!

Polska „scena polityczna” niczym nie różni się od tej teatralnej. Jeden aktor gra na niej premiera, drugi prezydenta, jeszcze inni jakiś ministrów, sekretarzy i podsekretarzy stanu, dyrektorów generalnych i zwyczajnych, marszałków, wojewodów, itp, itd. Wszyscy oni – jak to aktorzy – nadymają się, stroją różne dygnitarskie miny, coś tam bełkoczą do mikrofonów i mizdrzą się do kamer, pyskują jeden na drugiego i skaczą sobie do oczu, gdy ich filmuje telewizja… ale tak naprawdę cała ta teatralna trupa, tylko gra rolę napisane dla nich przez scenarzystę, który zza kulis przedstawieniem reżyseruje!

Polski teatr polityczny rozpoczął swoją działalność przy tak zwanym „okrągłym stole”. Wynajęci przez pana Kiszczaka aktorzy udający „opozycję demokratyczną”, (w rzeczywistości tajni agenci SB i Wojskowych Służb Informacyjnych), odegrali dość wiarygodnie spektakl dla gawiedzi mający ją przekonać, że oto komuniści – ot tak sobie – oddają władzę… demokratom. Ponieważ z jakiś powodów na utrzymaniu takiej iluzji faktycznym władcom Polski (czyli służbom specjalnym III RP, w które przekształciły się SB i WSI) nadal zależy, więc przedstawienie trwa w najlepsze, zaś gawiedź bierze fikcję za rzeczywistość i nawet włącza się spontanicznie do teatralnej szopki, skacząc do oczu albo „PIS-dzielcom” (jeśli jest to gawiedź wykształcona i z wielkich miast), albo „PO-jebańcom” (jeśli gawiedź reprezentuje moherów ze wsi i miasteczek), podobnie jak teatromani ze społecznego awansu, chcieli spuścić wpierdol aktorom grającym rolę różnych typków spod ciemnej gwiazdy.

W tym czasie, gdy ogłupiała publika emocjonuje się tandetnymi skeczami odgrywanymi na scenie politycznej przez przeróżnych obwiesi, reżyserzy tej tandety uwijają się jak w ukropie… w szatni, plądrując płaszcze pozostawione przez widzów. Gdy już spektakl dobiegnie końca i publika uda się do szatni, ze zdumieniem odkryje, że ktoś im dmuchnął płaszcze, marynarki, futra i kożuchy. Co poniektórzy, gdy spojrzą w lustra odkryją, że w czasie spektaklu gdy oni gwizdali na PIS-dzielców lub PO-jebańców, jakiś złodziejaszek pościągał im portki, litościwie pozostawiając ich w samych tylko gaciach!

I dopiero wówczas polska gawiedź uświadomi sobie, że specjalnie przygotowany dla nich spektakl teatralny pod tytułem „PIS-dzielcy naparzają PO-jebańcow, albo odwrotnie”, to tylko teatralna, tandetna farsa, zaś prawdziwe jest tylko to, że oto stoją oni wszyscy z gołymi dupami, ograbieni ze wszystkiego!

Jak podał Narodowy Bank Polski, rzeczywiste, sumaryczne zadłużenie polskiego państwa wynosi już… 3 biliony złotych, choć oficjalnie polski rząd przyznaje się do… 750 miliardów, resztę długów sprytnie zamiatając pod dywan!

Szanowny polski kmiocie, PIS-dzielcu, PO-jebańcu, bądź niezrzeszony: już stoisz z gołą dupą tylko jeszcze tego nie zauważyłeś, zamroczony propagandą sączoną w mediach od rana do wieczora, ogłupiony i otumaniony w teatrze politycznych urojeń!

I  CO ŚMIESZNIE BYŁO WCZORAJ PODCZAS OBRAD ???

A MI NIE WESOŁO MI WSTYD ZE GUMA W MAJTKACH WŁADIMIRA PUTINA MA MIEŚCI WIĘCEJ ROZUMU NIŻ 40 000 000 POLAKÓW

spożadził mizia

66 thoughts on “WCZORAJ WAS OKRADLI !!! na waszych oczach.. PIĘKNY SPEKTAKL POPIS W SEJMIE – do pawłowicz – sprzątaj babo do kaczyńskiego siadaj kurduplu -A WSZYSTKO PO TO ZEBYSCIE NIE ZAUWAŻYLI JAK WAM 300 miliardów zł ukradli

 1. Uwolnieni z niewoli mentalnych kajdan niewiedzy i strachu na obszarze Niemiec coraz to wiecej ludzi bezposrednio odpiera bezprawie w wykonaniu pacholkow i psow systemowych z kryminalna energia szantazujacych i okradajacych niedoinformowanych !

  Pare razy juz zachecalam i teraz znowu zachecam do aktywnego przeciwdzialania w bezposrednich spotkaniach z samowolnymi terrorystami na rozkazy „nie -rzadu”, bo nikt tego za nas nie zrobi !!!

  W tym filmie widac, jak juz bez strachu przed roznymi typami w mundurkach czy komornikach w cywilu zada sie od nich na pierwszym miejscu waznego prawnie dowodu na prowadzenie swej „dzialalnosci” i ktorego to nie moga przedstawic, bo go po prostu nie maja, jak i tak samo nie sa w posiadaniu zadnego prawnie podpisanego „wyroku” przez sedziow czy innej anonimowej „wladzy” administracyjnej i co oczywiscie dotyczy obszaru Polski !!!

  http://brd-schwindel.org/der-widerstand-der-bevoelkerung-waechst-immer-mehr-angebliche-amtshandlungen-platzen/

  Bezprawny jest tez sciagany haracz podatkowy przy zakupach czy w uslugach, gdzie powinno sie uiszczac tylko sume netto wyszczegolniona na rachunku po odciagnieciu sumy na przekor temu zlodziejskiemu „przepisowi” w kazdej kasie i zainstalowanym na dodatkowe ograbianie ludzi oprocz tez bezprawnych haraczy sciaganych z pensji czy z rent albo z emerytur.

 2. Zeby nie bylo juz zadnych watpliwosci co do tego, w czyich chciwych mackach maja wyladowac rowniez lasy polskie, to podaje dowod rejestracyjny tego glownego „bazaru” na Polske zwanego sejmem, w ktorym odbywaja sie przeciez „niewidzialnie” z kamuflazem „ustaw” na podstawie bandyckiego „prawa” wszelkie zlodziejskie sztuczki papierowe lacznie z akrobatyczna retoryka strasznych pajacow poprzebieranych za „politykow” i jakoby reprezentujacych obywateli polskich (p)oslow :

  UPIK® Record – L
  L Registered company name KANCELARIA SEJMU
  Non-registered name or business unit
  L D-U-N-S© Number 367462962
  L Registered address Wiejska 4-6
  L Post code 00 489
  L City Warszawa
  Country Poland
  W Country code 597
  Post office box number
  Post office box town
  L Telephone number 226942500
  W Fax number 226941446
  Name primary executive
  W Activity (SIC) 9111 ( !!!!!!!!)

  Najwieksze zbrodnie popelniane sa na biurkach „politykow” i „klerykow” !

  Naprawde powiadam Wam, ze warto skupic sie na tych organizacyjnych kluczach rejestracyjnych, ktore sa niepodwazalnymi DOWODAMI na zorganizowana ponadnarodowo mafie bankstersko – watykanska i kiedy PRAWDA uwalnia z sieci mentalnych klamstw czyli „wiary” w zydowski teatr polityczno – religijny, no to juz jestesmy za pomoca tych kluczy UWOLNIENI z kajdan zniewolenia i paralizu umyslowego spowodowanego propaganda roznych „wybrancow – przebierancow” i ich skorumpowanych pozytecznych idiotow !!!

  Ponizej wyjasnienie klucza dzialalnosci „sejmu” ” Activity” 9111 ze skrotem SIC – System Industry Code i nie trzeba prawie wcale znac angielskiego, zeby zrozumiec, ze bandyci swiatowi nazywaja miedzy soba swoja szczegolowo zaplanowana niszczycielska dzialalnosc SYSTEMEM PRZEMYSLOWYM grabiezy i mordow na calym prawie swiecie !!!

  Ta „aktywnosc” sejmu czyli grupa „przemyslowa” 911, to wykonawcze biura „egzekutywy” guwernerow wraz z innymi hochsztaplerami wykonujacymi pod plaszczykiem „demokracji” kolejne „egzekucje” prowadzace do niszczenia dobytku materialno – kulturowego i do wywlaszczenia prawowitych dziedzicow z ich ziemi !!!!

  Industry Group 911: Executive Offices
  9111 Executive Offices

  Offices of chief executives and their advisory and interdepartmental committees and commissions.

  Advisory commissions, executive
  City and town managers’offices
  County supervisors’and executives’offices
  Governors’offices
  Mayors’offices
  President’s office

  Trzeba przestac sie bac tych bandyckich pajacow na scenie polityczno – religijnej, wlaczyc myslenie i wspolnie zwalczyc ich wlasnie tymi ich wlasnymi „kluczami”, ktore ich ponadnarodowo lacza z ulatwieniem „wspolpracy” w zabijaniu gojow i grabiezy ich calego dobytku.

  Jest to nasze wspolne „byc albo nie byc” bez zadnych zgnilych kompromisow w „panstwie polskim” czy jakiegokolwiek paktowania z sitwa oblakanych zadza „wladzy” swirow chcacych pozrec caly swiat z pozostawieniem paru milionow zaczipowanych niewolnikow, zeby laskawie mogli uslugiwac zlodziejsko sprytnym „panom” bez napletka, ale za to w myckach na ich psychopatycznych lbach .

  ” Rozdziobuja nas kruki wrony” , zydowscy przebierancy i zdrajcy !

  Tylko cud otwarcia oczu i umyslow przegania te nienasycone ludzka krwia dwunozna bestie czlekoksztaltna w niebyt, na smietnik „sztuki teatralnej” pejsatych lichwiarzy i kramarzy chorob, biedy i smierci :

  http://nie.com.pl/wp-content/uploads/2014/12/Kierus-smok-wawelski-2.jpg

 3. zatem nie zmieniło się. nie zmieniło właśnie dlatego, bo nie zdołali przegłosować szkodliwego zapisu, pozornie chroniącego lasy, a faktycznie otwierającego furtkę do prywatyzacji lasów na podstawie przyszłej osobnej ustawy, w której właśnie miałyby być zdefiniowane owe „uzasadnione cele publiczne”. taki właśnie nowy zapis w konstytucji nie przeszedł, bo na szczęście zabrakło platfusom 5 głosów. przy czym PiS zgłosił wcześniej wniosek o zapis o bezwzględnym zakazie prywatyzacji lasów bez żadnych wyjątków, który to wniosek natychmiast odrzuciła koalicja PO-PSL. ja wiem że to skomplikowane i nie każdy jest w stanie ogarnąć. proponuję parę razy w spokoju przeczytać i przeanalizować. jak ktoś umie takie wypasione forum zrobić i takie elaboraty wypisywać (włącznie z researchem tow. Millera) to powinien sobie poradzić. chyba że doskonale rozumie, tylko celowo sieje zamęt i dezinformację.

  1. akis tuman mi to wkleja na fejsbuku pod artem
   „Sejm nie zdołał zmienić konstytucji. Zmiana, której nie przyjęto, stanowiła, że lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym z wyjątkiem uzasadnionego celu publicznego. W głosowaniu za zmianą opowiedziało się 291 posłów, 150 było przeciw, do większości konstytucyjnej zabrakło pięciu głosów. Ustawę o zmianie konstytucji Sejm uchwala większością co najmniej 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów.”

   Artykuł opublikowany na stronie: http://naszdziennik.pl/…/119287,zapis-o-lasach-nie…

   TO MU ODPISAŁEM „z wyjatkiem uzasadnionego celu publicznego „ A WIESZ TY ĆWOKU ŻE UZASADNIONY CEL PUBLICZNY MOŻE POJAWIĆ SIĘ NAWET JUTRO RANO ??? to tylko decyzja aby ogłosić ze zaistniał UZASADNIONY CEL PUBLICZNY …a jaki ? / a tajny !!!

   GOSTEK SIĘ ZAMKNĄ 🙂 !!!!!!!
   ps czy tym ludziom trzeba tłumaczyć przykładami proste teksty w stylu „co artysta miał na mysli ”

   KATASTROFA !!!!! PUSTAKI

 4. no więc nie ma tego wpisu o wyjątkach określonych w ustawie bo na szczęście NIE przeszedł. nie dociera? czy coś z logiką się poprzestawiało?

  1. CZY TY JESTES …………….

   „Odrzucono też wniosek o uzupełnienie porządku o obywatelski wniosek o poddanie pod referendum ogólnokrajowe sprawy przyszłości Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe i Polskiej Ziemi.” cytat z art. onetu całośc w linku poniżej

   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sejm-uchwalil-budzet-na-2015-rok/tvjf5

   NO CZYLI STAŁO SIĘ ODRZUCONO WNIOSEK POPARTY 2 500 000 PODPISÓW O PRZEPROWADZENIU REFERENDUM W SPRAWIE PRYWATYZACJI LASÓW PAŃSTWOWYCH , ZNACZY TO ZE PETYCJA POPARTA 2 500 000 PODPISÓW RZĄDAJACYCH REFERENDUM ODRZUCONO

   PRETENSJE DO ONETU JAK COŚ NIE PASI

   P.S

   MASZ PROBLEMY ZE ZROZUMIENIEM KILKU ZDAŃ ? A MOZE CHORY JESTEŚ ?

   1. Piszecie o dwóch odrębnych wnioskach. Jeden dotyczył zmian w Konstytucji a drugi przeprowadzenia referendum. Ten pierwszy, o zmianach w Konstytucji został odrzucony, nie wprowadzono żadnej zmiany w zapisie konstytucyjnym. Referendum nie zostało rozpatrywane, jak na razie.

    1. Tak jak piszesz Anno. Nie wiem komu zależy na takim zamieszaniu teraz – jedni pisza ze przeszlo, drudzy ze nie Wyglada na to, że większość nie ma pojęcia o co chodzi. Kazdy pisze inaczej. A nad wszystkim dominuje poslanka Pawlowicz. To juz nie tyle cyrk, teatr ale psychiatryk.

 5. Oczywiscie ten caly teatr „dla ubogich na duchu”, choc dobrodusznych i naiwnych Polakow jest zarejestrowany jako firma w Waszyngtonie z namiarami podanymi ponizej wraz z nazwiskiem „szefa”- Miller Leszek i z dokladnym opisem klucza „dzialalnosci” SIC 8741 na okupowana przez zydowskich aktorow i geszefciarzy Polske !
  Patrzcie jaka to moze byc „firma”, skoro w jej rejestracji brakuje numeru telefonu, faksu i skrzynki pocztowej !

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname URZAD RADY MINISTROW
  W Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil URM
  L D-U-N-S® Nummer 422518191
  L Geschäftssitz Al. Ujazdowskie 1/3
  L Postleitzahl 00 583
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  Telefon Nummer
  Fax Nummer
  W Name Hauptverantwortlicher Miller Leszek
  W Tätigkeit (SIC) 8741

  Department of Labor
  A to Z Index | Newsroom | Contact Us | FAQs | About OSHA
  OSHA
  Bookmark and Share QuickTakesNewsletter RSS FeedsRSS Feeds

  We Can Help What’s New | Offices OSHA logo

  Home
  Workers
  Regulations
  Enforcement
  Data & Statistics
  Training
  Publications
  Newsroom
  Small Business
  Anti-Retaliation

  Division I: Services
  Major Group 87: Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services

  Industry Group 874: Management And Public Relations Services
  8741 Management Services

  Establishments primarily engaged in furnishing general or specialized management services on a day to day basis and on a contract or fee basis. Establishments in this industry do not provide operating staff. Management and operation of a business, where operating staff as well as management is provided, is classified according to the activity of the establishment managed.

  Administrative management services
  Business management services
  Circuit management services for motion picture theaters
  Construction management
  Motel management services
  Office management services

  [ SIC Search | Division Structure | Major Group Structure ]
  Freedom of Information Act | Privacy & Security Statement | Disclaimers | Important Web Site Notices | International | Contact Us
  U.S. Department of Labor | Occupational Safety & Health Administration | 200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210
  Telephone: 800-321-OSHA (6742) | TTY
  http://www.OSHA.gov

  Wszystkie wiec ministerstwa i podlegle im urzedy administracyjne, sady, partie, koscioly , itp. sa tak samo zarejestrowane na powyzszym adresie w Waszyngtonie i to oczywiscie bez wiedzy i zgody „skazanych” na ograbienie z wycienczeniem i likwidacje fizyczna „wyborcow”, ktorym tylko wydaje sie ta iluzja polityczno – religijna „demokratycznym panstwem prawa” !!!, a w ktorym to w bialy dzien, zza biurek zydowskich aktorow grajacych „wladcow” dokonywana jest bezczelna kradziez wszelkiego majatku narodowego i dziedzicznych dobr naturalnych Polakow !!!

  Tak zwane „Ministerstwo Zdrowia” i NFZ ( Narodowy Fundusz Zgonow) serwuje wszelkie „zdobycze” wspolczesnej inkwizycji zwanej „zachodnia medycyna” do masowego ludobojstwa gojow „czasow pokojowych” oczywiscie zgodnie wspolpracujac z „Ministerstwem Sprawiedliwosci” :

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO ZDROWIA
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 367462863
  L Geschäftssitz Ul. Miodowa 15
  L Postleitzahl 00 246
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 226349440
  W Fax Nummer 226352487
  W Name Hauptverantwortlicher Arlukowicz Bartosz
  W Tätigkeit (SIC) 9431

  Oczywiscie nie tylko Polska ulegla erozji i wyludnieniu wskutek odwiecznych „wystepow” najlepszych czyli zydowskich aktorow !!!
  ( Friedrich Nietzsche)

 6. nie wiem co z was za piąta kolumna, ale czy was pojebało całkiem? przecież platfusom nie udało się zmienić Konstytucji. nie będzie w niej punktu o tym, że lasy wolno prywatyzować jeśli pozwala na to odpowiednia ustawa. nie udało się wyrzucić do kosza 2,5 mln głosów w sprawie referendum. i to właśnie dzięki PiSowi. na razie nic w sprawie lasów się nie zmieniło.

  1. NIC NIE ZMIENIŁO CZYZBY ???

   !!!!! oto rozumowanie Polaka – jakis tuman mi to wkleja na fejsbuku pod artem
   „Sejm nie zdołał zmienić konstytucji. Zmiana, której nie przyjęto, stanowiła, że lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym z wyjątkiem uzasadnionego celu publicznego. W głosowaniu za zmianą opowiedziało się 291 posłów, 150 było przeciw, do większości konstytucyjnej zabrakło pięciu głosów. Ustawę o zmianie konstytucji Sejm uchwala większością co najmniej 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów.”

   Artykuł opublikowany na stronie: http://naszdziennik.pl/…/119287,zapis-o-lasach-nie…

   TO MU ODPISAŁEM „z wyjatkiem uzasadnionego celu publicznego „ A WIESZ TY ĆWOKU ŻE UZASADNIONY CEL PUBLICZNY MOŻE POJAWIĆ SIĘ NAWET JUTRO RANO ???

   GOSTEK SIĘ ZAMKNOŁ 🙂 !!!!!!!
   ps czy tym ludziom trzeba tłumaczyć przykładami proste teksty w stylu „co artysta miał na mysli ”

   KATASTROFA !!!!! PUSTAKI

   1. Ale jak wczoraj w sejmie Leśnicy się cieszyli,jakby myśleli że wszystko jest po ich myśli.Chyba że tam byli tacy co nawet jak sprzedane zostaną lasy dostaną wysokie odprawy to się cieszą na pokaz.

   2. Wypisz wymaluj coś dla tego gostka również, ale i nie tylko, bo zaczyna się szczepionkowo i zamienia się politycznie mocno. Wiem, że przewijały się podobne tematy, ale na ten polski dokument nie trafiłem (przeoczyłem) 90 minut po Polsku:

    1. Znamy to doskonale…szczęśliwie moja wnuczka uniknęła szczepień dzięki takim filmikom,jest zdrowa,świetnie sie rozwija i ma już 8 lat.Dag.

   3. Ja, to się zdumiewam, że ty Mizia przypuszczałeś, sądziłeś, gdybałeś, rozważałeś, antycypowałeś, że stanie się inaczej.
    Nie stało się i się jeszcze nie stanie, nie ma w przyrodzie takiej możliwości a historia uczy, że tzw. własność to jedynie papier. Własność jest własnością jedynie w rękach silnego i groźnego właściciela, takiego, któremu można skoczyć na….
    Własność w III RP nie istnieje, wytłumaczył mi to nawet pewien arab, który z obawy o życie i zdrowie uciekł z Libii i schował się w Polsce. Otrzeźwiał już po 2 miesiącach, że nie jest to kraj w którym zarzuciłby kotwicę, właśnie z uwagi na brak własności w rozumieniu własności: narodowej, gminnej, społecznej, czy wreszcie prywatnej.
    Oświecił mnie, że w Libii, gdzie się urodził takich durnot nie ma, jak w Polsce a Europa nie jest lepsza.
    Filozoficznie dodał, że aby państwo miało jakiś fundament istnienia jest nim precyzyjne określenie własności.
    Czy ktoś może powiedzieć, że coś ma i tym włada w Polsce? Nie! Ma jedynie konstytucyjnie zagwarantowane prawo do odsprzedaży tej tzw. własności. Ta własność podlega cały czas prawom roszczeniowym tzw. osób trzecich a to w formie podatków, zgód na zabudowę, wyburzenie, zasadzenie, zasianie, zbieranie. Spróbuj coś znaleźć, wykopać na działce lub zamurowane w swoim domu. Spróbuj wywieźć portret swego pradziadka namalowany 100 lat temu, biżuterię rodową.
    Okaże się, że to nie twoje. Nie władasz tym a za pozór tego władztwa ciągle sypią się na ciebie obywatelu jakieś haracze.
    Dlatego, powiem krótko; nigdy nie byliśmy właścicielami niczego na obszarze III RP cały czas ulegaliśmy złudzeniu władania.
    Możemy natomiast być właścicielami w przyszłości, jeśli urwiemy łeb potworowi, który się tu rozpanoszył a nie będziemy go reformować i traktować jak partnera i obiekt dialogu.

    A bloga nie kasuj. Przyda się.

    1. Świetny traktat o własności.Też tak myślę.Czyli żyjemy złudzeniami,że coś tam niby mamy,że obowiązuje nas przestrzeganie prawa i władza też będzie go przestrzegać,że mamy konstytucję,która obowiązuje każdego….szkoda gadać..wszystko jest na opak…jeżeli mieliśmy jeszcze jakieś złudzenia ,to Mizia i ten blog skutecznie otworzył nam oczy.Nic nam nie pozostaje,żeby się chociaż lekko znieczulić w tym okropnym dniu ,tylko zgrzewka piwa moze nam pomóc.Dag.

     1. Str 25 „Jak co roku podczas zimy, gdy pada śnieg, wyjeżdżam do ciepłych krajów. Tym razem pojechałem do kraju arabskiego. Zdziwienie moje nie miało granic, gdy wjeżdżając do Arabii, ubrany w strój arabski i specjalny czepek na głowie, zostałem rozpoznany jako Polak.
      Krzyknęli do mnie: Szalom mulanda! – pokazując ruchami paluszków pod brodą, co oznacza: jak się masz Żydku z Polski!.
      Tam jest mój znajomy, Mohamed Ibn Karnab, którego pojechałem odwiedzić. Okazuje się, że oni wiedzą więcej, co się dzieje w Polsce niż my.
      Mahomet powiedział mi: „Do was w ciągu 2 lat przyjechało ponad 80 tysięcy Żydów, pod przybranymi nazwiskami i ciągle jest u was to samo. Będą się upominali o swoje domy”. „Skąd ty to wiesz Mahomet?” – zapytałem.
      Życie w rejonie Morza Martwego już im obrzydło. W związku z tym, uciekną z tego miejsca. Wiele razy przyjeżdżają do Polski po cichu, tak, żeby nikt nie wiedział. Na waszym cmentarzu Żydowskim w Warszawie, nie ma takiego dnia, żeby nie było Żydów, którzy się modlą. Zobacz ile Żydów przyjeżdża na Kierkut w okolicach Cmentarza Bródnowskiego.
      Czy ty tam byłeś kiedykolwiek? Nie.
      To skąd wiesz, że istnieje jakikolwiek Cmentarz Bródnowski i jakiś Kierkut koło cmentarza?
      Ja ci nie będę mówił, skąd wiem, ale powiem ci, że wielu Żydów przyjeżdża do was. My patrzymy krytycznie na to, że wasze społeczeństwo ich toleruje. Przyczyną wszystkiego jest król Kazimierz.
      Skąd ty to wszystko wiesz, skąd masz taką olbrzymią wiedzę na temat Polski. Szokujesz mnie Mahomet do tego stopnia, ze nie wiem, co powiedzieć.
      Co ty możesz powiedzieć, skoro we własnym kraju siedzisz i nie wiesz, co tam się dzieje. Zobacz ilu Żydów jest w rządzie. Mam ci ich wymienić? To by zabrało trochę czasu, wiele czasu. Ponad 120 Żydów tańczy dookoła waszego Sejmu i robi z was durniów. Spotykają się zazwyczaj w Teatrze Żydowskim. Czy oni przychodzą na spektakle teatralne? Pomyśl, a na jakiej zasadzie figuruje wszędzie Gwiazda Dawida?
      Nie rozumiem cię. Może byś mi powiedział bardziej szczegółowo coś na ten temat.
      W Stanach Zjednoczonych istnieje organizacja żydowska. Spotykają się na specjalnych, tajnych masońskich naradach. W waszym kraju i w krajach ościennych podejmują decyzje, kto gdzie i co ma robić. To jest tajna organizacja, której nikt do tej pory nie rozpoznał, a ona decyduje o chwytach masońskich w poszczególnych krajach.
      A co ma wspólnego z tym Gwiazda Dawida – mówię?
      To jest wytyczna dla Żydów w tym kraju. 6 najważniejszych ośrodków w państwie powinno być obsadzonych przez Żydów. Jeżeli jest możliwe to: prezydent, Minister Skarbu, wszystkie najważniejsze organy państwowe, sądownictwo, podlegają nadzorowi żydowskiemu. Teraz to ty pojedziesz do Polski, a ja tu zastaje w Arabii. Tu oglądasz piękne rybki w jeziorze Dahab, a w kraju czekają na ciebie rekiny, barakudy, które rozszarpują na kawałki. Wiesz, że jesteś, ale nie istniejesz. Oni za ciebie podejmują decyzje, ile masz zjeść, ile masz wydać pieniędzy. Oni decydują o twoim istnieniu.
      Rany boskie , co ty wygadujesz Mahomet!
      Ty myślisz, że u nas jest inaczej? Zobacz jak religia odcisnęła piętno w umysłach naszych ludzi. Codziennie rano jak się budzisz, to jest 5 czy 6 zwariowanych idiotów, którzy drą się na szczytach; Allah akbar Bismillach Hamdu Lach! Śpiewają swoje pieśni i spać nie można. Cały dzień tak. Oni nic nie robią. Nie sieją, nie orzą, tylko handlują słowem Bożym. To nie jest Słowo Boże, to jest ich wymysł. Oni ogłupiają cały naród. Czy u ciebie jest inaczej?
      Nie jestem katolikiem więc się nie orientuję.
      Orientujesz się świetnie, tylko nie chcesz poruszać tego tematu. U mnie w kraju jest grupa ludzi zajmująca się konkordatem.
      Co to jest konkordat?
      Umowa między państwem a grupą księży. Więc widzisz, między państwem rządzonym przez Żydów a grupą księży. Czy Ty wiesz, ilu biskupów w Polsce jest pochodzenia żydowskiego? 63 osoby z episkopatu w Polsce to Żydzi.
      O rany Boskie!
      Dlaczego ty mówisz „o rany Boskie”? Czy ty jesteś zdrowy na umyśle? Czy wiesz że religia chrześcijańska i mahometańska pochodzą z tego samego pnia judaizmu?. Jesteśmy odszczepieni przez Mahometa jako sekta od judaizmu.
      Sekta?
      Tak, wyobraź sobie, że w Iraku niejaki Isu Ibm Marian stworzył sektę chrześcijańską, a potem Mahomet uczynił to samo parę lat później. Czy zdajesz sobie sprawę, że jest to jedna i ta sama religia, tylko inaczej nazwana. Czy nie święcą cię przymusowo wodą, robiąc z ciebie wariata już na początku twojego życia?
      Skąd ty to wiesz? Mówisz jakbyś siedział w Polsce całe życie!
      Wiele rzeczy wiem, o których wam się nie śniło! Wasz kraj będzie przechodził upadek. Będziecie pomiotem gospodarczym. O, to ja już wiem. Popatrz ilu Żydów jest w Niemczech, w Holandii, w Belgii, ilu w Instytucjach Unii Europejskiej!
      O rany Boskie, co ty mówisz!
      Znowu powtarzasz „rany boskie”, tym samym wspominając Żyda, który przeżył ukrzyżowanie. Nie ukrywaj, że nie wiesz, iż twój Żyd umarł w Kaszmirze.
      To taki odruch z tym, o rany Boskie!
      Jutro wybieramy się na wycieczkę do Beduinów. (…)
      Tylko nie poruszaj tematów religijnych, bo oni są tak samo tępi, jak twoi rodacy. Mają wyprane mózgi. Staraj sie skonsumować to co dostaniesz, ale nie zaczynaj poruszać tematów religijnych. Czy ty nie wiesz, ze wiek XVI-ty, to wiek emigracji Żydów do Polski? Przez 4 wieki Żydzi zrobili z Polski Ziemię Obiecaną. Zagospodarowali wasze umysły i kieszenie. Zrobili z was „osiłków” do tego stopnia, że nie wiedzieliście czy to są wasze ulice, kamienice. To jest stare powiedzenie Żydów „wasze ulice, nasze kamienice”. (…)
      Wędrując po plaży zastanawiałem się, skąd on ma takie informacje. Przecież w Warszawie nie wiemy tylu rzeczy, o których on mi opowiadał. Więc musi mieć jakieś źródła informacji. W Polsce muszą być jacyś mahometanie. To oni zbierają informacje i je przekazują. Zastanawiałem się jak nisko upadła nasza kultura, że my nic nie wiemy o tym, co się dzieje w naszym własnym kraju. (…)
      Wstydziłem się zapytać Mahameta o dalsze informacje, co dzieje się w Polsce. Nie zaczynałem tematu, dopóki nie nadarzyła się kolejna okazja. (…)
      Powiedz mi co czeka te kraje ościenne,jak Polska?
      To ty nie wiesz? – zapytał zdziwiony. Będziecie pomiotem gospodarczym – odpowiedział. To jest szajka Żydów międzynarodowych. Oni będą wami pomiatali. Nie będą rozwijali u was żadnego przemysłu, bo stanowiłoby to dla nich poważną konkurencję. Do tego stopnia, że mogą wykupywać całe fabryki i je zamykać, tak by swoje produkty przysyłać do Polski. W ten sposób następuje degradacja polskiej gospodarki. Sam widzisz. Polacy nie mają pracy, słabo zarabiają, a to powoduje stagnację gospodarczą. Stopa bezrobocia ciągle wzrasta, a tam gdzie jest wzrost bezrobocia, istnieje zagrożenie kryminalne. Ludzie imają się wszystkich możliwych sposobów, żeby zdobyć pieniądze. Telewizja informuje o jednej milionowej części, tego co dzieje się w Polsce. Opowiadają o historii, o tradycji, o zabytkach. Nie mówią oczywistej prawdy, że w waszym kraju znajdują się organy sądownicze najbardziej skorumpowane na całym świecie. Normalna sprawa sądowa toczy się niejednokrotnie 12- 14 lat. Czasami zdarza sie, że ludzie, którzy założyli sprawę, umierają, a sprawa nadal pozostaje nie załatwiona.
      Mówię ci Mahomet, ty masz dar, o którym nawet nie wiesz. Ty na odległość potrafisz rozpoznać nie tylko, co się dzieje w Polsce, ale także w każdym Polaku. Czy wiesz ile pieniędzy wyszło z Polski? Grube miliardy lokowane w różnych częściach świata, krajach ościennych i krajach daleko położonych. Izraelskie służby wywiadowcze dobrze wiedzą, gdzie Polacy rozprzestrzenili pieniądze. Mają świetnie zorganizowaną informację odnośnie przelewu tych pieniędzy. A wy patrzycie w telewizję i nic nie rozumiecie. Rabują was i oddziaływają na wasze umysły.
      A u was to tak się nie dzieje?
      U nas jest jeszcze gorzej! Zapytaj Muzułmanina, czy należy do grupy Szeitów czy Sunnitów.
      Gdy byliśmy na posiedzeniu u Beduinów jeden z nich mówił bardzo dobrze po angielsku więc go zapytałem: „ Czy twoje plemię należy do grupy Szeitów czy do Sunnitów?”.
      On zrobił wielkie oczy i powiedział: „…nie wiem o czy pan mówi!” Kręcił głową i nie wiedział co odpowiedzieć.
      A czy wiesz kto to była Fatima?
      Żona Mahometa.
      A kto to Mahomet?
      Nasz prorok.
      Więc jak nazywa się plemię, które wywodzi się od Mahometa.
      Cisza Parę sekund gapił się na mnie i nie umiał odpowiedzieć na podstawowe pytania. U nich mahometanizm tak wycisnął piętno na mózgach, jak u nas katolicyzm. Mahomet spojrzał na mnie porozumiewawczo i przyglądał się dalej. (…)
      Widzisz, u nas jest tak samo jak i u was. Religia stanowi nieodłączny ton społeczeństwa, które nie myśli. Przez tyle wieków wpajano im bzdury, które nie mają racji bytu. U was jest inaczej?
      Tak samo. Wasz Kościół robi to samo i stwarza takie same historie. (…)
      Wszyscy patrzą na to wszystko przez XXI wieków, a mózgi ich są w XVI wieku.
      Ty jesteś proroczy człowiek. Jeżeli wiesz tak wiele, to powiedz proszę co powinniśmy zrobić, żeby pozbyć się tego niechcianego, cuchnącego towaru.
      Tak łatwo się go nie pozbędziesz. Patrz, co się dzieje. Konkordat zabiera wam kupę pieniędzy do Watykanu. Zobacz, ilu u was jest księży w kraju i porównaj to z krajami ościennymi. Powiedz, co należałoby zrobić.
      Popatrzył na mnie skośnym okiem i powiedział: wy się tego tak szybko nie pozbędziecie! Czego?
      Po pierwsze: zażydzenia kraju – jest tak duże, że musicie mieć mocnego przywódcę. Hitlera?
      Hitler też był Żydem. Pozbycie się Żydów to bardzo trudne zadanie. W pierwszej kolejności powinniście zająć się klerem. Kler łatwiej opanować. Gdyby który z waszych przywódców dostał się do władzy powinien zawiesić Konstytucję, rządzić dekretami, odłączyć się od Unii Gospodarczej – to wam nic nie daje! Najpierw wpłacacie wiele pieniędzy, a potem oni decydują, co z nimi zrobić. To jest paranoja! Oni kontrolują, ile macie produkować, a w ten sposób nie zlikwidujecie bezrobocia.
      Polacy powinni handlować ze wszystkimi, gdzie się da i jak się da, tak jak to robi nasza Arabia, pozwolić na otwarcie nowych zakładów pracy. Między produktem wyprodukowany do sprzedaży a produktem gotowym dla klienta, jest duża grupa ludzi żerujących na tym. Należy zlikwidować to! U was to tak jest z węglem. Ile u was kosztuje węgiel? Według mojego rozeznania wydobycie kosztuje 90zł za tonę, a w sprzedaży 450-500zł. Gdzie te pozostałe złotówki? Za tym stoją pośrednicy – należałoby ich zlikwidować; wszystkich cwaniaków – dyrektorów, którzy zarabiają więcej niż przeciętny obywatel. W drugiej kolejności należałoby się zając klerem. Jak my obliczamy to 1/5 budżetu idzie do Watykanu. Kler jest waszą zarazą.
      A co byś zrobił?
      Bardzo prosto bym to zrobił. Jeżeli jest przedstawicielem Watykanu, to powinien mieć paszport watykańskie. Należy zamknąć wszystkie ich imprezy rozrywkowe w państwie. Niech Watykan taką armię wyżywi. Ale wówczas społeczeństwo się obrazi. Należy zrobić tak jak kraje zachodnie. Tamtejsi księża są na pensyjce. Muszą objechać parę świątyń i dać lekcję religii. Wszystkie ewentualne opłaty załatwia gmina.
      Tak, jak byś po mnie powtarzał!
      Tak, jak byśmy byli jednego pochodzenia, nasze umysły są jednakie! Jest tylko jedna rzecz inna: my myślimy i realizujemy, a wy tylko myślicie i gadacie, a nic nie robicie.
      W tym momencie masz rację. Trudno zrozumieć ludzi, którzy myślą jak w XVI w. Ci ludzie chodzą do Kościoła i słuchają tego wszystkiego, co ksiądz mówi z ambony. I pieniążki lecę do Kościoła. Kler za te pieniądze robi interesy w Polsce. Własny aparat propagandowy mają rozbudowany do tego stopnia, ze mają własną telewizję, własne radio oraz ośrodki szkoleniowe. Należy jak najszybciej odsunąć tych ludzi od żerowania na „polskim ciele”. Polacy są biedni, nie maja pieniędzy na leki, a mimo wszystko zanoszą ostatnie pieniądze do księdza, który pławi sie w dobrobycie i w zachciankach seksualnych.
      Następnego dnia miałem pojechać do Dahab. Mahomet dał mi duże pudło w prezencie. Pytam: co to jest?
      Otworzysz – zobaczysz.
      Patrzę, w środku jest długi miecz. Ładnie rzeźbiony, owinięty w piękny dywanik.
      Teraz masz oręż! – powiedział. Idź do swego kraju i wytnij te wszystkie wściekłe łby i złodziejskie świnie, które rządzą twoim krajem. Zarówno żydowskie jak i kościelne. Oczyść twój kraj z ludzi, którzy tworzą was pomiotem gospodarczym.
      Łzy zakręciły mi się w oczach. Może to jest dobra myśl – pomyślałem. Może powinienem tak zrobić
      Pojechałem łodzią do Dahab. Sprawdzono mi dokumenty – to już strona egipska. Był akurat autobus na Synaj, do katedry Św. Katarzyny. Pojechałem tam, zrobiłem wiele zdjęć. Widziałem ludzi, którzy żerują na głupocie katolików – mahometan stojących przy wejściu do świątyni, handlujących biuletynami i folderami na jej temat, mimo że są wyznawcami zupełnie innej wiary. W tym samym czasie Muazin wzywa kobiety i mężczyzn do zanoszenia modłów do Allacha. Jedno obok drugiego. Nie mieści mi się to w głowie.
      Akurat szła wycieczka z Polski. Posłuchałem, co przewodniczka wycieczki mówiła na temat krzaka ognistego, który tam się znajdował.
      Wtrąciłem więc: „Proszę pani, takich krzaków, jak tutaj, jest w Kenii parę miliardów. One wydzielają olejki eteryczne i sprawiają wrażenie, ze cała sawanna płonie wieczorami. To samo dzieje się z bożą manną. Tu są glony, które wytwarzają mannę, a tam manowce, które produkują ziarno, które może służyć jako manna.” (…)
      Ten rodzaj krzewów znajduje się nie tylko tu, ale także w wielu dziesiątkach innych krajów, szczególnie w okolicach równika. Państwo mogą przywieźć kawałek takiego krzaczka i posadzić sobie w domu. Wszyscy rozumieją zapewne, ze większość tych zagadnień jest związana z wiarą i poziomem intelektualnym tych ludzi. Ludzie na odpowiednim poziomie intelektualnym wiedzą, że są to bajki historyczne, …”

      str 33 „Nasze państwo jest zwariowane. Mówię panu – piszę książkę „Upiory Świrolandu”, więc niech mi pan podpowie, może coś wpiszę do książki.
      Niech pan sobie wyobrazi, że Bogu jest potrzebne 162000 hektarów na potrzeby Kościoła. Niemożliwe. A czy panu przyszło do głowy, że nasz budżet wydaje 560 milionów złotych na religię? Ponad miliard kosztuje dofinansowanie wszystkich obiektów sakralnych w Polsce.
      Skąd pan to wie?
      Posiadam te wiadomości z zagranicy. W innych krajach wiedzą więcej, co dzieje się w Polsce. Czy pan wie, że księża uzyskują ponad 7 miliardów złotych z działalności handlowej i nie płacą od tego żadnego podatku.
      Ależ to niemożliwe, mówię.
      Możliwe – wówczas pokazuje mi karteczkę z jakiegoś pisma z Anglii, czy ze Stanów Zjednoczonych.
      Jak to jest możliwe, że my w Polsce tak mało wiemy, a na zachodzie wszystko wiedzą. Jak to jest, w Wolnej Europie. Wolna Europa wiedziała, co dzieje się w Polsce, a myśmy nic nie wiedzieli. Nie chciało mi się w to wierzyć, ale gdy zobaczyłem ten artykuł po angielsku, pomyślałem: gdzie ja żyję? To nie jest Polska, to jest kraj wielkiego świra. (…)

      Czy pani wie ile rząd wydaje na Kościół? Pieniądze, które zarabia Kościół w ciągu roku stanowią 1/5 budżetu państwa. Są to pieniądze bez podatku. Większość z nich pochodzi z kieszeni starszych babinek. (…)

      Chodzicie do księdza, całujecie go po rękach, dajecie mu pieniądze i traktujecie go jak Boga. Tak rodzice robili, więc i ja tak robię. A Pani nie przyszło do głowy, żeby tego nie robić? Czy chce Pani nadal znosić te szczury w Polsce?
      Jakie szczury?
      Wszędzie tam gdzie jest kupa szczurów i w rządzie i pośród kleru są puste spichlerze. Czy Pani dali ostatnio podwyżkę?
      Tak dostałam 4 zł.
      A czy wie Pani, że oni wzięli 7 miliardów złotych? Gdyby te pieniądze przeznaczyć dla emerytów i rencistów nie byłaby Pani zadowolona?
      No tak, ale to kler.
      Więc czy im wszystko wolno?
      Zapadła cisza. Kobieta zaczęła sie zastanawiać
      Może i pan ma rację, ale wyraża pan to tak drastycznie.
      A czy oni zachowują się nie drastycznie? – zapytał.
      Ale u nas jest tak tradycja. Tradycja dziesięciny?
      Jakiej dziesięciny?
      Czy Pani nie wie, że w poprzednich wiekach płaciło się na rzecz Kościoła dziesięcinę? Chłop był głodny, nie miał za co wyżywić rodziny, ale musiał co dziesiąty snopek oddać księdzu.
      Tak? (…)

      Inna z pacjentek mówi: „Będziemy mieli Panią prezydentową. Ona tyle fundacji założyła”. A skąd ona miała pieniądze na założenie tych fundacji? Czy pani się coś nie pomyliło?
      Nie, dlaczego, przecież ona rozdaje różne rzeczy potrzebującym.
      Czy ona rozdaje z własnej kieszeni? Ona pełni tylko rolę przekaźnika. Ona z własnej kieszeni złamanego grosza nie dała, a zbiera pochwały i ja wynoszą na szczyty. Biedni ludzie przekazują pieniądze na domy sierot i domy starców. Czy pani wie, że 60% tych pieniędzy idzie do kieszeni wszystkich fundacji, a tylko 40% idzie na rzecz dzieci. Widzę, że pani nie wie, jakie były afery z fundacjami i co tak naprawdę się dzieje. Każdy kto zbiera na fundację, czerpie z tego zyski. Połowa zebranych środków idzie do jego kieszeni, a połowa dla fundacji. To jest świetny interes. Nikt tego nie kontroluje. A powinno sie kontrolować? Owszem, powinno. (…)

      Jeden z pacjentów powiedział: „Słyszałem w telewizji, że na posiedzeniach księży
      i prałatów poważnie zastanawiają sie jak wpływać na ludzkie umysły i jakie techniki stosować aby ogłupić wszystkich ludzi do tego stopnia, żeby im służyli”. Wówczas wywiązała się dyskusja na temat technik wpływania na psychikę ludzka osób prymitywnych, biednych, którzy nie chcą, bądź też nie umieją czytać. Zastanawiano się, jak manipulować tymi ludźmi. Te techniki nie zdają już egzaminu. Ludzie zaczynają odchodzić od Kościoła. Zaczynają zastanawiać się, czy jest sens dawania czegoś na rzecz Kościoła, który w ich oczach jest drapieżny i chciwy. Poszukują nowych technik wpływania na psychikę …(…)

      Jedna z pań zapytała: „Jakby rozwiązałby pan tę kwestię?”.
      Gdybym dostał się na szczyt władzy, błyskawicznie bym rozwiązał ten problem. Ci ludzie podlegają Watykanowi, a więc nic prostszego jak nakazać im zrzeczenia się obywatelstwa polskiego i staliby się obywatelami Watykanu. Każdy z nich powinien mieć paszport watykański. Każdym najmniejszym wykroczeniem z ich strony powinien zajmować się Watykan. (…)

      Dlaczego my wszyscy mamy płacić na Kościoły?
      Jest trudno to zmienić, bo oni są wszędzie. W sądownictwie, w Sejmie i w Senacie. Upadają wszystkie kliniki i szpitale, a czy kler jest tam potrzebny? Czy kapelani są niezbędni w armii? To są dodatkowe wydatki, to wszystko kosztuje. Czy modląc się do Boga Jahwe coś zyskujemy? Codziennie wielu niewinnych i bezdomnych ludzi ginie, a on nawet nie kiwnie palcem. (…)

      A za tą własną głupotę musicie ciężko płacić!
      Owszem, płacimy, ale to jest pewien element tradycji polskiej.
      Niech pani się uwolni od tradycji, a będzie pani normalnym człowiekiem. Korzystacie z internetu, macie samochody prowadzicie interesy a wasze mózgi sa w XVI wieku. Kler oddziałuje na wasze mózgi i wyciska ostatnie soki. Jestem wrogiem Kościoła ze względu na to, że on ogłupia ludzi!
      Ludzie kiwają głowami i mówią: „… to nasz kraj, to kraj naszych dziadów i naszych rodziców. Do czego to doszło. Patrzymy na to wszystko i nic nie robimy”.
      Przyglądam się tym ludziom, którzy się biją w piersi i wiem, że nikt inny nie spowodował tego wszystkiego, tylko oni sami. Ich głupota, ich niechęć do interwencji, ich brak zaufania do innych. To doprowadziło do upadku naszego kraju. To jest piąty rozbiór Polski. Wykupują nasze ziemie, robią, co chcą z naszym krajem. Holendrom i Niemcom wszystko się opłaca, a Polakom na niczym nie zależy. To tylko nasza wina! Nikogo więcej.”

      Dodam jeszcze od siebie: moim zdaniem ci, których w powyższym tekście nazywa się Żydami wcale nimi nie są – są oni po prostu przebierańcami opętanymi na przestrzeni dziejów przez zło (są ucieleśnieniem zła) – i tak należy ich traktować.
      Ich rodakami nie są ani Żydzi, ani Polacy, ani Niemcy czy Brytyjczycy… – oni po prostu nie mają ani rodaków ani swojej Ojczyzny. W razie takiej potrzeby są zdolni sprzedać ojca i matkę i nie ma dla nich żadnych świętości – co udowadnia wielokrotnie historia.

      1. Też tak sądzę.Moja matka ,rocznik 1925 ,gdy żyła,zawsze przy spędach rodzinnych /święta,imieniny,rocznice ślubu i innych/w towarzystwie kilkunastu osób zawsze broniła zwyczajnych żydów.I z tego powodu były różne nieporozumienia rodzinne.Zawsze ich chwaliła,że są rodzinni ,poważnie traktują swoje obowiązki ,kupców prowadzących małe sklepiki /że chciało im się sprowadzać różne drobne artykuły do swoich małych sklepików,aby tylko zadowolić stałego klienta/że poważnie traktowali swoją profesję.Że byli to normalni,zwyczajni ludzie .żyli w zgodzie z Polakami,w swych małych społecznościach i nie było konfliktów.Myślę ,że tak oni ,jak i my ,zostaliśmy zwyczajnie wykolegowani,napuszczeni na siebie ,przez bogatych ,złych syjonistów.Bogactwo,chęć panowania nad innymi nacjami,ządza władzy,to jest prawdziwe zło,niezależne od narodowości.Pewne cechy charakteru ,niezależne od pochodzenia ,sieją krzywdę i śmierć na świecie.I to tyle na ten temat.Dag.

      2. Świetne spostrzeżenie w ostatnich zdaniach. Tak, to nie są ludzie, to biomaszyny bez uczuć wyższych.
       Są bez takiego wewnętrznego kontrolera, który podpowie – nie, tego nie należy robić, to jest nieuczciwe.
       Dobry tekst, dzięki.

    2. Byliscie wlascicielami wszystkiego w PRL-u.Teraz jestescie wlasnoscia,tych ktorzy sa Polski wlascicielami.Tak jak w calej zachodniej kulturze ,co korzenie ma w chrzescijanstwie.

  1. Rosjanie nad Belwederem ?? super, cieszą mnie takie wieści. jak by tu weszli (zapowiedzieli Ljechu Wał-ensu, że tu wrócą) to przywitam ich kwiatami. W starych ruinach warszawskich ludzie są pozytywnie nastawieni do Rosjan, mówią, że nie będą umierać za antypolskich polityków, tym bardziej, że niektórzy stali się bezdomnymi dzięki HGW

   1. Bzdura nie Rosjanie. Podpuszczają pejsy polaczków na ruskich. Musza caly czas utrzymywac napiecie. Smutne jest to, ze sie polactwo na to nabiera i jak slysze ‚wolabym 4 niemcow w domu niz 1 ruska’ to takim ludziom za dobrze nie zycze. Nie ma juz dla nich szansy po prostu. I wlasnie moze o to chodzi, zeby taki polaczek zastraszony ruskim, pokornie przyjal niewole u pejsa czy niemca.

 7. A WIECIE CO JEST NAJBARDZIEJ ZABAWNE W TEJ TRAGEDII … ANO TO ZE ŻULIKI „ELYTA” POLSKA – NIE DOSTANIE ZA TE LASY ANI FENIA !!! TO PEWNE

  I WK……WIONA HRABINA Z BELWEDERU BĘDZIE MUSIAŁA DZWONIĆ W IMIENIU HRABIEGO I JEGO SITWY DO TELAWIWU I PROWADZIĆ TAKIE KONWERSACJE Z CENTRALĄ ….

  POSŁUCHAJCIE 🙂

  1. POWINIEN BYĆ MATERIAŁ AUDIO VIDEO W KTÓRYM KTOŚ MÓWI POLACY LASY JUŻ NIE SĄ WŁASNOŚCIĄ WASZĄ WŁAŚNIE ZOSTAŁY PRYWATNE!!!! BO JAK NA RAZIE NIGDZIE TAKIEGO VIDEO NIE MA.

 8. GDZIE JEST KOWALSKI WINNICKI ZAWISZA TUMANOWICZ BOSAK WIPLER STONOGA KORWINN?? NO GDZIE JA KURWA PYTAM GDZIE SĄ CI CO TAK KRZYCZĄ I MÓWIĄ ŻE MY CHCEMY JAK NAJLEPIEJ DLA WAS ŻE MY SIĘ POLICZYMY Z NIMI ITP. A WIĘC ONI KAWKĘ SOBIE PIJĄ ŚCIĄGAJĄ NAJNOWSZE FILMY I MAJĄ WAS W 4 LITERACH.IM WYSTARCZA TO CO JEST BO JAKOŚ Z TEGO SIĘ UTRZYMUJĄ I NIE MUSZĄ PRZY ŁOPACIE STAĆ.A WY CO TAK NA NICH GŁOSUJECIE CZEMU DO NICH PRETENSJI TERAZ NIE MACIE? CZEMU WSZYSTKO WYBACZACIE I ZAPOMINACIE? A WIĘC NARODZIE PAMIĘTAJ SEJM OBECNA WŁADZA O TOBIE NIE ZAPOMNI I ZGOTUJE CI PEKŁO NA ZIEMI O JAKIM NIE ŚNIŁEŚ!!!!! POZDROWIENIA Z KURESTWA JAKIM JEST POLSKA KRAJ DEBILI IDIOTÓW IGNORANTÓW ZBOCZEŃCÓW LEMINGÓW JAJOGŁOWYCH CO MYŚLĄ ŻE SĄ MĄDRZY A HUJA ŻYCIE ZNAJĄ. 5 % POLAKÓW KTÓRZY MYŚLĄ MAJĄ PRZEJEBANE PRZEZ 95% IMBECYLI!!!!!

   1. DOBRA RADA

    NIECH KAŻDY ZAJMIE SIĘ WŁASNYMI SPRAWAMI DLA WŁASNEGO DOBRA..

    NA DZIEŃ DZISIEJSZY JAKIEKOLWIEK POSUNIĘCIA POLITYCZNE NIE MAJĄ SENSU POLSKA JEST W RĘKACH DRANI A SPRAWY TAK ZWANEGO PRZEŻYCIA OD PIERWSZEGO DO PIERWSZEGO SĄ DLA 80% POLAKÓW

    PRIORYTETOWE ZNACZY BYĆ ALBO NIE BYĆ

    A I OWSZEM MAMY RÓWNIEŻ ZAWODOWYCH

    KRYTYKÓW , KWĘKACZY KTÓRZY Z STAWIANIA DIAGNOZ CO POLSCE DOLEGA UCZYNILI SOBIE DOCHODOWY BIZNES

    NATOMIAST RESZTA NARODU POZA DOŁOWANIEM SIĘ PRZY CZYTANIU JAK JEST TU I TERAZ NIEMA OCHOTY I SIŁY SPRAWCZEJ NA JAKIEKOLWIEK ZMIANY

    BIEDA I GONITWA ZA PROBLEMAMI EGZYSTENCJALNYMI SKUTECZNIE UNIEMOŻLIWIA JAKIEKOLWIEK POROZUMIENIE I PODJECIE REALNYCH DZIAŁAŃ

    DLATEGO PO PROSTU UZNAŁEM ŻE JA JAKO NASTĘPNY KWĘKACZ NIE MUSZĘ DOKŁADAĆ ZMARTWIEŃ POLAKOM ROBIĄ TO INNI PROFESJONALNIE I WYCZERPUJĄCO

    ============

    DLATEGO KOŃCZĘ Z POLITYKIERESTWEM BO TO NIKOGO NIE USZCZĘŚLIWI JEŚLI MU DO BÓLU UŚWIADOMIĘ JAKIM JEST DURNIEM JEŚLI GODZI SIE NA TO WSZYSTKO CO W OKÓŁ

    JEST REALNYM STANEM !!!

    ” CZASAMI LEPIEJ NIE WIEDZIEĆ „

    A ŻYJE SIĘ CIUT ŁATWIEJ TEJ ZASADZIE HOŁDUJE WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW TU MIESZKAJĄCYCH

    ICH WOLA

    ===========

    JA SKUPIE SIE TYLKO POŚREDNIO NA POLITYCE I TO RACZEJ TYLKO ZAHACZAJĄC O TEMAT

    JEŚLI TEMAT ARTA BĘDZIE MUSIAŁ NAWIĄZAĆ DO REALIÓW…

    A WIEC DORADZĄ JAK ZNALEŹĆ PRACĘ ZA GRANICAMI JAK SIĘ URZĄDZIĆ CO POLAKOM SIĘ NALEŻY I JAK Z TYCH PRAW KORZYSTAĆ

    DLA DOBRA WŁASNEGO WŁASNEJ RODZINY

    BO TO JEST REALNA POMOC , WIEM ŻE TAK JEST WIELU OSOBOM POMOGŁEM W TEN SPOSÓB

    ============================

    A REWOLTY REWOLUCJA ??? NIEMOŻLIWE Z ZBIORU INDYWIDUALISTÓW NIE STWOŻY SIĘ KARNEJ I JEDNOMYŚLNIE DĄŻĄCEJ ARMII DO CELU

    TO REALNE RACZEJ WTEDY GDY POLACY ZOSTANĄ CAŁKOWICIE ZEPCHNIĘCI DO RYNSZTOKA WE WŁASNYM KRAJU

    CZYLI ZA JAKIEŚ MAX 1,5 roku

    POLACY MUSZĄ STAĆ SIĘ PODLUDŹMI ABY ZROZUMIELI SYTUACJE W JAKIEJ SIĘ ZNALEŹLI

    I WTEDY MOZE COŚ SIE ZMIENI CHOĆ NIE KONIECZNIE

    TERAZ RATOWAĆ NALEŻY BIOLOGICZNE PRZETRWANIE NARODU ALE POZA GRANICAMI..

    1. I to by było tyle na dzisiaj !!! mister Miziak , żadnatam partyzantka i jakieś bieganie po lasach i zabawy w partyzantów , tylko realna żeczywistość ,czyli wszystko po staremu chlanie wódy palenie papierosów i ziół opierdalanie się i zadroszczenie wszystkiego co mają inni czyli polska na całego .
     Lemingi i słoiki mają swój świat ,a robole swój świat .
     I to tyle na dzisiaj panie i panowie !!!!!!
     J.M.H

  1. W dupie są :). To jest część tego samego systemu. Takie wentyle bezpieczeństwa, które od czasu robią burzę w szklance wody z której i tak nic nie wynika. Zrozumcie nie ma w sejmie osób reprezentujących interesy polaków. Są tylko marionetki obcych państw i osoby reprezentujące interes samych siebie. Bez odbioru.

   1. MY WIEMY KIM ONI SA SKĄD SĄ I DLA KOGO SĄ.WIEMY WSZYSTKO ALE NIE GODZIMY SIĘ NA TO CO DZIEJIE SIĘ W TYM KRAJU.

    MY CHCEMY ABY NARÓD POWIEDZIAŁ W KOŃCU KONIEC ALE JAK WIDAĆ NARÓD CHCE WIĘCEJ KOPNIAKÓW SIARCZYSTYCH W DUPALA

    1. Polacy nie zasługują na własny kraj. Przyjdą tutaj narody, które lepiej sobą rządzą, a polacy wypierdalać. Zasłużenie.

     1. JA CHYBA TEŻ ODEJDĘ OD INTERNETU OLEJE GO I ZACZNĘ BIEGAĆ ĆWICZYĆ ITP. JUŻ CZŁOWIEK MA WSZYSTKIEGO DOŚĆ JAK WIDZI JAKI KURWA Z IDIOCIAŁY TEN NARÓD!!!!

 9. W ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI ZWRÓCĘ SIĘ DO WAS SŁOWAMI , PEWNEGO STANISŁAWA

  SZANOWNI PAŃSTWO , JA MIZIA WYSIADAM NIE MAM ZAMIARU W OSTATNIM AKCIE TEGO SPEKTAKLU WYŻEJ OPISANEGO PRZYJMOWAĆ ROLI REJTANA ….

  DLA TEGO ZE MÓWIMY INNYMI JĘZYKAMI I NIE ROZUMIEMY SIĘ A JEDYNY SKUTEK TO MOJA IRYTACJA WYWOŁANA WASZYM POGLĄDEM NA SPRAWY

  I WASZA IRYTACJA WYWOŁANA MOIM POGLĄDEM NA SPRAWY

  POROZUMIENIE NIE MOŻLIWE

  DLA TEGO Z DNIEM 24.12.2014 LIKWIDUJE BLOG I KONTO NA F.B likwidacja nastąpi poprzez twarde skasowanie

  to tyle

  p.s dla czego w wigilie bo wtedy napiszę art podsumowójacy całe 4 lata

  wpis będzie dostępny jeszcze w tym dniu do godziny 24,00

   1. uje się nie kreskuje, powtórzyć zasady ortografii,każdy może robić błędy-ale tkwić w nich to niewybaczalne.

   1. Nawet moja córka stwierdziła ,ile Ty musisz tracić zdrowia ,tak serio angażując sie we wszystkie sprawy ważne dla Polaków , w całą tą niesprawiedliwość społeczną ,i że naprawdę szkoda Twojego zdrowia dla tego tepego kołtuństwa…jak zrezygnujesz,to utrzymywanie przeze mnie internetu nie będzie miało żadnego sensu…w przyszłym roku kończy mi sie umowa z operatorem ,dam sobie z tym też spokój…przez te 9 lat w internecie ,tylko mi tyłek urósł ,przesiadujac na forach…jest tylko jeden plus…poznałam Navajo i Waszą rodzinę..Dag.

     1. Ciekawe ,czy te lasy w pobliżu posesji ,na której gościliśmy koncem sierpnia ,należą ,choc w części do gospodarzy?To byłoby jakieś rozwiązanie.Moglibyśmy się tam spotykać.Dag.

       1. 🙂 !!!!! oto rozumowanie Polaka – jakis tuman mi to wkleja na fejsbuku pod artem
        „Sejm nie zdołał zmienić konstytucji. Zmiana, której nie przyjęto, stanowiła, że lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym z wyjątkiem uzasadnionego celu publicznego. W głosowaniu za zmianą opowiedziało się 291 posłów, 150 było przeciw, do większości konstytucyjnej zabrakło pięciu głosów. Ustawę o zmianie konstytucji Sejm uchwala większością co najmniej 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów.”

        Artykuł opublikowany na stronie: http://naszdziennik.pl/…/119287,zapis-o-lasach-nie…

        TO MU ODPISAŁEM „z wyjatkiem uzasadnionego celu publicznego „ A WIESZ TY ĆWOKU ŻE UZASADNIONY CEL PUBLICZNY MOŻE POJAWIĆ SIĘ NAWET JUTRO RANO ???

        GOSTEK SIĘ ZAMKNOŁ 🙂 !!!!!!!
        ps czy tym ludziom trzeba tłumaczyć przykładami proste teksty w stylu „co artysta miał na mysli ”

        KATASTROFA !!!!! PUSTAKI

  1. kurwa dlaczego niemcy czy amerykanie nie pomagaja banderowcom ?
   s kad komor czerpie kase na pomoc dla tych bandziorow?
   polacy czekaja rok w kolejce do lekarza a banderowcy lecza sie za darmo i bez kolejki ?
   kurwa co jest z naszym krajem
   co za kurwy i zlodzieje nami rzadza
   ??????????????????????

   1. A niby czemu ameryka ma coś robić, przecież ma swojego biało-czerwonego kundelka do tego 🙂 Polska została sprowadzona do poziomu chłopca na posyłki i rzezimieszka do brudnych robót za nędzne grosze. To już najwyższy czas i ostatni dzwonek aby ewakuować się z tego gnoju. Radzę wypłacić wszystkie pieniądze z konta i gotówkę trzymać gdzieś blisko siebie. Polski już dawno nie ma. Został rezerwat lemingów i płaczący orzeł w koronie na fladze. Kiedy już się wykruszy ostatnie zastępy bydełka polskiego sprowadzą się tutaj inne narody min niemcy, żydzi. Skoro polskie bydełko nie chce mieć swojego kraju to inni zagospodarują te tereny lepiej. Shalom bracia.

     1. No prawie wszyscy.Kto nie skacze ,jak zagra ma u siebie terrorystow,rewolucje :rozowa ,pomaranczowa ,rozana lub wojne na granicy i o granice,zamach na rzady.Co pokazuja wszystkie telewizory na calym swiecie.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: