loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
4 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Sprzedaż Lasów pierwsza transza to 36 tys. hektarów lasów. ministerstwo ma plan !

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Jak wszyscy już wiedzą wczorajsze nocne głosowania otworzyły drogę do prywatyzacji lasów państwowych , czyli sprzedaży.

„Odrzucono też wniosek o uzupełnienie porządku o obywatelski wniosek o poddanie pod referendum ogólnokrajowe sprawy przyszłości Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe i Polskiej Ziemi.” cytat z art. onetu całośc w linku poniżej 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sejm-uchwalil-budzet-na-2015-rok/tvjf5

NO CZYLI STAŁO SIĘ ODRZUCONO WNIOSEK POPARTY 2 500 000 PODPISÓW O PRZEPROWADZENIU REFERENDUM W SPRAWIE PRYWATYZACJI LASÓW PAŃSTWOWYCH , ZNACZY TO ZE PETYCJA POPARTA 2 500 000 PODPISÓW RZĄDAJACYCH REFERENDUM ODRZUCONO

TERAZ SEJM MA WOLNA RĘKĘ W GŁOSOWANIU CO Z PRYWATYZACJĄ

CZYLI JUTRO PO JUTRZE PRZEGŁOSUJĄ PRYWATYZACJE MAJĄC W D…….. WNIOSEK OBYWATELSKI O PRZEPROWADZENIU REFERENDUM W TEJ SPRAWIE

Wczorajsze głosowanie otwiera zatem drogę do wyprzedaży zasobów leśnych zgodnie z planem Ministerstwa środowiska z roku 2012.

Chodzisz do lasu na grzyby i jagody? Spacerujesz leśnymi ścieżkami wdychając świeże powietrze? Może to już ostatnie takie chwile! Rząd szykuje się do sprzedaży lasów państwowych! A przecież, jeśli knieje będą prywatne, właściciel ogrodzi teren i będzie ludzi szczuł ochroniarzami. A za zbieranie grzybów każe sobie słono płacić!

To nie żarty! Rząd szuka pieniędzy, by ratować wiecznie dziurawy budżet i chce prywatyzować lasy.

Jednym z wariantów rozpatrywanych przez ministerstwo jest prywatyzacja części Lasów Państwowych. Ministerstwo środowiska planuje wyprzedaż w wielu transzach wielkość pierwszej transzy to  36 tys. hektarów lasów rzeczniczka ministerstwa środowiska informuje – Niektórych kawałków lasów nie ma sensu utrzymywać,bo stoją na nich stare, prawie nieużywane ośrodki wypoczynkowe . Teraz i tak te tereny niszczeją . To skok na kasę – odpowiada mu Jan Szyszko (68 l.), były minister środowiska. Dlaczego tak myśli? Bo prywatny las każdy właściciel może ogrodzić, zabronić wszystkim wstępu. Nikt nie może tam zbierać grzybów, ani nawet spacerować – chyba że zapłaci właścicielowi. A za nieuprawniony wstęp na taki teren grozi grzywna – do 500 zł. 

16 thoughts on “Sprzedaż Lasów pierwsza transza to 36 tys. hektarów lasów. ministerstwo ma plan !

  1. byli z ludzmi za komuny, obecnie to rząd im sypie kasą dlatego sprzedajne k…. y siedzą cicho! dla nich liczy sie kasa,kasa i jeszcze raz kasa! by ich….

   1. Nie byli z ludzmi za zadnej komuny.Sluzyli ,tym ktorzy bolka postawili na przedzie ” solidarnosci”.Plomienne kazania mobilizowaly ludzi do walki o godne warnunki zycia i popierania przyszlych milionerow,ludzi przy wladzy.Gdyby nie kazania klechow ,poczawszy od tego pierwszego po bogu z watykanu wojtyly ,bolek sam by sobie skakal motorowka przez ten plot.Teraz robia to samo.Niby zra sie miedzy soba ,krytykuja sie wzajemnie,a wszystko po to,aby ludzi poroznic.Trzeba obiektywnie i z przykroscia zarazem stwierdzic,ze swietnie im sie to udaje.Zwlaszcza popieranie ,tych ktorzy odpowiadaja za nedze Polakow.Obrzydlistwo.Ludzie sa naiwni.Starczy im machnac kropidelem po oczach,kadzidlem pod nosem przejechac i wierza zlym ludziom.

    1. muszę się z Tobą zgodzić…..może byli tacy co chcieli dobrze, ale to kropla w morzu
     A do tego jeśli się wejdzie w stado wron trza krakać jak i one….

     1. Moze wierzyli,ze sluza dobrej sprawie.Zwlaszcza ci na dole.Ci z gornej polki doskonale wiedzieli,w czyje lapska pakuja narod.Jesli sie chce,to sie kracze.Posiadamy wszak woilna wole, jak glosza nauki kosciola.Ci panowie,ktorzy w nim pracuja powinni o tym wiedziec ,bo to sa ich nauki.Stado mozna opuscic,jesli sie chce i widzi,ze stado zmierza ku przepasci lub w zlym kierunku.

 1. To nie żarty! Rząd szuka pieniędzy, by ratować wiecznie dziurawy budżet i chce prywatyzować lasy.
  no niechce sie powtarzac ale to takie banalne skad ma byc kasa dla rzadu i budzetu skoro
  zniszczono przemysl stocznie huty itd jestesmy w czarnej doopie niema przemyslu to niema dochodu a kase s kas trzeba na premie dla swpich znalezc tak sie dzieje od 25 lat zamiast inwestowac w miejsca pracy wyprzedaz wszystkiego czym sie to moze niedlugo skonczyc chyba nie trudno przewidziec
  gierek zadluzyl kraj budujac fabryki dajace prace
  bolek walesa zadluzyl kraj rujnujac wszystko wysylajac ludzi na emigracje
  no to lemingi kto jest lepszy 🙂 😉 ?

  1. takigwałtowny skok na lasy pod koniec roku to desperacki czyn widocznie jest dno w kasie a wierzyciele naciskaja na poważnie , być moze kazali im się za te lasy zabrać wskazując skąd maja wziasć szmal …

  2. rząd szuka kasy bo banderowców trzeba bedzie sposnorować, ot dlaczego szukają kasy.
   MON obiecał 3mln euro….. UE 3 mld a na juz 1 mld … kto zaplaci? a kto jest najbliżej U-padliny???
   zgadliscie MY! ukraincom wkrótce zabraknie gazu kto posle rewersem? i kto juz posyłał?
   dziwi mnie ze jeszcze naszego wegla za free nie dostają…. tzn na koszt panstwa polskiego, bo centrale za ładne oczy nie dają…..
   cyce opadają Miziak.. kiedy w koncu lemmingi sie wk….ą? pojebany POlski kraj.

   1. Wezma pozyczki z koszernych bankow na pomoc banderowcom do tego.To,ze lasy sprywatyzuja ,to bylo do przewidzenia.Bo wszystko ma byc prywatne.Dokoncza niebawem prywatyzacje tzw. sluzby zdrowia ,szkolnictwa i wtedy ,ci ktorzy beda miec kase beda sie porzadnie leczyc i porzadnie uczyc.Reszta bedzie wegetowac i wymierac.Zostana najsilniejsi ,najmadrzejsi niewolnicy,zeby zyc i pracowac dla systemu.Nowego Swiatowego Porzadku.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: