DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Dziś w nocy P.O i PIS DZIAŁAJĄC WSPÓLNIE I W POROZUMIENIU OKRADLI POLSKĘ NA 300 miliardów złotych !!

SKĄD MY TO ZNAMY TE METODY , TE NOCNE NASIADÓWKI W SEJMIE ?

piękny spektakl !! sam Bogusławski by pozazdrościł KUNSZTU WYKONANIA !!!

ps. napisać kim był Bogusławski ? jeśli tak proszę upomnieć się w komentarzu pod artem.

Z DEDYKACJA DLA TYCH KTÓRZY PATRZĄ A NIE WIDZĄ !!!

NAJPIERW WSTĘP

tu link do info o kradzieezy lasów państwowych

PILNE ! DZIŚ 18.12.2014 O GODZINIE 1,29 Lasy Państwowe poszły pod młotek wraz z nimi 45% TERYTORIUM POLSKI

tu link do spektaklu grupy artystycznej z Telaviwu ” POPIS”

„posłowie zaczęli obrzucać się wyzwiskami, a wystąpienia co chwilę przerywały salwy śmiechu i gwizdy. Nieuczestniczący w konflikcie posłowie reagowali na awanturę jak widownia w cyrku. 

Awantura zaczęła się od tego, że Andrzej Rozenek widząc jak Krystyna Pawłowicz konsumuje posiłek na sali plenarnej, przyrównał Sejm do wyszynku, baru mlecznego”

Jarosław Kaczyński postanowił, że nie poinformuje marszałka Sikorskiego w jakim trybie zabiera głos. Udawał, że nie słyszy pytań, dopóki Sikorski nie wyłączył mu mikrofonu.

– Siadaj kurduplu! – krzyknął jeden z parlamentarzystów Twojego Ruchu do Jarosława Kaczyńskiego.

– Rzeczywiście jestem niewysokiego wzrostu, ale są na sali niżsi”

http://pikio.pl/cyrk-w-sejmie-pawlowicz-jadla-na-sali-niech-posprzata-do-kaczynskiego-siadaj-kurduplu-video/

NO I PODCZAS SPEKTAKLU UKRADLI WIDZOM CZYLI NAM 300 MILIARDÓW ZŁ + 45% POWIERZCHNI KRAJU …..

BRAVO DLA AKTORÓW 

A TERAZ COŚ CO MUSICIE PRZECZYTAĆ , COŚ CO WAM NAP……. NA BLOGU LAT 4 Z OKŁADEM 

Określenie „scena polityczna”, używane przez różnych publicystów na opisanie polskiego światka polityków i biurokratów, jest wyjątkowo trafne! Czymże bowiem jest scena? Scena to miejsce w teatrze, na którym aktorzy grają napisane dla nich role, w sposób określony przez reżysera. Jednego dnia aktor wciela się w rolę króla, w drugim dniu gra jakiegoś złoczyńcę, szeryfa, czy policjanta. Współczesna teatralna widownia doskonale zdaje sobie sprawę, że ogląda na scenie fikcję: aktor grający króla nie jest przecież prawdziwym królem, zaś grający gestapowca nie jest prawdziwym gestapowcem, on tylko udaje, że jest tym albo tamtym. Ale nie zawsze tak było. Zwożeni do teatrów – tuż po wojnie – widzowie „z awansu społecznego” często brali teatralną fikcję za rzeczywistość, i nie raz i nie dwa chcieli wymierzyć sprawiedliwość aktorowi grającego esesmana, czy jakiegoś burżuazyjnego krwiopijcę!

Polska „scena polityczna” niczym nie różni się od tej teatralnej. Jeden aktor gra na niej premiera, drugi prezydenta, jeszcze inni jakiś ministrów, sekretarzy i podsekretarzy stanu, dyrektorów generalnych i zwyczajnych, marszałków, wojewodów, itp, itd. Wszyscy oni – jak to aktorzy – nadymają się, stroją różne dygnitarskie miny, coś tam bełkoczą do mikrofonów i mizdrzą się do kamer, pyskują jeden na drugiego i skaczą sobie do oczu, gdy ich filmuje telewizja… ale tak naprawdę cała ta teatralna trupa, tylko gra rolę napisane dla nich przez scenarzystę, który zza kulis przedstawieniem reżyseruje!

Polski teatr polityczny rozpoczął swoją działalność przy tak zwanym „okrągłym stole”. Wynajęci przez pana Kiszczaka aktorzy udający „opozycję demokratyczną”, (w rzeczywistości tajni agenci SB i Wojskowych Służb Informacyjnych), odegrali dość wiarygodnie spektakl dla gawiedzi mający ją przekonać, że oto komuniści – ot tak sobie – oddają władzę… demokratom. Ponieważ z jakiś powodów na utrzymaniu takiej iluzji faktycznym władcom Polski (czyli służbom specjalnym III RP, w które przekształciły się SB i WSI) nadal zależy, więc przedstawienie trwa w najlepsze, zaś gawiedź bierze fikcję za rzeczywistość i nawet włącza się spontanicznie do teatralnej szopki, skacząc do oczu albo „PIS-dzielcom” (jeśli jest to gawiedź wykształcona i z wielkich miast), albo „PO-jebańcom” (jeśli gawiedź reprezentuje moherów ze wsi i miasteczek), podobnie jak teatromani ze społecznego awansu, chcieli spuścić wpierdol aktorom grającym rolę różnych typków spod ciemnej gwiazdy.

W tym czasie, gdy ogłupiała publika emocjonuje się tandetnymi skeczami odgrywanymi na scenie politycznej przez przeróżnych obwiesi, reżyserzy tej tandety uwijają się jak w ukropie… w szatni, plądrując płaszcze pozostawione przez widzów. Gdy już spektakl dobiegnie końca i publika uda się do szatni, ze zdumieniem odkryje, że ktoś im dmuchnął płaszcze, marynarki, futra i kożuchy. Co poniektórzy, gdy spojrzą w lustra odkryją, że w czasie spektaklu gdy oni gwizdali na PIS-dzielców lub PO-jebańców, jakiś złodziejaszek pościągał im portki, litościwie pozostawiając ich w samych tylko gaciach!

I dopiero wówczas polska gawiedź uświadomi sobie, że specjalnie przygotowany dla nich spektakl teatralny pod tytułem „PIS-dzielcy naparzają PO-jebańcow, albo odwrotnie”, to tylko teatralna, tandetna farsa, zaś prawdziwe jest tylko to, że oto stoją oni wszyscy z gołymi dupami, ograbieni ze wszystkiego!

Jak podał Narodowy Bank Polski, rzeczywiste, sumaryczne zadłużenie polskiego państwa wynosi już… 3 biliony złotych, choć oficjalnie polski rząd przyznaje się do… 750 miliardów, resztę długów sprytnie zamiatając pod dywan!

Szanowny polski kmiocie, PIS-dzielcu, PO-jebańcu, bądź niezrzeszony: już stoisz z gołą dupą tylko jeszcze tego nie zauważyłeś, zamroczony propagandą sączoną w mediach od rana do wieczora, ogłupiony i otumaniony w teatrze politycznych urojeń!

I  CO ŚMIESZNIE BYŁO WCZORAJ PODCZAS OBRAD ???

A MI NIE WESOŁO MI WSTYD ZE GUMA W MAJTKACH WŁADIMIRA PUTINA MA MIEŚCI WIĘCEJ ROZUMU NIŻ 40 000 000 POLAKÓW

spożadził mizia

18 thoughts on “Dziś w nocy P.O i PIS DZIAŁAJĄC WSPÓLNIE I W POROZUMIENIU OKRADLI POLSKĘ NA 300 miliardów złotych !!

 1. Może kogoś zainteresuje i skłoni do metodycznych naukowych badań

  – ponieważ pustynny nazizm coraz głośniej wyje o „odwiecznej żydowskości” krymskich ziem w linku są podane powiązania pomiędzy władcami Chazarii, „legendarnymi” królami Polski a ich rzeczywistymi historycznymi odpowiednikami jakie z uwagi na nazistowskie zakłamywanie historiii Słowian nigdy publicznie nie zostanie rozpowszechnione z uwagi na niebezpieczeństwo się ich zjednoczenia i pogonienia nazizmu wraz z odmużdzonymi judaszami (zdrajcami własnego narodu) na Madagaskar.

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/zydzi-twierdza-ze-maja-historyczne-prawo-kolonizowania-krymu#comment-233330

  To co jest w w/w linku to podwalina i historycznie udokumentowana zależność na posiadanie przez wszyskie słowiańskie nacje WPÓLNEGO WŁADCY, Władcy FEDERACJI SŁOWIAŃSKICH PLEMION. Moze kogos to nakłoni do jakiś działań. Odtworzenia FEDERACJI.

 2. Czyli teraz tylko czekać aż medialne ścierwa zaczną organizować kolejne „patrIDIOTYCZNE” marsze z odezwami „Polacy, przecież nic się nie stało, macie jeszcze własne nerki do zgeszeftowania”.

  Normalnie żal ogarnia jak się ogląda te tłuszczę zwaną „narodem polskim” której tylko wóda i taniec z pojebami w tv w głowie. Której za „patriotyzm” wystarcza wydukanie wyuczonych sloganów z tv. Pierdolone, judaszowe bezmózgi.

  W sumie to nie wiem co gorsze, to że taki zjudaizowany debiland istnieje nad Wisła czy to że w przyszłym roku (jak dobrze pójdzie) odparują go natowskie atomówki z ulgą dla Ziemii i to stado skatolicyzowanych, judaszowskich debili wreście wyginie.

  Teraz też wiadomo kto ruchaczence z Kijowa, fuhrerowi nazistowskiego żydowskiego rezimu banderowskiego dał kasę na dalsze wojowanie z Ruskimi. To wasza kasa POjeby i PISdzielce. Kasa jaką wam zabiorą WYPIERDALAJĄC was z waszych domów by NAZI miało swoją judeopolonie.

  Bilion długu publicznego w tą, bilion w tamtą, poleby z polandii są przecież bogate i gotowe zdychać pod płotami byle panu żydowi zafundowac kolejne złote pałace.

  Eh …

 3. miz. ty tego naprawdę nie widzisz? „żyć” a „egzystować”? myślisz dla czego tak ludzie reagują. „reagują za późno” albo „wcale” Gdy zaczną sprzedawać powierzchnie mieszkalne to jak myślisz co zrobią…..oglądałem jeden filmik…”LUDZIEEEEEEEEE LUDZIEEEEEEEEE RATUNKUUUU”. i nikogo to nie rusza jak widać… telefon-kręcimy-youtube. przyjdzie dzień….kiedy miliony stracą dach nad głową…a za co? za to żeby jeden miał tyle co milion straciło.

 4. jakis tuman mi to wkleja na fejsbuku pod artem
  „Sejm nie zdołał zmienić konstytucji. Zmiana, której nie przyjęto, stanowiła, że lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym z wyjątkiem uzasadnionego celu publicznego. W głosowaniu za zmianą opowiedziało się 291 posłów, 150 było przeciw, do większości konstytucyjnej zabrakło pięciu głosów. Ustawę o zmianie konstytucji Sejm uchwala większością co najmniej 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów.”

  Artykuł opublikowany na stronie: http://naszdziennik.pl/…/119287,zapis-o-lasach-nie…

  TO MU ODPISAŁEM „z wyjatkiem uzasadnionego celu publicznego „ A WIESZ TY ĆWOKU ŻE UZASADNIONY CEL PUBLICZNY MOŻE POJAWIĆ SIĘ NAWET JUTRO RANO ???

  GOSTEK SIĘ ZAMKNOŁ 🙂 !!!!!!!
  ps czy tym ludziom trzeba tłumaczyć przykładami proste teksty w stylu „co artysta miał na mysli ”

  KATASTROFA !!!!! PUSTAKI

  1. Trzeba, drogi Panie, czytać ze zrozumieniem. To właśnie ta zmiana (ów wyjątek dot. uzasadnionego celu publicznego) nie została przegłosowana. Nic się nie zmieniło. Lasy są w konstytucji tak chronione, jak były dotąd. Czy wystarczająco, to czas pokaże, ale zmiana nie przeszła w sejmie !!!!
   I nikt z PIS oraz Solidarnej Polski oraz Polski Razem nie głosował za tą zmianą: http://sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=7&NrPosiedzenia=83&NrGlosowania=167

   1. WŁAŚNIE ZE ZROZUMIENIEM – PROSZĘ BARDZO O CO CHODZI PROSCIEJ NIE POTRAFIĘ link
    A WIĘC SPRAWA JEST JASNA ZARÓWNO W SPRAWIE SPRZEDAŻY LASÓW PAŃSTWOWYCH – 45% POWIERZCHNI KRAJU JAK I DOWOLNEJ ILOSCI ZIEMI POLSKIEJ – NARÓD NIEMA PRAWA WYPOWIADAĆ SIĘ W REFERENDUM

    TAK POSTANOWIŁ SEJM W NOCY Z 17 NA 18 GRUDNIA 2014 ROKU

    ZNACZY TO ZE NARÓD NIEMA MOŻLIWOŚCI PRAWNEJ W III R.P SPRZECIWIĆ SIĘ WYPRZEDAŻY ZIEMI POLSKIEJ !!!
    http://miziaforum.wordpress.com/2014/12/19/mega-oszustwo-sprzedaz-lasow-media-klamia-na-zamowienie-rzadu-ze-nic-sie-nie-stalo-w-nocy-z-17-na-18-grudnia-2014/

   2. JAK RAZ NA ZAWSZE UCHRONIĆ LASY PAŃSTWOWE PRZED ROZKRADZENIEM ?

    BARDZO PROSTO ZMUSIĆ RZĄD I SEJM DO WPROWADZENIA WPISU DO USTAWY O LASACH PAŃSTWOWYCH O TREŚCI

    ” W SPRAWIE PRYWATYZACJI -SPRZEDAŻY LASÓW PAŃSTWOWYCH MOŻE DECYDOWAĆ TYLKO NARÓD W DRODZE REFERENDUM OGÓLNOKRAJOWYM !!

    PROSTE

    p.s mam 7 lat pracy za sobą na stanowisku samodzielnym w administracji rządowej i samorzadowej , specyfika języka urzędowego jest nie zrozumiała dla przeciętnego Kowalskiego

    p.s W ADMINISTRACJI W III R.P NIE W PRL – znam od podszewki wszystkie sztuczki urzędnicze

    1. Taki wpis niczego nie zabezpiecza.Zwlaszcza nie zabezpiecza przed sprzedaza.Wyobrazmy sobie ,ze rzad zorganizuje przedereferendowa kampanie o tym,ze panstwo bankrutuje i koniecznie trzeba sprzedac lasy.Po dobrze przeprowadzonej ideologicznie kampanii jest ryzyko ,ze w referendum spoleczenstwo wyrazi zgode.Tak sie dzieje w kazdej kampanii przed wyborami.Robi sie rozne hucpy przedwyborcze i ludzie sie daja nabierac.Skoro mozna sfalszowac wybory do samorzadow ,czy prezydenckie ,to w czym problem sfalszowac wyniki referendum.Zyjemy w swiecie,ktory opiera sie na bandytyzmie,zlodziejstwie,oszustwach i zbrodni.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: