NA ŻYWO 20.30 M.MACIAK I J.CALEIB " CENZURA CZY WYMAZYWANIE HISTORII "24 czerwca 2019
19 godzin temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

z dedykacją dla „drzyjmordów” BO Z STAWIANIA DIAGNOZY ŻYJE SIĘ WYGODNIE !

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

wielkiemu niezależnemu opozycyjnemu grafomanowi !!! dedykowane za całokształt……….
zawodowemu stawiaczowi diagnoz „CO POLSCE DOLEGA”
🙂 A DLACZEGO TO DIAGNOSTA NIGDY SIĘ NIE POSUNĄ CHOĆBY O KROK DALEJ I NAWET CHOĆBY ZAZNACZAJĄC ŻE TO S-F NIE NAPISAŁ PLANU TERAPII UZDRAWIAJACEJ 🙂

BO BY GO NA ZBITY RYJ W……. Z TYCH POGADANEK TELEWIZJI I ONETÓW

BO NAJLEPIEJ I NAJBEZPIECZNIEJ BYĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE STAWIACZEM DIAGNOZ I KONIECZNIE ABY STRASZNY REŻIM WIEDZIAŁ ŻE PAN GRAFOMAN NIGDY PRZE NIGDY NIE OŚMIELI SIĘ PÓJŚĆ KROK DALEJ …

Moralni hipokryci: Ziemkiewicz, prof Staniszkisz, Kukiz, Duda (ten z Solidarności) i wszystko wskazuje, że Wojciech Cejrowski . Tuzy prawicowego celebryctwa, żyjący sobie jak pączki w maśle w obecnym systemie, reżimu Tuskowego, tu felietonik, tam felietonik, księżaczka, zaproszenie do jednej stacji, do następnej. Tu sobie pokrzyczą, tam sobie pokrzyczą jaki to zły tusk, jaki to zły system a następnie powrócą do swoich pałaców i willi czy wyjadą gdzieś gdzie jest cieplej gdzie jest „lepsze powietrze”. Tacy to głosiciele wolności i moralności, którzy tak naprawdę nie robią nic będąc w tej czołówce „autorytetów” a wiele mogą, na pewno więcej niż zwykły szary obywatel, ale po co….- im jest dobrze. Co

jakiś czas troche pohałasują, pokażą się na Marszu Niepodległości, ale czy oni tak naprawdę chcą coś zmienić? Popatrzcie drogie autorytety moralności na Ukraine, jak tam wytrwale protestowano i jak walczono….. a Wy co Panie Ziemkiewicz do Gowina do tej ciepłej kluchy która się przylepi do każdego byle tylko wciąż ciągnąć z koryta , 6 lat z platformiarzami a dzisiaj wielki opozycjonista. I Wy jesteście tacy sami jak ten Gowin – tacy MORALIŚCI HIPOKRYCI w końcu Ziemkiewicz pokazałeś swoją prawdziwą twarz – byle do żłobu, byle przy salonie -czym różnicie się od takiego np Bolka i innnym bandziorów komuchów? Oni wprost mówili że przyszli tu na rozkaz Stalina, a Wy jak ten Bolek tak wciąż udajecie tych wolnościowców, cementując już od lat ten poskomunizm i PRLbis…. dobrego samopoczucia życze Panie Ziemkiewicz , sumienie czasem nie rusza?

5 thoughts on “z dedykacją dla „drzyjmordów” BO Z STAWIANIA DIAGNOZY ŻYJE SIĘ WYGODNIE !

  1. Siedzą na sofach, w fotelach na tle woluminów za szkłem w biblioteczce i opowiadają jaki to ten rząd jest niedobry. Pewnie z trudem powstrzymują śmiech. Że rząd jest zły świadczą nędzarze i proszący o żywność i odzież.

    1. Krytykuja ich,a potem ida balowac razem z nimi.Ten kukiz majdanowy tak tej wladzy nie lubi,a do koryta sie dopchal.Oni wszyscy jednacy.

  2. Cala prawda.Tacy wlasnie sa.Banda hipokrytow,intelektualnych oszustow,karierowiczow..Bez zadnych skrupulow.Do celu po trupach.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: