loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
19 godzin pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

STARE KIEJKUTY -wniosek o poszukiwanie ofiar tortur i ewentualne EKSCHUMACJE

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

to ważne !!

NO TO JA SPORZĄDZĘ ART, O POTRZEBIE PRZESZUKANIA I DOKONANIA EWENTUALNYCH EKSHUMACJI OFIAR TORTUR W STARYCH KIEJKUTACH – tym bardziej że sami oficerowie CIA potwierdzają że metody stosowane w celu wymuszenia zeznań często kończyły się śmiercia przesłuchiwanego , TRZEBA PRZEKOPAĆ TEN LAS!!!!!!!!

NIE JA NIE BĘDĘ O TYM PISAŁ , MI NIE PŁACĄ ZA ART. NIECH KTOŚ Z ZAWODOWYCH PISMAKÓW SIĘ TYM ZAJMIE TO TEMAT GODNY PIERWSZEJ STRONY NIE JEDNEJ GAZETY

MOŻE W TEDY DOWIEMY SIĘ KTÓRY „STARY KIEJKUT” ORGANIZOWAŁ USŁUGI SPRZĄTAJĄCE – FUNERALNE DLA OFICERÓW CIA PRACUJĄCYCH W POCIE CZOŁA I RĄK  DLA „DOBRA WOLNOŚCI I DEMOKRACJI ” NA POLSKIEJ ZIEMI

WTEDY SIĘ DOWIEMY KTO DOSTAŁ TE 15 000 000 DOLARÓW

BO NA RAZIE BEZCZELNOŚC „STARYCH KIEJKUTÓW”

JEST WKURWIAJACA

„TAJEMNICA KOSMICZNA ” JAK WYRAZIŁ SIĘ AL KWAŚNIEWSKI …… OKRYWA TĄ SPRAWĘ

11 thoughts on “STARE KIEJKUTY -wniosek o poszukiwanie ofiar tortur i ewentualne EKSCHUMACJE

 1. Jak sie okaze,ze znajda tam jakies zwloki i oglosza to islamisci z przyjemnoscia wysadza jakis kosciol.W Polsce maja duzy wybor.Lepiej trzymac jezor za zebami i nie szukac zadnych trupow.Bambo o to chodzilo ,zeby napuscic islamskich barbarzyncow na inne kraje w Europie poza tymi,ktore padly ofiara zamachow terrorystycznych.Prowokacja.Wredna prowokacja.

  1. Bardzo możliwe, że coś tam można znaleźć ale niekoniecznie mające związek z islamistami. Jeszcze za czasów prl-u nogi mnie tam kiedyś zaniosły, przypadkiem, miejsce dziwne mi się wydało, jak opuszczone ale podszedł starszy człowiek i powiedział, żebyśmy odeszli stamtąd bo to złe miejsce więc się nie rozglądałam.

   1. Rozne sa dziwne miejsca.Starszy czlowiek byc moze posiadal jakas wiedze o tym zlym miejscu.Nie koniecznie jak piszesz zwiazana z islamistami.Dzisiejsze techniki badawcze pozwalaja na szczegolowe badania pomocne w roznych dociekaniach znalezisk z dziwnych miejsc.

  1. JAK POLSKIE PISMAKI NIE RUSZA TEMATU I PROKURATURA SIE TYM NIE ZAJMIE – TO RUSZĄ TEN TEMAT ZAGRANICZNE MEDIA

   WIEM KTÓRE – I ZACZNIE OBOWIĄZYWAĆ WERSJA WYDARZEŃ Z PRASY ZAGRANICZNEJ

   DOBRA RADA DLA PISMAKÓW – RUSZCIE TEMAT JAKO PIERWSI – ZANIM POPUBLIKACJI ZAGRANICZNEJ PIERDOLNIE KILKA BAB W KATEDRACH !!! PODCZAS MSZY !!!

    1. NO TO DOWIEMY SIE NIEDŁUGO ZE NIE TORTUROWALI AGENCI CIA TYLKO POLSCY OFICEROWIE – WSZAG ZAPŁACONO 15 MELONÓW ZA TO -zresztą juz amerykanie piszą ze do przesłuchiwania wynajmowali -fachowców zewnętrznych

     1. NO MY MOŻEMY POGADAĆ WIEMY O CO CHODZI.PISMAKI TO KLIKA ICH I ONI MAJĄ NAS GDZIEŚ I GDZIEŚ LOS TEGO KRAJU!!!!! DLATEGO JESTEŚMY W KROPCE NIE WIADOMO CO ROBIĆ.

  1. STARE POLSKIE PRZYSŁOWIE MÓWI „GDZIE DRWA RĄBIĄ TAM DRZAZGI LECĄ ‚

   A WIEC MIEJSCE DRWA RĄBANIA MAMY – STARE KIEJKUTY ….. A TERAZ CZAS NA ODSZUKANIA „DRZAZG”

   A LISTA PORWANYCH I DO DZIŚ NIE ODNALEZIONYCH PRZEZ CIA JEST NA 4 STRONY ARK, A-4 PISANA CZCIONKA NUMER 10 !!!

   1. HUNTA PINOCHETA POZBYWAŁA SIĘ OFIAR TORTUR WYŻUCAJAC ICH Z SMIGŁOWCÓW LUB SAMOLOTÓW NAD OCEANEM ..

    CIEKAWE CZY BAŁTYK PRZYJĄŁ BY ZWŁOKI … CZY MOZE TRADYCYJNIE LAS OBOK BAZY TROCHĘ WAPNA I SZLUS…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: