NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

ALARM , ALERT , POLSKA BEZBRONNA 6 DNI TEMU WYGASŁA USTAWA SEJMU Z DNIA 06.12.2013 -która zapewniała ochronę kraju na 12 miesięcy !! NIE MA NOWEJ USTAWY PRZEDŁUŻAJACEJ !!!!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

sejm 6 grudnia 2013 r. USTANOWIŁ W GŁOSOWANIU że świętym patronem POLAKÓW ZOSTAŁ NA 12 MIESIĘCY…

Patron z Dukli

Pustelnik z Dukli przez najbliższe dwanaście miesięcy będzie patronem Polaków. Jednak o jego życiu wiadomo tak niewiele, że dla wielu decyzja Sejmu może być niezrozumiała.

6 grudnia 2013 r. Sejm przyjął uchwałę w sprawie ustanowienia roku 2014 rokiem św. Jana z Dukli. W głosowaniu wzięło udział 390 posłów, 42 było przeciwnych, zaledwie 18 wstrzymało się od głosu. Jednak mimo takiej jednomyślności wśród polityków, patronat św. Jana z Dukli nie wydaje się wcale tak oczywisty. Znamy tylko orientacyjną datę urodzin świętego, niewiele wiemy na temat jego życia. Punktowane przez komisję pracującą nad projektem uchwały argumenty czerpią głównie z przekazów hagiograficznych i skupiają się na pośmiertnych zasługach Duklanina. Jak zatem możemy odczytywać ten osobliwy, mimo wszystko, patronat? I jak poszukiwać w nim owych „wartości uniwersalnych”?

http://wiadomosci.onet.pl/prasa/patron-z-dukli/f8em7

NO I CO CZY POLSKA NIE JEST KRAJEM POJEBÓW ZARZĄDZAJĄCA POJEBAMI ????

CZY KTOŚ SŁYSZAŁ O TYM ZEBY NP. IZBA LORDÓW , DUMA, BUNDESTAG

PRZEPROWADZAŁA GŁOSOWANIA KTO W DANYM ROKU BĘDZIE ŚWIĘTYM PATRONEM ?????

W CHUJA WAS ROBIĄ WASI WYBRAŃCY I SPECJALNIE KREUJĄ OBRAZ POLAKA POJEBA I CIEMNIAKA 

10 thoughts on “ALARM , ALERT , POLSKA BEZBRONNA 6 DNI TEMU WYGASŁA USTAWA SEJMU Z DNIA 06.12.2013 -która zapewniała ochronę kraju na 12 miesięcy !! NIE MA NOWEJ USTAWY PRZEDŁUŻAJACEJ !!!!

    1. no ok ALE JAK W ZESZŁYM ROKU POWOŁALI SW DO OCHRONY NA 12 MIESIECY TO NIECH DO H…. BEDA KONSEKWENTNI I W TYM ROKU

      TO POLSKA CHOROBA ZACZAĆ I OLAĆ BO SIE ZNUDZILI ??

      1. Braun rezyser tez sie odwolywal na marszu niepodleglosci do polskich swietych w dziele walki o wolnosc.Jak sie sily w niebiesiech wszystkich swietych pod wodza tego z Dukli zjednocza kto wie?.Nikt Polsce nie zagrozi..Paranoja ,schizofrenia.Czy ludzie chorzy psychicznie moga sprawowac wladze?.Madra opozycja wykorzystalaby taki argument,powolujac bieglych psychiatrow ,zeby pozbawic wladzy ludzi nie bedacych w pelni wladz umyslowych.Co na to konstytucja?.Nie trzeba robic krwawej rewolucji ,zeby sie pozbyc pasozytow.Starczy udowodnic,ze sa chorzy umyslowo i nie moga sprawowac wladzy.Nie trza sie uczyc partyzantki.Macie dobry pomyl.Korzystajcie..Nie trza przelewac krwi ,robic jakis majdan.Niepoczytalnosc udowodnic skladowi polskiego sejmu.Dowodem.Rzeczona ustawa.No jak?.Do dziela.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: