loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
4 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

ALARM , ALERT , POLSKA BEZBRONNA 6 DNI TEMU WYGASŁA USTAWA SEJMU Z DNIA 06.12.2013 -która zapewniała ochronę kraju na 12 miesięcy !! NIE MA NOWEJ USTAWY PRZEDŁUŻAJACEJ !!!!

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

sejm 6 grudnia 2013 r. USTANOWIŁ W GŁOSOWANIU że świętym patronem POLAKÓW ZOSTAŁ NA 12 MIESIĘCY…

Patron z Dukli

Pustelnik z Dukli przez najbliższe dwanaście miesięcy będzie patronem Polaków. Jednak o jego życiu wiadomo tak niewiele, że dla wielu decyzja Sejmu może być niezrozumiała.

6 grudnia 2013 r. Sejm przyjął uchwałę w sprawie ustanowienia roku 2014 rokiem św. Jana z Dukli. W głosowaniu wzięło udział 390 posłów, 42 było przeciwnych, zaledwie 18 wstrzymało się od głosu. Jednak mimo takiej jednomyślności wśród polityków, patronat św. Jana z Dukli nie wydaje się wcale tak oczywisty. Znamy tylko orientacyjną datę urodzin świętego, niewiele wiemy na temat jego życia. Punktowane przez komisję pracującą nad projektem uchwały argumenty czerpią głównie z przekazów hagiograficznych i skupiają się na pośmiertnych zasługach Duklanina. Jak zatem możemy odczytywać ten osobliwy, mimo wszystko, patronat? I jak poszukiwać w nim owych „wartości uniwersalnych”?

http://wiadomosci.onet.pl/prasa/patron-z-dukli/f8em7

NO I CO CZY POLSKA NIE JEST KRAJEM POJEBÓW ZARZĄDZAJĄCA POJEBAMI ????

CZY KTOŚ SŁYSZAŁ O TYM ZEBY NP. IZBA LORDÓW , DUMA, BUNDESTAG

PRZEPROWADZAŁA GŁOSOWANIA KTO W DANYM ROKU BĘDZIE ŚWIĘTYM PATRONEM ?????

W CHUJA WAS ROBIĄ WASI WYBRAŃCY I SPECJALNIE KREUJĄ OBRAZ POLAKA POJEBA I CIEMNIAKA 

10 thoughts on “ALARM , ALERT , POLSKA BEZBRONNA 6 DNI TEMU WYGASŁA USTAWA SEJMU Z DNIA 06.12.2013 -która zapewniała ochronę kraju na 12 miesięcy !! NIE MA NOWEJ USTAWY PRZEDŁUŻAJACEJ !!!!

    1. no ok ALE JAK W ZESZŁYM ROKU POWOŁALI SW DO OCHRONY NA 12 MIESIECY TO NIECH DO H…. BEDA KONSEKWENTNI I W TYM ROKU

      TO POLSKA CHOROBA ZACZAĆ I OLAĆ BO SIE ZNUDZILI ??

      1. Braun rezyser tez sie odwolywal na marszu niepodleglosci do polskich swietych w dziele walki o wolnosc.Jak sie sily w niebiesiech wszystkich swietych pod wodza tego z Dukli zjednocza kto wie?.Nikt Polsce nie zagrozi..Paranoja ,schizofrenia.Czy ludzie chorzy psychicznie moga sprawowac wladze?.Madra opozycja wykorzystalaby taki argument,powolujac bieglych psychiatrow ,zeby pozbawic wladzy ludzi nie bedacych w pelni wladz umyslowych.Co na to konstytucja?.Nie trzeba robic krwawej rewolucji ,zeby sie pozbyc pasozytow.Starczy udowodnic,ze sa chorzy umyslowo i nie moga sprawowac wladzy.Nie trza sie uczyc partyzantki.Macie dobry pomyl.Korzystajcie..Nie trza przelewac krwi ,robic jakis majdan.Niepoczytalnosc udowodnic skladowi polskiego sejmu.Dowodem.Rzeczona ustawa.No jak?.Do dziela.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: