NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
3 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

WALCZ Z REPUBLIKĄ OKRĄGŁEGO STOŁU ” WOJNA NERWÓW” masz komputer WYSTARCZY !!!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

NAJPIERW BĘDĄ NAS SETKI POTEM TYSIĄCE A MOŻE I MILIONY – wystarczy nawet 1 post lub komentarz dziennie na blogach portalach …..

USIĄDŹ I WALCZ !!!!

SZANOWNI RODACY JESTEŚCIE PO 25 LATACH NISZCZENIA NARODU ZOBOJĘTNIALI , APATYCZNI , MYŚLICIE ZE NIC SIĘ NIE DA ZROBIĆ A O WALCE I OPORZE NAWET NIE MARZYCIE

TO NIE PRAWDA MOŻECIE WALCZYĆ TAK SAMO SKUTECZNIE JAK NA ULICACH , CHODZI O WOJNĘ PSYCHOLOGICZNĄ

WIEM ZE III R.P TAK UPODLIŁA EKONOMICZNIE POLAKÓW ZE NIE SĄ W STANIE WZIĄĆ UDZIAŁU W ULICZNYCH PROTESTACH – Z POWODU BRAKU PIENIĘDZY NA DOJAZD

MASZ KOMPUTER Z ŁĄCZEM INTERNETOWYM WALCZ

oto sposób tak samo dotkliwy jak walka fizyczna , zakładajcie blogi , wpisujcie wklejajcie na wszystkich portalach posty na temat III R.P

jeden z rozdziałów opisujący formy walki z okupantem 

całość tu :

Bądź gotowy !! UNIWERSALNY Mini-podręcznik partyzanta miejskiego

WOJNA NERWÓW

Wojna nerwów czy wojna psychologiczna jest agresywną technologią opartą na bezpośrednim lub pośrednim stosowaniu mass mediów i rozprzestrzenianiu słuchów w celu demoralizowania rządu. W wojnie psychologicznej rząd jest zawsze w niekorzystnej sytuacji, ponieważ narzuca cenzurę mediom i zajmuje pozycję obronną, nie dopuszczając, by przez jej filtr przedostało się cokolwiek przeciw niej. W tym punkcie wpada on w desperacje, wciąga się w wielkie sprzeczności i utratę prestiżu, i traci czas i energię w wyczerpującym wysiłku kontrolowania tego, co jest podatne na zerwanie w każdej chwili.
Celem wojny nerwów jest wyprowadzanie w pole, rozsiewając kłamstwa wśród władz, w których każdy może uczestniczyć, przez to tworząc atmosferę nerwowości, nieufności, niebezpieczeństwa, niepewności i zaniepokojenia po stronie rządu. Najlepsze metody stosowane przez partyzantów miejskich w wojnie nerwów są następujące:

1. Używanie telefonu i poczty do zgłaszania fałszywych śladów policji i rządowi, włącznie z informacją o wytwarzaniu bomb i wszelkich innych aktach terroryzmu w urzędach publicznych i innych miejscach-planach porwań i morderstw itd.-aby zmusić władze do gonienia za fałszywymi informacjami dostarczanymi im;
2. Pozwalanie, by wpadały w ręce policji fałszywe plany w celu odwrócenia jej uwagi;
3. Puszczanie plotek w celu wywołania zaniepokojenia rządu;
4. Wykorzystywanie na wszelkie możliwe sposoby korupcji, błędów i porażek rządu i jego przedstawicieli, zmuszające ich do demoralizujących wyjaśnień i usprawiedliwień w tych samych środkach komunikacji, w których chcą utrzymywać cenzurę;
5. Przedstawianie oskarżeń zagranicznym ambasadom, Organizacji Narodów Zjednoczonych, nuncjaturze papieskiej i międzynarodowym komisjom broniącym praw człowieka czy wolności słowa, eksponując każde konkretne naruszenie i każde użycie przemocy przez dyktaturę wojskową, i powiadamianie, że wojna rewolucyjna będzie trwała z poważnym niebezpieczeństwem dla wrogów ludności.

114 thoughts on “WALCZ Z REPUBLIKĄ OKRĄGŁEGO STOŁU ” WOJNA NERWÓW” masz komputer WYSTARCZY !!!

 1. PRACOWAŁEM W BANKU ZA 900zł TZN SPRZĄTAŁEM CO DZIENNIE 1-2 H WEEKENDY WOLNE.ALE TUSK BYŁ TAK DLA MNIE DOBRY I ZABRAŁ MI DOFINANSOWANIE.MAM LEKKI STOPIEŃ NA UCHO SŁABIEJ NA JEDNO SŁYSZĘ I NIE MOGĘ GO MOCZYĆ.JAK ZABRAŁ DOFINANSOWANIE STRACIŁEM PRACĘ;/ OD STYCZNIA SZUKAM SENSOWNEJ PRACY A NIE WYZYSKU ZA PRAKTYCZNIE ZERO.NIE CHCE BYĆ ŚWIADOMĄ OSOBĄ KTÓRA JEST PONIŻANA.

  1. Nie martw się..będzie dobrze…Mizia ma szczęśliwą rękę do pomocy ludziom w potrzebie.Uszy do góry,wszystko się uda.Uwierz Mizi.Dag.

 2. NIE MAM TATY A NI MAMY Z UKŁADAMI SĄ TO POLACY I JA NIM JESTEM!!!! MUSZĘ PROSIĆ SIĘ O PRACĘ ZA 1000zł. DZIŚ W URZĘDZIE PRACY PYTAM SIĘ CZY OD NOWEGO ROKU BĘDĄ KURSY A URZĘDNICZKA MI ODPOWIEDZIAŁA TAK: „Musi pan znaleść jakiegoś pracodawce co pana przyjmnie na kurs i zapewni panu potem stałą pracę,da panu etat,niech się pan zastanowi co pan chce robić a potem idzie pan do jakiejś firmy i porozmawia pan z pracodawcą” Kurwa do czego to doszło że mamy wykonywać robotę za nich,co chwila zmienia się w pupie na gorsze.Kiedyś to oni dawali ogłoszenie że jest kurs i kto był chętny zapisywał się.ECH CO ROBIĆ W TAK ZJEBANYM SYSTEMIE KTÓRY CHCE ABY CZŁOWIEK CAŁY CZAS CHODZIŁ ZŁY I WKURWIONY. A MOŻE TAK PÓJDĘ NA KOLANA PROSIĆ O PRACĘ ZA 800ZŁ NA CZARNO??? HMMMMM

    1. WYSTARCZY JUZ JEDEN Z BLOGA PRACUJE ZE MNA I SOBIE CHWALI
     a też mówił ze na 2 tygodnie tylko , po 2 tygodniach stał się inny :-0 dupa mu odżyła teraz go stać na niezależnośc i to jest ważne

     1. Z ZAWODU JESTEM PIEKARZ ALE ZAWODU NIE UMIEM (NA PRAKTYKACH ZAMIAST UCZYĆ TO WYKORZYSTYWALI DO INNYCH CELÓW) i MAM JESZCZE ŚREDNIE LICEUM ZAOCZNE.

       1. Mizia,to cały Ty….jesteś fantastycznym facetem…cieszę się ,że Cie poznałam,cenię sobie znajomość z Tobą i Twoją rodziną….Właśnie tacy są ludzie spod znaku bliżniąt…szczerzy,bezinteresowni,pomocni w kłopotach i serdeczni…pozdrawiam.Dag.&Navajo.

  1. Dawali ogloszenie,ze jest kurs ,bo byly fundusze z unii na ten cel.Teraz nie ma funduszy,wiec i kursow nie organizuja.Teraz za kursy musisz sobie zaplacic sam z wlasnej kieszeni .Ewentualnie pracodawca zlozy zapotrzebowanie na pracownikow w danej dziedzinie i zaplaci urzedowi pracy za Twoj kurs.Tak to teraz jest.Osiagneliscie wyzszy stopien niewolnictwa i juz dorownaliscie zachodowi skad te regulacje do Was ,do Polski przychodza.Te darmowe kursy mialy przekonac o tym,ze unia jest fajna i dba o obywateli.Wielu sie na to dobrodziejstwo nabralo.Teraz albo sam zaplacisz za swoje kursy albo zrobi to pracodawca i bedzie mial wyszkolonego niewolnika,ktorego w danym momencie potrzebuje.

 3. JESTEM POLAKIEM ZNAM HISTORIE.DLATEGO WIEM KIM BYŁ DMOWSKI I JAK WIELE DLA NAS ZROBIŁ,WIEM JAKIMI WSPANIAŁYMI LUDŹMI BYLI AKOWCY I ŻOŁNIERZE WYKLĘCI.
  CHCE ABY TACY LUDZIE BYLI WYNOSZENI NA OŁTARZE NALEŻY IM SIĘ!!!!!!! WALCZYLI ZA TEN KRAJ ZA NASZĄ FLAGĘ.A TERAZ WOJEWÓDZKI ŚMIEĆ WSADZA TĄ FLAGĘ W GÓWNO Z PARCHAMI ZAWSZAŁYMI!!!!!!!!!

 4. MAM 27 LAT MIESZKAM Z RODZICAMI NIE MAM DZIEWCZYNY BO KTÓRA WEŹMIE BEZROBOTNEGO BEZ PRAWA DO ZASIŁKU? KORZYSTAM Z MOPSU.NIE CHCE PRACOWAĆ ZA 800zł Z LUDŹMI KTÓRZY LUBIĄ WYZYWAĆ INNYCH I MAJĄ NIE PEŁNE PODSTAWOWE.JA CHCIAŁBYM PRACOWAĆ A W MOIM MIEŚCIE NIE MA PRACY.NIE CHCE JECHAĆ ZA MIEDZĘ BO STRACH O SWOJE ŻYCIE I BYCIE PATRIOTĄ NIE POZWALAJĄ MI.CHCE TU ŻYĆ I PRACOWAĆ A JEDNAK NIE DA SIĘ I KAŻDA INFORMACJA O TYM RZĄDZIE MNIE WNERWIA.JA BYM CHCIAŁ JEDNEJ WIELKIEJ MANIFY JAK NA MAJDANIE ALE Z LUDŹMI NA CZELE CO CHCĄ DLA NAS DOBRZE.MAM DOSYĆ JUŻ OPLUWANIA NARODU SZKALOWANIA NAS I JAWNEGO MORDOWANIA BEZ UŻYWANIA BRONI!!!! ILE JESZCZE TA POLSKA WYTRZYMA ILE JESZCZE POMYJ MUSZĄ NA NAS WYLAC BY POLAK WYSZEDŁ I POKAZAŁ ŻE LOS TEGO NIE JEST MU OBOJĘTNY.CZY POLACY MAJĄ WŁÓCZYĆ SIĘ BO OBCYCH KRAJACH? CO ROBIĆ CO ROBIĆ ? ILE BYŚMY NIE PISALI JESTEŚMY W TYM SAMYM MIEJSCU!!!!!!!

 5. KURWICA BIERZE JAK WIDZĘ ŻE NIGDZIE NIE MA O PODPALACZU.CHODZI MI O PROGRAMY NTV , TAK CZY NIE itp. SPECIALNIE ZATAJAJĄ ABY MAŁO OSÓB BRAŁO PRZYKŁAD Z TEGO BOHATERA!!!!

  JEŚLI WSZYSTKO IDZIE W SZYBKIM TEMPEM TO CIEKAWE CO ZA ROK Z POLSKĄ BĘDZIE? PEWNIE JUŻ JEJ NA MAPIE NIE BĘDZIE!!!!

 6. Chłopcy z Grabówka, chłopcy z Chyloni,
  Dzisiaj milicja użyła broni.
  Dzielnieśmy stali, celnie rzucali,
  Janek Wiśniewski padł.

  Na drzwiach ponieśli go Świętojańską,
  Naprzeciw glinom, naprzeciw tankom.
  Chłopcy stoczniowcy pomścijcie druha!
  Janek Wiśniewski padł.

  Jeden zraniony, drugi zabity,
  Krwi się zachciało słupskim bandytom.
  To partia strzela do robotników,
  Janek Wiśniewski padł.

  Krwawy Kociołek, to kat Trójmiasta
  Przez niego giną dzieci, niewiasty
  Poczekaj draniu, my cię dostaniem
  Janek Wiśniewski padł

  Stoczniowcy Gdyni, stoczniowcy Gdańska,
  Idźcie do domu, skończona walka.
  Świat się dowiedział, nic nie powiedział,
  Janek Wiśniewski padł.

  Nie płaczcie matki, to nie na darmo,
  Nad stocznią sztandar z czarną kokardą.
  Za chleb i wolność i nową Polskę,
  Janek Wiśniewski padł.

  Stoczniowcy Gdyni, stoczniowcy Gdańska,
  Idźcie do domu, skończona walka.
  Świat się dowiedział, nic nie powiedział,
  Janek Wiśniewski padł.

  Nie płaczcie matki, to nie na darmo,
  Nad stocznią sztandar z czarną kokardą.
  Za chleb i wolność i nową Polskę,
  Janek Wiśniewski padł.

  1. Kiedy rozmontowywali Solidarność robotniczą, zamykając mniejsze i większe zakłady i miliony ludzi traciły byt to stoczniowcy i górnicy nic nie powiedzieli, im było dobrze a teraz rozmontowują stocznie i kopalnie, już nie ma kto z nimi stawać do walki. Tylko strajk generalny mógłby im pomóc. Na co czekają? Stocznie, kopalnie, Lot, Pkp, Poczta, szkolnictwo, służba zdrowia – jeszcze dużo was zostało do zrobienia strajku. Plus handel, komunikacja.
   Jeśli się nie walczy to na pewno się przegra.

   1. Tak to jest.Syty glodnego nie zrozumie.No i prawdziwe jest twierdzenie o tym,ze byt ksztaltuje swiadmosc.Ci ,co mieli zapewniony jako taki byt nie przjmowali sie biedniejacymi.Ida po rozum do glowy,czyli nabieraja swiadomosci,bo pogorszyl im sie byt i wowczas dostrzegaja, ze inni tez moga miec zle, tak jak oni w danym momencie.

 7. Ustawa
  z dnia 18 marca 1921 roku
  o zwalczaniu przestępstw z chęci zysku, popełnionych przez
  urzędników.
  nie będą was okłamywać ale pokazywać prawdę ale będą was odciągać od tego pomysłu to ich zadanie i są w tym najlepsi, za to im płacą. nie dajcie się zwieść.

    1. będą przedstawiać grzechy jednego by przedstawić to że nie został osądzony przez długi czas. i piszę dlatego grzechy jednego „fałszywego” człowieka nie uratują setek innych im podobnych.

     1. a, to Ty prorokujesz… jego grzechy, mimo, że nie został osądzony, nie usprawiedliwiają tych, którzy popełniają ten sam grzech. Zgadzam się.

      1. może nie ten sam grzech..ale tego jest mnóstwo jak epidemia…a nawet więcej…”zaraza” nie wiesz kiedy a i tak przez to możesz zginąć. jak by tobie to jaśniej przedstawić…”Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu” albo prościej…”przyprawiasz mi rogi a sam/a nie masz lepszych”

    1. Jeśli chcesz uzyskać odpowiedź pytanie musi być precyzyjnie sformułowane a Ty w swoim pytaniu sugerujesz odpowiedź.

   1. nie jestem tu wszystko wiedzącym i indywiduum jeśli ktoś tak myśli. po prostu wyrażam swoją opinię. a zawistnych, gniewnych….czeka ciężka droga.

     1. ad . tyrania znacie to ?
      DO WSZYSTKICH POLAKÓW CO ZYJA W STRACHU ..

      SYN: Tato, mogę Cię o coś zapytać?
      TATA: No jasne, o co chodzi?
      SYN: Tato, ile zarabiasz na godzinę?
      TATA: To nie twoje sprawa. Dlaczego zadajesz mi takie pytanie?
      SYN: Ciekawy byłem. Powiedz mi proszę ile zarabiasz na godzinę.
      TATA: No,jak tak bardzo chcesz wiedzieć zarabiam 100 $ na godzinę.
      SYN: Oj! (z opuszczoną głową), tato, pożyczyłbyś mi 50 $?
      Tata się wkurza.
      TATA: Jedyny motyw dlaczego mnie o to zapytałeś, bo chciałeś żebym pożyczył ci pieniędzy na zakup jakieś głupiej zabawki, albo innej bezsensownej rzeczy do swojego pokoju i do łóżka.
      Zastanów się nad tym dlaczego jesteś takim egoistą. Ja pracuję ciężko cały dzień a ty zachowujesz się tak niedojrzale.

      Mały chłopczyk poszedł w ciszy do swojego pokoju i zamknął drzwi.
      Mężczyzna usiadł i myśląc o pytaniu chłopca i jeszcze bardziej się zdenerwował. Jak on mógł zadać mi takie pytanie. Zaczął rozmyślać.
      Może miał potrzebę kupić coś niezbędnego za te 50 $, nie pyta często o pieniądze.
      Mężczyzna poszedł do pokoju chłopca i otworzył drzwi.

      TATA: Śpisz synku?
      SYN: Nie tato, nie śpię
      TATA: Tak sobie pomyślałem, że może byłem zbyt surowy dla ciebie. To był naprawdę ciężki dzień dla mnie i wyładowałem się na tobie. Oto 50 $ o które mnie poprosiłeś.
      Mały chłopiec usiadł na łóżko i uśmiechnął się.
      SYN: Ach, dziękuję tato.
      Po czym spod poduszki wyciągnął pomarszczone banknoty. Mężczyzna zobaczywszy, że chłopiec miał pieniądze zaczyna się denerwować.
      TATA: Dlaczego chcesz pieniądze skoro je masz?
      SYN: Ponieważ nie miałem wystarczająco, ale teraz już mam.
      Tato, mam 100 $ teraz. Mogę kupić jedną godzinę z twojego czasu. Proszę przyjdź wcześniej jutro z pracy. Chciałbym zjeść z tobą kolację.
      Tata oniemiał. Objął synka i błagał o przebaczenie.
      To jest tylko historyjka, która ma przypomnieć wam wszystkim, że nie jest tylko ważne aby pracować ciężko całe życie. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że czas ucieka nam między palcami, a my nie spędzamy go z osobami bliskimi, ważnymi, tymi które kochamy. Jeżeli umarlibyśmy jutro, firma dla której pracujemy łatwo nas zastąpi w kilka dni, ale rodzina i przyjaciele będą nas opłakiwać przez resztę ich życia. Pomyślmy więc dlaczego tak bardzo jesteśmy pochłonięci pracą. Istnieją ważniejsze rzeczy.

       1. Jest też druga strona medalu, ta z ciemnej mocy – polski tata nie może powiedzieć dziś pracuję godzinę krócej. Musi mieć zgodę nadzorcy.
        Synku, może jak będę na emeryturze, bo ja bardzo chętnie, nawet nie chcę tych pieniędzy od Ciebie syneczku ale mi nie pozwolą spędzać z Tobą czasu, choćby godzinki.
        Polskie realia, ku.wa 🙁

       2. Wlasnie.Nadzorca wymysla rozne przeszkody,zeby tatusiowie mieli jak najmniej czasu.

      1. Mizia,świetne….jestem z czlowiekiem ,który tak postępuje cale życie…nie tylko kasa się liczy w życiu…pozdrawiam.Dag.

    1. Tak naprawdę to nie wiem czy garb mi rośnie bo jestem wnerwiona, czy jestem wnerwiona bo garb mi rośnie.

       1. Znalazlas Anno przyczyne owego sprzezenia zwrotnego.Tyranie …Powiedzialas prawde.

   1. No jak w temacie arta. Dałem linka do próbnych matur. Próbne matury mają duży wpływ na ocenę końcową z przedmiotu, przynajmniej tak było. Pewnie podobnie będzie z prawdziwymi maturami. I kto za to beknie? A może tak ma być – „Pobierz i zdaj maturę za darmo”. Coś w tym stylu – w sumie mało istotne

  1. Klamstwo nie istnieje bez prawdy ,tak jak prawda nie istnieje bez klamstwa.Jesli klamstwo nazwiemy prawda ,stanie sie ono prawda i odwrotnie.

     1. jeśli ktoś kłamie bez powodu żeby to robić, to sam też nie otrzyma odpowiedzi do puki sam na nią nie odpowie.

     2. Zeby sklamac Anno musisz wiedziec.Powiem,ze obrus jest bialy.Chcac stworzyc klamstwo na jego temat musisz wpierw wiedziec,ze jest bialy.Wiedzac,ze obrus jest bialy,a mowiac,ze jest czarny masz wiedze,bo zaprzzczakac jego bialosci stworzylas klamstwo,mowiac jest czarny.

      1. Bardzo prymitywne to kłamstwo, żeby biały obrus nazwać czarnym, w to nikt nie uwierzy i nigdy nie stanie się czarny. Podobnie, nikt nie uwierzy, że mordowanie jest dobrem, chyba tylko ciemniaki i półgłówki. Może to dla takich napisano biblię bo ja od razu rozpoznaję co tam jest dobrego a co jest wstrętne, że aż odrzuca.

       1. Dlaczego prymitywne?.Tak jak kazde inne.Po prostu klamstwo.Udowodnilo moja teze,ze wpierw trzeba wiedziec,co jest czym.Moze sie stac czarny Anno.Wystarczy,ze go ufarbujesz na ten kolor i wowczas ten nowy kolor bedzie prawda przez Ciebie stworzona.Jesli widzac tenze czarny obrus ufarbowany ,powiem ze jest bialy ,wowczas sklamie.Hmmm..Anno z mordowaniem sprawa bardziej skomplikowana niz z kolorami.Jesli bezwzglednie uznasz,ze morderstwo jest zlem, to powinnas nie spozywac miesa.Kazdy miesny obiad poprzedzalo morderstwo,albo jak wolisz lagodniej uboj.Zastosowanie innego wyrazu nie zmienia faktu ,ze uboj jest morderstwem.Uuuuu..Z biblia i interpretacja tez sa klopoty.Zalezy ktora czesc biblii sie czyta i rozwaza.W starym testamencie Bog jest zly i pozwala mordowac;wrcz zacheca.W nowym Bog jest dobry i raczej do zbrodni nie zacheca.Odwolalam sie do biblii w nawiazaniu do hasla w Twojej uwadze ” morderstwo”.Biblia roznie czytana takze odnoszaca sie do mordowania stala sie przyczyna wielu rozlamow.Islam usprawiedliwia zbrodnie.Wrecz kaze mordowac innowiercow i zbrodniarzy traktuje jako prawdziwych muzulmanow.Czesc zydow ,opierajac sie na biblii tez wysoko ceni,tych ktorzy morduja gojow.Chrzescijanstwo nakazuje nie mordowac.Kazdy sobie stworzyl swoja prawde z jednej ksiazki,ze tak powiem infantylnie o biblii ,ksiazka.

   1. Brawo! Coraz bliżej 0 i 1, prawdy i fałszu 🙂

    Bliżej drzewa życia: http://2.bp.blogspot.com/-Ns-24vlBUcc/Uo5SxoTslSI/AAAAAAAAXg8/KlPgHV6NLcg/s1600/Tree+of+Life.jpg , które jest niebezpieczne dla ludzi, na „szczęście” mało kto jest w stanie to zrozumieć,

    Polecam nowy film: Interstellar, albo sprzed 15 lat PI, który porusza „fizyczne” struny zycia (jest ich 11, NIE 10), wielo płaszczyznową drogę od 0 do 1,

    ta wiedza zabija religie, one nic nie mają do powiedzenia, są tylko narzędziem FAŁSZU.

    I jak teraz wygenerować losową liczbę pomiędzy 0-1? Nie da się 🙂
    (czytaj teoria strun)

    1. Nie czytam teorii ale religie są po to, żeby uzmysławiać prostym ludziom, że jest coś więcej niż widzimy, słyszymy, dotykamy… więc są potrzebne.

     1. Coś na zasadzie, dać murzynowi komórkę z wifi i wytłumaczyć, że wiadomości nadchodzą od pana boga :?| … jutro tyra czeka, papa :*

       1. Ha..tez chcialabym wiedziec.Najtragiczniejsze jest to,ze ludzie tak naprawde nie wiedza ,co, wiedza Wtajemniczeni ,a wierza i zabijaja sie ,nie znajac tak naprawde prawdy.

    2. Gdyby istniały światy, w których jest tylko 1 i 0 lub białe i czarne, lub dobro i zło to byłyby one co najmniej nieatrakcyjne. Mogą ewentualnie służyć do dalszej kreacji aby była różnorodność form a także barwy etc.

     1. Taki swiat Anno istnieje i Ty w nim zyjesz Anno.Jest dobro i zlo.Roznorodnosc kolorow w moralnosci nie istnieje.

      1. O, dostałam odpowiedź: kiedy WIE SIĘ coś, czego nikt cię nie nauczył ani nie przeczytałaś w żadnej książce.

     1. Heh. W liceum kiedyś kombinowałem jak się zerwać legalnie z zajęć i poszedłem do piguły. A ona ku mojemu zdzwinieniu zaczęła leczyć moje aury. Odradziła mi nosić czarne kolory (jak na złość bo tak się składało, ze byłem metalem) i powiedziała, że po 30 roku życiu moje trzecie oko się otworzy i zrozumię o co chodzi. Jak narazie dupa, ale po 40 jeszcze nie jestem :P. Wtedy owe spotkanie ze szkolną pielęgniarką było dość mocno szokujące dla mnie, ale zainteresowało mnie do tego stopnia, że zacząłem grzebać w temacie.

      https://www.youtube.com/watch?v=3vi7043z6tI&list=PLE7F91BB8C872A152&index=4
      (nie mylić matematyki z numerologią, jak to żydki lubią robią 😛 im nie jest dane poznać prawdy nawet na siłę – patrz film:)

   2. Trąci ying-yang, białe-czarne jakby nic innego nie istniało a przecież różne są odcienie, jest też szarość dni codziennych – tego jest najwięcej.

   3. To nie tak Marysiu. Jeśli uwierzymy w kłamstwo to staje się ono prawdą i zaistnieje, nie wystarczy kłamstwa nazwać prawdą.

    1. Nie ,nie Anno.Zeby uwierzyc w klamstwo trzeba wpierw je stworzyc. Zeby je stworzyc ,trzeba wpierw stworzyc prawde i vice versa.Co bylo pierwsze prawda, czy klamstwo Anno?.Trudna odpowiedz.Nieprawdaz?.To tak jak by pytac kure.Co bylo pierwsze jajko czy kura?.Co bylo pierwsze ciemnosc czy swiatlosc?.itd itd.A wiec Anno?.Podwojnosc swiata.Teza i antyteza…Co bylo pierwsze dobro czy zlo?.Zrobilo sie filozoficznie…

       1. Nie jedna osoba zadaje sobie podobny trud rozwazajac to i owo ,poszukujac odpowiedzi.Z tego powodu uzylam liczny mnogiej.Czujna jestes Anno..he he.Trzecie oko?.

       2. he he Marysiu, czasem mam trochę wolnego czasu i też szukam odpowiedzi

  1. Wojownik Światła dzieli się całym swoim światem z ludźmi, których kocha. Kiedy brak im odwagi, zachęca ich, by spełniali swoje marzenia. W takich chwilach pojawia się wróg z dwoma tabliczkami w dłoniach. Na pierwszej wyryte są słowa: „Myśl więcej o sobie. Zachowaj dla siebie swoje dobrodziejstwa, inaczej wszystko stracisz”. Na drugiej czyta: „Kim jesteś, by dawać rady innym? A może nie potrafisz dojrzeć swoich własnych wad?” Wojownik wie, że ma wady. Ale wie również, że nie sposób rozwinąć się w samotności, z dala od przyjaciół. Rzuca więc na ziemie obie tabliczki, nawet jeśli myśli, że zawierają one ziarenko prawdy. Zamieniają się w pył, a wojownik nadal przychodzi z pomocą bliźniemu.

   1. tak więc jesteś wrogiem? czy wojownikiem. ja jestem pomiędzy. ziarnem który zamienia się w pył i odwrotnie.

    1. jestem WOJOWNIKIEM ŚWIATŁA! … do tego mocno wkurwionym! … i spierdalam już spać, bo muszę coś jarzyć jutro, u mnie 3 dochodzi :DD

 8. i nikt nie musi się ze mną zgadzać…to nie jest dla mnie obce. Mogę tu wypisywać byle pierdoły… lecz sami czujecie złość, żal, chwile słabości, niechcenie, niedosyt, nienawiść ale w was jest gdzieś to dobro którego czujecie potrzebę wydostania, lecz po co…odpowiadacie sobie to nic nie da. A ile osób sobie tak odpowiada?…pomyślcie.

   1. nie wygracie z „nimi” pokłóceni z całą resztą z którą będziecie walczyć razem „ramię w ramię”

      1. Napiszę coś jeszcze może wielu się nie zgodzić ale spróbuję…Jedyną bronią której nic nie pokona, nic jej nie zastąpi, jest wieczna, to prawda. interpretujcie sobie jak chcecie. A jak myślicie jaka to będzie „broń” żeby sprowadzać kłamstwa i niezgodę?

 9. nie nie miz… to nie to. Jeśli chcemy z „nimi” walczyć, internet nie wystarczy. Internet to tylko rozładowana „broń” pusta, empty, rozłożona na części. do jej poskładania i do walki nią w pełnej dyspozycji „MUSIMY” wiedzieć jak ją złożyć, załadować i CZYM ją załadować. Istotne pytanie tkwi nie w tym ile osób będzie brało w tym udział…. „TYLKO KTO, CO, W CZYM, W CO I DLACZEGO”. I NIE CHODZI TU ŻE ktoś wyjdzie coś okraść czy zniszczyć, „zabić”. Nie chodzi o prawdziwą „broń”….. SŁOWA BOLĄ BARDZIEJ NIŻ COKOLWIEK DOTKLIWSZEGO NA TEJ ZIEMI. TYLKO TO MUSI BYĆ BARDZO DOBRZE SKOORDYNOWANY, WYKALKULOWANY, PRZEMYŚLANY „STRZAŁ 100%” żeby na prawdę zabolało. I JAK MÓWIĄ WIELCY I MALI „PRAWDA CIĘ WYZWOLI” nawet jak by miała być bolesna.

  1. Powiadam wam…od PRAWDY wielu straciło „TRON”. a ci którzy mówią prawdę, przekazując ją od jednej osoby do następnej „łączy się” „KRÓLESTWO” jakich słów, prawdy wobec kogoś użyjecie, takiej drogi, miejsca doczekacie.

   1. to zależy od was „czy” chcecie żyć w kłamstwie jakie sami sobie torujecie „czy” w prawdzie której udzielacie i takowej otrzymując.

   2. Rzeczywiscie wielu zdobylo Prawda tron.Potem okazywalo sie,ze na tym tronie zdobytym dzieki PRAWDZIE usiadlo wredne KLAMSTWO.

 10. Takie metody wykorzystuja partie polityczne wzajemnie sie zwalczajace.Osiagniety efekt jest odwrotny do zamierzonego.Awantura PIS-u o falszowaniu wyborow skompromitowala rzad,ale takze skompromitowala Polske na arenie miedzynarodowej.Odbiorcy nie znajacy specyfiki polityki kraju odbiora taka akcje jedoznacznie,czyli Polska to kraj oszustow.Wrogowie Polski,ktorym zalezy na kompromitowaniu kraju maja swietna pozywke.Bron niebezpieczna i niestety malo skuteczna.Obosieczna…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: