NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

od dziś Belgia strajk generalny , A POLSKIE CIOTY DO ROBOTY !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Belgowie rozpoczynają dzisiaj w całym kraju strajk generalny. Powód? Rząd chce podnieść wiek emerytalny z 65 do 67 lat. Jeden z liderów tamtejszych związków zawodowych pytany, dlaczego Belgowie rozpoczynają protesty, odpowiedział: „To jest nasze demokratyczne prawo do reagowania”. Jeśli takie słowa wypowiedziałby któryś z polityków czy szefów związkowych central w Polsce, to prorządowe media, do których należy 90 proc. przekazu, natychmiast uruchomiłyby wobec niego kilkudniowy seans nienawiści i hejtu skutkujący przyklejeniem łatki „podpalacza, szaleńca i antydemokraty”. 

Przypomnijmy, że już na początku listopada Belgowie wyszli na ulice swoich miast w proteście przeciwko działaniom tamtejszego rządu. Władze w Belgii – tak jak w Polsce – postanowiły bowiem podnieść wiek emerytalny do 67. roku życia. Przy okazji – tak jak w Polsce – zwiększyły obciążenia fiskalne, zlikwidowały niektóre ulgi oraz zapowiedziały wzrost cen energii. Szefowie związkowych central zapowiedzieli wówczas, że 15 grudnia cała Belgia zostanie sparaliżowana strajkiem generalnym.

„DURNI BELGOWIE TEŻ MI KURWA POWÓD DO STRAJKU , MÓWI 90% POLAKÓW „

no co kraj to obyczaj , w Polsce już zaczyna sie publikować teksty sponsorowane – opinie fachowców ze jest źle I WIEK EMERYTALNY ZA 2-4 LATA BĘDZIE MUSIAŁ ZOSTAĆ PODNIESIONY DO 72 LAT…. czytaj wypowiedzi „fachowców ” w wyborczej ,,,,

ALE POLACY NIE BELGOWIE I SWÓJ ROZUM MAJĄ JAK TRZA TO TRZA ……. chyba rząd wie lepiej !!!!

A SZWABY JAKIE DURNE ….. 63 LATA EMERYTURA … KURWA I JAK ONI CHCĄ BYĆ ZIELONA WYSPĄ NO JAK , JAK MAJA DURNYCH POLITYKÓW ………..

EKSPERCI NIE UKRYWAJĄ TO ZASŁUGA IMIGRANTÓW W TYM W ZNACZNYM STOPNIU POLSKICH !!

N ZUS

Rządząca w Niemczech koalicja Socjaldemokratycznej Partii Niemiec (SPD), Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej (CDU) i Unii Chrześcijańsko-Społecznej (CSU) uzgodniła szczegóły reformy emerytalnej. Po zmianach Niemcy, którzy przepracowali 45 lat, będą mogli odejść na emeryturę w wieku 63 lat.

Obniżenie wieku emerytalnego było jednym z warunków SPD wejścia do rządu Angeli Merkel.

W 2007 roku rząd SPD-CDU z kanclerz Angelą Merkel na czele wprowadził stopniowe podwyższanie wieku emerytalnego do 67. roku życia. Taki wiek miał w pełni zacząć obowiązywać w 2029 roku. Już wtedy SPD domagało się, aby osoby pracujące 45 lat mogły wcześniej przechodzić na emeryturę.

Wprowadzona teraz zmiana w systemie emerytalnym zakłada, że już w lipcu bieżącego roku (2014) osoby, które przepracowały 45 lat, będą mogły w wieku 63 lat przejść na emeryturę. Obecnie muszą one pracować do 65. roku życia. Przejście na wcześniejszą emeryturę ma być dobrowolne.

Socjaldemokraci spierali się też z CDU/CSU czy do czasu pracy wliczać okres spędzony na zasiłku dla bezrobotnych. Ostatecznie zdecydowano, że zostanie on zaliczony, jeśli bezrobocie było krótkotrwałe i nie zdarzyło się dwa lata przed przejściem na emeryturę.

Propozycja rządu cieszy się poparciem zdecydowanej większości niemieckiego społeczeństwa. Głosowanie uzgodnionej reformy ma odbyć się w piątek, ale będzie ono formalnością.

AD CZERWONEGO – NO K….. JAKIE GŁUPKI CIESZĄ SIĘ , A JA SIE PYTAM Z CZEGO ??? W POLSCE WYBITNI EKONOMIŚCI MÓWIĄ – PRACUJESZ DŁUŻEJ ZARABIASZ WIĘCEJ

CAŁE SZCZĘŚCIE ZE W POLSCE SĄ LUDZIE KTÓRZY SŁUCHAJĄ FACHOWCÓW  RZĄDOWYCH I NIE POZWALAJA NA PODPALANIE POLSKI

A ZRESZTĄ CO NAM SZWABY , BELGOWIE  MY SWÓJ ROZUM MAMY !!!!!

8 thoughts on “od dziś Belgia strajk generalny , A POLSKIE CIOTY DO ROBOTY !!

 1. Ktorzy ci polscy politycy walcza o ludzi pracujacych?.Chrzania o wielkiej Polsce od morza do morza,ktora chca rzadzic.Walcza o wiecej demokracji w demokracji ( cos w stylu wiekszej zawartosci cukru w cukrze ha ha),wolnosc wolnych mediow.¨Paranoja po polsku przeciwko Polakom.Tyle…

 2. miz… KUR**A…trzeba zagłosować http://www.petycjeonline.com/czy_popar_by_przywrocenie_ustawy_z_dnia_18_marca_1921_roku_o_zw#form
  Stare CHU**e już nie będą podskakiwać…. zmodernizować ustawę po przywróceniu, PIENIĄŻKI się znajdą jak z bicza strzelił NA WSZYSTKO. już nie będzie złodziejstw w państwie tylko ciągłe strzelanie z DU**Y , „KORUPCJA? panie…. weź pan spi***laj bo, no i właście co…będzie karany śmiercią przez rozstrzelanie i tyle po paplaninie”.

  1. miz po tej ustawie mogą się „CMOKNĄĆ K**WA” WSZYSCY każdy jeden. a z tym wiekiem emerytalnym…ech. to jest tylko zarabianie na nich do 67r życia…. LUDZIE przejrzyjcie na oczy.

    1. a ktoś by zapytał- „złodziejstwo w państwie”? a ja na to wprowadźmy tą ustawę w życie i „PRZEKONAJMY SIĘ K**WA!!!!!!”

 3. z dedykacja dla wszystkich którzy skonczyli 60 i spierdolili na ręty i emerytury A TERAZ CHODZĄ Z RYDZYKIEM W PROTESTACH ABY WNUKI MIAŁY RADIO I TV TRWAM – BO TO WAŻNE !!!!

  1. 🙂 POLAKÓW TO JUZ TYLKO CHYBA BURKI WIEJSKIE NIE DYMAJA 🙂
   bo sa na łańcuchach ,,,, WRÓCĆ JEBIA JEBIĄ BO CZYM JEST PSL – JAK NIE STADEM BURKÓW 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: