NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Protest wyborczy , sąd w III RP – tak robimy z was wałów – i co nam zrobicie :-) !

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

W odpowiedzi na jeden ze złożonych protestów wyborczych Sąd Okręgowy w Warszawie wezwał wyborcę do uzupełnienia braków formalnych wniosku pod rygorem jego zwrotu. Problem w tym, że tym „brakiem formalnym” jest dostarczenie do sądu w terminie 7 dni 3586 odpisów protestu wyborczego dla przewodniczących 3585 komisji wyborczych w województwie mazowieckim oraz 1 odpisu wniosku dla komisarza wyborczego (sic!). 

Patologie, którymi raczy nas władza PO-PSL przeniosły się także do sądów. Nie spodziewałem się jednak, że jest aż tak źle. Wygląda na to, że zrobią wszystko, aby nie rozpatrywać kłopotliwych protestów wyborczych. Bo tak chce władza z Komorowskim i Kopacz na czele? To jest chore!

 

4 thoughts on “Protest wyborczy , sąd w III RP – tak robimy z was wałów – i co nam zrobicie :-) !

  1. Załączone w poście wezwanie jest bezskuteczne, ponieważ nie zostało podpisane (brak ważnego podpisu Anety Gapińskiej. Przystawiona pieczątka nazwiskowo-imienna, to jeszcze nie podpis. Pismo nie podpisane, może stanowić tylko projekt pisma sądowego, które bez podpisu nie mogło wyjść na zewnątrz organu, jakim jest sąd. Z chwilą doręczenia tak wadliwego pod względem formalnym pisma nie rozpoczyna biegu termin do wykonania zaleceń zawartych w jego treści, a tym samym nie może dobiec końca, nie rozpoczyna się też termin zaskarżenia doręczonego pisma, a tym samym termin do zaskarżenia nie może dobiec końca. Doręczenie pocztowe, tak wadliwego pisma sądowego jest – bezskuteczne ex-tunc (wstecz)!!

  2. Czy wiesz, że nasze władze w 2011 roku zmieniły zapisy kodeksu wyborczego usuwając z niego artykuł mówiący o obowiązku weryfikowania przez obwodowe komisje wyborcze przyczyn nieważności głosu oddanego w wyborach do sejmików wojewódzkich? Stworzono dzięki temu dobry grunt pod obecną sytuację, kiedy rzekomo co piąty Polak oddał głos nieważny. Jeśli połączymy fakty, to wyjdzie nam, że szwindel wyborczy z ostatnich wyborów władze PO-PSL skrupulatnie przygotowywany od co najmniej 3 lat…

    1. A mnie ciekawi ,dlaczego zaintersowani ,wrzeszczacy o ” falszerstwach” nie zglosili wczesniej tychze uwag?. Przed wyborami.Tekst ordynacji wyborczej do samorzadow jest dostepny.Zwracalam uwage w jednym z komentarzy na roznice w zapisie artykulow dotyczacych glosow niewaznych miedzy ordynacja wyborcza do samorzadow ,a ordynacja wyborcza w wyborach prezydenckich.Chodzi o artykuly 148 i 161.Poza tym ..Czy nie wiedzieli wczesniej,ze takze te ksiazeczki moga wprowadzac w blad wyborcow?.Skoro nie widzieli ,a oczy sobie otwierali w trakcie wyborow,to nasuwa sie pewien wniosek.Chodzilo im o wywolanie awantury politycznej.W kontekscie tej hecy z ” falszerstwami” ciekawa jestem ,w jaki sposob sady uzywajac ” metod socjologicznych” ( cytat z PIS-u) ,udowodnia falszerstwo.he he .Metody socjologiczne…ha ha.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: