loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
4 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Po wyborach w wawie – 1,037 mln zł dla MICHNIKA za co ???

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

 

Czy przychylne komentarze i uwagi „Wyborczej” w stosunku do Hanny Gronkiewicz-Waltz musiały zostać stosownie „opłacone” odpowiednio skrojonym przetargiem dotyczącym publikowania ogłoszeń prasowych, który mogła wygrać jedynie Agora? 

Warto odnotować, że tuż przed wyborami samorządowymi (30/10/2014) upłyną termin składania ofert na przetarg dotyczący publikacji ogłoszeń prasowych Urzędu m.st. Warszawy o zasięgu stołecznym. Specyfikacja istotnych warunków zamówienia sprawiła, że jedyną ofertę złożyła „Agora” S.A, wydawca wspierającej władze PO-PSL „Gazety Wyborczej”. Dzień po zakończeniu zwycięskich dla Hanny Gronkiewicz-Waltz wyborów na prezydenta Warszawy, doszło do podpisania umowy pomiędzy stołecznym urzędem a spółką Agora o wartości… 1,037 mln zł! 

Powstaje pytanie – czy nie grillowanie HGW przez redaktorów „Wyborczej” przed wyborami oraz przychylne komentarze i uwagi pod jej adresem musiały zostać stosownie „opłacone” odpowiednio skrojonym przetargiem, który mogła wygrać jedynie Agora? Nie sposób odpowiedzieć na to pytanie wprost, bowiem wszystko zrobiono w majestacie prawa. Kto bowiem zabroni władzy pisać takie przetargi publiczne, które może wygrać tylko jeden, konkretny podmiot? Spółka wydająca prorządową gazetę dostała właśnie kolejny milionik. Zapłacą za to podatnicy. Tak się właśnie to kręci.

Źródło: przetargi.um.warszawa.pl

3 thoughts on “Po wyborach w wawie – 1,037 mln zł dla MICHNIKA za co ???

 1. Poniżej nieco danych na temat tego ile poszczególni ministrowie (mający przydzielone rządowe limuzyny), wiceministrowie oraz sekretarze stanu w okresie listopad 2011 – grudzień 2013 wzięli publicznych pieniędzy, w celu zalania baku prywatnego auta, którym rzekomo jeździli wykonywać „czynności służbowe”:

  Bartosz Arłukowicz (PO) – 44.973,57 zł
  Marek Biernacki (PO) – 66.172,79 zł
  Stanisław Gawłowski (PO) – 54.827,02 zł
  Eugeniusz Grzeszczak (PSL) – 48.301,73 zł
  Joanna Kluzik-Rostkowska (PO) – 58.301,32 zł
  Jerzy Kozdroń (PO) – 33.554,84 zł
  Izabela Leszczyna (PO) – 51.160,14 zł
  Sławomir Neumann (PO) – 75.138,42 zł
  Sławomir Nowak (PO) – 31.848,15 zł
  Waldemar Pawlak (PSL) – 29.253,00 zł
  Janusz Piechociński (PSL) – 31.565.91 zł
  Kazimierz Plocke (PO) – 74.738,84 zł
  Elżbieta Radziszewska (PO) – 21.100,16 zł
  Zbigniew Rynasiewicz (PO) – 25.742,64 zł

  Czytaj więcej: Tyle zapłacili za przejazd prywatnymi autami. Kto w pierwszej „10” posłów? (Rmf24.pl)

  1. Stara ” komuna ” za czasow tzw.PRl-u nie rozpieszczala tak poslow.Nie jezdzili limuzynami.Mieli skromne diety i pracowali na swych stanowiskach.Po wygasnieciu mandatu poselskiego wracali na swoje stanowiska pracy.Moze by przywrocic te oszczednosciowe metody w ” tanim panstwie”?.Budzet panstwa zaoszczedzi.Miarka do miarki..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: