NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Bartoszewski ksywa „profesor” stanie przed Niemieckim sadem za używanie bezprawne tytułu naukowego profesor

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

GROZI MU NAWET 180 000 EURO GRZYWNY !

Skoro niemieckiego lekarza skazano na 180 tysięcy marek grzywny za używanie tytułu naukowego niezgodnie z prawem, to dlaczego przed nazwiskiem Władysława Bartoszewskiego nadal bezkarnie stawia się tytuły profesora i doktora habilitowanego – dopytuje się pewien Niemiec. A ponieważ nikt nie udzielił mu zadowalającej odpowiedzi, skierował sprawę do prokuratury.

Na oficjalnym dokumencie informującym o przyznaniu Władysławowi Bartoszewskiemu nagrody im. Adama Mickiewicza przez Komitet Trójkąta Weimarskiego, jak informuje „Nasz Dziennik”, przed nazwiskiem pełnomocnika rządu Donalda Tuska obok tytułu profesorskiego umieszczono także stopień doktorski i habilitację. Jest to – jak podkreśla juz nie po raz pierwszy gazeta – niezgodne z prawdą, gdyż Władysław Bartoszewski formalnie posiada średnie wykształcenie.

Chcący zachować anonimowość obywatel niemiecki – jak pisze „Nasz Dziennik”, lekarz radiolog – w rozmowie z gazetą stwierdził, że próbował dowiedzieć się, dlaczego Komitet Trójkąta Weimarskiego umieszcza nieprawdziwe tytuły przed nazwiskiem Bartoszewskiego. Odpowiedż ograniczyłą się – jak mówi rozmówca gazety – do podania złośliwej łacińskiej maksymy „Si tacuisses philosophus mansisses” (Gdybyś milczał, byłbyś filozofem) i do sugestii, aby więcej nie przysyłał do komitetu żadnych pism w tej sprawie.

Rozmówca „Naszego Dziennika” postanowił więc złoźyć sprawę do prokuratury. Jak mówi domaga się tylko sprawiedliwości i równego traktowanie wszystkich ludzi.

Jako przykład podobnej sprawy, choć o zupełnie odmiennym finale, przedstawił dziennikarzom historię swojego znajomego, także lekarza, którego niemiecki sąd skazał kilka lat temu na 180 tysięcy marek grzywny za używanie tytułu naukowego niezgodnie z prawem.

„Sprawą tytułu profesora Władysława Bartoszewskiego” – pisze „Nasz Dziennik” zajęła się także lokalna gazeta z Turyngii, która poinformowała, że wcześniej niemieckie ministerstwo spraw zagranicznych po podobnych zastrzeżeniach zweryfikowało na swoich stronach internetowych biografię Władysława Bartoszewskiego i usunęło sprzed jego nazwiska ten tytuł.

16 thoughts on “Bartoszewski ksywa „profesor” stanie przed Niemieckim sadem za używanie bezprawne tytułu naukowego profesor

   1. Do polityki ja wciagnie.Na zachodnia modle.Tatus w polityce,dziadek w polityce to i corcia i wnuki tez musza byc w polityce.Nie ZUS babie zrujnowal butik.System,sytem,ktory wspiera i ktory wywalczyl tatusiek.Nie zwali winy na co innego,bo tatus ja tak wyuczyl.

 1. NO I WKURWIŁ SIE JAKIŚ NIEMIEC , BO POLACY NIE POTRAFILI TEGO ZAŁATWIĆ I WYWLEKŁ PSORA PRZED PROKURATORA

  MORAŁ – NIKT NAM POLAKOM NIE ZAŁATWI WAŻNEJ SPRAWY TAK DOBRZE JAK CZŁOWIEK Z ZAGR4ANICY ……….

    1. Bardzo dobrze. Może określi wreszcie, czy jest profesorem nadzwyczajnym, zwyczajnym, przypadkowym, takim sobie i co z tą habilitacją lub rehabilitacją a może zwykłym rechotem.
     Miałem już kiedyś przyjemność zapoznać speca, doktora filozofii, któremu sofistyka głównie kojarzyła się z leżeniem na sofie niż ćwiczeniem w mądrości. Później okazało się, że wyleciał z wydziału po pierwszym roku.

     1. ha ha ha.Sofistyka kojarzona z sofa…he he he.Swego czasu wysmiewano sie,ze mozna skojarzyc tytul ” honoris causa” z honorowym calusem..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: