loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
4 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Bartoszewski ksywa „profesor” stanie przed Niemieckim sadem za używanie bezprawne tytułu naukowego profesor

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

GROZI MU NAWET 180 000 EURO GRZYWNY !

Skoro niemieckiego lekarza skazano na 180 tysięcy marek grzywny za używanie tytułu naukowego niezgodnie z prawem, to dlaczego przed nazwiskiem Władysława Bartoszewskiego nadal bezkarnie stawia się tytuły profesora i doktora habilitowanego – dopytuje się pewien Niemiec. A ponieważ nikt nie udzielił mu zadowalającej odpowiedzi, skierował sprawę do prokuratury.

Na oficjalnym dokumencie informującym o przyznaniu Władysławowi Bartoszewskiemu nagrody im. Adama Mickiewicza przez Komitet Trójkąta Weimarskiego, jak informuje „Nasz Dziennik”, przed nazwiskiem pełnomocnika rządu Donalda Tuska obok tytułu profesorskiego umieszczono także stopień doktorski i habilitację. Jest to – jak podkreśla juz nie po raz pierwszy gazeta – niezgodne z prawdą, gdyż Władysław Bartoszewski formalnie posiada średnie wykształcenie.

Chcący zachować anonimowość obywatel niemiecki – jak pisze „Nasz Dziennik”, lekarz radiolog – w rozmowie z gazetą stwierdził, że próbował dowiedzieć się, dlaczego Komitet Trójkąta Weimarskiego umieszcza nieprawdziwe tytuły przed nazwiskiem Bartoszewskiego. Odpowiedż ograniczyłą się – jak mówi rozmówca gazety – do podania złośliwej łacińskiej maksymy „Si tacuisses philosophus mansisses” (Gdybyś milczał, byłbyś filozofem) i do sugestii, aby więcej nie przysyłał do komitetu żadnych pism w tej sprawie.

Rozmówca „Naszego Dziennika” postanowił więc złoźyć sprawę do prokuratury. Jak mówi domaga się tylko sprawiedliwości i równego traktowanie wszystkich ludzi.

Jako przykład podobnej sprawy, choć o zupełnie odmiennym finale, przedstawił dziennikarzom historię swojego znajomego, także lekarza, którego niemiecki sąd skazał kilka lat temu na 180 tysięcy marek grzywny za używanie tytułu naukowego niezgodnie z prawem.

„Sprawą tytułu profesora Władysława Bartoszewskiego” – pisze „Nasz Dziennik” zajęła się także lokalna gazeta z Turyngii, która poinformowała, że wcześniej niemieckie ministerstwo spraw zagranicznych po podobnych zastrzeżeniach zweryfikowało na swoich stronach internetowych biografię Władysława Bartoszewskiego i usunęło sprzed jego nazwiska ten tytuł.

16 thoughts on “Bartoszewski ksywa „profesor” stanie przed Niemieckim sadem za używanie bezprawne tytułu naukowego profesor

   1. Do polityki ja wciagnie.Na zachodnia modle.Tatus w polityce,dziadek w polityce to i corcia i wnuki tez musza byc w polityce.Nie ZUS babie zrujnowal butik.System,sytem,ktory wspiera i ktory wywalczyl tatusiek.Nie zwali winy na co innego,bo tatus ja tak wyuczyl.

 1. NO I WKURWIŁ SIE JAKIŚ NIEMIEC , BO POLACY NIE POTRAFILI TEGO ZAŁATWIĆ I WYWLEKŁ PSORA PRZED PROKURATORA

  MORAŁ – NIKT NAM POLAKOM NIE ZAŁATWI WAŻNEJ SPRAWY TAK DOBRZE JAK CZŁOWIEK Z ZAGR4ANICY ……….

    1. Bardzo dobrze. Może określi wreszcie, czy jest profesorem nadzwyczajnym, zwyczajnym, przypadkowym, takim sobie i co z tą habilitacją lub rehabilitacją a może zwykłym rechotem.
     Miałem już kiedyś przyjemność zapoznać speca, doktora filozofii, któremu sofistyka głównie kojarzyła się z leżeniem na sofie niż ćwiczeniem w mądrości. Później okazało się, że wyleciał z wydziału po pierwszym roku.

     1. ha ha ha.Sofistyka kojarzona z sofa…he he he.Swego czasu wysmiewano sie,ze mozna skojarzyc tytul ” honoris causa” z honorowym calusem..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: