NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Izrael zaatakował Syrię WOJNA ! atak ma na celu wsparcie IS

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Izraelskie samoloty zbombardowały obszar w okolicy Damaszku kontrolowany przez armię syryjską. Informację podała syryjska telewizja państwowa, ale także bazująca w Londynie organizacja przeciwników Baszara Al-Asada.

Informację o ostrzale przekazała również libańska telewizja Al-Manar. Według niej, nie ma ofiar ostrzału. Państwowa syryjska agencja informacyjna SANA mówi o „izraelskiej agresji”.

Rzecznik armii izraelskiej przekazał zaś, że nie komentuje doniesień źródeł zagranicznych.

Kontrolowana przez libański Hezbollah stacja Al-Manar podała, że samoloty izraelskie ostrzelały rejon koło niewielkiego lotniska w Dimas. Mieszkańcy Damaszku, na których powołuje się Reuters, słyszeli zaś głośne eksplozje. Doniesienia o eksplozjach koło Dimas potwierdziło opozycyjne Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka, które podaje informacje z Syrii, powołując się na swoje źródła w tym kraju. Według jego doniesień, celem nalotu był obiekt militarny.

9 thoughts on “Izrael zaatakował Syrię WOJNA ! atak ma na celu wsparcie IS

  1. Od rana informowali w mediach, że Izrael zbombardował Syrię. Przecież nie Syria Izrael. Gotuje się i wrze, prą do wojny z wielu kierunków, jątrzą. Tylko spokój może nas uratować, nadzwyczajny spokój – stoicyzm.

   1. Roznie informuja i dezinformuja z tego,co widze.W zachodnich mediach pojawia sie jakas informacja ,ktora sie dementuje.Kreca jak moga.Tak bylo z atakiem Izraela.Wczesniej podawano tez,ze Iran bombardowal pozycje ” dzijadzistow” w Iraku ,a chwile potem w mediach pokazano wypowiedz ministry iranskiej,ze Iran nie uczestniczyl w takowym ataku.

 1. będę czekać na tą odpowiednią chwilę. do tej pory nic się nie zmieni nawet jak byście wszystkie brudy na wszystkich wyciągali… to nic wam nie da. a ja będę czekał na ten dzień kiedy człowiek nie będzie nic na „TO coś” nie znajdzie rady, i nic nie zrobi… a wtedy będzie ten moment na który „KU**WA CZEKAM”

 2. nie będą „kozaczyć” jak nadejdzie wojna albo globalny kataklizm….wtedy będzie jedno prawo ” przetrwanie”

 3. jak nikt nie wie o co chodzi w posługiwaniu się bronią to polecam samych mistrzów.
  ale to nie wystarczy bo trzeba „MYŚLEĆ” o tym czy ją użyć.

 4. miz… jakakolwiek broń w użyciu na jakiekolwiek żywe stworzenie powinna być ostatecznością „wyjściem bez żadnego wyjścia-uprzednio sprawdzając wszystkie możliwe wątki”
  TO jak ludzie się nią posługują , to tylko świadczy o nich samych. np „stój PO***JA… j*b j*b….?. LENIWE,BEZMÓZGIE,SKUR****NY. I TACY LUDZIE MÓWIĄ NAM O „PRAWIE”?! CO MAMY PRZESTRZEGAĆ A CZEGO NIE?!

 5. miz… jak bym miał wybrać między „żywymi trupami” a ” DEBILAMI, ĆWOKAMI Z BRONIĄ W RĘKU” TO WYBRAŁ TE „ŻYWE TRUPY” miałbym większe szanse na przeżycie gdy taki popier***lony debil z bronią mierzy w ciebie i chce cię zabić bo coś mu odjeba**o.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: