loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
4 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Izrael zaatakował Syrię WOJNA ! atak ma na celu wsparcie IS

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Izraelskie samoloty zbombardowały obszar w okolicy Damaszku kontrolowany przez armię syryjską. Informację podała syryjska telewizja państwowa, ale także bazująca w Londynie organizacja przeciwników Baszara Al-Asada.

Informację o ostrzale przekazała również libańska telewizja Al-Manar. Według niej, nie ma ofiar ostrzału. Państwowa syryjska agencja informacyjna SANA mówi o „izraelskiej agresji”.

Rzecznik armii izraelskiej przekazał zaś, że nie komentuje doniesień źródeł zagranicznych.

Kontrolowana przez libański Hezbollah stacja Al-Manar podała, że samoloty izraelskie ostrzelały rejon koło niewielkiego lotniska w Dimas. Mieszkańcy Damaszku, na których powołuje się Reuters, słyszeli zaś głośne eksplozje. Doniesienia o eksplozjach koło Dimas potwierdziło opozycyjne Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka, które podaje informacje z Syrii, powołując się na swoje źródła w tym kraju. Według jego doniesień, celem nalotu był obiekt militarny.

9 thoughts on “Izrael zaatakował Syrię WOJNA ! atak ma na celu wsparcie IS

  1. Od rana informowali w mediach, że Izrael zbombardował Syrię. Przecież nie Syria Izrael. Gotuje się i wrze, prą do wojny z wielu kierunków, jątrzą. Tylko spokój może nas uratować, nadzwyczajny spokój – stoicyzm.

   1. Roznie informuja i dezinformuja z tego,co widze.W zachodnich mediach pojawia sie jakas informacja ,ktora sie dementuje.Kreca jak moga.Tak bylo z atakiem Izraela.Wczesniej podawano tez,ze Iran bombardowal pozycje ” dzijadzistow” w Iraku ,a chwile potem w mediach pokazano wypowiedz ministry iranskiej,ze Iran nie uczestniczyl w takowym ataku.

 1. będę czekać na tą odpowiednią chwilę. do tej pory nic się nie zmieni nawet jak byście wszystkie brudy na wszystkich wyciągali… to nic wam nie da. a ja będę czekał na ten dzień kiedy człowiek nie będzie nic na „TO coś” nie znajdzie rady, i nic nie zrobi… a wtedy będzie ten moment na który „KU**WA CZEKAM”

 2. nie będą „kozaczyć” jak nadejdzie wojna albo globalny kataklizm….wtedy będzie jedno prawo ” przetrwanie”

 3. jak nikt nie wie o co chodzi w posługiwaniu się bronią to polecam samych mistrzów.
  ale to nie wystarczy bo trzeba „MYŚLEĆ” o tym czy ją użyć.

 4. miz… jakakolwiek broń w użyciu na jakiekolwiek żywe stworzenie powinna być ostatecznością „wyjściem bez żadnego wyjścia-uprzednio sprawdzając wszystkie możliwe wątki”
  TO jak ludzie się nią posługują , to tylko świadczy o nich samych. np „stój PO***JA… j*b j*b….?. LENIWE,BEZMÓZGIE,SKUR****NY. I TACY LUDZIE MÓWIĄ NAM O „PRAWIE”?! CO MAMY PRZESTRZEGAĆ A CZEGO NIE?!

 5. miz… jak bym miał wybrać między „żywymi trupami” a ” DEBILAMI, ĆWOKAMI Z BRONIĄ W RĘKU” TO WYBRAŁ TE „ŻYWE TRUPY” miałbym większe szanse na przeżycie gdy taki popier***lony debil z bronią mierzy w ciebie i chce cię zabić bo coś mu odjeba**o.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: