NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

ABW rozpoczęło łapankę Polaków którzy walczą na ukrainie z ssmanami z pułku MSW AZOV

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

SSMANI Z PUŁKU MSW UKRAINY „AZOV” 

ABW bierze się za Polaków, którzy walczą na Ukrainie. W Bielsku-Białej ruszyło pierwsze śledztwo w sprawie Polaka, który walczy w Donbasie po stronie separatystów – informuje „Rzeczpospolita”.

Zgodnie z prawem obywatel Polski nie może służyć w armii innej niż nasza. Artykuł 141 § 1 kodeksu karnego mówi, że Polak, który służy „w obcym wojsku lub w obcej organizacji wojskowej, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”.

wiecej tu ….

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rzeczpospolita-rusza-sledztwo-ws-polakow-walczacych-na-ukrainie-po-stronie/dyvkx

WAŻNE ZATEM NALEŻY SKŁADAĆ WNIOSKI O ŚCIGANIE POLSKICH OBYWATELI TAK ZWANYCH DWÓPASZPORTOWCÓW 

Paragraf 141-1 stał się modny? A co z obywatelami Polski służącymi w wojsku USA? A co z obywatelami Polski żydowskiego pochodzenia służącymi w wojsku Izraela? Co z ślązakami sł. w niemieckiej armii ?  Kij ma zawsze dwa końce! Jeżeli z tego paragrafu będą go ścigać, będą zmuszeni przez prawo ścigać i innych. Nie ma czy to armia przyjaciół czy wrogów. Każda armia inna niż polska z tego paragrafu jest obca!

tak zatem jesli wiesz o kimś takim dzwoń do ABWery 

NO KURWA JAK ŚCIGAĆ TO WSZYSTKICH !! NIEMA RÓWNYCH I RÓWNIEJSZYCH 

11 thoughts on “ABW rozpoczęło łapankę Polaków którzy walczą na ukrainie z ssmanami z pułku MSW AZOV

  1. Po to sie ma rozne sojusze podpisywane przez rzad,zeby Polak w wojsku amerykanskim mogl sluzyc.Takie sluzby sa legalne.Kazda inna nie jest legalna.A co w takim razie mozna powiedziec o tzw. Legii cudzoziemskiej?.Legalni sa sluzacy w tej armii cudzoziemcy ,czy nie ?.Jakie sa podstawy prawne tejze sluzby?.

  2. No cóż , bycie najemnikiem to jest ryzyko na własne życzenie alboo wywieziesz dupsko w całości ,,albo wrócisz w kawałkach , proste jak drut !!!
    J.M.H

  3. A propo najemników, u Adnowum było ze 3-4 dni temu iż powstańcy trafili ostrzałem artyleryjskim w ich (ich jednostki) skład amunicji i ze 100 polaczków z polszewi albo zdechło albo zostało rannymi w wyniku tej akcji.

      1. No z ołowiem może być poważny problem…smoły też nie posiadamy,a kasza może się przydać ,gdy nadejdzie głód….jakoś mam nadzieję,że nie pokonają Krakusów,bo już w historii tego miasta były różne napaści i jakoś udało się starą stolicę Polski uratować.A poza tym w zaborze austriackim stosunkowo do innych okupowanych rejonów jednak Polakom żyło sie najlepiej.Może i tym razem się uda.Gorzej z Nowa Hutą,tu może być atak,bo i przemysł ciężki metalowy ,w wypadku wojny niezbędny dla obronności.Ale ,co ma wisieć ,nie utonie i jak powiada klasyk: „spokojnie ,jak na wojnie”.Pożyjemy,zobaczymy.Dag&Navajo.

  4. będą się tłumaczyć innymi prawami na to prawo…luki prawne. a jak ścigać to wszystko i wszystkich.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: