loading...
loading...
loading...
NA ŻYWO 24.04.19 -20.30 M.MACIAK CW24TV I ALEKSANDER JABŁONOWSKI - O CZYM NIKT NIE MÓWI ! MAŁY SZOK !24 kwietnia 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Nagrody dla P.K.W 600 000 zł , czyli każdy z zatrudnionych przez PKW otrzyma średnio po 1700 zł

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Mimo kompromitacji z liczeniem głosów podczas ostatnich wyborów samorządowych oraz poważnych wątpliwości co do ich ważności, urzędnicy Państwowej Komisji Wyborczej przyznali sobie premie finansowe – łącznie około 600 tys. zł. Powstaje pytanie – jak to??!

Pracownicy Państwowej Komisji Wyborczej zasłużyli w tym roku na premie jak mało kiedy. Najpierw nieprawidłowości przy liczeniu głosów podczas wyborów do Europarlamentu, a teraz totalna kompromitacja z wyborami samorządowymi. To oznacza, że każdy z zatrudnionych przez PKW otrzyma średnio po 1700 zł (łączna pula premii ma wynosić 600 tys. zł). Niby są to niewielkie kwoty, ale powstaje pytanie o ich zasadność. Dlaczego za źle wykonaną pracę podatnicy mają płacić urzędnikom dodatkowe pieniądze? W normalnym państwie jest tak, że wszelkiego rodzaju nagrody czy premie są przyznawana tylko za dobrze wykonaną pracę. Jeśli ktoś spartaczy swoje służbowe obowiązki, to może zapomnieć o dodatkowej gratyfikacji pieniężnej. Nie zapominajmy jednak, że żyjemy w rzeczywistości okrągłostołowej III RP, gdzie mało co jest takie, jakie powinno być. Dlatego nie powinny nas jednak dziwić dodatkowe pieniądze na PKW…

źródło – Kompromitacja wyborcza nie przeszkadza: Urzędnicy PKW otrzymają 600 tys złotych nagrody (wGospodarce.pl)

4 thoughts on “Nagrody dla P.K.W 600 000 zł , czyli każdy z zatrudnionych przez PKW otrzyma średnio po 1700 zł

 1. czy nagrody są uzasadnione ?

  OCZYWIŚCIE ZE TAK BO :

  n.p – W Gdyni poparcie dla PSL wzrosło o 1100 procent!
  Zgodnie z „wynikiem” podanym przez PKW, w wyborach do sejmiku województwa pomorskiego w Gdyni PSL uzyskał 8811 głosów. Warto odnotować, że rezultat ten jest o 1100 proc. lepszy od wyniku sprzed 4 lat. Można? Można.

  Informacje o fantastycznych wynikach PSL spływają z całego kraju. Rzadko kiedy jednak różnice pomiędzy ilością głosów uzyskanych przed czteroma laty a obecnie wynoszą aż 1100 proc. W Gdyni w 2010 roku PSL otrzymał 800 głosów poparcia. W 2014 liczba osób popierających partię Pawlaka, Piechocińskiego i Sawickiego wzrosła do 8811. Ciekawe co spowodowało, że PSL uzyskał w Gdyni tak fenomenalny rezultat?

  no jak , co spowodowało OBIETNICA NAGRODY PIENIĘŻNEJ – POLAK JAK JEST DOBRZE OPŁACANY PRACUJE FENOMENALNIE !!!

  i tu własnie doszło do takiej sytuacji

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: