NA ŻYWO 21.00 - STREAM MACIEJ MACIAK CW24TV I JACK CALEIB " EKSMISJE I WYSIEDLENIA POLAKÓW JUŻ REALIZOWANE"20 sierpnia 2019
8 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

c.d w temacie „wydatki poselskie” – czyli ZBULWERSOWANY POSEŁ NACHODZENIEM GO PRZEZ ALFONSÓW

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

kto jak kto ALE POSEŁ NAJJAŚNIEJSZEJ III … POWINIEN WIEDZIEĆ ŻE :

JEŚLI BYŁA USŁUGA TO NALEŻY PŁACIĆ BO……..

http://wpolityce.pl/wydarzenia/70938-posel-solidarnej-polski-szantazowany-przez-prostytutke-parlamentarzysta-mial-nie-zaplacic-200-zl-za-seks

Sprawa tyczy się przestępstwa z art. 191 Kodeksu Karnego, a mianowicie stosowania groźby w celu wymuszenia określonego zachowania. Jak można przeczytać w zarzutach, skierowanych przeciwko trzem osobom: dwóm mężczyznom i młodej kobiecie, w okresie od 19 do 23 grudnia 2012 r. stosując groźbę bezprawnego upublicznienia nagrań mogących zniesławić posła, zmuszali go do zapłacenia kwoty nie mniejszej niż 3 tys. zł, przy czym jeden z mężczyzn dopuścił się tego czynu w warunkach tak zwanej recydywy.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie nie chciała ujawnić nazwiska posła, który ma w tej sprawie status pokrzywdzonego.

Z akt sprawy wynika, że historia zaczęła się gdy jakiś czas temu poseł miał się prywatnie spotkać z kobietą, dzisiejszą oskarżoną, po czym nie zapłacił jej za usługę seksualną. Chodzi o kwotę 200 zł. 26-latka dopiero po jakimś czasie zorientowała się, że chodzi o posła. Poinformowała o tym swojego kolegę i wtedy sprawa nabrała tempa.

Znajomy oskarżonej skontaktował się następnie ze Szczepanem P., oferując mu 5 tys. na dwóch, za szantaż „polityka kościelnego”. Oskarżona umówiła się wtedy ponownie z posłem w jednym hoteli w Lublinie, a całe spotkanie zostało nagrane i uwiecznione na zdjęciach.

Po krótkim czasie oskarżeni skontaktowali się z politykiem, szantażując go nagraniami. Poseł początkowo zgodził się zapłacić kwotę 3 tys. zł. Jednak 20 grudnia powiadomił o całej sprawie policję, która zbadała sprawę i oskarżyła trzy osoby.

Mężczyźni przyznali się do winy, natomiast kobieta wszystkiemu zaprzecza. Oskarżonym może grozić do 3 lat więzienia.

mc,tokfm.pl

APROPO SZANTAŻ TU JEST SPRAWĄ TRZECIORZĘDNĄ CHODZI O PODSTAWOWE ZASADY

WYNAGRODZENIA ZA PRACĘ SIĘ WYPŁACA !!!

NO CHYBA ŻE USŁUGA BYŁA NIE SATYSFAKCJONUJĄCA

ALE O TYM DECYDUJĄ SĄDY A NIE WIDZI MI SIĘ POSŁA.

=============

CZY BYŁO TAK ?

To teraz pociągniesz druta mojemu kumplowi….

ZAPEWNE I SIE POSEŁ POGNIEWAŁ …

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: