loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
19 godzin pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

c.d w temacie „wydatki poselskie” – czyli ZBULWERSOWANY POSEŁ NACHODZENIEM GO PRZEZ ALFONSÓW

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

kto jak kto ALE POSEŁ NAJJAŚNIEJSZEJ III … POWINIEN WIEDZIEĆ ŻE :

JEŚLI BYŁA USŁUGA TO NALEŻY PŁACIĆ BO……..

http://wpolityce.pl/wydarzenia/70938-posel-solidarnej-polski-szantazowany-przez-prostytutke-parlamentarzysta-mial-nie-zaplacic-200-zl-za-seks

Sprawa tyczy się przestępstwa z art. 191 Kodeksu Karnego, a mianowicie stosowania groźby w celu wymuszenia określonego zachowania. Jak można przeczytać w zarzutach, skierowanych przeciwko trzem osobom: dwóm mężczyznom i młodej kobiecie, w okresie od 19 do 23 grudnia 2012 r. stosując groźbę bezprawnego upublicznienia nagrań mogących zniesławić posła, zmuszali go do zapłacenia kwoty nie mniejszej niż 3 tys. zł, przy czym jeden z mężczyzn dopuścił się tego czynu w warunkach tak zwanej recydywy.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie nie chciała ujawnić nazwiska posła, który ma w tej sprawie status pokrzywdzonego.

Z akt sprawy wynika, że historia zaczęła się gdy jakiś czas temu poseł miał się prywatnie spotkać z kobietą, dzisiejszą oskarżoną, po czym nie zapłacił jej za usługę seksualną. Chodzi o kwotę 200 zł. 26-latka dopiero po jakimś czasie zorientowała się, że chodzi o posła. Poinformowała o tym swojego kolegę i wtedy sprawa nabrała tempa.

Znajomy oskarżonej skontaktował się następnie ze Szczepanem P., oferując mu 5 tys. na dwóch, za szantaż „polityka kościelnego”. Oskarżona umówiła się wtedy ponownie z posłem w jednym hoteli w Lublinie, a całe spotkanie zostało nagrane i uwiecznione na zdjęciach.

Po krótkim czasie oskarżeni skontaktowali się z politykiem, szantażując go nagraniami. Poseł początkowo zgodził się zapłacić kwotę 3 tys. zł. Jednak 20 grudnia powiadomił o całej sprawie policję, która zbadała sprawę i oskarżyła trzy osoby.

Mężczyźni przyznali się do winy, natomiast kobieta wszystkiemu zaprzecza. Oskarżonym może grozić do 3 lat więzienia.

mc,tokfm.pl

APROPO SZANTAŻ TU JEST SPRAWĄ TRZECIORZĘDNĄ CHODZI O PODSTAWOWE ZASADY

WYNAGRODZENIA ZA PRACĘ SIĘ WYPŁACA !!!

NO CHYBA ŻE USŁUGA BYŁA NIE SATYSFAKCJONUJĄCA

ALE O TYM DECYDUJĄ SĄDY A NIE WIDZI MI SIĘ POSŁA.

=============

CZY BYŁO TAK ?

To teraz pociągniesz druta mojemu kumplowi….

ZAPEWNE I SIE POSEŁ POGNIEWAŁ …

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: