NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
3 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

po wyborach 1 grudnia Lubelskie: Radni podnieśli swoje diety o 300 proc.

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

no !!! i już się k….. zaczyna „TERA KURWA MY „

ps. na zadupiach po 300 % to ile w wielkich miastach ???? 1000 % 2000 %

KURWA NIE MAM SŁÓW TE CHUJE NIE MAJA ANI TAKTU ANI …..

Inauguracyjna sesja 15-osobowej Rady Gminy Abramów została zwołana na 1 grudnia. Jednym z pierwszych punktów obrad było podniesienie diet. Radni w poprzedniej kadencji otrzymywali 110 złotych za każde posiedzenie rady. Teraz dostaną po 400 zł miesięcznie.

Informację tę potwierdza w rozmowie z „DW” Artur Chomiuk, nowy wójt Abramowa: „Rzeczywiście radni podjęli taką uchwałę. Skoro tak przegłosowano, to ja muszę wykonać ustalenia rady”.

– To prawda, że radni podjęli taką uchwałę. Większy ryczałt otrzymali także sołtysi, którzy wezmą za udział w sesji 100 złotych – jeżeli zostaną zaproszeni i wezmą udział w posiedzeniu. W poprzedniej kadencji otrzymywali 60 złotych – tłumaczy Barbara Komsta z Urzędu Gminy Abramów.

Według oficjalnych danych radni w poprzedniej kadencji zbierali się na sesjach 39 razy, czyli około 10 razy na rok.

ALE CO SIĘ DZIWIĆ TAKI REGION TAKA KULTURA TACY „UNTERMENSZE” tam zywiot „

Polska „B” – OHYDNE LUBELSKIE – czyli „WITAMY W DUPIE ŚWIATA” tak powinno pisać na dworcu P.K.P w Lublinie …

III R.P Polska „B” – OHYDNE LUBELSKIE – czyli „WITAMY W DUPIE ŚWIATA” tak powinno pisać na dworcu P.K.P w Lublinie …

 

SORY ALE JA JUŻ NIE MAM SŁÓW I CIERPLIWOŚCI

 

5 thoughts on “po wyborach 1 grudnia Lubelskie: Radni podnieśli swoje diety o 300 proc.

  1. Rozumiem Ciebie, szkoda zdrowia. Nie dziw się tym, którzy nie chcą wiedzieć co naprawdę dzieje się wokół nas. Albo Ktoś zrobi prawdziwą rewolucję albo będzie coraz gorzej. Demokratycznie się nie da bo tu nie ma demokracji.

    1. Ciekawa jestem jak zareagowaliby uczestnicy wiecu czy manifestacji gdyby prowadzący krzyknął przez megafon: barykadujemy, śmierć zdrajcom, sprzedawczykom Polski i narodu bo to co zaprezentował Braun pod PKW – tylko pomalutku i ostrożnie – to był niewypał.

      1. Zwialiby ,gdzie pieprz rosnie.Co innego machac choragiewka,niesc pochodnie i rozyczke w dloni,a czym innym jest stanac oko w oko z czolgiem na przyklad lub uzbrojonym po zeby policjantem lub zolnierzem.Wiesz..Opowiesci ,ze „szli z bagnetem na czolgi zelazne” to tylko w poezji sa dobre.Ale nawet w poezji” one ( tu czolgi) przeszly i zdeptaly na miazge”.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: