NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Polacy nie boicie się tu żyć i mieszkać , nie boicie się o swoje dzieci i wnuki ??

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała kolejną osobę w związku z oszustwami podatkowymi i praniem brudnych pieniędzy przy obrocie biokomponentami paliwa. Według ABW straty Skarbu Państwa mają przekraczać 400 milionów zł.

Wobec podejrzanych zastosowano poręczenia majątkowe, sięgające w niektórych przypadkach kwoty 2 mln zł, zakazy opuszczania kraju i dozory policji.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/abw-zatrzymalo-kolejna-osobe-ws-oszustw-przy-obrocie-biokomponentami-paliwa/9zws3

poreczenia majatkowe wplacone z ukradzionych pieniedzy -smiech na sali /areszt za batonika/ oto nasz wymiar niesprawiedliwosci – gratulacje……….

jak w tytule jeśli nie boicie sie żyć w takim kraju i nie wstyd wam ze jesteście obywatelami takiego kraju 

to zgodzicie się ze mną że III R.P to kraj wielkich możliwosci dla „odważnych i śmiałych „

metoda zwana „tylko dla orłów”

„Proces przepoczwarzania się ze złodzieja i przestępcy w poważanego i zamożnego człowieka w Polsce trwa od 10 max 20 lat. Na początku trzeba zacząć działać w grupie przestępczej kręcić kraść ile się da no najważniejsze nie dać się złapać. Jak już jest kasa staramy się poruszać pomiędzy ludźmi gwarantującymi nam wzbudzanie zaufania ( księża, politycy , urzędnicy wysoko postawieni no i oczywiście wymiar sprawiedliwości ) a wcześniej najlepiej jest się przeprowadzić w inny rejon Polski. Po wspomnianym wcześniej okresie stajemy się szanowanymi obywatelami”

dla reszty chcących tylko żyć -KRYMINAŁ ,PROKURATOR I CIĘŻKI KIĆ…

W Polsce wymiar sprawiedliwości zajmuje się złodziejem batonika za 99 gr, bezdomnym zbierającym złom wart 10 zl, niepoczytalnym nie potrafiącym się bronic, policja STAJE NA WYSOKOŚCI ZADANIA … zeznania spisuje podczas BICIA W PIETY PAŁĄ LUB ZWYCZAJNIE PO JAJACH LUB MORDZIE 

przecież złomiarz nie ma na adwokata , a złodziej batonika jest schizofrenikiem o czym policjant wie A TAKI SCHIZOFRENIK JEST NIE WIARYGODNY BO WARIAT – ALE WINIEN NIE WINIEN SIEDZIEĆ POWINIEN ………jak się przyznał po wybiciu zębów .

15 thoughts on “Polacy nie boicie się tu żyć i mieszkać , nie boicie się o swoje dzieci i wnuki ??

 1. mizia ja np chcialbym wszystkich obecnie rzadzacych politykow i zydoskich byznesmenow zwyczajnie powiesic za jaja ale do huja jak to zrobic?

  1. rzadzacy polska zydzi to dla mnie zwyczajni zlodzieje bandyci i oszusci normalny margines ktory trzeba zlikwidowac

 2. Pewien Polak mając 20lat wyjechał do Włoch-tam ożenił się z Polką i nauczył się kompleksowych remontów mieszkań.
  Po 13tu latach wrócili do ojczyzny* tu również zarabia remontując mieszkania…żona pracuje za 1,200.

  Jest tutaj 1,5roku i już planuje na wiosnę wracać…. oczywiście do biednych Włoch w kryzysie!!!

  To nie jedyny przypadek z kręgu moich znajomych!

  1. 🙂 JA TO WRACAŁEM ZE 2 RAZY teraz trwam w stanie niewiary dla PROPAGANDY SUKCESU ZIELONEJ WYSPY

   ROZUM MI WRÓCIŁ PO ZAPŁACENIU OKOŁO 270 000 ZŁ w Polszy

  2. Aha z „pogrążonych w wielkim kryzysie” Włoch przywiózł kasę i zakupił działkę i wybudował dom wart ok 0,5mln, dzis szuka kupca! oczywiście sprzeda ale umoczy bo w sprzedażach dołek*….
   Tak polska ojczyzna* gnębi i oszukuje!

   1. nie taki cel. mysl dalej. celowo ci nie podpowiadam bo chce sie zorientowac ilu z was juz wie o jaki cel chodzi. to łatwe.

  1. Młodzi powinni się dobrze zastanowić nad swoim losem i przyszłością i zacząć się jakoś organizować.Starym pozostało wyrzucić komputer przez okno,odciąć internet i zająć się jakimś miłym hobby,/ja mam kilka,na które teraz mam mało czasu/ i przeżyć w spokoju czas ,który jest nam dany od losu.Głową muru nie przebiję.Co mogłam zrobić ,zrobiłam:poleciłam blogi polityczne rodzinie i kilka osób jest zorientowanych w sytuacji.Więcej nic nie zrobię ,bez uszczerbku dla zdrowia ,zarówno psychicznego ,jak i fizycznego.Starsi ludzie są za słabi do bardziej wyrazistych działań.Pozdrawiam.Dag.

   1. wszyscy się przydadzą – wstyd to powinni odczówać ci co na spotkanie dupy nie raczyli nawet dostarczyć

    A JA TAM CHYBA NIE GRYZŁEM I NIE INDOKTRYNOWAŁEM ?

    ty i Navajo macie wieksze jaja niż 1200 20- 30 latków !!
    TAK TO PRAWDA

    p.s sytuacja ogólna się zmienia 😉 nikt nie jest waryjatem aby z cepem na czołg lecieć lub kopać się z koniem

    TRZA WSCHODNIEJ PRZEBIEGŁOSCI i z niej czerpać w walce z tym ss…. gangiem

    🙂 POWIADAM WAM WIELE SIĘ NIEBAWEM ZMIENI !!!

    1. Mizia,nie tylko nie gryzłeś,a wręcz nas zauroczyłeś…zdjęcie Twojej rodziny jest oprawione i stoi na poczesnym miejscu…z wyrazem sympatii Dag&Navajo.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: