NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
3 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

CZY W III R.P DOJDZIE DO KRWAWYCH ROZLICZEŃ na wzór n.p ” NOCY ŚW. BARTŁOMIEJA ” ?

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

POWODÓW JEST AŻ NADTO !!!!

A CHĘTNYCH WYSTARCZAJĄCO DUŻO …………

„Noc św. Bartłomieja, zwana również krwawym weselem paryskim, a przez analogię do Nieszporów sycylijskich jutrznią paryską[1] – potoczne określenie rzezi hugenotów (francuskich ewangelików reformowanych) w Paryżu, która miała miejsce w nocy 23 na 24 sierpnia 1572 roku. Nazwa wywodzi się od jednego z apostołów, św. Bartłomieja, którego święto liturgiczne obchodzone jest 24 sierpnia”

Gdy kraj się rozsypuje a naród polski pogrąża w zgniliźnie nie można snuć marzeń że kolejna “kanapowa” partia z błogosławieństwa okrągłego stołu uratuje to co dwadzieścia poprzednich rozkradło ponieważ wszystkie one zostały stworzone dla osobników bez czci i honoru a ich jedynym celem jest wyciągnięcie z Polski profitów i wygodnego życia. W Polsce panuje jakaś idiotyczna nadzieja że po 25 latach nieustannych grabieży polskiego majątku narodowego nagle pojawi się jedna hołota która dorwie się do koryta i będzie lepsza niż inna hołota, a na dodatek myślimy że jak już nam wszystko odbiorą włącznie z polską ziemią i lasami to Pan Bóg spuści nam z nieba kiełbase i wódke i będziemy sobie beztrosko żyć w ramionach rozkoszy.. To jest MYŚLENIE DZIECI W PIASKOWNICY A NIE DOROSŁEGO NARODU! Takiej mentalności sługusa we własnym państwie nie zmieni się głaskaniem po główce, należy się jej pozbyć każdym dostępnym sposobem. Jeżeli tego nie uczynimy to wraz z naszymi rodzinami staniemy się wołem pociągowym zagranicznych okupantów aż do swej marnej śmierci. Wymyślona przez okcydent demokracja jest przekleństwem dla Polski, dla naszego organizmu ponieważ wszystkie jego członki żyją w totalnym chaosie, a tu jest potrzebny tradycjonalizm, hierarchiczny porządek w wykonywaniu zadań i dyscyplina zamiast anarchii,  musimy zniszczyć wszystkie partie które powstały w Polsce w wyniku zdrady roku 1989 , oraz mentalność polskiego żebraka wyciągającego łape do zagranicy lub Pana Boga, musimy zmusić wspólnoty do twórczego wysiłku a nie do ciągłego zawodzenia. DO WYŻSZYCH CELÓW JESTEŚMY STWORZENI – wmów to sobie Polaku i uwierz w to, bo inaczej ciągle będziesz kopanym w dupe sługą obcego we własnym kraju.

wkur………. Mizia 

23 thoughts on “CZY W III R.P DOJDZIE DO KRWAWYCH ROZLICZEŃ na wzór n.p ” NOCY ŚW. BARTŁOMIEJA ” ?

 1. PRZYKŁAD WEJHEROWO – 40% GŁOSÓW NIE WAŻNYCH – WYBÓR JEDNAK WAŻNY

  tak wygladaja wybory w polszy od 25 lat zgadzam sie ze tylko w sposob krwawy mozna to zalatwic ptrzeba nam jak za okupacji hitlerowskiej oddzialu do likwidacji zdrajcow zaprzancow rzadzacy zydzi dbrowolnie wladzy nie oddadza

  1. Taka ordynacja wyborcza.Oszukancza.Ilosc niewaznych glosow nie ma wplywu na wyniki wyborow.A i niska frekwencja tez nie ma wplywu na wyniki wyborow.

 2. ten kraj jest chuja wart tak samo jak jego mieszkańcy ograniczeni umysłowo ze zgnitymi zębami po bolszewickie pomioty,polaczki nie potrafią się gospodarzyć do polityki ida tylko po to aby dymac własnych obywateli i ssać pałe najlepiej żeby pała czarna z izraela ewentualnie żniada z brukseli.

 3. Antoni Krauze we „wSieci”: „To się może skończyć polskim Majdanem”
  opublikowano: godzinę temu · aktualizacja: godzinę temu

  http://wpolityce.pl/polityka/224356-antoni-krauze-we-wsieci-to-sie-moze-skonczyc-polskim-majdanem

  JAK WIDZICIE NIE TYLKO JA TAK OCENIAM SYTUACJE

  art. z przed 60 minut

  jak to mówią jak 1 osoba mówi ci że jesteś pijany MOŻESZ GO OLAĆ – jak 2 osoby powtażają to samo MOZESZ UZNAĆ ZE SIĘ PRZYP…..

  ALE JAK 3 Z KOLEI MÓWI JESTEŚ PIJANY – TO NALEŻY ZWIJAĆ ŻAGLE Z IMPREZY I ISĆ SPAĆ …

  1. Po tych wyborach każdy, kto będzie dążył do wywrócenia stolika, jest w moich oczach usprawiedliwiony. Ja tego już nie zrobię, ale rozumiem tych, którzy mają takie zamiary. Bo te wybory pokazały, że nie mamy żadnego wpływu na kurs Polski, odwołując się do metod demokratycznych. Że tą drogą nic nie zmienimy.
   Pełna rozmowa braci Karnowskich z reżyserem, Antonim Krauzem na łamach nowego numeru tygodnika „wSieci”, w sprzedaży od 1 grudnia br., także w formie e-wydania na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

   1. Wyborami niczego nie zmienimy, niestety, ale umówmy się tak, że NIE CHODZIMY na wybory ale patrzmy uważnie kto ze znajomych, sąsiadów pójdzie bo niektórzy MUSZĄ zagłosować, żeby się wadzuni przypodobać. To są wrogowie Polaków.

    1. Czesc chodzi zeby sie przypodobac,a czesc nie ma pojecia,na czym polega system wyborczy,ktory niczego nie zmieni poza nielicznymi wymianami pewnych osob, a w wielu przypadkach przesunieciami na inne stolki.Bardzo wielu nie zdaje sobie sprawy,ze partie dzialaja w okreslonych warunkach ekonomicznych i ,ze te partie niezaleznie od nazwy , realizuja okreslona doktryne ekonomiczna,w ktorej dowolnie mozna wymieniac partie i liderow w partiach, a i tak niczego sie nie zmieni.Oczywista prawda nie dociera do ludzi.Nie wiedza,ze niczego nie zmienia i dzieki tej niewiedzy daja sie wodzic za nos politycznym hochsztaplerom roznej masci,ktorzy dobrze sie maja,majac wiedze,ktorej pozostalym brakuje.

    2. Na wybory niektórzy ludzie ida oddac niewazny głos. Takze bylabym ostrozna z tym obserwowaniem i ferowaniem wyrokow (no bo co sugerujesz? rozstrzelac kazdego bez pytania?). I uprzedzam, nie wyciagaj tu argumentu, ze jak ktos tam sie na liscie podpisze to juz popiera wladze. Tak naprawde, idziesz czy nie, oddajesz wazny czy niewazny glos to mozna sobie to o kant d*py rozbic.

     Wybory powinny być jawne, obowiazkowe i imienne. Wtedy byloby wiadomo co i jak i ludzie by sie zastanowili co firmuja swoim nazwiskiem. Ponadto dla bezpieczenstwa powinna byc opcja ‚zaden z kandydatow’…

     1. 🙂 AUSTRALIJSKIE ROZWIAZANIE SIĘ MAZY

      NA RAZIE W POLSCE NIE DO ZREALIZOWANIA TAK DŁUGO AŻ NIE POZAMYKA SIĘ W PIERDLACH WSZYSTKICH BUDOWNICZYCH I UTRWALACZY III R.P

      NA RAZIE PAT !!!

      WIEKSZOŚĆ POLAKÓW O CZYM MEDIA NIE MÓWIĄ STRACIŁA WIARĘ W SKUTECZNOSĆ NARZEDZIA ZWANEGO WYBORY

      ZAPADŁA CISZA BO JEDYNY MECHANIZM SPRAWNY DO PRZEPROWADZENIA TO – REWOLTA, PUCZ, BUNT SPOŁECZNY , REWOLUCJA LUB WOJNA DOMOWA

      PRZERAŻA ICH TA ŚWIADOMOŚĆ -ale w końcu bedą musieli coś z tym zrobić ciekawe co

      NA RAZIE NEUTRALIZUJĄ PROTESTY WYBORCZE POPRZEZ ROZGRZANYCH SĘDZIÓW CZYLI

      IDĄ KURWY W ZAPARTE

      1. Bo takie jest polityczne zapotrzebowanie bandy,ktora wspiera Jaceniuka,glosno krzyczaca o walce z faszystami.A ta banda niby antyfaszystowska wspierajaca rzeczonego Jaceniuka miesci sie na stolkach brukselskich.Olac tych prowokatorow i nie dac sie wciagac w ich gry,to jedyny sposob,zeby bandzie dac odpor i nie dawac pretekstow do politycznych prowokacji ,a robic swoje.Im wieksza wrzawa wokol takich idiotow,tym wiekszy dla nich pozytek.Takich strozow jewropa nie widzi,bo nie chce widziec i jest jej to na reke.Dobrze jest naglasniac takie przypadki.Ludzie sobie oczy otwieraja powoli.Trzeba byc ostroznym.Bo manipulacje i prowokacje czasami trudno odroznic.A w celach politycznych nie ma granic prowokacji.Im wieksza ,tym lepsza oczywiscie dla autorow prowokacji.

 4. NO I ZACZEŁO SIĘ MIZIAFORUM ZNIKA Z SIECI LICZNIK ODWIEDZIN WSKAZUJE NA DZIŚ 12,00

  13 ODWIEDZIN – SŁOWNIE TRZYNAŚCIE – ZAWSZE O TEJ PORZE NAWET JAK WISIAŁ TEMAT Z PRZED MIESIACA BYŁO PONAD 1000

  WNIOSEK BLOG ZNIKNIE – KTOŚ CZYŚCI WYSZUKIWARKI

  nie zostanie nic po likwidacji wordpress nawet kopie

  ALE CO MIAŁO BYĆ POWIEDZIANE POWIEDZIANO – TERAZ NIECH MNIE W DUPĘ POCAŁUJĄ JEBANE CYKORY

  1. ALE TO TEŻ DOBRY ZNAK BOJĄ SIĘ KURWY I ZŁODZIEJE BYĆ MOŻE NAWET

   POGRÓŻEK PISANYCH W SRACZYKACH NA DWORCACH P.K.P 🙂

   PARANOJA ICH OGARNIA – ADOLF W BUNKRZE 🙂

 5. JAK SAMI WIDZICIE W DRODZE WYBORÓW NIE MOŻLIWE JEST DOKONANIE JAKICHKOLWIEK ZMIAN

  OSZUSTWA WYBORCZE – MECHANIZM WAM UKAZANO W TV, PRASIE, I INTERNECIE

  ZWYCZAJNIE WYNIK WYBORCZY KREUJE SIĘ – UZNAWANIEM POTRZEBNEJ LICZBY GŁOSÓW ZA NIEWAŻNE

  JAKIE TO PROSTE – NIE TRZEBA DOSYPYWAĆ LEWYCH KART, NIE TRZEBA WPISYWAĆ NIEBOSZCZYKÓW JAKO UCZESTNIKÓW GŁOSOWANIA jak dawniej

  SZKOLENIE PKW W MOSKWIE – WYDAŁO OWOCE

  PRZYKŁAD WEJHEROWO – 40% GŁOSÓW NIE WAŻNYCH – WYBÓR JEDNAK WAŻNY ………..
  ====================
  A WIEC CO ZOSTAŁO , JAKI MECHANIZM LUB METODA NA ZMIANY W KRAJU ???

  JA WAM POWIEM

  POLAKÓW NIE STAĆ NA DOJAZDY NA MANIFESTACJE W STOLICY LUB MIEŚCIE WOJEWÓDZKIM

  ALE KAŻDY MOŻE WYRWAĆ SWEGO CHWASTA W SWOIM OTOCZENIU

  TANIO SZYBKO I SKUTECZNIE ………

  BO KAŻDY WIE NAJLEPIEJ W SWOIM MIEŚCIE WSI KTO JEST SUKINSYNEM …..
  I DO JAKIEJ SITWY NALEŻY …

  NOC ŚWIĘTEGO BARTŁOMIEJA ……….. NA SKALĘ OGÓLNOPOLSKĄ

  TO SIĘ MOŻE TAK SKOŃCZYĆ BO SĄ GRANICE CIERPLIWOŚCI ………….

  od sołtysa po wierchuszkę w wawie

  1. JA NIKOGO NIE STRASZĘ ALE……….. DZISIEJSZA TECHNOLOGIA – INTERNET TEL. KOMÓRKOWE

   POZWALAJĄ W JAKIMŚ KRÓTKIM CZASIE PRZYGOTOWAĆ TAKĄ AKCJE I SKOORDYNOWAĆ W CZASIE ………… NAWET CO DO MINUTY

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: